Reklama

.

.

čtvrtek 4. února 2016

Německo provedlo mohutný zátah na internetu proti komentářům o uprchlících! Německá vláda maže komentáře z Facebooku, Googlu i Twitteru! [CZ Titulky]

Výsledek obrázku pro internet liberty4.2.2016 Aeronet     video
Německo nenechává nic na náhodě. Vláda začala ve spolupráci s největšími světovými provozovateli sociálních sítí mazat desítky tisíc příspěvků německých uživatelů. Podle německého zákona se musí řídit všechny sociální sítě a weby a jakékoliv projevy proti uprchlíkům jsou bez milosti ihned mazány. Německo ale čeká zatěžkávací zkouška, protože za měsíc začne v Kolíně nad Rýnem pětidenní karneval a policie bude mít doslova manévry.
Poslanec za britskou stranu UKIP Stephen Woolfe jasně shrnul, že Německo se na základě současné imigrační politiky změní. Odpor proti uprchlíkům je v Evropě obrovský, ale jak připomíná Woolfe, lidé se bojí o migrantech mluvit. Lidé mají strach. A tento strach je posílen represivními zákony, cenzurou a mainstreamovou propagandou, která vykresluje migranty i nadále jako oběti, kterým je třeba hlavně pomáhat. Tato propaganda naráží na odpor a je předmětem potom demonstrací (Pegida v Německu) anebo internetových diskusí, které se německá vláda snaží novým zákonem potlačit.

-VK-18 komentářů :

 1. Docela přepínají strunu. Němci budou velmi dlouho poslouchat, snášet všechno a poctivě zařezávat, ale až se naserou, bude boro.

  Darmo přopomínat, že ještě nikdy nebylo, aby (i když sice přesevšechno pořád jaksi vždycky bylo) aby se s odpuštěním sračky z Němec nevylily aji do české kotliny.

  Ratata. Velekněz Ratata.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty "sračky" se musí vylít z celé Evropy, společně. Něco se "soudružce" z NDR nepovedlo.

   Vymazat
  2. Tato šílená Makrela musí brát nějaké drogy protože se stále chová jako by se nic nedělo , vesele se usmívá a pronáší dál své projevy . Bož proč se jí jenom Němci nedokážou zbavit ? Je to tam asi podobné jako u nás s jejím poskokem Otíkem .

   Vymazat
 2. Postavit plot , ale proti Němcům až budou zdrhat z doičlandistánu k nám . Jsou mixnuti z Rusákama , proto mají v bundestagu píču .

  OdpovědětVymazat
 3. Fakt by mě zajímalo, co na tu Adolfu Makrelovou kdo má, protože takovýhle pitomosti jako ona proti svému vlastnímu národu může dělat jen člověk, kterého něčím vydírají a tlačí ke zdi. Nevěřím tomu, že je tak blbá, něčím jí fakt hrozej. Nemluvím ovšem o našich pravdoláskařích zaprodaných Sudeťákům, ti jsou proti svému národu, tj. proti nám, již od Plyšáku.
  A souhlasím s tím, že jako obvykle říšská žumnpa opět přeteče přes Krušné hory a zaplaví Krušné doly, tentokrát to bude doslova spousta hnědého materiálu, který Říše nebude chtít mít na svém území a přesype ho k nám, do Protektorátu. Naše protektorátní vlídnoucí klika scvakne kufry a nechá to sem natéct. Germán pustí pár milionů euro, aby nám ucpal hubu, Babiš to zašoupne do státní kasy, o zlomek procenta se zlepší naše plarební bilance, ale až tady budeme mít koncem roku 100 000 uzenáčů, tak se všichni budou chytat za hlavu, někteří i za pohlaví. Říše svoje hranice zcela určité brzo zavře, no, a pak se děj vůle NWO, nebo huhláha a kdoví koho ještě.
  A cenzura našeho internetu za chvíli začne taky, už dnes vám smažou příspěvky s politicky nekorektním obsahem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. První věc, kterou je třeba pochopit je existence psychopatů a zlých lidí, jejichž cílem je vést svět záhuby. Četl jsem o příbězích s psychopaty, kdy oběti trpěli zcela zbytečně jenom proto, že odmítli přijmout fakt, že takové zlé bytosti existují a pořád je něčím omlouvali. Pochopte jsou mezi námi jedinci, kteří vypadají jako lidi, ale nejsou lidi. Snaží se nás pro své pomýlené myšlení vést do záhuby vede je k tomu vnitřní nutkání. Řešením je takové lidi rozpoznat. Problém je, že jejich nutkání je vede k obsazování byrokratických struktur. Obyčejný zdravý člověk nemá o to zájem, protože lépe chápe výzvy života. Ovšem nechápe až tak dobře, aby zabránil, aby řízení světa obsadili zločinci. Po čase je řízení zločinců neudržitelné a dojde na katastrofu, trochu se to za velkého utrpení pročistí a chvíli je klid, ale zákon času a pokrok tuto možnost nechat obsadit řídící struktury společnosti zločinci, přestává být možný. Buďto se zavedenou kontrolní mechanismy, kdy bude zapojen každý svéprávný člověk a nebo dojde ke zničení společnosti tak jak ji známe.

