Reklama

.

.

neděle 21. února 2016

"Merkelová musí jít!"

21.2.2016   Zvědavec

Dav lidí vypískal Merkelovou při její návštěvě mlékárenského závodu v Radolfzellu. Lidé skandovali: "Merkelová musí jít!"


23 komentářů :

 1. tak jsem se konecne dnes dozvedel co je to prazska kavarna!!! jeste mi nenimjasny vyraz slunickar?
  jo a angelu bych taky vypiskal nejen z mlekarny!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žeby konečně Němci dostali rozum a nebo jim došla trpělivost z tou milkou ??

   Vymazat
  2. Ta si z toho tak dělá. Na Hitlera Němci spáchali alespoň atentát.

   Vymazat
  3. blbí Němci
   konečně ta kráva byla tam kde patří a oni jí ti pitomci zase vyženou dělat politiku
   J

   Vymazat
 2. Zajtra ide na ARD v diskusii,,hart aber fair,,tema Merkels Zwischenbilanz,,Jeden komentar od divaka:Staviam si otazku,komu sa citi Merkel zaviazana a zodpovedna.Nam skutocne nie,ani bohu,na ktoreho prisahala, svoj slub.Nie,boh nechce aby bol narod k zemi pritlaceny,a prevalcovany ludmi,ktori nami köli krestanskym korenom pohrdaju.Komu sa teraz vidi tato zena zaviazana,USA,financnej elite,ktora ma za ciel novy svetovy poriadok.Tento vsak möze byt uskutocneny,ked je narod najprv destabilizovany,a jeho zakladne hodnoty poslapane,ukradnute.M

  OdpovědětVymazat
 3. Musí jít, nebo poletí. Může si vybrat.

  OdpovědětVymazat
 4. Evropu zamořila časovanou bombou . Hranice otevřené . Máme jít na Rusa nevíme roč . Ministr obrany se zbláznil .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ministr obrany se nezbláznil, on už se jako bláznivý komediant narodil. Těch 100 vojáků které hodlá vyslat na východ má v případě konfliktu životnost cca 3 minuty, pokud se v 1. minutě nevzdají nebo nepřeběhnou na druhou stranu, což je reálné. Vítězslav Bilko

   Vymazat
  2. Uprchlickou matraci Žílkovou, která má starost o uspokojení sexuálního pudu islámských a pravicových klerofašistů, tam ministr války může poslat spolu s tímto nacistickým expedičním sborem.

   Vymazat
  3. Komediant už svým vzhledem vypadá jak poslední socka. Nedovedu si představit, jak přijede někde na jednání co si o něm myslí. I "koní hlava" z USraele vedle něj vypadá jako elegán.

   Vymazat
 5. Stěžují si na znásilnění? Koho volily postižené a koho volili jejich rodiče? Merkelovou? Tak ať se vrátí zpátky, roztáhnou nohy a drží hubu! Vše je to o voličích a jejich IQ.

  OdpovědětVymazat
 6. Mutti Merkel už má dohodnutý azyl u Erdogana, bude utíkat do Turecka,až se za ní bude prášit, na účtu u turecké banky už tam pro začátek 3 miliardy EUR.

  OdpovědětVymazat
 7. Čarodějnice startuje koště směr Izrael ! Dostala židovsky pas a po své Polské matce tam také náleží !!

  OdpovědětVymazat
 8. Hm , hm a že o tom vypískání Makrely nevysílala ČT .Proč asi ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč ? No to te přece jasné ! Dnes vůbec není důležité to, co nám ČT servíruje, ale daleko důležitější je to, co zamlčuje. A množina zamlčovaných informací (dokonce od sousedů) poměrně rychle roste.

   Vymazat
  2. ČT měla plné práce se zákazem diskuzí na facebooku. Vlna článků v souvislosti se sobotním estébáckým pokusem o diskreditaci protiuprchlického a mírového hnutí přinutila generální ředitele jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo jednat.

   Vymazat
 9. To asi vyřvávali východní Němci,ti jsou neuvědomělí.Merkelová má velkou podporu mezi Němci a dovede vše k vítěznému konci.Jako Hitler u Stalingradu.

