Reklama

.

.

středa 24. února 2016

Neodkladné prohlášení V.V. Putina celému světu s titulky

24.2.2016   


video zde

9 komentářů :

 1. To už tady bylo 3x, tak proč to stále opakovat. Není třeby, všichni na to máme již svůj názor.

  OdpovědětVymazat
 2. To jsem myslel, že to je něco nového, dalšího. Ale tohle už bylo.

  OdpovědětVymazat
 3. Teď ještě aby to dopadlo tak, jak si Putin představuje. Jestli se něco nepovede, zajisté to bude jeho vina. Když se to povede, tak to bude díky síle USA, které ho k mírové dohodě donutily. Už teď někteří chytrolínové obviňují Kreml za uprchlickou krizi, za ohrožování Pobaltí a celé Evropy a na to Amerika ráda slyší a hned běží na pomoc. Určitě by bylo v Evropě lépe a bezpečněji s Putinem a bez Obamy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropě by bylo úplně nejlébe bez Omaby i bez Putina. Spolupráce ano ale za přiměřených podmínek. Jak Obama, ten hlavně a nejvíc, tak i Putin by chtěli řídit celý svět, ale to se jim doufám nerpovede.

   Vymazat
  2. Anonymečku 22:12 - kde jsi na to přišel, že chtějí řídit svět. Černoušek je loutka oligarchů - ti chtějí řídit svět. Vladimir Vladimirovič jen brání Rusko. A ty, anonymečku, bu ses měl dovzdělat, než začneš trousit svoje moudra po internetu. Pavel P.

   Vymazat
 4. Každá snaha o ukončení válečných konfliktů je chválihodná. Uvidíme zda bude úspěšná.

  OdpovědětVymazat
 5. Skoro už mě, hlupákovi, začalo být Obamy líto.
  USA byly zvyklé na celkové řízení světa, a najednou na ně zbývá iniciativa už jen v oboru lumpáren. Děda.

  OdpovědětVymazat
 6. Dědo.
  Hodně se divím,že na to přistoupil Putin.
  To už byla poslední možnost USA,jak ještě zůstat přisátí v Sýrii.Teď normálně USA označí všechny ISisáci za umírněnou opozici,aby jim to území zůstalo.Jak pozorujeme,postup bojů Sýrské armády,Ruska,byl otázkou týdnů a byl konec,území Sýrie vyčištěné,takhle tam budou mít IS a USA nadále.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příměří se netýká organizací které jsou uznaná v OSN jako teroristická. Tím si Rusko kryje záda ale vlastně se k ničemu nezavázalo.Boje s IS budou pokračovat a odřízli Turecko které by mělo dodržovat příměří nechat Kurdy na pokoji. USA nic nezískali ani nic neztratili jen si zachovali jakouž takouž účast.

   Vymazat