Reklama

.

.

středa 24. února 2016

Německo, migrace, kriminalita... Nad mementy policejních statistik!
Soeren Kern 
24.2.2016 Střípky ze světa
Je-li to opravdu tak, že do Německa loni z Afriky, Asie a Středního východu nově imigrovalo přes milión lidí, „znamenalo by to, že pachateli trestných činů je z nich téměř 40 procent“. Zvlášť markantně to platí i mladých migrantech ze severní Afriky. Před těmi – píše Die Welt – už například hamburská policie „fakticky kapitulovala“. Už ji totiž „přečíslili a mají nad ní navrch“. K „agresivnímu jednání je dokáže přimět i naprostá maličkost“. V partách o 30 a více lidech okupují některé z frekventovaných částí města. A to „značně delikventním způsobem“. S „nulovým respektem ke státním institucím“. Zcela „indiferentní i k opatřením policie“.
„Infiltrace džihádistů“ – uvádí citovaná policejní zpráva – má ovšem „vzestupný trend“. 

Mezinárodní měnový fond zveřejnil svůj odhad už počátkem ledna. Do Evropské unie to podle něj bude minimálně kolem 1,3 miliónu migrantů už letos. A zhruba stejně tolik znovu i příští 
„Skutečný počet trestných činů, spáchaných loni v Německu migranty, zřejmě přesáhl 400.000.“ A to i „bez Severního Porýní-Vestfálska, nejlidnatější spolkové země a zároveň země s největším počtem migrantů.“

Právě tu přitom leží Kolín nad Rýnem, kde byly na prahu Nového roku migranty sexuálně napadeny stovky žen. Píše Soeren Kern, zaujímající čelnou pozici jak v Gatestone Institute, sídlícím v New Yorku, tak v madridském Grupo de Estudios Estratégicos.

Ředitel Asociace kriminální policie André Schulz přichází i s příznačným dodatkem: „Politika, prováděná už roky, udržuje, pokud jde o reálný stav kriminality, německou veřejnost v temnotách. S občany se zachází jako s hlupáky. Místo aby se říkala pravda, vládní činitelé se vyhýbají odpovědnosti a svalují ji na veřejnost a policii.“

Ti, kdo před chaosem v Iráku a Sýrii už do Evropy uprchnout dokázali – tvrdí ministr rozvoje Gerd Müller – tvoří jen asi 10 procent valící se vlny. „Osm až deset miliónů migrantů je teprve na cestě.“

Celkový počet trestných činů, spáchaných migranty, se podle listu Bild zvýšil meziročně o 80 procent. Důvěrná policejní zpráva, z níž to deník má, uvádí, že jich je v průměru 570 denně, resp. 23 za hodinu. Dokument však vykazuje jen trestné činy, které dospěly i k zákonnému řešení (aufgeklärten Straftaten). Ty ovšem – konstatuje německý statistický úřad – tvoří jen kolem poloviny celkového počtu.

Směrodatný výkaz – Kriminalität im Kontext von Zuwanderung – shrnuje data jen ze 13 ze 16 spolkových zemí. Chybí v něm – vedle Severního Porýní-Vestfálska – i Hamburk, tedy druhé největší německé město, a Brémy, které jsou druhým nejlidnatějším městem severního Německa.

„Spousta trestných činů se navíc do hlášení nezahrnuje či záměrně přehlíží: politické špičky napříč Německem policii uložily, aby nad trestnými činy migrantů, s cílem neživit protiimigrační nálady, přimhouřila oči.“

Na trestných činech migrantů, které policejní hlášení evidují, se podíleli nejvíc ti, kdo deklarují původ ze Sýrie (24 procent), Albánie (17 procent), Kosova (14 procent), Srbska (11 procent), Afghánistánu (11 procent), Iráku (9 procent), Eritrei (4 procenta), Makedonie (4 procenta), Pákistánu (4 procenta) a Nigérie (2 procenta).

