Reklama

.

.

čtvrtek 25. února 2016

Moc ve státě má přejít na neziskovky - to není žert


Vladimíra Vítová
25. 2. 2016
Jestli si, přátelé, myslíte, že se jedná o žert, tak jste na velkém omylu. Podstatou Agendy 21 – tedy dokumentu OSN - je, aby výkonná i legislativní moc ve státě přešla do rukou nevládních organizací. Státy mají povinnost toto předání své vlastní moci navíc ještě i financovat.


Vláda ČR přijala Agendu 21 již v roce 1997 na zasedání VS OSN. Jedná se o mezinárodní dokument, podle něhož má JAKÁKOLIV VLÁDA ČR povinnost, vyplývající z 27. Kapitoly POSILOVÁNÍ ÚLOHY NEVLÁDNÍCH ORGANIZACÍ, vytvářet a posilovat legislativní opatření, jež by nevládním organizacím zaručila JEJICH PRÁVO „chránit prostřednictvím právních kroků zájmy veřejnosti“.

Projděme si některé body Kapitoly 27 konkrétněji a vytáhněme z nich to významné: zdroj

27.1. Nevládní organizace hrají důležitou roli při formování a implementaci participační demokracie….

27.3. Nevládní organizace, včetně neziskových organizací, disponují odbornými předpoklady a potenciálem…… Komunita nevládních organizací nabízí celosvětovou síť, kterou je třeba využít, zmocnit a posílit pro podporu úsilí o dosažení společných cílů.

27.5. Společnost, vlády a mezinárodní orgány by měly vytvořit mechanizmy umožňující nevládním organizacím realizovat jejich úlohu partnerů.

27.10. Vlády by měly přijmout opatření pro vytvoření dialogu s nevládními organizacemi a jejich samostatně organizovanými sítěmi a umožnit tak efektivně řídit vstupy nevládních organizací do procesu tvorby vládní politiky. Vlády by měly přijmout opatření pro přezkoumání vládních vzdělávacích systémů a identifikovat možnosti pro začlenění a rozšíření úrovně zapojení nevládních organizací v oblasti formálního i neformálního vzdělávání…

27.11. Nevládní organizace budou potřebovat další finanční prostředky na podporu vytváření nebo zdokonalování svých systémů…. Tyto náklady budou významné….

Nenechme se mýlit tím, že Agenda 21 je prezentována na stránkách Ministerstva životního prostředí. Celý dokument je strukturován do čtyř základních částí: Sociální a ekonomické rozměry, Uchování a šetrné využívání zdrojů a hospodaření s nimi ve prospěch rozvoje, Posilování úlohy důležitých skupin (kterých je devět a mezi něž samozřejmě patří nevládní organizace) a Prostředky implementace (financování projektů a právní mechanismy).

To vše znamená, že nikým nevolené a ze zahraničí štědře financované nevládní organizace - zcela systematicky a podle pokynů OSN - přebírají krok za krokem vládní moc a my všichni to ještě platíme!

Měli bychom požadovat OKAMŽITÉ ODSTOUPENÍ od Agendy 21.

30 komentářů :

 1. Ještě chvíli se tu ilumináti se sevřeným zadkem budou roztahovat ,ale jejich čas se krátí.A všichni jejich poskoci si sklidí co zaseli.Ještě se dočkáme dost marných nadějí zvrátit jejich konec.Ale věřte-stojí proti silnějšímu,s kterým nejsou žádné žerty.--Proto přeji Vám všem klidnou mysl---LM

  OdpovědětVymazat
 2. jenom nechápu, proč se vehementně titulují termínem "neziskovky", když pro své zakladatele generují poměrně velký zisk (sice "jenom" ve formě platu, či odměny), ale vždy dokonce i v těch případech, kdy nikomu nikde nepomohou ani korunou, vykážou formální činnost (na papíře a někdy ani to ne - viz např. Agenda 21 v jiném článku), hlavně, když funguje státní korýtko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom právě tkví jádro jejich manipulace…pospsal jste to přesně.
   Zdr.
   JiB

