Reklama

.

.

sobota 20. února 2016

Modlitba pražské kavárny


Lubomír Man
20. 2. 2016


Vládo USA, jež jsi ve Washingtonu,

posvěť se jméno tvé a přijď království tvé i vůle tvá na Zemí i na moři,

všude, kam slunce dohlédne, a hlavně tam, odkud denně vyjde,

v to úpěnlivě věříme,

a za víru svou, jakož i za služby, jež jsme ve jménu tvém a též pro tebe vykonali,

i za lži a hříchy, jichž jsme se při tvé obraně dopustili,

chléb vezdejší i další požitky dej nám dnes

a odpusť nám, lhali-li jsme kdy tak,

že se nám lidé smáli a básničky uštěpačné na nás kroutili,

a neuveď nás v pokušení kvůli tomu pravdu přece jen zbaběle pokoušeti

a hlavně, zbav nás od všeho dobrého
Amen

36 komentářů :

 1. Trapné. To už je nějaká diagnóza, ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč ba to mělo být trapné,podobně se přece modlil i Havel a navíc přidával,pošlete i dolary.

   Vymazat
  2. Zdravíme fízly:-D. Monitoring musí bejt. Měl bys dostat příplatek, musí to být stresující povolání.

   Vymazat
  3. Odpověď zní NE není to diagnóza, je to básnička, to jsi nepoznal? Je velmi vtipná a zábavná a zároveň velmi přesně popisuje skutečnost. Splňuje všechny kriteria umění, které má skutečnost odhalovat a vystihovat. Pokud je nějaký výtvor pouze zábavný, pak je to kýč, jehož účelem je pouze okouzlovat.

   Vymazat
  4. 12:12 Hele, stresující práce to rozhodně je, ale máme na to speciální výcvik. A je to docela dobře placený.

   Vymazat
  5. 11.31

   Jaká diagnóza je ta tvoje? "Chudý duchem."????

   Vymazat
  6. Ano velká trapárna!!Akorát nahráváte sluníčkářům,kteří pak takové dětinské koniny použijí proti nám s tím jaký jsme blbci a když toto použijí jako ukázku spousta lidí jim dá za pravdu.

   Vymazat
  7. 13:37 Omyl, sluníčkáři jsou natolik pitomí, že je to dost popudí, aneb to jest jejich styl i úroveň. Co se týká té spousty lidí, ti jsou již natolik nasraní, že je to až tolik nepohorší. Je to myšleno dobře.

   Vymazat
 2. Takovejch modlících se lejnosrků a blbečků je nejen v Praze bohužel dost!Fuckingtown je pro ten ksindl dokonalost sama...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=kP9T_wGPWQw

   co je tady k neporozumění
   - média znala pravdu v reálném čase
   - přímý průkazný materiál byl dostupný v natočených reportážních záběrech
   - například televize BBC znala dokonce přímo jména vrahů
   - uskutečnila s nimi rozhovory, ve kterých si nechala průběh vraždění vysvětlit a popsat
   - zjistila počty a totožnost některých dalších vrahů podílejících se na masakrech civilistů i policistů v průběhu jednotlivých dnů majdanu

   Navzdory tomu všemu o zjištěném nikdy ve sdělovacích prostředcích k vysvětlení sskutečné situace nikdy nedošlo a velká ukrajinská lež o boji neozbrojených prodemokratických mírových ukrajinských aktivist za demokracii,kteří nemají vůbec nic společného s nacismem nebo fašismem se s klidem leje ze všech televizí, rádií i novin... nikdy jste nepřemýšlel nad tím, co ty megalháře k jejich lhaní pohání???

   Vymazat
  2. BBC v každé válce lhal. Tomu se říká prtopaganda. Dnes jsme opět ve válce. Ta válka probíhá (zatím) v médiích. Lidé z pražské kavárny (např. Čulík, Dolejší, atd.) lži opakují. Lhali o Jugoslávii - Vukovar, Krjaina, Srebrenica, celá Bosna, Kosovo - lhali o Iráku, lhali o Lýbii, o Ukrajině lžou, o Sýrii lžou. A chudáci líní bezmozci jim ty lži hltají. Nová republika je zákop bránící pravdu a právo na informace. Díky. Marek

   Vymazat
  3. Tohle jsou zmetci, kteří by se bez takové básně šli pást. Stydím se za ně, protože mluví Česky. https://www.youtube.com/watch?v=xnne1HlTG5U&feature=player_embedded