Ze všeho nejčastěji jde o krádeže (Diebstahl) – 88.035 loni oproti 44.793 o rok dřív. Na druhém místě pak majetkové trestné činy a podvody (Vermögens- und Fälschungsdelikte) – celkem 52.167 za loňský rok. Plných 36.010 – a dvakrát víc, než rok předtím - však bylo i loupeží a dalších násilných trestných činů (Rohheitsdelikte: Körperverletzung, Raub, räuberische Erpressung). Ve 458 případech došlo ke znásilnění. Ve 240 případech k pokusu vraždy (oproti 127 v roce 2014), ze dvou třetin ovšem vůči občanům téhož etnika. Dokonaných vražd bylo 28 (obětí 27 byli migranti a jedné Němec).

U 266 imigrantů vznikly důvody k podezření z příslušnosti k „džihádu“. V 80 případech se nepotvrdilo, ostatních 186 je vyšetřováno dodnes. „Infiltrace džihádistů“ – uvádí citovaná policejní zpráva – má ovšem „vzestupný trend“.

Je-li to opravdu tak, že do Německa loni z Afriky, Asie a Středního východu nově imigrovalo přes milión lidí, „znamenalo by to, že pachateli trestných činů je z nich téměř 40 procent“. Zvlášť markantně to platí i mladých migrantech ze severní Afriky. Před těmi – píše Die Welt – už například hamburská policie „fakticky kapitulovala“. Už ji totiž „přečíslili a mají nad ní navrch“. K „agresivnímu jednání je dokáže přimět i naprostá maličkost“. V partách o 30 a více lidech okupují některé z frekventovaných částí města. A to „značně delikventním způsobem“. S „nulovým respektem ke státním institucím“. Zcela „indiferentní i k opatřením policie“.

Jde hlavně o „masové kapsářství a pouliční krádeže“, „vloupání do bytů i vozidel“, „vandalismus“ a „krádeže v obchodech“. Jsou-li jejich pachatelé „zadrženi, kladou odpor a napadají policisty“. „Německé úřady se je přesto zdráhají deportovat domů.“ A poněvadž s migrační vlnou jich přichází stále víc, roste i křivka zmiňovaných trestných činů. Jen kupř. počet peněženek, ukradených v Hamburku v průměru za den, už dosáhl cifry 55. „Na 90 procent z nich připadá na zloděje ve věku od 20 do 30 let, pocházející ze severní Afriky a Balkánu.“

Nekonečnou „bitvu proti migrantským gangům ze severní Afriky“, rabujícím kapsy místní populace, prohrává i policie ve Stuttgartu. V Drážďanech už „migranti z Alžírska, Maroka a Tuniska fakticky ovládli ikonický Wiener Platz, velké náměstí před ústředním vlakovým nádražím. Prodávají tu drogy a provozují kapsářství, vesměs docela beztrestně.“ Ty z nich, které „policie zatkne, nahradí nekonečný proud dalších“.

Statistiky trestných činů, budících obzvláštní pohoršení – především těch se sexuálním podtextem a motivací – přitom zatajují až 90 procent skutečného stavu. Záměrně podhodnocují i kvantifikace očekávané migrace. Bundesamt für Migration und Flüchtlinge (BAMF), v jehož rukou se téma sbíhá, zveřejnil 16. února odhad, podle nějž jich letos bude asi půl miliónu. Na dotaz, jak k tomu dospěl, se jeho ředitel Frank-Jürgen Weise nechal slyšet, že jde čistě o aproximaci pro potřeby „plánování zdrojů, neboť říci už teď, kolik lidí v roce 2016 dorazí, je nad síly“.

Mezinárodní měnový fond zveřejnil svůj odhad už počátkem ledna. Do Evropské unie to podle něj bude minimálně kolem 1,3 miliónu migrantů už letos. A zhruba stejně tolik znovu i příští rok.

19 komentářů :

 1. Pokud je tomu tak a policie rezignuje po rozkazech z vyšších instancí, budou se občané muset chápat sebeobrany sami,budou se ozbrojovat a vypuknou krvavé občanské nepokoje. Nebo po zaklepání na dveře budou otvírat a nechávat si vyplenit byty a znásilňovat ženy a děti? Matematicky chladně je Německo vedeno ke scénáři ozbrojených střetů.No a pak přijde americká army.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeden němec trvale žijící v Čechách prohlásil že až se němci naštvou bude v německu nedostatek hnědých košil.

