Reklama

pondělí 8. února 2016

O čem všem jsou ta videa ze sobotních demonstrací aneb sobotní demonstrace a Sobotka


Luděk Prokop
8. 2. 2016
Mizerně zinscenovaná předváděčka nepřijatelného, agresivního chování odpůrců islamizace ČR, potažmo odpůrců invaze imigrantů, dostala zásluhou nedotaženého scénáře a řady videozáznamů značné trhliny. Hrubě se to nepovedlo. Videa názorně dokumentující, že v divadle o hrubosti odpůrců islamizace, měly hlavní roli sehrát bezpečnostní složky státu, dnes již nikoli pod hlavičkou Stb., ale v „kostýmech“ militantních odpůrců islamizace, výmluvně vypovídají, že demokratické metody nejsou od těch totalitních, příliš odlišné. Nicméně ať již šlo nebo nešlo o příslušníky policie ve zmíněných kostýmech, nebo ať již zjevný koordinátor dění byl, či nebyl policejní důstojník, s přítomnými policajty evidentně spolupracoval a stejně tak i s údajnými, ukázněně reagujícími fotbalovými chuligány. Pohyb zakuklenců do a z budovy MV možná lze nějak okecat. Popřít videem zaznamenané dění úplně, dost dobře nejde. Ale verbálně lze danou situaci znejistit i zkreslit. Konec konců je to nezbytné, taková věc vládou honosící se svou prací a úspěchy kdy se dá a kde se dá, pořádně zatřese. Fiasko ze zaznamenané činnosti bude nejspíš napravovat ministr Pelikán hovořící, (zastupujíc ministra Chovance), o padajících hlavách v řadách policie.

Omyl! Zmýlená platí.

Málem by jeden zapomněl, že listopadová divadla, včetně role mrtvého studenta, role hrané agentem Zifčákem, již patří do kategorie metod režimů nesporně „svobodných“ a demokratických. Ukrajinský majdan bez ohledu na lidi zabité ze zálohy, rovněž. Podpora ukrajinských fašistů demokratickými režimy, včetně režimu v ČR s vládou ČSSD, to potvrzuje v míře více než vrchovaté.

Jak vidno, herci kteří měli sehrát pro všeobecné povědomí nepřijatelnost agresivního chování odpůrců migrace, nepřijatelnost chování odpůrců příprav na muslimskou imigrantskou okupaci, tyto herce lze na velet rozkazem. Pokud by se povedlo alespoň takovou měrou, jakou se nepovedlo, byla by připravena atmosféra pro logický, razantní obrat postoje ministra vnitra vůči imigraci, postoje kterými získal sympatie většiny občanů, oprávněně se obávajících následků vpádu imigrantů na naše území. V dané souvislosti nelze tak snadno rozkázat účast na připravované akci obětním beránkům, vítacím podivínům vítajícím imigranty a vyznavače islámu. Lze se tedy velice divit, že se jich najde tak hojný počet v desítkách, ba dokonce i ve více desítkách. Zvláště pak při představě množství informací a zpráv ze zahraničí, doplněných řadou videozáznamů o nestoudnosti, agresivitě a řadě důkazů o nemožnosti jiné integrace migračních okupantů, než té, že se domorodci přizpůsobí imigrantům - nikoli naopak. Viz Německo, Švédsko, Francie, Španělsko a podobně.

Takže, jak se najde tak hojný počet v desítkách, ba dokonce i v několika desítkách podivných vítacích podivínů? Podivínů ochotných, ať již vědomky či nevědomky, sehrát obětní beránky v zájmu „vítání“? Jistou odpověď mohou dát názvy početné řady neziskových organizací: Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU), Sdružení pro integraci a migraci (SIMI), Multikulturní centrum Praha (MKC Praha), Člověk v tísni, o.p.s. Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE), META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů, Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC), MOST PRO, o.p.s. Celkem tato a další jiná nevládní sdružení obdržela minimálně 555 550 769,57 Kč. Z tohoto neúplného výčtu lze vyvozovat, že počtů vítacích podivínů by při odpovědnější snaze adekvátní zde uvedené částce, (částce zřejmě z větší části sestavené z našich daní), mohlo být „sehnáno“ o něco více - řádově tedy nikoli v desítkách, alespoň ve stovkách. Ale co bychom chtěli po lehkoživkách z neziskovek, že ano? Pevně věřím, že lidé typu lékaři bez hranic a podobně jiní obětavci, si ta slova na sebe vztáhnout nemohou, ani nevztáhnou. To zdůrazňuji, protože o to se budou demagogové z řad „vítacích podivínů“, snažit v první řadě a vehementně.

