Reklama

.

.

sobota 6. února 2016

Migranti připravují sexuální útoky na svátek Valentýna


Pavel Gorochov
6. 2. 2016      zdroj a zdroj a zdroj
Migranti v Evropě vystupují s výzvami k sexuálním útokům 14. února a považují je za neodmyslitelné právo "pravověrných". Německá policie objevila v internetu šířené hrozby migrantů z arabských zemí: slibují sexuální útoky v době v Evropě velmi populárního svátku svatého Valentýna. Migranti ze zemí Blízkého východu, zachvácených válkou, kteří doslova uchvátili nedávno úspěšnou Evropu, ji postupně mění na filiálky svých "divokých" států.


Jak bylo uvedeno v článku na medium.com, Evropané ke své hrůze zjistili, že mezi uprchlíky je mnoho takových, kteří nechtějí dodržovat zákony, zvyky a tradice hostitelské země. Ba co víc, mnoho z nich se domnívá, že poté, co přišli do Evropy, automaticky vstoupili do svaté války proti nesprávným, do džihádu.

Mají v úmyslu "zvítězit", považují za nezadatelné právo pravého muslima znásilňovat ženy náboženských nepřátel a pro způsobení co největší škody se neštítí ničeho.

V předvečer 14. února migranti, kteří se vrhli na takový způsob šíření svého náboženského přesvědčení, jakým je internet, hromadně publikují výzvy k útokům na evropské ženy.

Podle publikace je celá řada muslimských informačních portálů zaplavena výzvami radikálních islamistů k sex džihádu v Den zamilovaných.

V náboženských fatvách, výzvách islámských lídrů, kterých si teroristé v Rusku zakázazané teroristické skupiny DAEŠ váží, je uvedeno, že "odpadlíci a kvazivědci vysévají sémě chaosu, matou mysl věřících a slouží jako štít křižáků. Tito imámové klamu tvrdí, že spojit se s ženami mnohověrců bez jejich souhlasu je haraam (hřích)".

"Copak neprobíhá již dlouhou dobu džihád v ulicích evropských měst? Opravdu, neuznávat to by bylo velkým hříchem před Alláhem. Ne menším hříchem je bránit odporné mnohověrce s odkazem na skutečnost, že jsou to lidé Písma. Neexistuje žádná větší nepoctivost než tvrdit něco takového v době, kdy modláři každoročně slaví takzvaný "Den svatého Valentýna," den nejodpornějšího smilstva," je uvedeno v novináři publikované fatvě doktora Abdullaha bin Muhammada bin Suleimana Al-Muhaysini.

Tento činitel, který se polohuje do role znalce náboženství, tvrdí, že "muslim nesmí snášet bezbožnost na prahu svého domu, Evropa je již dávno vaším domovem" a vyzývá, "aby směle vyšli na cestu džihádu."

"Prostopášnice, které se oddávají uctívání démonů, jsou vaše oprávněné trofeje. Směle na ně klaďte svou ruku, protože nejsou nic víc než sexuální otrokyně, říká. Berte si je na ulici i v jejich domovech, nehleďte na to, zda jsou panny či vdané, protože když se nevěřící dostane do rukou muslima, její manželství s nevěřícím nemá žádný význam".

V dalším propagačním materiálu je také poznamenáno, že "když je náš džihád v Evropě v plném proudu", "nevěřící se nás snaží srazit na scestí, snaží se nám vnutit své falešné hodnoty, které jsou cizí a urážlivé pro pravé muslimy, zejména pokud jde o nemuslimské ženy."

Zpráva říká: všude tam, kam přijde "oddaný muslim," je "oprávněn všechno pokládat za své."

K těmto závěrům je přidána řada postulátů "správného muslima":

• každá evropská žena je trofej, seslaná Alláhem, kterou může dostat oddaný muslim.
• evropské ženy se dobrovolně staly otrokyněmi, protože odmítly přijmout pravou víru.
• oddaný muslim se nesmí dělit o stejné ženy s jinými oddanými muslimy.
• každý oddaný muslim si může vzít tolik žen, kolik uzná za vhodné, bez ohledu na to, zda jsou vdané nebo ne.

