Reklama

středa 10. února 2016

Německo: od řádu k chaosu

našla, sestavila a přeložila veverka

Trend je bohužel zřejmý axprojevuje se všude – ve faktickém absolutním otevření hranic země, v naprosto nedostatečné registraci a evidenci migrantů, v nejširším smyslu slova v oblasti bezpečnosti státu ixjednotlivých občanů. Platí ono známé „právo je vymahatelné jen tehdy, není-li porušováno masově“


Policie často nekoná, jak by měla, protože
1/ je to nad její fyzické možnosti,
2/ chybí dostatečná opora v zákoně,
3/ jí v tom brání pokyn shora (případ Kiel – viz dále).
Ad 2/: Spolková policie varovala veřejnost před skupinkami migrantů, kteří ve vlacích okrádají cestující. Pachateli jsou většinou mladí muži ve věku 16 – 30 let původem z Maroka a z Alžírska. I když je policisté při činu přistihnou a zadrží, musí je opět pustit. Důvod: zadržení nemají doklady, s policií se nedomluví, nespolupracují.

Po celém Německu se formují jednotky domobrany, které však vláda pro nedostatek právní úpravy považuje za nezákonné a hrozí jim sankcemi. Nejen během demonstrací pro i proti vládní imigrační politice se v ulicích německých měst dějí věci ještě nedávno nemyslitelné.

Situaci výstižně popsal Wolfram Weimer v článku, který pod názvem „Před zákonem jsou si všichni rovni“ uveřejnil koncem ledna 2016 Handelsblatt. (W.W.: *1964, nakladatel a novinář, bývalý šéfredaktor Die Welt a Berliner Morgenpost, v současnosti v téže funkci ve zpravodajském týdeníku Focus a v politickém magazínu Cicero, zakladatel Weimer Media Group, sám sebe označuje za vyznavače konzervativních hodnot.) Hlavní myšlenky Weimerova textu:

  Naše země porušuje zákony o režimu na hranicích, v Kolíně se ignoruje masová kriminalita, v Kielu policie kapituluje před drobnou trestnou činností migrantů. Toto všechno nemá nic společného s právním státem. Článek 3 německé ústavy hovoří jasně a jednoznačně: „Před zákonem jsou si všichni lidé rovni.“ V praxi je tomu však úplně jinak. V Kielu například se vedoucí představitelé policie a státního zastupitelství dohodli na tom, že migranti bez dokladů nebudou za menší delikty stíháni (krádeže v obchodech, poškozování cizí věci). Jinými slovy: Němec bude za krádež v obchodě potrestán, migrant nikoli. Za normálních okolností by něco takového znamenalo celostátní skandál, ne však dnes – stát totiž porušuje právo systematicky a soustavně, takže „případ Kiel“ vlastně už nehraje roli.
Paragraf 15 zákona o pobytu cizinců v zemi („cizinec, který chce do země vstoupit bez povolení, bude na hranici vykázán“) je na hranicích porušován ve statisících případů – jako by právo vůbec neexistovalo. Ve statisících případů je porušován i paragraf 18 zákona o azylovém řízení, jenž nařizuje odmítnout možnost vstupu do země lidem nemajícím na získání azylu šanci, protože přicházejí z bezpečného státu.

Lze říci, že německý stát porušuje právo v míře, kterou jsme dosud znali jen z tzv. banánových republik. Platí to i o oblasti trestního práva. Paragraf 96 zákona o pobytu v zemi stanoví trest odnětí svobody v délce tří měsíců až pěti let pro toho, kdo jinému napomáhá při nepovoleném vstupu do Německa, pokud dotyčný jedná opakovaně nebo ve prospěch většího počtu cizinců. Akce typu „Refugees Welcome“ podporující nezákonné překročení hranic v masovém měřítku jsou tedy podle platného práva trestné. Rovněž migranti, kteří vstoupili do SRN bez víza platného pro schengenský prostor, spáchali podle par. 95 téhož zákona trestný čin. V současné praxi ovšem ani tato ustanovení zákona nikdo nerespektuje a ilegální vstup do země se trestně nestíhá. Naši přední odborníci na ústavní právo jsou toho názoru, že současná praxe na hranicích státu odporuje německé ústavě. Shrnuto: migrační politika Berlína způsobila hlubokou krizi německého právního státu.