   Vymazat
  2. Tak ten němec je zcela mimo..
   Zadní nemci už totiž v nemecku téměř nejsou. Myslením a systematickou povalečnou vychovou jsou poddajní a nebojovní. Planovana asimilace dokoná zkázu zbytku naroda. Bohužel zkaza nemcu bude i zkázou jinych evropanu.

   Vymazat
 2. Nedávno jsem se vrátil z jedné arabské země. Na každém rohu je několik policistů a vojáků, část z nich ozbrojená samopaly. Zločinnost minimální, s lumpy nemají problémy, prostě je na místě seberou a jdou do vězení. Spravedlnost je rychlá, takže zločinnost minimální. V Německu to vypadá tak, že chtějí co nejdřív začít s občanskou válkou, pokud budeme brát imigranty jako německé občany. Zatím pro to dělají maximum. Příchozí jsou dobře vycvičení, organizovaní a část z nich už v minulosti zabíjela nějakém vojenském konfliktu. Jakou šanci proti nim budou mít Němci, kteří poslední válku zažili před 71 lety? Jejich výhodou je jen to, že jejich zatím víc. ZATÍM!!!

  OdpovědětVymazat
 3. V každém střetu vyhrává silnější. Nikoli ten, který má víc vojáků, lepší výstroj a výzbroj, ale vždycky ten, který má více odhodlání, více agresivity, menší skrupule a nulovou naději na návrat k původnímu stavu v případě porážky. Civilizovaná Evropa ztratila pud sebezáchovy a její politické špičky nemají koule na jakýkoli zvrat situace. Proces zániku bílé populace cestou míšení ras organizovaně, na povel Frau Merkel, ZAPOČAL!!

  Ale nemylte se, nebyla to ani iniciativa, ani výmysl Merkelové. Ona pouze disciplinovaně plní zadání zákulisních loutkovodičů, které je velmi pregnantně popsáno v tajném dodatku Lisabonské smlouvy pod označením "EUROMED". Souhrně, zajímavě a velmi srozumitelně i s odkazy na původní zdroje se o problematice píše zde:
  http://www.baudys.cz/91862-imigrace-a-prerod-evropy

  Kriminalita je pouze průvodním jevem a obávám se, že dokud nebude islám v E dominantním náboženstvím, tak bude jen narůstat.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 4. A ten Mezinárodní měnový fond je prognostickým ústavem, jehož náplní jsou pohyby migrantů?
  Nebo to všechno spíš koučuje?

  OdpovědětVymazat
 5. Když se někdo zeptá proč, tak proto:
  "Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě."
  23.09.2015 11:28 převzato

  Barnett napsal : Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.
  Kdo je Thomas P. M. Barnett? Podívejte se na jeho heslo na Wikipedii.

  Naše zájmy jsou globální, proto musí být globalizace úplná a globální, říká Barnett. Dosažení ONE STATE modelu musí být realizováno dle teorie 4 toků (4 Flows).

  1. Neomezený proud imigrantů za účelem rozpadu usazených národů a zničení jejich kultur
  Dle Barnetta nesmí žádný národ bránit přílivu uprchlíků. Speciálně se má dle jeho plánu zdesetinásobit příliv uprchlíků do Evropy. Kvůli rychle stárnoucímu obyvatelstvu si nemůže Evropa dovolit gastarbeitry, nýbrž bude muset následovat USA a otevřít všechna stavidla neomezenému proudu imigrantů. Pravicově orientovaní a imigrační politice nepřátelští politici musí být umlčeni a musí zmizet ze scény. A to rychle. K plotu na hranici Mexika se Barnett jaksi nevyjadřuje.