Leták končí výzvou "bratřím v celé Evropě", aby šli a "přijali to, co je jim právem náleží" - "ženy bezvěrců".

Jak uvádějí novináři, to jsou jen některé z desítek obdobných prohlášení, které zaplavily sociální sítě a fóra v Německu.

Sex teror, k němuž letáky vyzývají, má již za následek psychologický efekt, ale ne mezi uprchlíky, nýbrž mezi pokojnými místními obyvateli. Německé rodiny panikují. Mnohé se obávají o životy a zdraví svých dcer, manželek a matek. Lidé jsou vystrašeni kvůli nerozhodnosti justičních orgánů, hromadně se hlásí do kurzů sebeobrany. Situace je vyhrocena do krajnosti a v libovolném okamžiku se může proměnit ve skutečnou občanskou válku vzhledem k aktivizaci nacionalistických pravicových radikálních nálad ve společnosti.

Publikace uvádí, že policie byla opakovaně oslovena v souvislosti v internetu šířenými extremistickými propagačními materiály. I samotní policisté uznávají realitu hrozeb, ale vedení dosud nevydalo žádné jasné vodítko ohledně čelení agitaci džihádu a směrnice k dalším akcím.

V dopisu policie poznamenává, že "podchytit komplexní celek radikálně naladěného islámského kontingentu není možné" a že "síly k zajištění bezpečnosti v celé zemi" 14. února "fyzicky nestačí."

"Podle našich informací ultrapravicové organizace vnímají "fatvu násilníků" jako "vyhlášení války proti německému národu" a připravují rozsáhlé útoky proti muslimům (jak proti migrantům, tak i proti naturalizovaným německým občanům) se střelnými zbraněmi (včetně automatických) a výbušnin.

Pane ministře, jsme na pokraji občanské války," je uvedeno v písemném hlášení prezidentovi Spolkového kriminální úřadu Německa Holgeru Münchovi a německému ministrovi vnitra Thomasu de Maizière.

Jak novináři uvádějí, kromě nedostatečného počtu samotných policistů k zajištění pořádku se "politici v nejvyšších funkcích nemohou rozhodnout, zda mají běžence rádi, či zda je nenávidí", což strážce pořádku omezuje. Situace se může ještě více zkomplikovat kvůli protiakcím nacionalistů.

"Bez ohledu na to, jaké pokyny německá policie obdrží, pokud jsou zvěsti o úmyslech krajní pravice pravdivé, hrozí letos 14. února ženám v Německu, a možná v celé Evropě, vážné nebezpečí," shrnují autoři článku.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová 

29 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Co víc potřebujeme k zákazu téhle perverzní ideologie vytvořené hromadným vrahem a pedofilem?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volby a novej,úplně vyměněnej parlament...

   Vymazat
  2. Vystoupit urychleně z EU a vyhnat Sralbotku a jeho nohsledy z vlády.

   Vymazat
 3. Merkel nemá děti, Juncker nemá děti. Proto je jim srdečně jedno, jestli bude sex. násilí na německých ženách, je jim ukradené, co bude s Evropou - po nich potopa. Troubové ve funkcích jim to žerou, spoléhají na to, že jsou jejich rodiny dobře ochráněné prachama; jiný důvod by byl, že obsah jejich lbi zeje prázdnotou(což stoprocentně platí pro sluníčka).
  Doprdele se zvrácenou pedofilní vražednou mohamedánskou ideologií!

  OdpovědětVymazat
 4. Už jenom to,že si vyčíhli bezbranné ženy-
  svědčí o nebetyčné ubohosti a zbabělosti!
  jsem též pro okamžité rozpuštění vlády a výstup z eu a nato !
  to je úplný paskvil,špatný vtip,hnus!
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem pro jednoznačný a okamžitý zákaz islámu v ČR a měli by jsme naopak být v EU i NATO a tam prosazovat tento názor. Co nám pomůže, když se u nás s islámem vypořádáme a on ovládne celou západní Evropu? Myslíte, že nám dají pak pokoj? Máme společný problém a společně jej musíme vyřešit. Problém není NATO či EU, ale někteří k migrantům vstřícní politici, kteří to momentálně vedou. Sami to bez spolupráce zbytku Evropy nemůžeme nikdy zvládnout. Je lepší spolupracovat například s AfD, Pegidou a tak dále. Problém je v politicích, kteří často nutí policii k toleranci k porušování zákonů. Nakonec to díky jejich hlouposti může skončit v občanské válce.