Její důsledky se netýkají jen krádeží v Kielu, událostí v Kolíně a okrádání lidí ve vlacích. Rovněž ve stále větším počtu běžných každodenních situací najednou žádné „normální“ právo neplatí. V Německu se povážlivě šíří stav bezpráví. Migrant přistižený v tramvaji nebo ve vlaku bez platné jízdenky smí jet dál, německý žák ale nikoli. Pokladní v supermarketu ztratí kvůli opomenuté záloze na láhev zaměstnání, migrant si ale může odnášet nezaplacené zboží zcela beztrestně.

Paragraf 3 odstavec 3 ústavy přitom hovoří jasně: „Nikdo nesmí být ani upřednostněn ani znevýhodněn kvůli svému pohlaví, původu, rase, jazyku, vlasti, víře a náboženským nebo politickým postojům.“ Jenže přesně to se děje. Tolik tedy Wolfram Weimer.

Sárský ministr vnitra (CDU) varuje před nepokoji a násilím v zemi, pokud se počet migrantů rychle nesníží. Vyjádřil se jasně: 
„Uprchlická krize podstatně narušila veřejný pořádek v Německu. Lidé znejistěli a mají strach.“ 
Uvedl dále, že od silvestrovských událostí v Kolíně je zřejmé, že bezpečnost veřejného prostoru je ohrožena. Od spolkové vlády ministr požaduje okamžité a razantní snížení počtu přicházejících migrantů, protože „další milion nezvládneme.“ V opačném případě je podle politika nutné počítat s nepokoji a s násilím jak v ubytovnách migrantů, tak mezi běženci a domácím obyvatelstvem.  

„Německo se ocitlo na hranici svých možností“, uzavřel ministr. 

Ulf Küch, náčelník kriminální policie v Braunschweigu, požaduje důsledný postup proti žadatelům o azyl, kteří spáchají trestný čin. Migranti původem z Tuniska, Alžírska a Maroka se dopouštějí trestné činnosti výrazně častěji než běženci z jiných zemí. Policejní náčelník hovořil konkrétně o 150 – 200 azylantech ze severní Afriky, kteří „tu žijí už delší dobu a již dávno by bylo mělo být možné je vyhostit, kdyby je jejich mateřské země přijímaly.“ V zájmu co nejrychlejšího potrestání pachatelů doporučil rovněž užší spolupráci policie a státního zastupitelství. Podle Kücha je známo, že pod záminkou žádosti o azyl přicházejí do země osoby s cílem páchat trestnou činnost. Tomu je nutno zamezit. Je třeba skutečnost nepřikrašlovat, ale současně mezi migranty rozlišovat – příchozí ze Sýrie a Iráku se podle policejního náčelníka trestné činnosti nedopouštějí. 

V podstatě stejně se vyjádřil vrchní kriminální komisař z Kolína nad Rýnem Rüdiger Thust. I on vidí jako nejproblematičtější migranty ze severní Afriky. Prohlásil dále, že policie vůbec neví, kdo se v zemi pohybuje, a že řadu osob nelze identifikovat – pak je ovšem nemožné je vyhostit. V televizní besedě vysílané 1. února stanicí ARD kromě toho zazněla velmi znepokojující informace: tísňová linka je v celé zemi přetížená, volající „jsou v pořadí“, a když jsou konečně spojeni, dozvědí se, že budou muset na příjezd policie počkat třicet nebo dokonce i šedesát minut. 

V Sasku-Anhaltsku došlo k politickému sporu o uveřejnění policejních statistických údajů. Procento trestných činů objasněných v uplynulém roce se obvykle zveřejňuje vždy v únoru nebo začátkem března. Letos však zemský ministr vnitra Holger Stahlknecht (CDU) oznámil, že informace dá k dispozici až koncem března, tj. po volbách do zemského parlamentu. Opozice jej okamžitě obvinila z toho, že důvodem změny termínu jsou nejspíše velmi nepříznivá čísla. zdroj: https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2016/streit-um-veroeffentlichung-von-kriminalstatistik/

Koncem ledna vyjádřil obavy z trvajícího přílivu migrantů i spolkový ministr vnitra Thomas de Maizière (CDU). Řekl mj., že „náš právní systém a azylové právo jako jeho součást jsou nastaveny na rozumné řešení jednotlivých případů, nikoli na masové jevy.“ Jeho prohlášení, že se ovšem tak mohutný nárůst počtu migrantů nedal předvídat, někteří komentátoři okamžitě zpochybnili; spolková policie totiž už na jaře 2015 varovala, že do konce roku se o vstup do SRN pokusí nejméně milion běženců. 