  2. Neomezený tok ropy, plynu a jiných surovin
  To znamená, že podle Barnetta v již globalizovaném světě nesmí národy disponovat nerostným bohatstvím. Veškeré zdroje budou privatizovány, internacionalizovány a prodávány se ziskem. Zdá se, že prvním pokusným králíkem a obětí těchto plánů je Řecko. V ekonomické oblasti bude urychlen vznik bilaterálních a regionálních zón volného obchodu. Díky smlouvě NAFTA jsou dnes Kanada a Mexiko svázány těsněji s USA, než kdy byly v 19. století spojeny státy Divokého západu.
  My dodáváme: pro Evropu urychlené přijetí smluv TTIP, CETA, TISA, EGA atd.

  3. Ničím neomezené finanční toky do USA
  Žádná vláda nesmí bránit „svobodnému pohybu kapitálu“ a bránit odcházení zisků ze země. Státy se musí dostat do vzájemné závislosti, aby nemohly existovat samy o sobě. Státy, které se tomu budou bránit, budou nahrazeny loutkovými režimy. Nepřátelé této globalizace budou zničeni, tak žádá tento fanatik globalizace jménem Thomas Barnett. „Kritiky zabijeme“. Obama to řekl mírněji: „Zkroutíme jim ruce“. USA budou poskytovat úvěry v dolarech a zásobovat centrální banky dolary. Státy nebudou smět podniknout nic, aby zabránily odchodu zisků do USA.

  4. Žádný stát se nebude smět postavit proti „mírovému nasazení“ americké armády, US soukromé militaristické agentury nastoupí na regionální „trhy“ (regional markets)
  Barett upozorňuje ale i na nebezpečí, že by se proti těmto plánům globalizační nadvlády mohl zvednout odpor i v samotných USA: . Naléhavým úkolem Bushovy vlády a vlády jeho následovníků by mělo být, aby dokázali trvale prodat občanům USA naléhavost války proti terorismu ( doslova anglicky „to sell the American people the long hand ahead in this global war on terrorism“).

  A říká dále:
  Chci mým americkým spoluobčanům říci zcela otevřeně: Nikdy neopustíme země GAP (General Atlantic Partners), nikdy naše hochy nevrátíme nazpátek domů. V případě, že se objeví nepřítel, který nám bude chtít překazit tyto plány, musíme porazit ve válce ty, kteří by natáhli ruce proti tomuto propojenému světu, abychom se osvobodili. Tím je strategický cíl dán jasně: Zničení všech protivníků, kteří se budou protivit globalizaci, a tím svobodám, které se díky ní otvírají. Když to bude nutné, zinscenujeme nové 11. září.
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je jako z hororu. Není Barnett reinkarnovaný Hitler?

   Vymazat
  2. Jste schopen uvést konkrétně, ve které knize a na kterých stránkách toto Barnett píše? Případně poskytnout oskenovanou ukázku? Nebo jenom bez ověření opisujete odjinud?

   Vymazat
 6. celý podfuck je možno jednoduchší - šlo o to pozvať sem a do Nemecka zvlášť hlavne sýrčanov, jednoducho by zbavili Sýriu práve tých najpotrebnejších pre vojnu, bez vojakov to nejde, a ak by si ich podržali - Merkel - tri štyri roky, stačilo by to na to, že by ich potom vyhnali späť už do okupovanej zeme, a patrične preškolených, lenže , nevyšlo, nič viac a nič menej sa teraz nedeje - až na to že slovania v EU sa vzopreli -

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní24. února 2016 13:56
   „celý podfuck je možno jednoduchší –„
   Neočekával bych, že podfuk bude jednodušší. Naopak, jejich jednotlivé kroky, vždy naplňují více cílů. Např. řízená migrace rozvrátí Evropu, napakují se její organizátoři (nemylme se, že to jsou jenom místní převaděči, hlavní zisky jdou k organizátorům, tak jako u drog), sníží se obydlenost kolem Izraele (prostor pro expanzi), vylidní se Afrika (půda bude ke koupi), atd. Pokud nevyjdou 100% všechny aspekty, vždy to je v souhrnu v plusu. Zkasírují se zisky a naplánuje se nová všivárna.
   Tento tlak nikdy nepřestane, ale je naší povinností mu čelit. Odhalovat a likvidovat strůjce. Neboť při ochabnutí, se dostaneme do nelítostného otrokářského systému. Nejenom my, kteří víme co s námi plánují, ale i ti, kteří jako pátá kolona pomáhají náš odpor zlomit. P.K.

