Reklama

sobota 13. února 2016

OSN dělá mrtvého brouka! Zakročí někdo proti militantním plánům NATO a USA? Jediným řešením je vytvoření nové vojenské aliance, která by se stala oficiální protiváhou NATO!

Ladislav Kašuka
13.2.2016   blog idnes
Já prostě vůbec nechápu, jak může ve světle událostí posledních 20 let ještě někdo vědomě obhajovat NATO, západní kulturu a politiku USA! Kolik zemí, včetně slovanského Srbska bylo za tu dobu napadeno a zničeno touto aliancí?!

Svět se po rozpadu Sovětského svazu stal jen jakousi hračkou v rukou politiků USA a ostatních větších zemí NATO a Američané, kteří jsou vedoucí silou této nemravné žoldácké soldatesky vrahů napadajících bez jakéhokoli mandátu OSN jiné země, získali za tu dobu pocit vlastní všemohoucnosti a neporazitelnosti a začali bez rozmyslu rdousit a vraždit (ať už ekonomicky, nebo přímo vojenskou silou) každého, kdo se jim jakkoli protiví!

Tyto manýry hodné středověkých loupeživých banditů od Američanů pochytilo Turecko a jiné země, které sní o svých vlastních velkých říších a o podílu na světovládě! Tak se dnes každý den můžeme dočkat zprávy, že ta, nebo ta armáda se chystá vstoupit do Sýrie (nebo jinam), jako by země, která chce tu armádu vyslat, mluvila o tom, že si doma skočí na záchod, nebo si dát skleničku na terasu a ne podniknout invazi do cizí suverénní země!

OSN je úplně k ničemu a dělá mrtvého brouka, ačkoli byla založena právě proto, aby si každý nedělal, co se mu zachce a nebyla rozpoutána další světová válka. Spoléhat na to, že někdo z OSN v současnosti nějak zakročí proti militantním plánům NATO a USA je však naivní a nereálné! Jediným řešením je vytvoření nové vojenské aliance, která by se stala oficiální protiváhou NATO, a která by byla minimálně stejně silná, jako ta banda vrahounů s Amerikou v čele!

Američtí a bruselští politici již dávno nevědí, co je to čest a svědomí a pochybuji, že by se tomu chtěli znovu učit! Jediné, čemu by taková smečka mrchožroutů, jako oni rozuměla, je STRACH z někoho silnějšího, kdo jim, když budou moc prudit „nakope zadek“! Rusko s Čínou a dalšími zeměmi, které nechtějí jen vylizovat zbytky, co vypadnou z koryta, které si chce jen pro sebe a své služebníčky zabrat USA, by měli podepsat smlouvu o kolektivní obranně a založit pakt, který by obnovil světovou rovnováhu tak, jako tomu bylo kdysi za SSSR a Varšavské smlouvy!

61 komentářů :

 1. Ano, souhlas. Pro nás pak bude životně důležité být na straně Ruska a Číny.

  OdpovědětSmazat
 2. No, tak takový vojenský pakt už existuje a nazývá se SCO (ŠOS) Šanghajská organizace pro spolupráci. Co se týče OSN,to má smysl tak akorát mezi blázny a každý,kdo uvažuje se mu musí chtě nechtě vysmát: RB OSN je nedemokratickou součástí OSN,protože její stálí členové mají právo veta,přičemž činí OSN i plně nefunkční,pokud jde o nějakou věc výhodnou pro jakéhokoliv jejího člena a zároveň nevýhodnou pro alespoň jediného z nich. Zároveň je nepřijatelné,aby rozhodovala o budoucnosti lidstva většina OSN,tedy demokracie v OSN,protože naprostou většinu OSN tvoří státy zaostalé vývojově a výsledkem hlasování,po ztrátě jejich úcty k těm lepším,bude úpadek pro nejvyspělejší část lidstva a to je minimálně nespravedlivé. Je to nesprávné,doslova tak a nepřípustné a nepřijatelné a prostě naprosto proti Bohu. To není totiž solidarita. Solidaritou by byla pomoc potřebným ale naprosto ne ničení těch vývojově úspěšnějších.