  OdpovědětVymazat
 10. ano ct utajuje nebo lze, angela do usraele a pak zavezt hnoojem!
  amik

  OdpovědětVymazat
 11. Po kom asi Merkelová je,že by se v něčem potatila?
  Již na dvojích stránkách jsem se dočetla,že je dcerou Hitlera.Ale jak víme,čas přinese přesnou odpověd.Naposledy zmínka o tomto je na stránkách B.Sulforda----LM

  OdpovědětVymazat
 12. Opravuji--Benjamin Fulford.cz--LM

  OdpovědětVymazat
 13. SOBOTKA MUSÍ JÍT !!!
  Sobotka v rozhovoru pro Rudé Právo: "Uprchlíky nemusíme vítat, ale máme povinnost jim pomáhat." Na otázku, zda nepovažuje za bezpečnostní riziko a problém integraci 900 Afričanů a muslimů, které letos rozhodl dovézt do republiky z Itálie a Řecka, Sobotka říká: "V 90-letech jsme integrovali muslimy z BiH. Není žádný problém, aby země s 10,5 mil. země integrovala během několika let 2-3 tis. cizinců. Takovéto množství nepředstavuje žádné reálné bezpečnostní riziko. Česká společnost se nemůže zcela uzavírat a ani bychom neměli stavět společnost na vyhraněném náboženském principu. Pokud se budeme takto vymezovat a neustále akcentovat nacionální linii, kdo zaručí, že v budoucnu se nenávist neobrátí třeba proti Ukrajincům nebo Polákům?" Sobotka, pomocník šíření parazitické ideologie hnědého moru v praxi nekompromisně plní vol. program strany cssd.cz/strana/ "ČSSD podporuje šanci všech lidí na důstojný život bez ohledu na to, zda se narodili v chudé či bohaté rodině...a nekompromisně hájí lidskost, rovnost a solidaritu." Všimněte si, že v programu této socialistické strany není záměrně psáno o rovnosti a solidaritě "českých občanů", leč všech lidí! (rozuměj: světa). http://www.novinky.cz/domaci/395326-sobotka-pokud-lide-utikaji-pred-valkou-mame-povinnost-jim-pomoci.html

  OdpovědětVymazat
 14. MY ZDE NIKOHO NECHCEME TAK PROČ PLNI KVOTY JAK ŘIKA KDYŽ TO NEMUSI DELAT SLOVACI A ANI POLACI.TO CO SI VLADA ONAS BEZ NAS UPECE TAK SI TO SEŽERE.VŽDYT SE NEMUSÍ NECHAVAT TURKEM VYDÍRAT A KDO MU STOJI O UNIJI,KDYŽ NÁM ZLIKVIDOVALA VŠE,DLE KVOT.VY JSTE JEŠTE ASI NEČETL NA STRANKACH JAK SE VYTUNELOVALI MILIARDY ZA VLADY KALOUSKA?TAK TAKOVE KRAVINY MA NA KRKU I SOBOTKA.A MY SI NENECHAME OD KRIMINALNIKU DIKTOVAT CO MAME DĚLAT.MY JSME OBČANE REPUBLIKY ČESKE A NE PITOMCI S ISLAMABADU..

  OdpovědětVymazat
 15. Sobotka se snaží z nás dělat blbce.Je možné,že mu nedochází oč se ilumináti snaží v Evropě?To snad není pravda a nebo je to vážně debil-s prominutím,kterého jsme si zvolili.Vlastně k čemu nám je vláda,která nepracuje,neslyší většiny hlasu lidu a nevidí co to její jednání naší zemi a celé Evropě přináší.Jeho snaha o neškodnosti islamizace evropské kultury,to nese pečet--zrady--Nikdo nemá nic proti pomoci,všichni chápeme,že když je v zemi válka,obyčejní lidé strádají.Tady je pomoc na místě,ale u nich doma.
  Ti,kteří podporují islamizaci--všichni víme co se děje již v jiných zemích--jsou zrádci národů a pracují v zajmu iluminátů a já věřím,že už není daleko doba,kdy budou souzeni---LM

  OdpovědětVymazat