   Vymazat
 7. Anonymní24. února 2016 12:59 „V každém střetu vyhrává silnější…“
  Tak to jistě je, je však třeba, si nejdříve uvědomit, o jaký střet se jedná.
  Nejde o boj pouličních muslimů s policií. Jde o střet tvůrců globálního světa pod svou správou a námi, občany, kteří lpěním na starém uspořádání, jim jejich postup k absolutní moci komplikujeme. Nasazují do naší společnosti vědomě rozvratný element (muslimy, s bojovými zkušenostmi z válek na SV) a nechají je zde dělat nepřístojnosti, dle libosti. Poté přistoupí k policejním metodám, vůči celé „nové společnosti“ a všichni to bez protestů přijmou. Ve Francii mají již několik měsíců „vyjímečný stav“. To znamená zákaz shromažďování (což mj. představuje znemožnění protestů proti vládě) a právo policie vstupovat do obydlí, v případě podezření …. Občané s tím žijí a aby to přijali, stačilo menší Charlie Hebdo s následným naaranžovaným průvodem evropských státníků, sluhů NWO.
  Jediné řešení je uzavřít hranice, vůči nelegální migraci. Ty, kteří sem již proniknuli, bez odkladu vyhostit. Naše společnost je ohrožována, takže naše jednotky nemají být nasazovány nikde v zahraničí (ministře Stropnický), ale zajišťovat naše území. P.K.

  OdpovědětVymazat
 8. To P.K. - 24. února 2016 14:01 + 14:20

  Klobouk dolů a velký respekt. Napsal jste to velmi srozumitelně a nemám tolik co dodat, snad jen:

  Cílem multikulti není humanitní reakce na exodus z BV!! Cílem je dosažení světovlády pro vyvolené etnikum - tzv. NWO, k jehož dosažení je mnoho vzájemně se doplňujících (a někdy i protikladně působících) cest a programů. Jedním z postupných cílů je získání nadvlády nad národy E a migrace je jen nástrojem k jeho dosažení.

  Po "zapálení" severu Afriky a BV řadou barevných revolucí a válek proti terorismu došlo k instalaci ISIL. Předvedením nadlimitních krutostí došlo k odchodu části populace z teritorií válečných operací do zřízených záchytných táborů. Teprve po výzvě Merkelové a podpoře migrace ze strany USA + Sorosových neziskovek byla otevřena stavidla a nastal hromadný a nekontrolovaný exodus do E. Ostatní popisujete Vy a výše Volič Vilč.

  Jsem moc rád, že lidí, kteří myšlenkově pronikají do zákulisních machinací je čím dál více. To ve mně vzbuzuje naději, že nejsme jen masou, která se nechá strhnout a manipulovat, ale společenstvím myslících bytostí. Doufám, že jsme schopni nalézt cestu k vyváznutí před tím, co pro nás loutkovodiči v NWO chystají.

  Mír s Vámi P.K. i Voliči Vilči!!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 9. Vysoký komisař OSN nás opět vyučuje. Prý jsme také byli uprchlíci. Ano, byli, ale Evropu jsme nezamořovali, neterorizovali, ani nechtěli ovládnout. A místo do mešity jsme chodili do kostela. Komisař nám může být ukradený, našim dětem to řekněme !!!

  OdpovědětVymazat
 10. Ferro. V 12:59 jste napsal:
  " Ale nemylte se, nebyla to ani iniciativa, ani výmysl Merkelové. Ona pouze disciplinovaně plní zadání zákulisních loutkovodičů, které je velmi pregnantně popsáno v tajném dodatku Lisabonské smlouvy pod označením "EUROMED". .... "

  Naprosto nesouhlasím, uvaha je jen nakousnuta, podstatné chybí. Asi stamiliony jednotlivých lidí i jejich skupin mají své nepřátele. Asi triliony živočichů a jejich skupin mají své nepřátele. A je na každém ohroženém, jestli a jak se bude bránit, jestli přežije. Pud sebezáchovy. To je příroda a člověk je její součástí.
  Jesliže je Evropa, kultura i sami obyvatelé, ohrožena, je na ní se bránit. Píšete o ohrožení zákulisními ... . To dělá dojem, jakoby z venku, někým cizím. To je u většiny stavů ohrožení obvyklé a má následovat obrana.