Situaci v SRN neprospívá ani opatření štýrského policejního ředitelství, podle něhož policisté nesmějí odebrat otisky prstů těm migrantům, kteří míří dále do Německa, ani těm, kteří jsou vráceni do Slovinska. Na rakousko-slovinském hraničním přechodu tedy policie odebírá otisky prstů jen těm běžencům, kteří požádají o azyl v Rakousku. Toto nařízení už kritizoval rakouský ombudsman, neboť podle jeho názoru se tak umožňuje ilegální imigrace pod falešným jménem nebo s falešnými doklady. Policejní ředitelství své opatření obhajovalo odkazem na systém Eurodac, do něhož se otisky prstů zaznamenávají pouze v první zemi schengenského prostoru, do níž migrant vstoupí. 

Na závěr malé jazykové cvičení. Bundestag, německý spolkový parlament, jde s dobou: http://www.bundestag.de/ar/ Pochybnosti nejsou na místě, toto jsou opravdu oficiální webové stránky oné ctihodné instituce.

bund

Vlkův dodatek:

Reaguji jen na ten poslední kousek o arabských stránkách Bundestagu. Ano, Bundestag jde s dobou. Nevím, zda už tušil, jak ta budoucnost má, podle některých představ vypadat. Od jednoho z kosířů mi přišel link na článek v Die Welt. Konkrétně tenhle:

Němčináři se z něj snadno dozví, že president Hamburger Kühne Logistics University – Thomas Strothotte požaduje, aby se výuka arabštiny stala na německých školách povinná již od základní školy. S jednoduchým vysvětlením:
„Wir würden damit anerkennen, ein Einwanderungsland und eine mehrsprachige Gesellschaft zu sein.“
„Budeme tím pádem deklarování za přistěhovaleckou zemi s více jazyčnou společností.“
Takže někteří už jsou za fází o začleňování nebo integraci migrantů, oni žijí už ve společnosti, kde se Němci v Německu!!!! integrují do těch, co do Německa ilegálně přicházejí… Nepochybuji, že AfD jsou převážně dnes opravdu náckové. A že kdyby v Německu přebrali moc, bude nám po čase tady v Čechách z toho hodně bolet hlava. Ale jedno vím zcela jistě – podobné šílenosti jsou naprosto jistým způsobem, jak zařídit, aby v Germánii zase náckové k moci zcela jednoduše a rychle přišli!!!!

30 komentářů :

 1. To neni nahodne, ze tak vzdy disciplinovani Nemci maji ve svem zrizeni takovy bordel.Priblizili se jen vzoru, ktery vladne v USA a ktery se i u nas prosazuje.Americka demokracie je vlastne neorganizovany zlocin - vetsina lidi vlastni zbrane, nebot neveri polici, verejnost je lhostejna k ruznym podvodum, toleruje manzelske nevery,nikoho neodsuzuje za lzi, mnoho vrazd se niky dostatecne nevysetri, prikladem byla vrazda Kennedyho Na jedne strane obdivuje multimilionare a na druhe strane necha lidi spat na ulici.
  Komu vyhovuje takova " demokracie " nejvice- tem, kteri po staletich bohatnou prave z takoveho bordelu, kdy lidem nezbyva cas ani chut se zajimat
  kdo ridi finance, armadu,diplomacii, media-
  davaji proto lidu jine namety na presmysleni -
  proste jejich mysl se soustreduje ne na to,kdo zavinil masovy utek z Blizkeho vychodu ale ktery
  herec se jiz po pate zeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Hitlera spáchali Němci alespoň atentát.

   Smazat
  2. Trend je bohužel zřejmý axprojevuje se všude – ve faktickém absolutním otevření hranic země, v naprosto nedostatečné registraci a evidenci migrantů, v nejširším smyslu slova v oblasti bezpečnosti státu i jednotlivých občanů. Platí ono známé „právo je vymahatelné jen tehdy, není-li porušováno masově“.
   V málo komentářích se dočítám "jádra pudla" - a to je dle mého základní porušení evropské i německé ústavy, nekontrolovatelné vpuštění hord na území Evropy a postavení viníků před soud.

   Smazat
  3. Jádro pudla je v tom, že Merkelová je nositelkou ceny Coudenhove-Kalergi a Hollande svobodným zednářem, oba pracují proti Němcům a Francouzům ve prospěch Nového světového řádu. Prostředkem je záměrnou destabilizací severoafrických a blízkovýchodních zemí uměle vyvolané stěhování národů.