   Vymazat
 3. Pane Mane, ve vší úctě, Vám už asi definitivně jeblo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zjednodušení, nadsázka, ironie - klasická forma sdělení. Pan Man touto formou přesně odhaluje a popisuje duševní rozpětí zemských škůdců. Nedivím se, že na to někteří z nich zde musí reagovat odsudkem. Takové hodnocení je svou správností a přesností musí dost nasrat. Měli pocit, že jsme všichni blbí a skočíme jim na jejich lži. V podstatě jsou to lotři a o svém lotrovství vědí. Kojili se zatím nadějí, že to zůstane nepovšimnuta, ale začínají poznávat, že národ má nejen zdravý rozum, ale i národní paměť a bojí se spravedlivé odplaty. Ještě budou kopat, ale je to jen kopání zdechající svině. HLAVNĚ SI PAMATOVAT, KDO CO ŘÍKAL, KDO CO DĚLAL, KDO DO VÁLKY ŠTVAL. Spoléhají na to, že včas převléknou kabáty a to jim nesmí projít.

   Vymazat
  2. Zalez fízle.

   Vymazat
  3. Do americké prdele, kráčíme všichni vesele :-) .

   Vymazat
  4. Se vší úctou pane anonym 12:03 Vaše projevy ukazují na některé závažné nedostatky ve fungování Vaší psychiky. No posuďte sám, jestli Vám zbývají nějaké fungující spoje v mozku: jak lze z nějaké vtipné básničky usoudit, že někomu "jeblo", vždyť právě schopnost vtipu a nadsázky je známkou duševního zdraví. Druhé vysvětlení je, že psychiku máte víceméně v pořádku a procházíte si nějakou opožděnou pubertální fází.
   :)

   Vymazat
  5. 12:28 presne,a az splnime poslani,tak nas z te prdele vyplivnou nekde do hnoje za plotem. Americany dost dobre znam, delam pro firmu Bechtel, nejvetsi soukroma firma na svete. Management jsou amerikani, nafounkanci a velice arogantni burani. Vsechno vedi od vseho maji klice, vsechno vymysleli a ve vsem jsou nejlepsi. Tezko se da snimi pokecat, o svete nevi vubec nic ale na vse maji odpoved, Australie je mala zemicka nekde v Evrope a Cechy jsou v Jizni Americe. A nema cenu jim to rozmlouvat, oni vedi vsechno nejlepe.

   Vymazat
  6. Jerry Jencik20. února 2016 16:56 - nevím, jestli nejste zbytečně optimistou, že nás byprdnou někde do hnoje - občan demograt Polojasno má v řešeních jasno - zstřelit a zakopat někde u silnice. Nejspíš čerpal někde u svých chlebodárců, jak naložit s nehodícími se. Dobytek jeden.

   Vymazat
 4. Anebo jeblo kavárně a básnička je jen reakce na to.

  OdpovědětVymazat
 5. Amerika je v tom nevinne ! To co nemate radi se jmenuje Neocons. Amici je take nemaji radi a usiluji proto o zmeny.
  Sledujte volby ! Volby vam ukazi, jak je America rozdelena a jak mysli..
  Svym myslenim a zivotnimi hodnotami jsou mnozi vas Americane take !
  Vy o tom ale nevite !
  Take na to nikdy neprijdete, kdyz zabijite u vas ucitelky anglictiny.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda. Na rozdíl od nás jsou ale amíci neznalí četby mezi řádky, jsou dost naivní a o světě obecně vědí méně než český školák. To jsou ta slabá místa, na která je každý manipulátor lehce nachytá a využije. Marek

   Vymazat
  2. Honolulu, americti presidenti nejsou voleni, jsou dosazeni zidovskou chatrou ktera americe vladne, posledni pravy president byl JFK. Dobrej Donald nikdy presidentem nebude, na to vzmete jed. Hitlery je uz vybrana, a chtel bych se mylit. At zije good old Donald, mam ho rad, ma zdravy selsky rozum a rozumi svetu pral bych si jeho vitezstvi.

   Vymazat
 6. Kavárno, kavárno Pražská
  kavárno vyhulená.
  Ty si mi od mládí lhala
  teď budeš odsouzena.

  Půlnoc až orloj votpíská
  ,,poslední sbohem" ti dám.
  Normální člověk si nikdy nepostýská
  i kdyby byl na světě sám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, taky dobrý. Troll-literární kritik se asi picne do dutiny, co nosí na krku.