  Ale tak tomu není teďs Evropou. Ta se může hravě imigraci ubránit, kdyby její šéfové chtěli. Většina občanů chce, ale zvolení i nezvolení manažeři konají vlastizrádně. A skrytě už desítky let. Pod falešnou a hloupou záminkou. Prosím, čtěte:
  http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461
  http://www.express.co.uk/news/uk/65628/Secret-plot-to-let-50million-African-workers-into-EU

  Tedy srovnejte, Vámi doporučený A.Baudyš píše:
  "V současnosti dělá rozhodnutí, které vedou Německo k nepředstavitelné ekonomické zátěži, protože ze 400 tisíc imigrantů přijatých v roce 2014 se jich do pracovního procesu zapojily pouze tři procenta. 97% imigrantů se stalo čistými odběrateli štědré sociální pomoci. 670 Eur měsíčně na osobu, .... "
  Včera slyším z Radiožurnálu, že německý ministr financí prohlásil, volně cituji, "příliv imigrantů bude nuno zásadně omezit, neboť Německo to neutahne .."
  Kdo je tedy rozhodujícím viníkem hrozícího zániku Evropy v dnešní podobě? Naši vlastní vlastizrádní evropští manažeři.
  Kdo by na to krutě doplatil? Zdrcující většina obyvatel Evropy.
  Co mají tedy obyvatelé dělat? A o tom je a má být tato diskuze.

  Vámi doporučený Baudyš dle mého názoru uvažuje vyloženě vlastizrádně, překombinovanou úvahou nabádá ke kapitulaci. Jen v diskuzi se jen dotkl přirozeného přístupu, takto:
  "Antonín Baudyš · One man job ve společnosti Astrologie
  Brigito, rád Tě vidím, po letech. Abych ti zkusil odpovědět: pravděpodobně Rusové disponují vědomím své velikosti ...
  To se mi líbí · Odpovědět · 22 · 29. září 2015 9:56 · Upraveno "

  Mám za to, že Evropa je dosud velká, jen své vlastní manažery a jejích nohsledy má zakrnělé. A přirozený pud sebezáchovy, má-li ho ještě, by měl vést k okamžité náhradě těchto zakrnělých. Jinak zanikne.

  Kdo z nás má ještě zbytek svědomí, měl by zbytky našeho pudu sebezáchovy oživovat a ne zatloukat.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Shrnu do jedné věty:
   Rozpoznat hlavního viníka,
   a konat.
   Děda.

   Vymazat
  2. To Děda 25. února 2016 7:02
   Zdravím kolego a reaguji:

   Máte pravdu v tom, že většina živočichů má svého predátora a jen ti na vrcholu potravního řetězce se mohou maximálně sežrat mezi sebou. Proč to nedělají lvi, nosorožci,.... ale ty "nejinteligentnější" bytosti - lidé je na dlouhosáhlou diskusi mimo téma.

   Netuším, zda jste rozklikl všechny červené odkazy na stránce Baudyš.blog. Samostatný odkaz na EUROMED neobsahují, tak jej přidávám:
   http://pravyprostor.cz/euromed-tajny-plan-eu-na-postupne-prijeti-56-milionu-muslimskych-imigrantu/