  OdpovědětSmazat
 3. Co se týče NATO,díky Bohu za něj. Chápu rozčarování přívrženců Ruska,kterým NATO stojí v cestě,ale musím se tomu jen logicky usmát. Klidně nadávejte,ale bezpečí pro Evropu,to je jen NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
   Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
   •200 let terorismu USA:
   www.olser.cz/9947/200-let
   •agrese USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   •Kenneth O’ Keefe v tom má jasno:
   www.hlavnespravy.sk/kenneth-o-keefe-v-tom-ma-jasno-uplne-na-rovinu-o-tom-ako-dnes-funguje-svet/726485

   Smazat
  2. Bezpečí pro Evropu (i pro svět) bude, až lidi, jako jsi ty, dostanou rozum! :-) PS: Ale..., to je možná marný, viď? Blbe!

   Smazat
  3. Podle toho co jste napsal, může vaši bezpečnost zajistit pouze klecové oddělení psychiatrické nemocnice !! Podle napsaného každé konsilium psychiatrů vás musí prohlásit za notorického blba !!!

   Smazat
  4. Hele,je s vámi fakt legrace,děkuji za příspěvky a ten rozum,.. nevím nevím,zda bych ho potřeboval,vždyť já vám ho přece rozdávám.

   Smazat
  5. pro 21:17 Nadávat vám nemá smysl. Zde pomůže jen stanovit přesnou diagnozu a nasadit správnou terapii.

   Smazat
  6. Těžko lze chápat takovou stupiditu. Naštěstí se lidem začínají pomalu otevírat oči a konečně díky internetu začínají chápat tu nečistou hru, která je s lidstvem hrána globální elitou. K největšímu posunu v chápání reality asi došlo za loňský rok. Díky za lidi jako je pan Kašuka dochází k pozitivním změnám, které už nikdo nezastaví ať si hlupáci plkají co chtějí, mají přece svobodu, že? "Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří falešně věří, že jsou svobodní" Johan Wolfgang von Goethe.

   Smazat
  7. NATO je pro nás spíše nebezpečím. Absolutně neplní (a možná ani není schopno plnit) základní funkci, pro kterou bylo údajně zřízeno - obranu účastníků. Alespoň já nevím ani o jednom případě, kdy NATO plnilo obrannou funkci. Zato útočit na jiné země, to by NATO šlo. Připomínám Irák, Libyi, Srbsko, Afghanistán a asi by se toho našlo víc. Nebo někdo ví o jednom případu, kdy NATO bránilo členskou zemi?

   Smazat
  8. 22:21. Jo,Česko brání pořád.

   Smazat
  9. A 21:17 - Osamocený typický Jakešův kůl v plotě, se ozývá a logicky a jakešovsky se usmívá. Dnes už každý normální člověk plně vnímá, že svébytné Rusko stojí v cestě agresivně se rozpínajícímu zločinnému spolku NATO. Nikoli naopak. O bezpečí v Evropě si při invazi agresivních muslimů zabezpečované zločinným spolčením NATO, můžeme nechat jen zdát. Ještě něco zatrub hlásná trubko.

   Smazat
  10. Blahslavení chudí duchem . jejich je Králevlství nebeské . Odejdi a nech jiné žít.

   Smazat
 4. 21:24. Zkuste to pojímat z nadhledu,protože když jste ponořen ve věci,jen zjišťujete,že politika je svinstvo a v tom s Vámi plně souhlasím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Kašuka, moc rád čtu Vaše příspěvky, jsou věcné, pravdivé a povzbuzující vlastenectví. Vždy se moc těším, když se objeví Váš článek, který si s radostí přečtu. Děkuji J.Mysliveček

   Smazat
  2. Proč jste to napsal mně?

   Smazat
  3. Třeba by Vás to mohlo zajímat :-) P.K.