   Vymazat
 3. Co znamená NEZISKOVÉ, NEVLÁDNÍ, NEZÁVISLÉ organizace. Neziskové znamená, že zisk z jejich činnosti má USA. Nevládní, znamená, že jsou řízené vládou USA, ale né vládou ve státě ve kterém působí, a nezávislé znamená, že jsou nezávislé na orgánech státu ve kterém se nacházejí a jsou řízené přímo velvyslanectvím USA. Poslední případ kde se prvotřídně osvědčily byla teď Bolívie, kde se jim podařilo rozvrátit úmysl většinového indiánského obyvatelstva, aby mělo možnost zvolit si svého indiánského prezidenta Morálese. Neziskovky štvaly lidi proti sobě a pracovaly i s dolary, které se v takových případech nešetří. No a předtím se neziskovkám podařilo rozvrátit Ukrajinu a zorganizovat Majdan výsledkem čehož je demokracie západního typu: strašná bída, pronásledování a upalování odpůrců - Oděsa - neskutečná zadluženost a válečný konflikt. Na Ukrajině tento demokratický výsledek stál neziskovky 5 miliard a těm kteří stáli na barikádách Majdanu se vyplácelo 10 dláčů za den. Jinak tyto neszikovky působí i u nás. Příkladem je Člověk v tísní, který aktivně financoval takzvané disidenty na Kubě a aktivně podporoval takové hnutí jako dámy v bílém a podobně. Zatím Kuba i přes výzvy Klintonové, aby lid Kuby povstal proti režimu, neziskovkám odolává. jo a poslední nesporný výsledek na který nesmíme zapomenout jsou volby v Argentíně, kde neziskovky zařídily zvolení proamerického prezidenta a uvrhnutí Argentíny do područí USA jak finančního tak vojenského. Brazílie zatím odolává ale dolar možná než krachne ještě neziskovkám pomůže rozvrátit i tento Jihoamerický stát. Mimochodem v Rusku přijali zákon, který zakazuje financování neziskových organizací ze zahraničí, rozuměj z USA, a tím si Putin vysloužil ze strany USA nenávistnou až zuřící reakci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super , moc dobře popsaný stav věcí. Jenom naši Havloidpovaleči to jaksi nevnímají ! Zřejmě jim to "odolávání pravdě" stojí za krvavý dolar ! Je mi jich líto...

   Vymazat
 4. Včera jsem poslouchal zprávy RTVS tj. slovenský veřejnoprávní rozhlas. Jedna z Amnesty International se pustila do slovenské vlády, že málo práce vykonala pro cigány, potom do maďarské vlády, že nechce přijat uprchlíky, a nakonec do německé vlády též kvůli uprchlíkům.
  Celkové vyznění příspěvku připadalo silně nadřazené, přímo protektorské. Jako kdyby ona věděla, co je pro nás nejlepší. Tak to prala do etéru jako do Sobotky v Bruselu. Takže tak.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 5. Tady je taky odpověď na současnou situaci v Evropě a její rozvrácení politikou Merkelové, která je přímo pod vlivem USA a neziskovek. Stačí se jenom dívat na ČT, koho si zvou do pořadu. Jsou to jenom samé neziskovky, které nás poučují přesně v duchu co chtějí v USA, to znamená čím nejvíce uprchlíků a co nejrychlejší rozvrat sociálního a důchodového systému Evropy .

  OdpovědětVymazat
 6. Cesta proti tomu aby nám nevládly neziskovky je jediná a to zakázat je. Ale pozor. Tady vidíte, že v tom jsou USA několik tahů dopředu. Ze začátku se připraví rezoluce OSN, kde všechny státy v dobře víře to podepíšou, protože se řekne, že to je vlastně ve prospěch demokracie a pak USA zařídí, že všechny neziskovky jsou řízené USA a jejich velvyslanectvími. Kdo to poruší, poruší ustanovení OSN a budou vyhlášené proti němu sankce. Rusko, jak jsem již tady četla, zakázalo financování těchto neziskovek ze zahraničí a taky jejich registraci na území Ruské Federace což vyvolala ze strany USA zuřivou odezvu. To samé udělala Čína. Takže kroky, které přímo nezakazují neziskovky, ale jsou pod kontrolu státu, což USA by chtěly aby byli pod kontrolou USA. Jde přeci o demokracii a to amerického typu, to znamená tu nejdokonalejší, která vraždí a rozvrací státy po celém světě.

  OdpovědětVymazat
 7. Nemyslím, že je to žert, bohužel. " Manuál " pro naši vládu od neziskovek, mrkněte. -------------------------------------------------------- http://migracnimanifest.cz/cz/index.html

  OdpovědětVymazat
 8. Obrana je jednoduchá.Ukončit diplomatické styky s
  USA a neziskovky vykázat do patřičných mezí.Třeba
  i násilím.To včetně OSN.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 9. Nevládní organizace, neziskovky jsou nejhoršími škůdci České republiky.Nemilosrdně likvidovat tato zvířata,Nemilosrdně a do posledního.

  OdpovědětVymazat
 10. Neziskovky a všichni,co propagují i souhlasí se současnou emigrační krizí,jsou jen důkazem,že silně nenávidí vlastní rasu,vlastní rodiče,vlastní děti,vlastní lidi.Jsou na horší ůrovni,jak zvířata.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neziskovky jsou "Trojské koně USA" ve všech státech po celé zemi a vytváří paralelní mocenská centra mimo demokratický parlamentní systém.
   Již jejich samotné zasahování do věcí veřejných je zpochybňováním parlamentní demokracie,která sama o sobě je už pro samozvané vládě světa těžkopádná a pomalá a proto ji chtějí,přestože ji už plně ovládají,nahradit přímým diktátem přes neziskovky,moc korporací,prostitutujícími se sdělovacími prostředky a korumpováním přes lobisty....nachystejte si na ně proto klacky,brzy je budeme nuset vypráskat,jinak z toho bude jeden velkej koncentrák,jako jsou dnes USA a kápy nám budou dělat černí z Afriky s lágrfírerem Sorosem,nebo jiným sionistickým ýbrmenšem....