Zpět tedy k hrubě nepovedené akci. Nejenže byla zdokumentována, ale možná zásluhou řady účastníků viditelně pořizujících videozáznamy, nebyla dotažena ani do kýženého konce, i když bych to vítací sešlosti podivínů, docela přál.

Pokusů zdiskreditovat kohokoli, jakoukoli skupinu, je v naší demokratické společnosti s „řízenou svobodou slova“ více než je zdrávo. Mnohé vyjdou, některé nevyjdou. A jiné, viz ty vůči našemu přímo volenému prezidentovi, se míjí účinkem a dokonce často přináší opačný efekt.

To, že se někdy něco povede, například zásluhou neobratnosti Michala Haška, který dotírající moderátorce se zřetelně nápadně opakující se stále stejnou otázkou, měl opáčit rovněž otázkou typu – a soudružko, vy o tom něco bližšího víte, že se takhle ptáte a od koho? Neřeknete-li, nemohu vám odpovědět, protože jsem vázán slibem panu Chovancovi. A bylo by vymalováno. Takže, někdy se něco povede a jindy, v jiné podobě se totéž, holt nepovede. A to se, v rámci realizace akce namířené na změnu všeobecného postoje veřejnosti k odpůrcům migrace, právě stalo.

Předpolí (pro žádoucí změnu mínění veřejnosti), pro možnost razantní změny postoje vlády (bez odporu veřejnosti) a hlavně změny ministerstva vnitra k imigraci, bylo ztraceno ještě dříve, než jej bylo dosaženo. Křivárny obvykle vyplují na povrch, v případě zabitého studenta Zifčáka později, v daném případě nahned.

Něco špatného bývá obvykle provázeno něčím dobrým. Osočení prezidenta z výzvy k zabití předsedy vlády, bylo následováno autentickým záznamem slov prezidenta a veřejným usvědčením premiéra ze lži. Pravda, takovou tragédii jako v případě Michala Haška, z toho média nevyrobily. V daném případě, hokus pokus o zdiskreditování odpůrců migrace, se rovněž nezdařil. Nicméně veřejnost může být lépe připravena na případný obrat vlády ve věci imigrace. Vlády, jejíž předseda odporuje prezidentovým názorům a napadá našeho prezidenta jaksi ze zásady a bez relevantního důvodu.

Po zdokumentování koordinace „nácků“ důstojníkem bezpečnostních složek, „nácků“, kteří vylézali z budovy v majetku ministerstva vnitra, za situace kdy nebylo možné bez zaznamenání dění realizovat záměr vykonat zlý čin a svést jej na jiné, zůstává pro argumentaci premiéra ubohá náhražka v podobě útoku na kliniku, kterého se premiér vděčně a důkladně chopil. Jak jinak, známe jej. Dodejme jen, že tento útok pamětníkům velice připomíná „zvláštnosti“ někdejším režimem tolik propíraného útoku na aeroflot v roce 1969, včetně reakcí tehdejších představitelů moci. Nějak se nám všechno vrací zpět.

Málo platné ale vzdor dění v Německu, ve Švédsku, ve Francii, ve Španělsku a podobně, nabývá imigrace grandiózních rozměrů. Obavy, že až bude přeplněno, zasáhne i naše území, se všemi doprovodnými jevy známými z výše zmíněných zmíněných zemí, jsou opodstatněné. Obavy jsou o to více znepokojivé, oč skandálněji přistupuje k odpůrcům imigrace a islamizace, vláda a jí řízené represivní složky státu. O vítacích lidumilech z neziskových zkorumpovaných organizací, (nejspíš bezdětných), raději nepřemýšlet.