   Smazat
 5. DOMOBRANA PLZEN zve do svých řad slušné lidi, kteří chtějí čelit možnému nárůstu násilí v ulicích Plzně. organizace aktivní plzenské domobrany na tel. 605 919 260 plzenský vlastenec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj domobrano - jen abyste svými aktivitami to násilí na zatím klidnou Plzeň spíš nepřivolali. Jak známo, tlak budí protitlak. Co chceš podnikat ve městě doslova zamořeném Vietnamci, Ukrajinci a Slováky, a doslova a do písmene s ulicemi zasranými od čoklů? Protože tady platí možná více než jinde - co Čech, to čokl. Nebylo by lepší založit nějaký úklidový průmysl jako dotační podnik, nabrat lidi na směny raní a odpolední ( ani ty nepostačí ten svinčík uklízet) a postarat se, aby myly římsy oken v přízemních bytech a nebytovkách alespoň v centru "města kultury"?. Jsou zasrané šestadvacetiletými nánosy prachu a špíny ( jen si všimni) a nikoho to nesere. A co takhle konečně dát do pořádku fasády domů zničené od sprejerských oblud - což se v blbákově, který tady zavládl po devadesátém, vydávalo za typický jev svobody? Celých šestadvacet let se na to sere, zatímco se postavila celá řada zbytečných a překážejících kruhových objezdů a kilometrových tramvajových zastávek.Jenže - na tom holt dobře vydělaly nějaký podnikatelský svině spřátelený s magistrátem - na to jdou holt dotace, zatímco na úklid bordelu z ulic města ne. Jo takhle až to bude založeno dejme tomu pod názvem "Očista" jako státní podnik, okamžitě se najdou vši, nadšené úklidem - to bude ředitel, náměstci, asistentky, sekretářky, a různé kancelářské krysy s vyhryzovým platem, no a snad taky zaměstnají pár balíků, kteří za minimální mzdu opraví fasády, a budou uklízet psí hovna - ty kdyby někdo naházel každý den zdálky na fasádu radnice, už by nebylo poznat, že tam stojí nějaký barák. Tak to je násilí, který sere lidi nejvíc. Lidi si myslí - zničili jste nám průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství a životy, tak my budeme dělat holt alespoň ten bordel neboť ten je naše jediná svoboda. Měj se parádně a přemýšlej o tom. Ještě kdyby i tady měla hořet auta, tak sbohem rodino, to už by byl totální konec.

   Smazat
 6. Autor dává najevo znechucení, nad současným stavem světa. Dokud existoval SSSR a jeho socialistický tábor míru a na druhé straně USA se svým táborem zahnívajícího kapitalismu, byl na Zemi celkem klidný život. SSSR vyžíral východní země a USA vyžíralo západní země. Vlády jednotlivých států byly loutkové a nemohly ani pomyslet, že by změnily tábor. Viz Maďarsko 1956, nebo Československo 1968. Mezinárodní politika se vytvářela v Moskvě a Washingtonu. Trochu kverulovala Francie a Jugoslávie.
  Ale když dva dělají totéž, není to totéž. SSSR nedokázal udržet svou moc na úrovni USA a vzdal to, vyhlásil bankrot, rozpustil se. Všechno to spadnulo do klína USA a sil, které je ovládají. Nyní ztratily veškeré zábrany a vyžíraly svět zvýšenou měrou.
  Pro mě nepochopitelným zázrakem (nejspíš schopností a odhodláním Putina na jedné straně a degenerací mocnosti, která je bez jakékoliv konkurence, na druhé straně) se Rusko vypracovalo v konkurenta USA. Nyní jsme v období, kdy si musí dokázat, kam až sahá čí moc.
  Je to nebezpečné období, kdy jsou ohrožovány životy a majetky občanů (naštěstí, zatím ne v Evropě) a kdy s nostalgií hledíme na období, kdy jsme byli pouze nesvéprávní. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko se vypracovalo jen výrobou zbraní a to je asi nejubožejší způsob. V historii lidí vždy dochází k propadu a jmenuje se to výdech. Nádechem byl socialismus jako odstranění vykořisťování lidu a vzestup vzájemné solidarity,jenže chyběla demokracie,protože k té tehdy lidstvo ještě v podmínkách vyšší vývojové úrovně nedospělo. Bylo by to už moc svobody na lidi. Nyní se zase už propadá ta tehdy nižší vývojová úroveň,ze které socialismus vzešel. Kapitalismus se dostává svou už spíše nedemokratičností,reprezentovanou Evropským parlamentem ale i jednotlivými evropskými vládami ignorujícími vlastní lid například a evidentně zrovna ve věci imigrantů, na úroveň nižší a tedy vhodnou pro konkurenční souboj s rozvojovým světem.

