Reklama

.

.

úterý 16. února 2016

Německý generál: VKS RF dávají najevo, že působí na žádost legitimní syrské vlády

16. 2. 2016    zdroj
VKS Ruska, které pravidelně doprovázejí německé letouny Tornado, provádějící průzkumné lety nad Sýrií, dávají najevo, že na rozdíl od Západu působí na požádání legitimní syrské vlády, prohlásil generálporučíka VVS Německa Ioachim Wundrak. Podle názoru bývalého náčelníka britského generálního štábu Richarda Dannata je západní koalice v SAR "na straně smolařů", protože nespolupracuje s režimem Bašára Asada.


Německá letadla Tornado, provádějící průzkumné lety na obloze nad Sýrií, jsou pravidelně doprovázena ruskými stíhačkami. Novinám Rheinische Post to sdělil generálporučík VVS Německa Ioachim Wundrak, informovala agentura RIA "Novosti".

"Tato setkání probíhají profesionálně, nevyskytly se žádné incidenty", prohlásil Wundrak. Zdůraznil, že německé letouny nejsou zadržovány.

Generálporučík rovněž zhodnotil akce letecko-kosmických sil RF jako "politickou demonstraci". Podle názoru Wundraka dávají ruské VKS najevo, že "na rozdíl od sil mezinárodní koalice působí na žádost legitimní syrské vlády". Jak podotknul německý generál, těchto operací se účastní nejmodernější ruské stíhačky.

Na straně smolařů

Jiný vojenský činitel, bývalý náčelník britského generálního štábu Richarda Dannat prohlásil, že operace VKS RF v Sýrii dokázala svou účinnost v boji proti DAEŠ. Píšou o tom noviny Daily Express.

Rusové koordinují činnost s vládou Asada a v současné době působí velmi úspěšně. I ve vzduchu, i na zemi pracují koordinovaně. Náš problém spočívá v tom, že spolupracujeme se smolaři. Pojďme pracovat s tímto režimem. Zde se také dá říci, že nepřítel mého nepřítele je můj přítel, poznamenal Dannat.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

8 komentářů :

 1. Tihle generálové z NATO,to jsou studnice moudrostí,jen co je pravda,z nich nakonec ještě něco bude,jestli je neposerou mouchy a nepřejede koloběžka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To neni general NATO . Je to len Nemecky general.Keby toto prwhlasil general NATO tak by ho Americky terorist CIA degradovali a potom odrezali hlavu ako ISLAMISTI.:-)

   Vymazat
 2. VE VÝBAVĚ MAJÍ I PEMPRSKY PRO PŘÍPAD OHROŽENÍ

  OdpovědětVymazat
 3. Generál je pořád jenom voják. Když dostane rozkaz, srazí kramfleky, bez ohledu na to, co si myslí.
  Ovšem ve vedení jsou jen ti vybraní, kteří si myslí to, co mají nařízeno, a nevzbuzují podezření, že by si sami něco mysleli.
  PB

  OdpovědětVymazat
 4. Pan generál Ioachim Wundrak uvedl pravdivé informace. Škoda jen, že nikoho, kdo může konflikt v Syrii ovlivnit, to nezajímá. Jak uvedl kolega výše i generál je jen voják, který musí poslouchat. Pokud neposlouchá, tak je v lepším případě odejit do civilu, v horším je zlikvidován (nejlepší je sebevražda, nebo jakákoliv nehoda).

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to má být.Voják nesmí myslet a jen poslouchat
  rozkazy.Ovšem především voják nejvíce umírá.Tak má
  myslet nebo ne?
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 6. Americké důkazy pro 3.světovou:
  http://www.mojevideo.sk/video/25bba/tlacovka_na_americky_sposob_ii_lzi_v_priamom_prenose.html

  OdpovědětVymazat
 7. Nechápu takové kecy. Voják, úředník, člověk, - proč má poslouchat idiotské příkazy. Každý má svůj rozum a je za své činy plně zodpovědný - pokud lékař neuzná tohoto jedince za nesvéprávného. Poslouchal jsem rozkazy od nadřízených v případě že jde o genocidu nelze omluvit náboženskvím ani slepou poslušností.

  OdpovědětVymazat