   Smazat
 2. Přísloví že kdo nezná vlastní minulost si jí zopakuje tedy neplatí.Němci se tak dlouho bičovali minulostí svých dědů a pradědů že si jí zopakují.To co se tam děje jsou třicáté léta.A je jedno jak se bude jmenovat nový Hitler který přijde Němce ,,osvobodit"od muslimů, pak od židů a špinavých Slovanů, nemyslete si to pojede,to bude fofr.Takže náš národ díky tomu že má za sousedy osmdesát milionů kreténů,bude v ohrožení.Buďto v Německu vyhraje Islám a půjdou nás islamizovat(zabít křesťany,ateisty,židy a z ženských udělat matrace) nebo islám porazí němečtí nacisté kteří budou chtít sudety,vyhladit židy a špinavý Slovany.Nejhorší je že vláda místo mobilizace zrazuje národ za pár milionů.Díky vám voliči.

  OdpovědětSmazat
 3. Ten anonym v 7,53 rika presne to, co vyhovuje tem, kteri maji osobni zajmy. Strasit a opet strasit lidi s tim, co je jiz davnou minulosti, ale nezajimat se o pritomnost.Nemci si ve sve zemi sami nevladnou a maji tam jiz pres 70 let americke zakladny s vetsim poctem vojsk nez sami Nemci.Nikdo nepochybuje, ze NATO v Nemecku tak dlouho zustane, dokud neskonci rivalita mezi USA a Ruskem.Pritomnost voj.zakladen v Nemecku nedovoli, aby lide vysli do ulic a protestovali.
  Ostatne i tak mirove karnevalove pruvody byly zakazany pry s ohledem na spatne pocasi - spise s
  ohledem na to, ze by lid v houfu mohli vykrikovat
  nejaka hesla proti Merkeslove.
  Jen blazen muze strasit s Nemci, kdyz jejich zeme je tak ekonomicky a politicky svazana globalne se Zapadem.Jen blazen nevidi, ze nemecke penize tvori vice nez 6o% t.zv. evropskych fondu, z keterych se dobre zije nejen nam ale hlavne Polakum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karnevalové průvody s rozhazováním čokolád byly zakázány, neboť brutální znásilnění tlupou 50 - 100 přistěhovalců lze jen těžko přežít. Toto obhajuje uprchlická matrace Žilková https://www.youtube.com/watch?v=KKu6Y7FtgF4

   Smazat
 4. Internetem letí vtipné foto na téma údajné policejní provokace. Podívejte se i vy

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Internetem-leti-vtipne-foto-na-tema-udajne-policejni-provokace-Podivejte-se-i-vy-420871

  Policisté v rolích fašistů, policisté jako obětní beránci ? Ministře okamžitě odstupte!!!
  http://jdem.cz/bwtde6

  Sluníčkáři a černoprdelníci jsou připraveni ve své nenávisti k Zemanovi brutálně obětovat přistěhovalcům i své ženy a dcery. https://www.youtube.com/watch?v=KKu6Y7FtgF4

  OdpovědětSmazat
 5. Svrhnout Merkelku rozdad lidem zbraně a vzít spravedlnost do svých rukou akonečně se začít bránit by to chtělo !!!! Tak jako u nás ! Švýcarsko nemá armádu - Švýcarsko je armáda !!!)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše naděje spočívá v tom, že před islámskými nájezdníky - blízkovýchodními Araby doprovázené africkými černochy bude zavčasu stažena Železná opona, neb se zdá, že ve Visegrádské čtyřce už zbývá pouze jedna kolaborantská Sobotkova vláda.

   Smazat
  2. Prezident to řekl jasně, existují 2 způsoby jak se zbavit Sobotky.

   Smazat
  3. Souhlas s paní Monikou
   Má to ovšem jeden háček,my nespravujeme všechny ty finance jako Švýcarsko.Pokud by tak bylo,určitě by nám bylo dovoleno jít švýcarskou cestou.

   Smazat
  4. Máte pravdu paní Moniko, ale bohužel jen částečnou! Žiji také ve Švýcarsku a doufám, že 28. února projde iniciativa švýcarské lidové strany za okamžité vypovězení kriminálních cizinců za těžké zločiny i v druhé a třetí generaci, pro jejíž přijetí jsem také sám hlasoval. Na druhou stranu se ale také setkávám s mnohými tzv. "Gutmenschen", "dobrodinci", kteří těm přivandrovalcům fandí a berlínskou Makrelu si nemohou vynachválit a nám nadávají do "nácků", "rasistů", "xenofóbů" a bůhví čeho ještě?! Každopádně bude hlasování o této iniciativě velmi těsné, ale stále doufám, že zvítězí švýcarský zdravý selský rozum a bude přijata!! "Gutmenschen" budou chvíli prskat jejich jedovaté sliny, ale až se uklidní, přijdou (snad?!?) na to, že pravda byla, je a bude na naší straně?!