   Smazat
  2. Rusko se vypracovalo jen díky zdražující ropě. Stejně tak jako např. slavná Venezuela s Chavezem v čele. S tím je teď ale konec a Rusko chudne rychlostí světla. Ekonomicky je v řiti a může se jen modlit aby se situace na trzích s komoditami co nejrychleji obrátila.
   Putin se pokouší odvádět pozornost od vnitřních problémů kopáním kolem sebe v zahraničí. Kdo ví kam až zajde.

   Smazat
  3. Co jiného mu zbývá než svádět veškeré problémy na jiné.

   Smazat
  4. Anonymní13. února 2016 23:05
   Kdo není ekonomicky v řiti? Česko, EU, USA? Rusko nemá ani zlomek dluhů, co tyto „ekonomické mocnosti“. Západ žil a žije z vykrádání států třetího světa, opravdu hodno obdivu. P.K.

   Smazat
  5. Sorry ale Rusko jen prodává suroviny,kromě zbraní a jaderného průmyslu. Někdo prostě má suroviny a někdo prostě musí myslet a pracovat. Spravedlivé to ale naprosto není. Tak se prosím nevytahujte.

   Smazat
  6. Anonymní13. února 2016 22:54
   „Nádechem byl socialismus … jenže chyběla demokracie,protože k té tehdy lidstvo ještě v podmínkách vyšší vývojové úrovně nedospělo.“
   Mě to přijde, že každý režim nastupuje s předsevzetím, napravit chyby předcházejícího režimu. Často to i udělá, ale potom degeneruje a jeho nomenklatura se stává nepostižitelnou a neodvolatelnou. Po další době degenerace, také ztrácí obranyschopnost. Nastává čas pro změnu režimu.
   Takto to dopadlo s poválečnými lidovými demokraciemi, do tohoto stadia se dostává také současná liberální demokracie. P.K.

   Smazat
  7. Asi ano a představte si,že výjimkou bylo právě jen a jen Československo,které se v roce 1968 vydalo směrem k demokratickému socialismu a fakticky ho provádělo. Proto se "někdo" velmi mocný rozhodl zaštítit ho válečně pro jeho budoucnost. Zasloužilo si to.

   Smazat
  8. Anonymní13. února 2016 23:23
   „Spravedlivé to ale naprosto není. Tak se prosím nevytahujte.“
   A co je spravedlivé? Že mají USA vojenské základny po celém světě, že má Francie stále v Africe kolonie, které vysává, že soukromí bankéři vydávají státům peníze na dluh? Spravedlnost neexistuje.
   „Někdo prostě má suroviny a někdo prostě musí myslet a pracovat.“
   Kdo má suroviny, také musí myslet a pracovat. I v této oblasti je konkurence. P.K.

   Smazat
  9. Anonymní13. února 2016 23:38
   „Proto se "někdo" velmi mocný rozhodl zaštítit ho válečně pro jeho budoucnost.“
   Škoda, že se mu to nepovedlo. P.K.

   Smazat
  10. Jak nepovedlo? Ta budoucnost je nyní. Tehdy nebylo v silách Československa čelit situaci,protože Slovensko se odtrhlo,v důsledku čehož poté došlo ke kompromisu přijetím Zákona o Československé federaci ještě v roce 1968 a Morava napodobila Slovensko a kromě Ostravy s ní nebylo vojenské spojení. Na Moravě,tedy ve středu Československa,bylo příliš mnoho zbraní a pro Čechy náhle naprosto nedostupných. Nebylo čím válčit. Alespoň že byla ubráněna vojenská letecká základna Kbely u Prahy a tím vytvořena kontinuita s tím "někým" uzavřené smlouvy,pro budoucnost.

   Smazat
  11. Pavel Sklenář14. února 2016 19:35

   Mám naprosto shodný názor.

