Reklama

.

.

středa 17. února 2016

Muslimové v Německu v humorné nadsázce a jako problém snížené autority policie

17. 2. 2016

9 komentářů :

 1. Rovněž v ČR je autorita POLICIE MIZERNA. PROČ? Je podkopavána mimo jiné AMBASADOU USA. Používá se opakovaně starý trik cizáků-cizinců-obchodníků-parazitů-ůrokových kumpánů-uchvatitelů moci a vládnutí....Tito cizinci(přes CIA a US Embasy)hledají v ČR ukřivděné mladé lidi,TRPICI UKŘIVDĚNOSTI !!,jsou to Ti,co nic neumí,často vystudovali Podnikatelskou školu,ale uplatnění mizerné,jsou často i nezaměstnaní.A právě tyto lidi jsou pastvou pro zpravodaj.služby i USA ambasádu---rekrutují se znich zaměstnanci NEZISKOVEK,ale taky často řady bojových ANARCHISTU !! s cílem rozvracet,destabilizovat,zapalovat,prudit na veřejnosti,způsobovat požáry...všímejme si,jak o nich taktně ČTK-TV aj.pomlčují,bagatelizují,atd..PROČ ?? Protože ,,válčí" za DIENSBIERA,Šabatovou,Uhla...i SCHAPIRA..a hlavně vystupují proti těm,co nezrazují své předky a svou kulturu a jsou VLASTENCI!!!Že,pane Diensbiere,že,pane Schapiro,neoblbujte nás-Vy to jste,co nejvíce škodíte lidem u nás,poškozujete a ničíte svrchovanou Českou Republiku,tisíckrát hanba Vám !! Víme o Vás a o Vašich skutečných Zločinech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas.Toto dělali už kdysi CHazarové.Hledali ukřivděné a říkali jim toto:,,neprávem ti ublížili,ty máš na vše,jsi chytrý-pomazaný,přímo předurčen ku vládnutí".Nasazovali jim na hlavu čepici-jakousi náhražku koruny a ,,klaněli se jim"..A byli JEJICH.Manipulovali s nimi docela lehce,připravovali k převratům,vraždám,vylupovali jejich pomocí pokladny,v oblibě byly i falešné sňatky-jen naoko apod.Osvědčený,starý způsob,opakují jej stále.Že BIS,že Schapiro.

   Vymazat
 2. Čím bude utečenců v Německu více,tím si budou dovolovat více.Zatím ještě nejsou obeznámeni se vším,nemají sestavené komunitní zázemí.Až se trochu usadí,rozjedou svojí informovanost,začnou se sdružovat,pak nastanou problémy.
  K tomu bych jen přiřadil,volání prodejných politiků,že po rozpadu Schengenu přijdou naše lidi o práci.To si nedovolí zase velké firmy,přišli by o práci lidi i tam,kam jdou naše výrobky.Jen propaganda pražské kavárny.

  OdpovědětVymazat
 3. Tohle bych pouštěl dokola Halíkovi a ostaním idiotům, kteří se ohání tím, že migranti u nás nejsou a nebo že dokonce, chudáčkové, od nás utíkají(viz. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tomas-Halik-vynadal-ceskemu-narodu-Jsem-otresen-Zkazil-vas-Zeman-Uprchlici-od-nas-utikaji-a-nestoji-o-nas-422270).
  Je až neuvěřitelné, že tahle banda ignorantů tohle může tvrdit z přesvědčení. I když tučná suma může být taky dobrý "argument".
  V Koránu jsou súry, které přímo navádí, jak se chovat, když nemáte přesilu. Řvát, jak vám ubližují. A pak,..... Kdo tohle nechce vidět, nemůže být normální. J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Leden 2015: "V Německu letos očekáváme cca 400 tis. imigrantů." 31.12.2015 - registrováno přes 1 180 000 osob + cca 300 tis. neregistrovaných (odhad)... Leden 2016: "V Německu letos očekáváme JENOM cca 750 tis. imigrantů." Jen za leden 2016 jich prý přišlo 10x více než za leden 2015! Z trendu, čísel i odhadu lze tedy vyvodit, že pokud celá EU nic nebude dělat - tak jako loni - tak jen do Německa letos dorazí na 3-4 miliónů mladých muslimských válečníků prorokových, pardon intelektuálních elit. A voliči si to pořád nechají líbit - opravdu jsou celkem ještě dost pasivní. Nejhorší jsou tedy ta neskutečná bezpečnostní rizika, která málokomu dochází - a nejde jen o terorismus. To nejen Německo, ale celá EU nemůže rozhodně nijak zvládnout. Pokud ti lidé nedostanou auta a domy zadarmo, jak jim kdosi sliboval, a pokud budou sexuálně frustrovaní, jak je logické pro mladé muže bez žen, o něž rodilé Evropanky pochopitelně (až na výjimky) nestojí - už jen proto, že mají svých chlapů dost..., pak dojde jednou zcela zákonitě k výbuchu nezvladatelného násilí - prostě si to slibované budou chtít vzít nakonec sami silou... Silvestrovský Kolín atd. jsou jen zkušební balónky... A jakmile to dostane džihádistickou platformu, tak než stihnou pořádkové jednoty dát situaci pod kontrolu s nasazením armády, výjimečného stavu a vojsk, může se začít z muslimského světa sem tlačit přes nehlídané hranice na další milióny muslimských džihádistických zlatokopů... a s Evropou s jejími pidiarmádami může být velice rychle ámen. Jen taková malá ukázka z mnoha kázání v mešitách na podobné téma: https://www.youtube.com/watch?v=hxGmRwKYfVg Ti lidé to myslí smrtelně vážně!!!!! Merkel a sluníčkáři jsou zvráceně šílení, když to sem zvou a pouštějí. Jak jde čas a množství muslimů v EU přibývá, roste i pravděpodobnost katastrofy. Již letos na podzim až na jaře 2017 může být riziko takového výbuchu již téměř 95%... A jestli nezačneme jako kontinent něco konat, do roku 2025-2030 je s námi konec! Ne-li dříve... To není jen o zákonitosti dobývání Evropy přes dělohy muslimských žen, celé to má svou vlastní divokou neodhadnutelnou dynamiku. Když v nějaké zemi v ročnících 17-cti až 35-ti letých mužů vznikne jejich přesila nad stejnými ročníky domorodého obyvatelstva, což se nyní v Německu či Švédsku děje (!!!), má šanci Islám danou zemi převzít již při cca 10-15% muslimského obyvatelstva násilím!!! Je to prostě o mladých silných válečnících!!!

   Vymazat
 4. Policie si svou autoritu porývá sama.Je to dáno je-
  jich postavením ve společnosti.Jsou represivním or-
  gánem a jsou ochotni jít i proti vlastním.Nesmyslné
  řeči,že jinak nemohou,je jen alibismus.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neodsuzujte předem....

   Vymazat
 5. Nekde na konci Krakatitu Capek pise něco v tom smyslu: "co se s clovekem deje vychazi z neho".
  Když clovek poslouchal stary babky a dedky na dedine, tak rikali totez. V Capovi, pro valnou většinu zabednenych, je to ucitelska psychologie se pise totez.
  Takze, pokud komunita neschopných nepochopi a nezaridi se, tak chcipne. Nic vic, nic min.
  Fascinuje mne mlada generace. Vsechno vim, všechno znam. A tak to dopada.

  OdpovědětVymazat
 6. Halík je karierista od ROH až po USanál . My musíme bránit svoje děti a pokud bude síla tak i vnoučata . Škoda že takových Zemanu není v politice víc . Policie a armáda naprd .

  OdpovědětVymazat