   Cituji: "Ale tak tomu není teďs Evropou. Ta se může hravě imigraci ubránit, kdyby její šéfové chtěli." Domnívám se, že oba toto přesně víme a já jen doplňuji, že na obraně - účinném řešení islámské imigrace, nemají politické elity zájem. Imigrace je řízený proces, na kterém participují všechny politické špičky států EU a celé EK!! Proces, který má vyústit v jednu celosvětovou vládu oligarchů nad zotročeným a depopulizovaným lidstvem. V OSN je znám jako Program pro 21. století, v USA jako vládní program PNAC, v EU jako Barcelonský proces a EUROMED a celosvětově se mu říká Nový světový řád pod zkratkou NWO. Psal jsem to tu mnohokrát tak jen krátce:

   Zákulisní loutkovodiči jsou s vysokou pravděpodobností nadnárodní bankéři z 62 až 300 identifikovaných rodinných bankovních korporací (Rotschildové, Gugenbergové, Rockefelerové, Morganové, Ló´viové, Schiftové ....), kteří dle těchto studií vlastní více než 80% světového bohatství (% jsou odhadovaná a dle autora se různí). Technologie procesu ovládnutí lidstva (uchopení moci) je detailně rozpracována v "Protokolech sionských mudrců". Všem je známo, že silné národy nelze ovládnout zevním tlakem, ale pouze zevnitř, pomocí zrádců na klíčových rozhodovacích a výkonných postech. K tomu slouží kluby slučující VIP osobnosti všeobecně známé jako Svobodní zednáři, Ilumináti, PEN klub a další. Jejich členové jsou pečlivě vybíráni, připravováni, sbírány na ně kompromateriály a jsou hledány a posilovány jejich slabé charakterové vlastnosti. Následně jsou využity všechny možnosti k ovlivnění (přinucení) vybrané osoby ke splnění tzv. "vyšších cílů", které jsou vždy ve prospěch zákulisních loutkovodičů i proti zájmům ovládané osoby, nebo její komunity (národa, vlasti). Tak se vytváří tajné paralelní řídící struktůry, které jsou aktivovány na základě příkazů loutkovodičů. Ilustrativní příklad bylo rozkrytí a eliminace lóže P2 v Itálii. Informace lze nalézt m.j. i v dílech:
   - "R.Ruiter - Trinact dynastií I." a "II.-dil"
   - "N.L a G.Boutmy - Obžalovací řeči 1 Svobodné zednářství a velezrada"
   - "N.L a G.Boutmy - Obžalovací řeči 2 Židé v zednářstvu a revoluci"

   Nyní skutečně nejde o zakrnělé manažery Evropy a jejich nohsledy, ale o cílevědomé působení a práci loutkovodičů s politickými elitami k nastolení globálního oligarchického panství nad zotročeným lidstvem.

   Z četby Baudyšova blogu nemám pocit, že by navozoval jakoukoli defétistickou náladu. Naopak velmi jasně popisuje stav a jeho příčiny v polovině září 2015.

   Mír s Vámi!
   Ferro


   Vymazat
  3. Zdravím Ferro, díky.
   Dívám se na věc právě jak píšete, hlavního viníka popisujete, jsem si toho všeho vědom.
   Ale musím se naučit vyjadřovat se buď přesněj, nebo méně zbrkle.
   Když jsem napsal "rozpoznat hlavního viníka", měl jsem v ten okamžik na mysli "hlavního viníka stavu, že se nás, půl miliardy evropanů, nemůže hned a dostatečně bránit". Přirozenou politickou cestou, přes volené zástupce. Že oné dost pasivní většině nezbývá, než dlouho čekat na další volby.
   Pokusím se o lepší vyjádření.
   Ne hlavního viníka, ale ony zakrnělé manažery Evropy a jejich nohsledy je třeba co nejdříve nahradit méně skorumpovanými, aby za nás co nejdříve kladli odpor islmizaci.
   To je riziko akutní, NWO je problém komplexní a dlouhodobý.
   (Asi nejsem sám komu se střídají pocity naděje a beznaděje.) Děda.