   Smazat
 7. Za každou větou vykřičník. Psychopat Kašuka už je v terminální fázi před explozí.

  http://halonoviny.com/kasuka-dnes-je-vyroci-narozeni-j-v-stalina/

  Psychopate Kašuko, sbal si svůj kalašnikov, rudou hvězdu se srpem a kladivem a táhni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechápu, proč ho vlastně čtete.

   Smazat
  2. Musí to být frustrující, modrý svazáku, když na protikomunistickou mobilizaci nastupují pouze islámští a pracivoví klerofašisté, ostatní si přejí světový mír.

   Smazat
  3. Hele ty Onane,nikdo se tě o ty bezmezný pindy neprosí!!!!

   Smazat
 8. Ano, zalozte si vlastni armadu a konkurujte NATO, vlastizradna komunisticka lejna. Kasuka vam muze delat generala.
  Dostanete od lidi tolik facek, ze je ani nespocitate.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za komunistů se neváleli pod mosty desetitisíce lidí, nebyly miliony exekucí, nebyli nezaměstnaní, žilo se slušně a nejedli jsme GMO potraviny, drogy užívali akorát kamarádi Václava Havla. Jestli je něco totalita, tak je to to, v čem žijeme!

   Smazat
  2. Ostatně blbeček 0:27, co pořád nadává, nemá relevantní argumenty. Tam mu praskají nervy a cedí pěnu u pusy. Marek

   Smazat
  3. Ajej,Chujmer potrat bez mozku a argumentů.Jsi opravdu synem svého kníže Poserpliny!!!!

   Smazat
 9. Pane co se neumíte podepsat..dovolím si poznamenat že události dávají za pravdu zdravému rozumu.Uvědom te si že v Rusku je téměř vše a zatím snad jsou ochotní se s námi rozdělit za výrobky.Problém osobně vidím předevšim v naší tzv elitě a druhý v tom že nemáme někoho s vizí..vůdce republiky..cisaře generála krále šogúna..pro šťoury..

  OdpovědětSmazat
 10. Vážení diskutující, svět od samého začátku je založen na rovnováze všeho co zde existuje...kyselé-zásadité, slané-sladké,dobro-zlo, silné-slabé, sever-jih, východ-západ.chudý-bohatý, bůh-ďábel...Pokud dojte k narušení této rovnováhy, je problém. Platí to i pro rovnováhu vojenskou a dnes jsme svědky důsledků jejího narušení.Takže zaplať pánbůh za to, že se rusáci to snaží napravit.

  OdpovědětSmazat
 11. Doufám, že stihnu v referendu hlasovat pro vystoupení z civilisty vraždící organizace EU/NATO, než se nadnárodnímu kapitálu a banksterům opět podaří nahnat Slovany do války proti sobě, tak jako během 1. a 2. světové a naposledy v Jugoslávii nebo na Ukrajině. Začínají totiž docházet náhradní díly (orgány) pro stárnoucí bilderberské elity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak vol Okamuru, ten to má v programu. -:)

   Smazat
 12. No, má pravdu. Když existovala železná opona, tak to bylo rozděleno a velmoci moc nediskutovaly. Jak jedna strčila rypák do zahrady druhé, hned přes něj dostaly. Stačí si připomenout Vietnam nebo Afganistán. Teď je to jiné, NATO si dělá co chce, viz napadení bez mandátu RB Jugoslávie, aby si SSA mohly na balkáně vybudovat největší voj. základnu v Evropě a rozkrást Kosovo, viz dále rozflákání Lýbie, teď už neustálé rozšiřování směrem na východ a provokování Ruska, atd. Problém je v tom, že SSA nedostaly od Vietnamu zase řádně na držku. Doufám, že po příštích volbách vystoupíme jak z EU tak i z NATO.