   Vymazat
  2. Ale houbes nenávidí vlastní......... atd. To nemá nic společného s nějakou nenávistí. Když vám někdo zaručí, za v podstatě nic nedělání, měsíčně 26-46 tisíc příjmu, plus zajímavé zahraniční cestování po celém světě, tak to 90% lidí půjde dělat. Nedávno jsem četl článek z blogu jednoho takového "neziskováka", jak procestoval půlku Afriky, Asie, o Evropě nemluvě. Například v Etiopii učili dětičky ve škole jak pracovat s PC, přičemž v celém městě a státě nikde neexistovala nějaká škola, kde by měli alespoň jediný PC.

   Vymazat
  3. Prosím, neurážejte zvířata. Řada z nich příkladně pečuje o svoje potomky. To jen lidé ztratí veškeré zábrany, jakmile ucítí vůni peněz. Hnus.

   Vymazat
 11. ....bitvy se neprohrávají silou nepřítele, ale vlastní slabostí ! Zhruba řečeno a podle toho by jsme taky měli volit. Bohužel, jsou v Čechách i tací, co se řídí heslem: nemůžeš mě chytiti, vždycky vlezu do řiti.

  OdpovědětVymazat
 12. Co je to za zrůdnost!?
  Zás-tupce lidu si volíme v parlamentních volbách a platíme jim "prdelečné", které tam vysedí.
  Do neziskovek se žádné volby nekonají! Z jakého titulu by tedy chtěly rozhodovat za lid? Do kopru s nimi.
  "Hlas lidu, hlas boží!"

  OdpovědětVymazat
 13. Pane Davide,
  napsal jsem příspěvek ke článku jako první (anonym). Nebudu opakovat, co jsem napsal. Mám jen dotaz: Proč ten komentář není? Po napsání komentáře, výběru profilu a odkliknutí "publikovat", tam příspěvek byl umístěn!!! Přece tam nebyly žádné vulgarismy a to ani náznakem, tak proč tam není?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsem pan David, ale i asi jste něco špatně zmáčkl - mně se to také dvakrát stalo - a tak jsem to prostě napsal znovu.

   Vymazat
 14. Jaká je pravda ohledně nevládních organizací v Rusku se dozvíte tady:
  https://www.youtube.com/watch?v=07Z5yuM7RS4
  Je to rozhovor Putina s redaktorem ARD na téma "neziskovek" z dubna 2013 - české titulky.

  OdpovědětVymazat
 15. Všichni přeci víme, kdo nás navštívil, aby tady podporoval neziskový sektor. Taková péče je opravdu dojemná. Asi by jsme jim to měli oplatit.

  OdpovědětVymazat
 16. vše výše uvedené jsou pouze doporučení ("vlády BY MĚLY..."), čili celá slavná Agenda 21 je canc papíru, tak akorát na...

  Jindřich

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlády bohužel ČINÍ a máme na to i ministra a neziskovky jsou placeny i státem.

   Vymazat
 17. Máme vládu a volené orgány. Jestli chce někdo neziskovku, ať to dělá po práci a za své. Stejně je to jenom další trik šmejdů,jak uživit své cizokrajné přátelé a ještě škodit.

  OdpovědětVymazat
 18. Takže, nepodporovat !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejenže nepodporovat,ale vyhnat ven !!!!

   Vymazat
 19. A co k tomu říká šéf organizace
  Člověk v plísni?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakmile dostanu dopis od podobných organizací, tak jde okamžitě do skartovačky. Ještě by chtěli finanční podporu. Tůdle!

   Vymazat
 20. Co brání (kromě naší neschopnosti, lenosti či tuposti..) v navržení a přijetí zákona o povinné registraci všech "neziskovek" , které přijímají finance ze zahraničí, jako "zahraniční agenti" ??? V USA takový zákon dávno mají a taky bychom se mohli i v tomto po nich "poopičit". V Rusku to před časem udělali - a to byl řev, presstituti a presstitutky šíleli.

  OdpovědětVymazat
 21. Je nezbytná radikální reforma financování všech nestátních subjektů a organizací. Prvním a zásadním opatřením musí být přísný zákaz jejich podpory ze zahraničí (včetně fondů a ambasád) a omezení jejich sponzoringu domácími firmami na cca 5 tisíc ročně.
  K životu a práci ať jim postačí, co vyberou na příspěvcích od občanů. Ať se naučí nabízet to, co je občan a daňový poplatník ochoten financovat dobrovolně a ze svého!

  OdpovědětVymazat