48 komentářů :

 1. PROTESTUJI ! Me se jakakoliv akce proti Islamizaci Evropy libi ! Bohuzel prevleceni policajtei se chovali jako jeptisky a zadny vitac Islamu nedostal nakladacku...

  T.j. hrisne chovani kroti kostelnimu radu, a je to policajtu NEHODNO ! (Proto stoji za hov.no !) Samozrejme Sobotka (obojetnik) by z toho udelal politicky process, ale on uz ma takovou reputaci v Evrope, ze ho nikdo nebere vazne...Vlastne se nic nestalo , coz je skoda !
  HONOLULU - keen observer ! Vzdy s logickou dedukci !

  OdpovědětSmazat
 2. Panove, moje nejlepsi a neproduktivnejsi leta jsem dal Jizni Africe... Ja pracoval v bushi, pro slavu B.J. Vorstera ! (Prime minister.)

  ZMINUJI SE o tom, protoze opice v bushi se chovaly presne jako vitaci Islamu a prevleceni policajti...
  Hrozne rvani, hulakani ! Mavani okoncetinami ! Vypinani prsou ! Poskakovani na miste ! (Opicarna - saskarna.)

  Proc si nekdy nevezmete priklad z Ameriky a nepoucite se, jak se dela spravna demonstrace ? Hmmmm ? Vy stare baby - JEPTISKY !
  Honolulu se smyslem pro detail.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hezké Honolulu. Pobavil jste mne příměrem, působilo to na mně stejným dojmem. V Evropě opice snad nebyly ale podobný způsob boje uplatňovali Keltové. Kdo méně křičel se dal na útěk. Nebojte se, krve Keltů zas tak moc nemáme, občas se umíme rvát jako lvi.

   Smazat
  2. PS. Jednou jsem viděl v TV nácvik zásahu policie. Figuranty jim dělali kolegové. Stejně přesvědčivě tupí jako na videu.

   Smazat
 3. Pane policejni predstaveny s hadrem z Palestiny kolem
  krku !
  Prevleceny policajt se pozna snadno podle botu a nohou.

  Vratte se na doucovani do policejni Akademie a zadejte, aby Vam byl instruktorem vysvetlen duvod rozpoznani !

  S takovou theoretickou pripravou jakou mate, se Vam nikdy nepodari chytit SPIONA SHUSKINA z Moskvy , ktery je dobre zabydlen na Vnitru.
  nick honolulu - bystrozraky..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten pán v hnědé bundě se šálou nemá s policií nic společnýho a hodnost taky nesouhlasí. :-)

   Smazat
 4. Všechno popřou honolulu. Všechno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Včera jsem právě kvůli tomu zabrousil na bulvár "aktualne" a nezklamali. Už se tedy fízli přiznali, že ta budova je majetkem MV a ten šašek byl jejich člověk, ale jinak zatloukali a dokonce se opírali o tvrzení smažek, že ví kdo jsou ti "neonacisté". Ještě jsem neviděl hooligans ve stejnokroji a v teniskách. To byla opravdu kvalita a spíše si mysllím, že to lidi ještě více utvrdí o divadle těchto složek, za přispění propagandistické lživize. Možná to mohl režírovat Žilka, ale ten je režírovaný sám.

   Smazat
  2. Chlop s koženou bundou nesmi projit za žadnu cenu? Zlaty Uďa Zifčak, ten to uměl lip.

   http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/494436/chlop-s-kozenou-bundou-nesmi-projit-za-zadnu-cenu-zlaty-uda-zifcak-ten-to-umel-lip.html?ref=viacbloger

   Smazat
 5. TAK TO SEM NEŽRAL..nevim co to tam ti ...pomáhat a chránit..nacvičovali, ovšem výsledek byl asi nečekanej. Vyhecovaný vítací sluníčka ..bůhví s čim v žíle, napadli extremisty-fašisty a křikem zahnali je na útěk...:-D :-D :-D = velikej a dlouhotrvající smích. Pak ten vypálenej squatt s dvacítkou návštěvníků..a druhej den ta akce Z kolem..to jako uklízeli jehly a stříkačky...a tomu asistuje ten pomatenej Dienstbier se slzou v oku a vztyčenym ukazováčkem..ten bere taky asi pěknej model.. Proboha co to je??? Co to je za hru??? VLÁDO..ukonči to trapný divadlo, než to tady zatraceně špatně skončí!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Letošní cenu Thalia - cenu za nejlepší herecký výkon získává Policie ČR a jeji zaměstnanec v hnědé bundě ;-D

   Smazat
  2. 8:24 Máte pravdu, páč na Oscara to fakt nebylo...