   Vymazat
 11. To Děda 26. února 2016 9:15
  Zdravím kolego!
  Systém zastupitelské demokracie byl postaven na předpokladu, že volení zástupci budou skutečně zastupovat své voliče - presentovat jejich zájmy. Jenže ono je to přesně opačně. Pár jedinců dá hlavy dohronmady, vymyslí plán (volební program), který následně vytroubí do světa. Mají-li dost prostředků (Babiš), tak si koupí práci PR agrentůry, která je pozitivně zviditelní a ejhle, volič je na marmeládovou koblihu lapen! Takže politické strany a hnutí nezastupují zájmy voličů, ale volič se více čí méně stotožní s proklamovanými cíly politika (strany), který chce být množstvím hlasů vytlačen na vyšší pol. úroveň. K vyšší rozhodovací pravomoci a samozřejmě i vyšším příjmům. Stačí vzpomenout na křišťálově čistého nebožtíka Grosse a je Vám jasno, jak to ve skutečnosti chodí. Nikomu nic nezávidím, ale se.e mne, jak námi politici pohrdají, lžou nám a ještě s námi třískají o zem.

  Kdo je hlavní viník a čeho?? Je hlavním viníkem ten, v jehož prospěch se NWO připravuje? Otázka pohledu. Paroubek si např. zde na NR v článku: "Naši občané se rádi pohybují ve virtuální realitě" pochvaluje, jak vysoká je v současné EU životní úroveň a že E nikdy nebyla bezpečnější. Nemyslím si, že by právě jemu chyběl kritický nadhled! Ne on je jen socialista, jemuž je ohnutý hřbet vlastní a stejní jako on budou v NWO hrát role pohůnků oligarchů. Paroubkovi NWO nevadí, naopak se s ním ztotožňuje, protože to je přeci výhodné pro lidi. Z toho lze vyvodit, že tací jako on budou podporovat i kroky, které k NWO směřují.

  Výše a dříve jsem uváděl, že zákulisní loutkovodiči používají pro realizaci svých záměrů osoby na klíčových rozhodovacích a řídících postech, které jsou jim oddány, nebo jsou donuceny konat dle jejich zadání. Tyto osoby jsou zaháčkovány v zakonspirovaných pozicích utajovaných sdružení "Svobodných zednářů", "Iluminátů", v "Pen klubu" a dalších. V literatuře je popsáno množství případů, kdy se do státní klíčové pozice dostala osoba, která nebyla na tyto organizace navázána - tedy byla relativně svobodná ve svých rozhodnutích. Následně byla kontaktována s nabídkou členství v tajné organizaci a když nereflektovala, tak na ni byl činěn pozvolna se zvyšující nátlak až k hrozbám ohrožení života blízkých. Vydírání jako násilná metoda k dosažení poslušnosti a odměna jako cukr pro uchlácholení svědomí. To si politik (STEJNĚ JAKO KAŽDÝ JINÝ) velmi rychle uvědomí, co je pro něj osobně výhodnější. Zda důsledně a neohroženě prosazovat sliby dané voličům, kteří to stejně neocení a vždy remcají, nebo cizí zájmy zabalené do vzletných hesel a fluskulí proti zájmům svých voličů. Ti budou stejně remcat, ale politik bude v klidu před REÁLNOU hrozbou a navíc dostane pro zklidnění svědomí nemalý pašalík.

  Mé pocity jsou přesně v souladu s Vaší poslední větou. Naděje spočívá v odhalení mechanismů vládnutí světem co největšímu množství osob. Beznaděj ve vědomí, že tyto mechanismy fungovali po staletí a fungují do dnes. Ten, kdo byl tak mazaný, že dokázal přežít deítky let mezi vlastními vlky (Stalin), nebo natolik charismatický, že dokázal přesvědčit i odpůrce o správnosti cílů svého vedení (Hitler) po sobě zanechal viditelně hlubokou stopu. Zákulisní vedení, cestou práce bratrů a sester z tajných lóží, naopak žádnou stopu nezanechává. Proto je tak obtížně uchopitelné a boj proti němu není na nás jednotlivcích, ale na zpravodajských organizacích tipu BIS.

  Z uvedeného vyplývá, že volby nejsou nástrojem způsobilým k radikální změně (zlepšení stavu) a potvrzuje staročeské: "Kdyby volby mohly něco změnit, tak už by je dávno zakázali."

  Mír s Vámi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat