Reklama

.

.

středa 3. února 2016

McCain: Řada evropských zemí hledá způsob, jak vystoupit ze sankcí proti Rusku


3. 2. 2016     zdroj a zdroj a zdroj
"Myslím, že je zřejmé, že je spousta diskusí mezi Evropany o zrušení sankcí ... Mnoho zemí hledá "ukazatel východ," řekl John McCain. "Už několik měsíců slyším, že v mnoha zemích, zejména v Německu, je tlak na zrušení sankcí (proti Rusku)," poznamenal senátor. Dodal, že konečné rozhodnutí evropských zemí v tomto ohledu bude "v určité míře záležet na americkém vedení."
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. McMagore, ty už nikoho nezajímáš.

  OdpovědětVymazat
 2. Je to imperialistický válkychtivý USAcký blb, který po zásluze patří do panoptika voskových figurín!
  pražský vrabčák Čimčaro

  OdpovědětVymazat
 3. Jestli se chce Evropa zachránit,bude muset obchodovat s Ruskem.Žádná vazalská smlouva TTIP,která by to pak nedovolila.Přitom Rusko nikomu nenutí vazalskou smlouvu,ale jen obchodování k oboustrané spokojenosti.

  OdpovědětVymazat
 4. Nejzadluženější, nejzprofanovější stát na světě, stát, který od konce II.svět.války zavinil miliony mrtvých - tak takový stát je náš lídr. a američtí politici si už aní nebrou servitky - otevřeně mluví o tom, že "kašlou" na EU, nebo o tom, že Amerika rozhodne o sankcích. Kdy už se, proboha, západ probudí. Asi nikdy, protože VB je největší přisluhovač USA a Německo a Francie se bojí, to je vše.

  OdpovědětVymazat
 5. Takže Evropa je kolonií USA.

  OdpovědětVymazat
 6. Pavel Sklenář3. února 2016 19:59

  Nejsmutnější zjištění je, že se východní evropa stala kolonií USA ne vinou vojenské okupace, ale zradou vlastních občanů, potažmo zvolených vlád a politiků.

  OdpovědětVymazat
 7. Evropani budou muset trénovat, aby při zkroucených rukách uměli kopnout do koulí. Pryč z EU, čí dřív, tím lépe. To, co umíme vyrobit koupí RF a zbytek normálního světa za lepší cenu, než dostáváme od otrokářů. Nakonec si i tu atomovou elektrárnu postavíme z 90% sami, stejně, jako Temelín.

  OdpovědětVymazat
 8. ten usáckej zmetek si nějak fandí a bude se divit na usáckým vedení opravdu vůbec nezáleží to si může mektat co chce záleží jen na rozhodnutí národních vlád doufejme že se včas proberou z usáckýho snu a nebo je občané vyhážou z oken parlažump !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. SEBEZÁCHRANA
  Třeba co nejdřív "zrušit" naši vlastizrádnou a kolaborantskou vládu, upevnit naši státnost a zvýšit ostrahu hranic. Odmítnou veškeré snahy bruselské diktátorské a kolaborantské "verchovky" na kvóty vetřelců. Cestou referenda vystoupit z totalitní EU a zločinného paktu NATO. Začít ekonomicky výhodně spolupracovat se zeměmi BRICS s výhledem našeho vstupu do tohoto Eurasijského ekonomického svazu.
  pražský vrabčák Čimčaro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lehko se řekne ale těžko se provede to co jste vyjmenoval , že je potřeba udělat . Drtivá většina Čechů to ví co je potřeba udělat a nedělá to . Proč ?

   Vymazat
 10. Bylo by načase, aby se představitelé EU už konečně vzepřeli diktátu USA. Proč si vůbec celá Evropa nechá diktovat od USA s kým a jak budoe obchodovat, na příkaz USA uvalili sankce na Rusko, čímž poškozuje především sama sebe. Rusku to sice ublíží taky, ale Rusko je veliké, tam se nějaký ten problém se sankcemi ztratí. Ovšem evropské státy jsou závislé na surovinách z Ruska a to je velký problém. To samozřejmě platí i pro ČR. Kdyby Rusko chtělo EU poškodit, tak zkrátka v zimě zavře plyn a je po srandě. To co se vytěží v Severním moři by rozhodně nestačilo a z USA do EU potrubí nevede a vozit to v cisternách přez Atlantik by bylo tak drahé, že by si to nikdo nemohl dovolit. Nejlépe provozovat volný obchod se všemi kteří mají co nabídnout nám a nebo chtějí něco co můžeme nabídnout my. Žádné spolky, to zde již bylo a doposud je a nepřineslo to nikdy nic dobrého.

  OdpovědětVymazat
 11. Velká Británie nemá už vůbec nic ! Královna Rapucha odevzdává vše do rukou Činy ! Mají pouze všude rozlezli islamisty zbytek šlapka Cameron už dávno rozfofroval !!!

  OdpovědětVymazat
 12. Kde sú všetci tí svetovouznávaní psychiatri po celom svete, že ešte nestanovili diagnózu tomuto psychopatovi?

  OdpovědětVymazat
 13. PSYCHOPATE, copak, dochází tě šťáva z obětí, miliony zmizelých dětí, vyrabovaná planeta, miliony mrtvých tě nestačí ? Kam až zajdeš přes všechny vakcíny a slimáky ? Myslíš, že slimáci na tebe makat budou ty pomatenče ?

  OdpovědětVymazat
 14. Je nutné navzájem se neosočovat a vysvětlovat o co jde USA.Každý správný názor pak bude lavinou, proti které americká politika bude bezmocná,Už i ten fakt ,že američané jsou udržováni v nevědomosti je tah vymyšlný v Pentagonu.Zrůdných 213 válek po celém světě je toho důkazem.Mezi českou populací je nevědomost největším zlem.Za peníze se vytvoří požáry v Jugoslávii,Lybii,Iraku,Sýrii,Ukrajině.Na řadě je nyní IRAN ,který má padnout.Kadáfí věřil a dopad Čeušesku.A po Iránu je prvořadé rzeštvání Rusa proti Rusovi.

  OdpovědětVymazat