   Vymazat
  2. Velmi zdarile. Chvalim. Osvedcil ste se.

   Vymazat
 7. 13:00&13:36 nedělejte ostudu národu.Lidem z mozkem( selským rozumem)jste pro smích.Trapáci!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:40 - ty selský rozum zaručeně nemáš. Tak se na něj neodvolávej.

   Vymazat
 8. Nevadí vám že tím paskvilem urážíte křesťany?Podejte si ruku s muslimama a sluníčkářema.Těm se každá urážka křestanství náramně líbí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Křesťané náš národ okradli o 135 miliard a stále okrádají. Viz madona z Veveří, Březiněvec a pod. Tak si běž s těmi svými 'křesťanskými' zásadami do řiti. Jo , a pozdravuj tam oba hamižné kardinály - Vlkodlaka i Dukáta. Pavel P.

   Vymazat
  2. Donutili jsme rodiny s dětmi, chudé, nezaměstnané a bezdomovce přispívat zvýšeným DPH u potravin na církevní zlodějinu a zdražování ČNB. Doslova jsme překlenuli staletí a věky - středověk neskončil, středověk trvá. Předsedou České biskupské konference označená LŮZA může vykonávat dobrovolnickou práci ZDARMA. Povinně volitelné jsou však přesčasy - desátek 158 hodin ročně odpracovaných zdarma a nucené otrocké práce pro matky i bez dávek zaregistrované na ÚP po rodičovské dovolené.

   Vymazat
  3. 15:49 Ty seš přesně ten typ hlupáka, co si dnešní mocní představují vytvořit k obrazu svému. Peotikřesťanská nálada, to je to co chtějí vyvolat. Ti obyčejní věřící a křesťané žádné miliardy nepotřebují a tak je neurážej, ty hlavo skopová. Je vidět, že o tomto problému víš úplný prd.

   Vymazat
 9. Zachraň se, kdo můžeš. Nedokážete držet při sobě, mít hrdost a stát si za svým názorem. Okradení, podvedení a zneužití ovčani v naprosté většině (až na pár čestných výjimek s pozemním příjmem) dál platí výpalné podvodné firmě Skylink, za to co už si zaplatili doživotně (notabene, když televizní stanice zařazené do "bezplatné" základní nabídky jim za Vás plně hradí přenosovou satelitní kapacitu) a cpou černoprdelníkům úplatky za svatby, křtiny a pohřby, i když jsou placeni státem a ti své ovečky stejně pomluví, že dostali málo. Církevní zlodějinu sice umíte kritizovat pěkně, ale když dojde na věc, tak se cpete do kostela strkat peníze do kasičky a farářům do kapes. Na jedno jste však zapomněli, že papeženci a protestantské sekty mají skrze ČSSD, KDU-ČSL a ODSTOP09 blízko ke sluníčkářům a islámským klerofašistům, nenávidí prezidenta republiky a tento národ.

  OdpovědětVymazat
 10. Nový svěží vítr, aneb po staru se žít nedá.

  https://www.email.cz/web-office/bn52EM5rIfJVk_QiRo0lNjcpd1LOrPV6bLHEnG5FGUeSiFZ5N35y-O3A94p5zIOWNNgPooA/Ten%20um%C3%AD%20to.doc

  OdpovědětVymazat
 11. Pana Mana mám jako přispěvatele rád, ale takto zneužít boží modlitbu proti nějakým šmejdům z lumpenkavárny, to se mi nezamlouvá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Církevní zlodějina mlčí k fašistickému převratu na Majdanu v Kyjevě, zvěrstvům ukrajinské armády vůči rusky hovořícímu obyvatelstvu, pronásledování Rusínů (kdysi součást Československa) a řádových sester a bratří věrných moskevskému patriarchátu a vůbec kryje proskribce a křišťálové dny na západní Ukrajině, pogromy a vyhlazování civilního obyvatelstva na východní Ukrajině, zato místo volyňských Čechů a válečných uprchlíků z Donbasu, k nám tito vlastizrádci na povel Merkelové Sobotky přemísťují blízkovýchodní migranty a nabízejí jim byty místo bezdomovcům a rodinám s dětmi. Papeženci a protestantští sekty tak opět pracují na likvidaci Slovanů v rámci islámského a pravicového klerofašismu.

   Vymazat