   Vymazat
  2. Ptáte se , co Merkelovou vede k tak iracinálnímu chování poté, co veřejně prohlásí, že multikulti je mrtev. odpověď bych hledal v dlouhodobém odposlouchávání telefonu Aneričany a nevysvětlitelnou havárií německého letadla. To sice vysvětlili jako selhání pilota a dokonce vymysleli i báchorku o jeho duš. stavu, ale u pilota, co má nalétáno 10 tis. hodin tomu prostě nevěřím.Normální by v případě M. bylo odstoupit a nechat funkci někomu jinému. Tady je asi "zakopán ten pes"

   Vymazat
  3. 7:43- souhlasím, často přemýšlím nad demokratickými mechanismy takové společnosti. Je již něco vymyšleno? A lze v něco takového, ze současného stavu demokraticky přeměnit? Vím, samé otázky, žádná odpověď. Hlavní otázka je, nestávají-li se "vůdci" psychopaty. Nebo jinak, mohou být "vůdci" normální lidé?.

   Vymazat
 4. Až von někdo smázne Německou vládu !!!

  OdpovědětVymazat
 5. TA NĚMECKÁ PIČA ZAS ŘEŠÍ PO ČEM JE JÍ HOVNO ALE ZÁSADNÍ PROBLÉM ZŮSTÁVÁ -- AFRICKO ARABSKÁ ZVĚŘ V ZEMI DOKAZUJE TÍM ABSOLUTNÍ NESCHOPNOST VE FUNKCI KDE NEMÁ CO POHLEDÁVAT !!!

  OdpovědětVymazat
 6. Svoboda projevu? No, jen tak dál dojčlande, pracuješ proti sobě a celé EU, které uspíšíš zánik a to je dobré.

  OdpovědětVymazat
 7. Anglosasové neustále jedna ruka,jedna rodinka,která se nezapře,stále v akci ve službách ahrimanského,rohatého prediktora.Kdyby ta fuchsle Merkel věděla,co ji potká až splní ůkol,už by startovala koště.

  OdpovědětVymazat
 8. Ten fašismus je v německém národu zažraný pěkně pod kůži - jedne národ, jedne názor, a jeden eintopf, takhle to nějak bylo

  OdpovědětVymazat
 9. Jak to zastavit u voleb ? Volbou menšího zla, jen ještě nevím jestli se rozhodnout pro komunisty nebo extremisty. ČSSD, KDU ČSL ani ODS to nebude určitě. . .

  OdpovědětVymazat
 10. To vypadá na nový socialismus po muslidojčlandu. Nepochopí, že se to už nedá ututlat a další fází bude, že nastanou ještě represe. Z vlastní zkušenosti vím, jak to mazání už funguje dlouho (hlavně na Youtube a výmluva: prý ohledně autorských práv), hlavně příspěvky o Donbasu.

  OdpovědětVymazat
 11. Tato cenzura zaváděná v zoufalé snaze zamlčet pravdu jen ukazuje, že Německo pod vedením šílené Merkelové směřuje
  k totalitnímu režimu.Trvale zamlčovat pravdu a nahrazovat ji dezinformacemi a lží se nemůže podařit.Ani v Německu ,ani u nás.

  OdpovědětVymazat
 12. První noc karnevalu v Německu: Ženy nahlásily 22 sexuální útoků
  Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/nemecka-policie-prvni-noc-karnevalu-byla-krome-par-bitek-klidna-20160205.html

  OdpovědětVymazat