Reklama

pátek 12. února 2016

Milí čeští důchodci, nezoufejte! Existuje světlo na konci tunelu….

12.2.2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Když vláda rozhodla,že průměrné navýšení důchodů bude jen úsměvných 45 Kč měsíčně – nezoufejte! Řešení tu je!Seberte své poslední úspory, cenné předměty a kupte si v cestovní kanceláři zájezd 55+, nejlépe do Turecka nebo Libye.

Tam pak zahoďte své cestovní doklady, zaplaťte si převaděčskou službu a vraťte se do Evropy s některou nikdy nekončící a neustále sílící migrační vlnou „tsunami“.

V Evropě, nejlépe pak v Německu se vydávejte za hluchoněmé Syřany. Dostanete veškerý servis, masitou stravu 3 – 5x denně, štědré kapesné několikanásobně převyšující váš dosavadní starobní důchod , dostanete zdarma sociální byt 1. kategorie, nájemné, včetně spotřeby energií zaplatí stát, včetně televizní zábavy, dostanete telefonní paušál bez omezení, špičkové zdravotnické zaopatření a další nezasloužené výdobytky.

K tomu vám samozřejmě v ČR poběží ještě váš český důchod, který si snadno v Německu, přes českou bankovní kartu vyberete na bankomatu, takže budete mít opravdu slušné kapesné! Jiná cesta k vašemu důstojnému životu ve stáří neexistuje.

21 komentářů :

 1. Tak toto je už minimálně dva měsíce staré.

  OdpovědětSmazat
 2. Vlk zase bloguje? Trapné! To lítá na Faceboku od loňska. :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Mám pro vás, milí důchodci, lepší návrh. Co takhle odejít do vaší vysněné rajské krajiny, Ruska? Váš průměrný důchod 12.000 Kč, který si tam necháte posílat, bude při dnešním kurzu 3.3 rublu za korunu převyšovat tamní průměrnou mzdu. To se pomějete. A jako bonus budete daleko od zlého kapitalismu, plízko moudrému gosudarovi Putinovi, který vás bude chránit svými laskavými křídly.
  Tak nač ještě čekáte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že jste rozumu moc nepobral,to už ví každý,jen aby to nebyla ta poslední možnost,jak si zachránit žití,útěkem do Ruska.

   Smazat
  2. 11:18 Jste duševně zdráv ? Naposledy jsem podobný blábol četl od takykomunistů v 50. letech - "Dědečkové a babičky ujídají chlebíčky".

   Smazat
  3. 11:48

   Já jsem zdráv, zato vy jste pablb. Z mého textu je naprosto zřejmé, že vám žádný důchod brát nechci. Jen vám dávám přátelskou radu jak s ním lépe naložit.

   Smazat
  4. Já teda v důchodu ještě nejsem, a dlouho nebudu. Ale ty musíš být hodně velký ubožák. Nevím o co ses v životě zasloužil sám, myslím tvoji startovní čáru do života. A zajímalo by mně o kolik se v tvůj prospěch zasloužili tvoji rodič. Je však vidno že o tvoje duševní zdraví se moc nestarali. Málo tě asi řezali. Nemáš žádné empatie, a někdy to může být dědičné. To není z mojí hlavy, to popisuje ve své knize Mudr. František Koukolík, Drsc. Takovým lidem říká deprivanti.
   Přiji pěkný den. Josef Sukup

   Smazat
  5. Když už někam odejít, tak do slunných SSA, třeba na Floridu. Místní bezdomovci našince uvítají vlajkoslávou a vláda USA věnuje dostek potravinových lístků, které rozdává třetině obyvatelstva, protože by jinak neměli za co jíst...

   Smazat
  6. Soukup,
   další blb který nemá kapacitu pochopit význam psaného textu a mele úplně z cesty cosi o empatii. Tebe asi rodiče mlátili naopak hodně, deprivante.

   Smazat
  7. Ty v 11:18 jsi duševní veleobr, na tebe nikdo nemá, chtěl bych být tak dobrý jako ty. Lidmi bych za prašule pohrdal a anonymně urážel. To bych byl geroj, kam se na to hrabe Rambo. Nebo raději né, být za debila pro prachy by mě uráželo.

   Smazat
  8. 13:12

   Ty jsi debil zadarmo, od přírody. Nemůžeš za to.

   Víte co vy bando pitomců? Nechápu, proč napadáte mě a ne autora toho článku, když jsem napsal jen trochu jinou verzi toho co on. Že jsem zmínil vaše milované Rusko. Ó, vy ubožáci...

   Smazat
  9. Ten počet českých důchodců v zahraničí se blíží 90 000. Ale třeba v Sýrii byl loni registrován jen jeden . Ten by mohl nejsnáze realizovat otištěný plán.(Novinky.cz)

   Smazat
  10. Uklidnil jsi mě jsi placený debil.

   Smazat
  11. Anonymní12. února 2016 11:18 = tedy takový ubožák je málokdy vidět,tvoji rodiče a prarodiče už v tom rusku jsou ? a ty píšeš z hladu,že ti utekli živitelé,jo příživníkům zbývá jen kontejner,tak si ho hlídej ať ti tam někdo jako ty nevleze a šetři za lahve na cestu do ruska

   Smazat
 4. 11:18
  Když se jednou spojí Rusko a USA, ty budeš nadávat na USA.
  Jsi prodejný zbytečný bravek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Netuším co to meleš, blbe.

   Smazat
  2. 12:30
   ..a čímpak bys ty asi mohl "tušit"?

   Smazat
  3. 12:41

   Říká se tomu "mozek". To je to co se u tebe rozvinulo pouze k plnění vegetativních funkcí.

   Smazat
 5. Taky mi to napadlo.

  OdpovědětSmazat
 6. Dostanu o 40x12 korun + 1200 víc, a od 1.1.217 se mi má zvednout jen platba za elektroměr o 4500.
  Musím zjistit poplatky za elektroměry v Rusku. Děda.

  OdpovědětSmazat
 7. Zato komunistickym duchodcum kteri ulozili penize do ruskeho rublu zbyva pri kurzu 80 rublu za 1 dolar uz jen jit se obesit.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.