   Smazat
 6. Ke vsem nazorum o budoucnosti Nemecka jedna otazka
  PROC AMERICANE SE SVOJIM POSADKAMI V NEMECKU NEPRESVEDCUJI MERKELOVOU ZE TA TLUPA BEZENCU
  MUZE OHROZOVAT I AMERICKE VOJAKY A TISICE JEJICH RODIN V NEMECKU ANEBO PROC ANI SETINU PROCENT JICH NEVZALI DO USA-
  NEJSOU ZATIM JINE ZAJMY ???

  OdpovědětSmazat
 7. Ano,je to všechno k nepochopení,hlavně co se děje v Německu,kde je už mnoho utečenců.Aby si to neuvědomovala Merkelová,jenom vystavit národ k potupě od islamistů.Víc mě zajímají už důsledky utečenců na nervy Němců a právě to co se stalo u Mnichova,to železničné neštěstí,může být toho důsledkem.Ztráta soustředěnosti,zodpovědnosti,myšlením o jiných důležitých věcech.Také by mě zajímala,třeba nehodovost na silnicích,jestli se zvýšila v poslední době,nebo i vzestup přestupků,trestních činů.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další státem organizovaný (tolerovaný) pogrom. V Kolíně byly znovu sexuálně napadány ženy. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Koline-byly-znovu-sexualne-napadany-zeny-Jedna-byla-dokonce-znasilnena-420611

   Smazat
 8. Naházet ty smradlavý arabský zmetky mezi divoký a hladový prasata.....a pak už jen koukat,co z těch šmejdů NEzbyde!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. UPRCHLÍKŮM V EU JE ZIMA. EVROPSKÝ PARLAMENT SCHVÁLIL POVINNÉ KVÓTY NA POČASÍ

  http://pravyprostor.cz/uprchlikum-v-eu-je-zima-evropsky-parlament-schvalil-povinne-kvoty-na-pocasi/

  OdpovědětSmazat
 10. Je to neskutečný výsměch všem lidem Evropy. Policie zadrží černého lupiče a protože ten nemá doklady, musí ho pustit!!!!!! Není právě to, že nemá u sebe doklady totožnosti, DŮVOD !!! k zadržení? Já, když mě někde dopadne naše policie bez dokladů, zapomněl jsem je doma, zadrží mě a budu muset nahlásit své příbuzné, aby dokázali kdo jsem. Samozřejmě budu na to muset čekat v cele policie. Slavný Kocourkov je, proti tomuhle bordelu, vysoce organizovaná společnost.

  OdpovědětSmazat
 11. Technický dotaz. Pokud takový imigrant nemá žádné doklady, vlastně formálně neexistuje. Pokud ho přistihnu při páchání trestného činu a zastřelím ho, vlastně jsem nic nespáchal. Nebo ano? Protože jinak si zajdu na chvíli do solárka, zahodím doklady a připojím se k rabujícím a znásilňujícím migrantům. Pokud jsme si před zákonem všichni rovni, tak mne po vyloupení kancléřské rezidence zadrží a pustí.

  OdpovědětSmazat
 12. Čeho jsme teď svědky v západní Evropě a snaha zavést stejný bordel i k nám je realizace zvráceného projektu Bruselských kriminálních elit EuroMed, což je v podstatě oprášená vize rakouského hraběte Kalergiho na stvoření nového světlehnědého evropského hloupého člověka křížením původní evropské populace s africkými a arabskými čmoudy. EuroMed je také součástí plánu na NWO.

