Reklama

.

.

pátek 26. února 2016

Marie Zacharova "seřadila" Erdoganova slova do "správného slovosledu"


26. 2. 2016    zdroj
Vztahy mezi Moskvou a Ankarou se prudce zostřily po incidentu s Su-24 v listopadu loňského roku. Oficiální mluvčí ministerstva zahraničí RF Marie Zacharova komentovala na své stránce ve Facebooku slova prezidenta Turecka Redžepa Tajipa Erdogana o tom, že Moskva ztratila "přítele" v podobě Turecka "kvůli dvěma pilotům".


"Média uvádějí Erdoganova slova: "Škoda, že Rusko kvůli dvěma pilotům ztratilo takového přítele, jako je Turecko", píše Zacharova. A nyní seřadíme slova do správného slovosledu: "Rusko kvůli Turecku ztratilo dva piloty".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Paní Zacharovà je nenahraditelný spolupracovník RF. Je úžasná .
  j.

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrevto napisala!!Velmi rozumna Zena

  OdpovědětVymazat
 3. Dobre to napisala!!Velmi rozumna Zena

  OdpovědětVymazat
 4. do vaginy s tureckem!!!
  amik

  OdpovědětVymazat
 5. Turkovi ten průšvih nezávidím.
  Obama mu slíbil, že s agresí proti Sýrii/Rusku mu nepomůže, a neulevilo se mu ani po výjádření té charismatické Marie.
  A tak má, co chtěl, turek jeden ...

  OdpovědětVymazat
 6. Turek si myslel,že se před ním posadí každý na P...l.
  a ejhle,ono je to trochu jinak.To turek nečekal.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. MAJEVSKÝ MÝLITE SE INVAZE BUDE POKRAČOVAT,TUREK ZAPLAVÍ EU IS SAMOPALNÍKY

   ono ovčané neví,že za všim stojí banksteři z NWO,kteři přesunuli z USA do komunistické ČINY v honbě za nízkými platy miliony pracovních míst a ted musi živit USA nezaměstnané A ZADLUŽOVAT OBAMU.Banky jsou zděšeny a musi tisknout dolary což nejde donekonečna.

   NIKDO NEVÍ,ŽE HLAVNÍ PŘIČINOU INVAZE IS JSOU nenažranci ROTSCHILDA.Tady nejde o islam,ale o to,že nápor milionů migrantů způsobí ZADLUŽENÍ států EU a tedy i prodloužení agonie stávajícího finančního systému,který chce zachranovat i naše polit.třida šmejdů,protože jim jde o kůži,pokud se jejich voliči vzpamatují a.............

   Vymazat
  2. co urobia ty deb... v amerike ked im dojde papier?

   Vymazat
 7. Celá ta turecká křivárna pramení z jeho islámského náboženství a jím daný přístup k ostatním konfesím.Nic neočekávaného a jen naprostý idiot,hodný napíchnutí na kůl tvrdí,že islám je s evropskou kulturou kompatibilní a integrovatelný.
  50 let se kvůli němu vší silou brzdilo přijetí Turecka do EU,ale teď to najednou jde i s miliony jím dohnaných islámských ovcí !!! Tahle sviňárna smtdí židovinou,jako psí kšíry....už proto,že Izrael to vůbec netklo a rabíni se jen potutelně pochechtávají a mnou si spokojeně pazoury,zatímco všechny mimovládky ovládané sionisty v USA i EU to vehementně organizují a mediálně,ve spolupráci s mainstreamem,kryjí!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste bych pripomnel genocidu !vyvrazdovani! krestanskych Armenu turky (ja vim, ze by tam melo byt T) za 1. svetove valky.
   Vrele doporucuji k precteni (ci poslechu v mp3 od CRo) Franz Werfel: Čtyřicet dnů.
   Slavek

   Vymazat
 8. s touhle ženskou bych šel na pivo - chytrá, trefná, vtipná a vždy elegantní. Palec nahoru!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimo jiné je taky velice pěkná a podle toho jak mi říká šestý smysl, asi ten tým lidí ani moc nepotřebuje. Takových chytrých lidí je v Rusku naštěstí více stačí si jednou týdně zkouknout video pana Pjakina "otázky a odpovědi" a budete v obraze jak to všechno ve skutečnosti je a už vás nikdo neoblbne těmi kecy v masmédiích o různých trolech ani nemluvě. Už po několikáté tady opakuji, nikdo opakuji n i k d o jeho názory relevantně nezpochybnil, nevyvrátil ani náhodou. Samozřejmě můžete někomu řící že lže ovšem musíte to dokázat argumenty. S ním ale nikdo nepolemizuje, jelikož říká pravdu a ta nemá krátké nohy jako lež. Takže kdo chce pravdu ví kam má jít...

   Vymazat
  2. Nikdy pana Pjakina nezmeškám.Díky v jeho odpovědích jsem našel tolik nevyjasněných myšlenek!Můj.pohled na svět se řadí z úplně jiného úhlu.Přál bych si u nás,aby se našel odborník,vzdělanec,který by mohl bez cenzury,v přímém přenosu,odpovídat na choulostivé otázky.Bohužel,v dnešní pokřivené době je to nemyslitelné a kdyby se našel takový člověk,nikdo pořad neodvysílá.

   Vymazat
 9. ...zase paaani...myslim si, ze prejavy jej pise niekto iny, resp. team ludi..

  OdpovědětVymazat
 10. Turecká křiváckost je známá věc, v Turecku se Erdogani podařilo se obklopit podlázavci, kteří mu jen kývají a to mu stouplo do hlavy, nyní zažívá pád. Bohužel Sobotka s Zaorálkem se tomu desperátovi stále snaží se vlísat do přízně, FUJ Sobotkovi a Zaorálkovi

  OdpovědětVymazat
 11. Zdravím Jituš ::Rusko klepne Erdogána přes pracku aTurci se sami postarají o jeho odstranění Kurdové dostanou konečně část země kde jsi vytvoří svůj stát společně s Kurdy s Turecka ! Putin hraje o čas a má každy tah promyšlený do předu ! Dnes je největší nepřítel FED když spadne ostatní půjde jak po másle ! Proto dopřejte Putinovi výdech on nezklame !!!

  OdpovědětVymazat