  OdpovědětSmazat
 13. No ekonomicky v řiti je přece Rusko, ale SSA vzkvétají. Například nár. dluh SSA (nesplatitelný) je 10 x větší než ruský. Je všeobecně známo, že dolar je podložený zlatem a ruský rubl vodkou. No a kromě toho, na ten podložený dolar začínají státy házet sranec. Tady je příklad, Irán. To pravím já, nejchytřejší a nejznalejší anti-ruský psychopat zvaný Pepek Vyskoč, komunistická holoto.
  http://www.huffingtonpost.com/majid-rafizadeh/iran-plays-and-backstabs_b_9229384.html?ncid=txtlnkusaolp00000592

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle je ale "plácatina"!
   To za střízliva (v 7:24) nejde ani napsat!
   Volič-Vilč

   Smazat
  2. Irán hází bobek, jo? Tak se podívej, ty rusácký blbečku co co jeste psali před 10 lety. Deja vůl :-D USA měly bát už cca 9 let zbankrotované a po smrti. Doufám, že tě tahle víra neopustí a stejný bláboly budeš psát i za dalších 10 let, tragéde :-D

   http://www.zvedavec.org/komentare/2006/01/1483-iranska-ropna-burza-hrozi.htm

   A tu máš něco jak se daří těm tvým spasitelům, hňupe

   http://www.lidovky.cz/depresi-rusu-muze-vystridat-zlost-kremlu-hrozi-do-roka-bankrot-pw6-/zpravy-svet.aspx?c=A160210_124331_ln_zahranici_msl

   Smazat
  3. Je legrační, jak se do krve hádá oběť NATOidní propagandy (9:51) své sny a sny svých páníčků vydává za fakta. Nehádejte se s ním, je to duševní nemoc. Marek

   Smazat
  4. 10:00

   Marečku, blbánku,

   legrační je jen to, jak jsem ukázal v odkazu, jak vy rok za rokem předvídáte že krach USA, dolaru,... je už za dveřmi. Jste úplně vymatlaní psychopati.

   Smazat
  5. Přičemž zrovna ty patříš mezi ty nejvymatlanější. Už jsi někdy v životě zkusil dělat něco užitečného pro společnost? Vono to nějak nejde, že? Naší společností opovrhuješ, abys odjel vynikat do jú es ej, na to jsi posera, a taky -co si budem tady vyprávět - ty podpory a dávky tady, zatímco můžeš dřepět u počítače, modlit se k jú es ej a sprostě nadávat ostatním - bůhví jak by to bylo tam, třeba by tě donutili dokonce PRACOVAT! Fuj -to vošklivý slovo! Tak raději dřepíš zde v ČR,vykrmuješ se z dávek ( co to je v tvým případě -ID, ČID, nebo jiný druh?) a nadáváš na počítači ostatním. To je život - co? To je boží! Kde jinde bys to takhle měl? Žiješ si tady v pohodě jako nějaký Dežo - to holt je jiný kafe než v jú es ej!

   Smazat
  6. 10:41

   Idiote, znovu ti musím zopakovat, že mě se v ČR, v naší svobodné, demokratické a bohaté společnosti tuze líbí. Tudíž nevidím žádný důvod proč bych měl odjíždět do USA. A už vůbec netuším co to blábolíš o tom, že naší společností opovrhuju. Máš to v té své rudé makovičce trochu pomotané.

   Naopak, vy jste ti kdo neustále pištíte jako píchlá prasata, vy jste ti kdo neustále nadáváte na naši západní společnost, vy jste ti kdo s láskou vzpomínají na dobu totality. Vy jste ti kdo by se měli přestat tady trápit a vypadnout do vašeho vysněného ráje, Ruska.

   Smazat
  7. Hele ty prodejce vlastní firmy na prezervativy,zavři tlamu a táhli na školení k Poserplinovi nebo k zdechlému alkoholikovi Veškrnovi!!!!

   Smazat
  8. Ne -nelíbí. Jen lžeš a nadáváš. Ty tady totiž být musíš. Odevšad by tě vypakovali, jen tady jsi nejen trpěn, ale i živen. Jak se ti může líbit mezi lidmi, které soustavně sprostě urážíš? A je jich drtivá většina - více než devadesát procent a stále jich přibývá. Spadly jim šupiny z očí, dnes už vědí především, že jsou Slované, patří k Slovanům, a hnusná kolaborantská břečka rádobyzápaďáků a různých "američan z Vysočan" ke které patříš i ty, bude časem z naší země vymetena úplně. Na smetiště, kam patří, neboť jinak nepatří nikam. Ano - plně chápu a opakuju, co jsem napsal. Líbí se ti tady požírat žrádlo za peníze, které poctiví a pracovití Češi - Slované povinně odevzdávají naší kolaborantské, špinavé vládě, a ta je rozděluje v poměru sobě a spřáteleným vším nejvíc, a pak aby ještě zbylo na páchnoucí tchoře, jako jsi i ty, které časem upotřebí v případě potřeby jako živé štíty. Ve skutečnosti takovými vždycky všude každý opovrhuje.Slované se nenechali a nenechají upotřebit nikdy, zato špína, ke které patříš, vždycky, i když po použití jsou vždy odhozeni jako zmačkaný papír od sekaný. Máš skvělý vyhlídky, tak jen dřep u počítače, drapej se v rypáku a nadávej. Už to dlouho dělat nebudeš, tak se tumluj s těma sračkama, ať si je užiješ.