  OdpovědětSmazat
 13. EuroMed prosazoval Sarkozy, blbí Francouzi mu umožňují beztrestnost i za rozvrat severní Afriky a on leze znovu do voleb.- Migrantská vlna jako dějinný jev postrádá logiku dějin. Je nesmyslné vše:počet přesouvaných lidí v 21.stol., umělá neschopnost lídrů, rozkazy policii k nečinnosti, rozval právního řádu. Místo okamžitého míru a navrácení migrantů zpět se EU chystá hostit je navždy. A každý jev, který nemá přirozenou logiku, prozrazuje tímto,že je uměle řízen.
  NWO potřebuje novou masu lidstva. Současní Evropané jsou příliš vzdělaní a mají se příliš dobře, to pak světovládcům zhořkne jejich luxuxs, který jako vše na světě vynikne HLAVNĚ kontrastem!! Potřebují masy hlupáků a k tomu, aby byli vyrobeni, poslouží jako nejlepší ideoplogie islám. Z mužů fanatičtí kámoši a držitelé statusu pánů tvorstva, z žen podlidé. Vzdělání okleštit, jako si to přál Hitler pro poražené Slovany, potenciální otroky panské rasy! Však Hitler se zhlížel v islámu!
  A proto nezbude, než se začít bránit a to už nechme
  na dějinách, jak z toho napřed Němci a pak i my ostatní vybruslíme.
  Vzpomeňme, že každý fašismus, už od starověku, byl nakonec poražen. Tak budou poraženi i strůjci NWO,tak, jako život poráží zombie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu: každý fašismus byl v historii lidstva poražen. Jenomže kolik lidských životů a lidského utrpení to bude v téhle bitvě stát? Když si představím současné zbraně?! Dagmar

   Smazat
 14. Za minuly rok America DEPORTOVALA 40 000 illegalnich immigrantu. Zaplatila za to $ 290 millionu. (Zatceni, ubytovani a ziveni ve sbernych centrech, obleceni a letenka do latinske Ameriky specialnim letadlem. Cestujici jsou v zelezech. Rozdelila je do 3 barev v detencnich centrech. Cervena = vazny kriminalni rekord. Oranzova = nenasilni zlodeji. Modra = lide bez rekordu.

  Stat Arizova si udelal svoje vlastni zakony, bezohledu na Washington. Stat Texas se snazi dostavet vysoky plot a mistni obyvatele hromadne vztupuji do hlidek.

  Neverim, ze Amerika ma neco spolecneho s tim bordelem v Nemecku... Autority to odsuzuji a bezny Amik z ulice je v udivu.

  Merkerova patri vysetrit na psychiatrii ! Ona se msti Nemcum za koncentraky v ramci kolektivni viny proti jejimu etniku.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka   Bohužel, USA s tím mají společného hodně.
   Proč myslíte, že zaútočili na VW ohledně emisí?
   Potřebují oslabit Německo jako ekonomicky i politicky nejsilnější zemi Evropy a pak už nás mají všechny na lopatě.
   Zjistěte si něco o té odporné smlouvě TTIP, kterou nám právě přes germány vnucují.
   To, že skuteční konzervativci jako Buchanana, Craig a další, politiku Obamy kritizují, na věci vůbec nic nemění.
   Amíci přinejmenším rozestrali Blízký východ a můžou tedy i za imigrantskou vlnu, mířící do Evropy.
   Ráda bych věřila tomu, že to nebylo cílem.

   Smazat
 15. Cesi, to co se deje je SMRTELNE nebezpeci pro vasi existenci ! Z Islamem se nikdy neszijete !
  Budete povrazdeni ! T.j. pouze otazka casu !
  Praha bude vypadat jako Hillbrow v Johannesburgu !

  Pripravte se na boj ! Zbrojte ! Zakladejte domobranu ! Amerika ji ma uz davno a mezi lidmi je obrovske mnozstvi zbrani !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Vlastenka


  Tak s tou povinnou výukou arabštiny je to fakt síla!
  Nemám slov.
  A tihle psychopati řídí Evropu.

  OdpovědětSmazat
 17. No a co, že ti neřádi nemají doklady a že se nedorozumí. Zavřu, zamknu, zhasnu a fertik !!! A pak si budou ještě rádi vzpomínat na pár Německých slovíček. Vypadá to tak, že Německá vláda není Německá. A proč vůbec ještě říkáme Německo? Jenže ona to není sranda. Tento mor se šíří Evropou. A my pořád z vysokých míst slyšíme keci o otevřennosti. Naopak, na místě je izolace, volové, izolace !!!

  OdpovědětSmazat
 18. Hadejte komu vadi Nemecko a EU nejvice- ????
  Odpoved - tem, co chteji vladnout celemu svetu a z nas obycejnych lidi delat otroky
  Oni uz maji dlouhou chvili pocitat ty miliardy a
  jak bylo vzdy v USA zvykem potrebuji nejake vzruseni.
  Valku , kterou sami nikdy nepoznali budou brat jako vetsina jejich filmu -

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.