   Vymazat
  2. Milá Jituš . Kde jsou a co dělají muži , kteří by měli tyto bezbranné ženy chránit ???

   Vymazat
  3. Milá Jitusko do kapsy břitvu nebo ostrý nůž všichni Svycarky nose v kabelce !!!!

   Vymazat
  4. Pro 6:14 Naivko, to si myslíš, že v EU a NATO něco ČR prosadí? Hlupáku. EU a NATO byly stvořeny právě proto, abychom byli ovládnuti a zotročeni. Naše jediná naděje - pryč z EU a NATO, spolupracovat s naším nejpřirozenějším a nejspolehlivějším spojencem Ruskem.

   Vymazat
  5. Ženský jsou vzácnost a proto si je musíme chránit a to nejmíň,jako ty dvě KUNDY,co se vydaly do Pakistánu a tam si je do ohrádky na kozy uvázali talibánci.
   I když mají nasraný v makovicích a jediný,co na nich mělo trochu vert,to mezi nahama,tak za ně naše ministerstvo zahraničí zaplatilo 6 milionů dolarů okolo 150 mil.Kč!!!!!
   Měli tam ty krávy nechat !!!!!!!!!!

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  7. To byla pěkně drahá soulož pro nás občany ČR .

   Vymazat
 5. Naše vláda a ty havloidní sluníčkáři potřebují jedno.....NASAZENÍ DO DIRLERVANGOROVI BRIGÁDY!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Merkelová jako židovka řízená americkou židovskou lobby a pracuje tedy na co největším rozvratu Evropy, dokud Němci s ní neudělají pořádek a nevyvezou ji do Izraele, potom se nemohou ničemu divit, každý národ má vládu, jakou si zaslouží.

  OdpovědětVymazat
 7. Ženy ať nosí u sebe zbraň a hned je odprásknou.t. Hned by se počet těch svi.ní ztenčil!

  OdpovědětVymazat
 8. I politici mají rodiny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenomže rodiny politiků jsou chráněny na rozdíl od rodin obyčejných Čechů .

   Vymazat
 9. Jistá VŽ z Prahy, tomuto organizovanému zločinu, říká pud přírody. Prdlajs, pud přírody se projeví, až lidi vezmou spravedlnost do svých rukou !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud s nima cloumaj pudy a nedokážou je ovládnout (jako ten 20-ti letej idiot z Afghánistánu,co ve vídeňské veřejné čochtárně znásilnil před nedávnem 10-ti letého kluka,který skončil v nemocnici s těžkým zranením),tak to nejsou lidi,ale zvířata a patří buď do klece,nebo zpátky do Asie a Afriky.....
   Bejt fotrem toho kluka,tak tomu hovadu ustřelím koule anebo rovnou palici...

   Vymazat
 10. Byl jsem na fašistické demonstraci
  http://pravyprostor.cz/jak-jsem-byl-na-fasisticke-demonstraci/

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 12. Ale vždyť frau Merkel říká, že imigranty přijímá proto, aby podpořila boj s islámským státem. Tak tomuhle jsem se opravdu zasmála. Ta baba je psychopatka a mělo by se s ní jako s psychopatkou jednat. Dagmar

  OdpovědětVymazat
 13. Uctivačům pedofilního prasáka a masového vraha, bych nechala kule uřezat.

  OdpovědětVymazat
 14. Rovnou ty úchyláky střílet mezi světla, než to začnou dělat oni nám. Až se tu rozkoukají, bude zle. Zakázat v Evropě Islám, zbourat mešity a Angelu a její kumpány pohoupat na kandelábru za vlastizradu. Sobotka je jen bezpohlavní zbabělec a taky na něj dojde.

  OdpovědětVymazat
 15. Všude pro ně chystají ubytovny, ale jestlipak pro ně chystají taky žaláře ! Nakonec, je to taky jistý druh ubytování.

  OdpovědětVymazat