   Smazat
  9. 11:17- zajímavě to řeší ve společenství včely. Nadbytečným trubcům se v bohaté společnosti také líbí. Včely to řeší jednoduše, vezmou trubce za křídla a vyhodí ho z úlu. Praktické na parazity a jinodruhy.

   Smazat
  10. Jojo, Povolný. Vy byste z toho úlu letěl jako první. Neproduktivní, věčný rozesírač v důchodu, nepřítel společného demokratického ruzhodování všech včel, pátá kolona modlící se za přílet jiného včelstva z východu a nastolení totality 13% včel.

   Smazat
  11. 12:09- jako obvykle mýlka, já pracoval zde, Vy v USA. Já patřím k domácímu etniku, Vy k přibyvšímu. Takže k normálu je třeba 13% páté kolony a parazitů z úlu vyhodit, aby nedošlo k nadkritickému "přemnožení".

   Smazat
 14. Jo - a ty sprosté smečky diskutujících skřetů to všechno rozseknou. Ty se vyskytují totiž úplně všude - bajvočko asi tak kolem tisícovky zbytečných skřetů, namísto jakékoliv práce, aktivit a užitečnosti, dřepí na prdeli u počítačů a skřehotají ty svoje žvásty. Pár dokonce tak sprostých a urážejících, že by zasloužili vyrazit všechny zuby z držky. Jsou fakt všude. Na serveru Novinky, tady, na PL, prostě .... všude. Pořád ti stejní. Celé dny od rána do večera se drapou v nose, krmí si břich, občas si sednou na hajzl, ale vždycky se zase vrátí ke klávesnici a píšou a píšou. Tak ti jsou v každé společnosti to nejdůležitější. Alespoň na diskuzích všude je evidentní, jaký lidský ksindl je všude kolem nás, IQ houpacího koně, neumí to ani pořádně česky a dělá to hrubky, ale holt se naučili mydlit do klávesnice, tak mydlí. Těch by byla opravdu vóóóóóóbrovská škoda.

  OdpovědětSmazat
 15. Z NATO se v současné době stala ryze teroristická organizace
  jejímž jediným cílem je šířit pod praporem USA zkázu a zmar po celém světě.Je o to nebezpečnější, že v jejím čele v současnosti stojí válečný štváč a psychopat Stoltenberg.

  OdpovědětSmazat
 16. No a co je to OSN vždyť je to jedna z mnoha organizací pod velením USSA na rozvracení světa která má ušákům dopomoci k nadvládě nad světem, protože lidstvo v dnešní době přišlo o šedé buňky mozkové tak to špatně dopadne, neboť pokud by Rusko povolilo tak je to i jeho konec, což doufám za žádnou cenu nedopustí

  OdpovědětSmazat
 17. Kašuka často tne do živého. Většinou s ním lze souhlasit. Dementních diskuzích příspěvků pod jeho články ubývá a souhlasných, zásluhou stoupající zvrhlosti demokracie a svobody pro gaunery, stále přibývá. Dementní příspěvky se stávají ojedinělými zbytečky, ostrůvky nesoudnosti lidské populace.Snahy Ladislava Kašuky o osvětu, přinášejí výsledky. Zásluhu na tom mají nesporně, stále více se odhalující amorální, mnohdy až zrůdné manýry kapitalismu, zahalovanému a maskovanému tlacháním o svobodě a demokracii, při plíživém nástupu tuhé kapitalistické totality.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.