Reklama

neděle 7. února 2016

Mrazivé video: Prudké boje v syrském městě Homs natočené z bezpilotního letadla7.2.2016      AC24
Sýrska armáda pokračuje v úspešnom ofenzívnom ťažení a pomaly vytláča jednotky Daíšu zo sýrskeho územia. Najťažšie a najprudkejšie boje sa v ostatných dňoch konali v meste Homs. Celé okolie sa pomaly premenilo na mesto duchov…(viz video)
Ruský vojenský korešpondent Alexander Pušilin za pomoci bezpilotného lietadla nakrútil šokujúcu videoreportáž bojov v Homse – meste prízrakov… Proti sebe bojujú vojaci sýrskej armády a ozbrojení islamisti, v uliciach, medzi takmer úplne zničenými domami, „zablúdili“ tanky, pobehujú a strieľajú vojaci. A vedľa sa hrajú deti… Je to takmer postapokalyptický obraz, píše portál Hlavnespravy.16 komentářů :

 1. A tohle chceme tady v Evropě a nadšeně tomu napomáháme jako NATO?

  OdpovědětSmazat
 2. Takhle chtějí kokotoidní vítači a SsSluníčkáři aby vypadala Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, v roce 2017??????????

  OdpovědětSmazat
 3. To je Stalingrad.Takto bude horiet aj europa! Amerika nas tlaci do vojny z Ruskom.Bude to Apokalipsa.Ved video natocene NIEJE pocitacova hra!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,o to tu jde,aby to zase v Evropě vypadalo takhle,jak v tom videu a všichni ti "vítači a líbači amerických prdelí" tomu vší silou pomáhají,ale pokud k tomu dojde,pámbů s nima,s hajzlama....

   Smazat
  2. To je dobrej masakr

   Smazat
  3. Ano, Rusák demonstruje co udělá s každým, kdo mu bude odporovat a bude se mu bránit. Ale je lepší zemřít v boji proti těmto barbarům, následníkům nekonečně krutých a dobyvačných Mongolů", než být jimi zotročen. Doufám, že Amerika, jako vůdce svobodného světa, má připravené řešení, že když si Rusák něco začne, tak tím i zajde.

   Smazat
  4. 23:50 jsi sjetej, nebo zpitej ?

   Smazat
  5. 0:18 Nene, má jen dlouholetým brainwashingem mozek vymytý dočista do čista. Takové individuum nedokáže samostatně myslet, umí jen opakovat fráze, které do něj ti "praví, osvícení", nalilí.
   Být v příspěvku 23:50 místo "Amerika" "Německo", tak je to skoro přesný citát z kolaborantských protektorátních novin. Tehdy kolaboranti také přebírali německou propagandu, možná jí i věřili. Jak víme, dobře neskončili.

   Smazat
  6. 0:18
   Před 100 lety se jim říkalo kanonfutr, může jít po boku těch co sem migrují ve statisících těm tankům v ústrety..

   Smazat
  7. Anonymní7. února 2016 23:50
   Amerika má připravený tak akorát kulový ho..no. Jsou tam všichni posraní i za ušima, protože dobře vědí co by následovalo kdyby si na Rusko toufli. Samozřejmě by dostali na prdel tak jako všichni ti, kteří to kdy skusili.

   Smazat
 4. 23:50-seš echtovní IDIOT a já zase doufám,že tě jako "vola jako barák",při nejbližší spanilé jízdě tvých amíků přejede jeden z těch jejich rozvrzanejch herberků....

  OdpovědětSmazat
 5. Takhle vypadá Americký boj proti IS.
  To město duchu vybombardovali,aby se tam dostali ISicáci.Jaké to muselo být krásné město,ale muselo padnout na oltář USA demokracii.

  OdpovědětSmazat
 6. Je to výsledek "působení" Západních "demokratů", stejně jako vybombardovaný Donbas.T

  OdpovědětSmazat
 7. Keďže som od prírody lenivý, tak iba okopírujem to, čo som dal včera na ac24 :

  # Maximilián 2016-02-07 13:03
  Som maximálne sklamaný!
  Dalo by sa predpokladať, že tento web nie je pre ovce, ale bohužiaľ je tomu naopak.
  Celý problém je v tom, že pán Eugen Rusnák tento článok napísal na základe videa z YouTube ktoré bolo publikované 19.10.2015. Takže tie jeho zlátaniny, že
  " Najťažšie a najprudkejšie boje sa v ostatných dňoch konali v meste Homs." a ktoré napísal a publikoval na portáli Hlavné spravy dňa 6. februára 2016 sú obyčajným zavádzaním. Samotné mesto Homs bolo už od 26.09.2015 oslobodené!
  Takže behom dvoch dní prestávam sledovať Hlavné spravy a ac24, lebo ich nenavštevujú ovce, ale barani, ktorí bezhlavo preberajú to, čo sa im ponúka!

  No a odteraz už nesledujem ani web "nova republika".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych to nenapsal teda tak asertivně jako Vy, ale jinak souhlasím. V nadpisu článku město HOMS, celé video z drona "Damašek".... koukl na to aspoň někdo, než to sem hodil?

   Smazat
 8. A PROTO JE POTŘEBA URYCHLENĚ VYPAKOVAT ZASRANÝ USÁKY Z EVROPY !!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.