   Smazat
 6. Nase americka policie je LEPSI ! Ona vsem svedomite namlati, kdykoliv ma k tomu prilezitost.. NIKDY nespi a ciha na kazdeho pod mosty na dalnicich a na mistech, kde je nejmene cekate...Nikdy nesedi na ustredne, ale vzdy v zadanem rajonu/terenu..

  Nasi policajti nam delaji pravidelne prednasky s pohostenim, sladkym a slanym. Ty prednasky jsou velmi zajimave ! Vysvetluji nam, jak se chovat v ruznych situacich a uci i stare babicky strilet na strelnici.

  T.j. duvod dobrych vztahu a kdyz policajti potrebuji pomoc, tak obcane zaujmou predepsany rajon a peclive sleduji napr. prujezdy krizovatky hledanym autem..
  Penziste jsou u americke policie oblibeni, jim nic neujde v jejich okoli a policie je ochranuje svedomite.

  AMBER ALERT je nejvyssi policejni pohotovost v Americe !
  Nikdy jsem se s tim vsak nesetkal - pouze ve zpravach..

  Pro zajimavost stoji za zminku silnicni odpocivadla na Floride ! Protoze tento stat navstevuje tisice turistu z celeho sveta, (s penezi), tak tyto odpocivadla jsou nelepe strezene na svete. Electronika je vsude, ale vy o ni nebudete vedet ! Computer si vas prohledne po zastaveni a nez prijdete na, WC tak policati vi, kdo jste a mate-li kriminalni record...
  Ty doby, kdy se lide bali zastavit na dalnici jsou davno pryc. Tento system zacal za R. Reagana.
  Dobre se cestuje po Americe ! Jakakoliv pomoc, kterou by turista mohl potrebovat, je vzdy velmi blizko.
  Prijedte se presvedcit !
  Toulavy nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A: 23:36 Tak nevím, jestli se mám zasmát, být v klidu nebo žít v obavě z příštích událostí. Zatím se ještě svobodně směju.

   Smazat
  2. Kdo by to řekl Honolulu, že se svět tak rychle(za našeho života) globalizuje. V USA zavedli PS VB-pomocnou stráž veřejné bezpečnosti(důchodců) a u nás kamery na každém kroku. Nebyl ten Váš útěk za svobodou zbytečný?

   Smazat
 7. je nezvratné, že na Malé Straně šlo o policejní provokaci, kde vedle stupidity PČR, potažmo chazarských anarchistů, došlo k odhalení skutečnosti, že vláda ČSSD v souručenství s Babišem a kolaboranty z řad katolické církve v čele s icikem Bělobrádkem, jsou schopni jakékoliv špinavosti a jakékoliv lži proti Českému národu, aby si udrželi moc a koryta!
  Je jen úsměvné, že podvod policie řízený z vlády odhalil agilní feťák-sluníčkář, jenž se domáhal objasnění, proč policie nelynčovala údajné fašisty a zveřejnil video, na kterém je sebeusvědčující prohlášení policejního důstojníka. To se nedá okecat.
  ZA TO CHCEME HLAVU MINISTRA VNITRA!!!
  Ne méně závažnou policejní provokací je údajné zapálení anarchsticko-feťácké ubytovny v Jeseniově ulici, která je pár týdnů před zbouráním.
  Zde použili hoši ze Strakovky ozbrojené složky k nastolení policejního státu, který by se nezastavil ani před terorem proti majoritnímu, rozuměj Českému obyvatelstvu a vyhlášením stanného práva, jak to už realizují sionisté ve Francii.
  Jedná se o pokus, který nevyšel a bude se opakovat při nejbližší příležitosti. O tom svědčí především okamžitá reakce grupy vedené sionistickým centrem v čele s Dienstbierem a celou smečkou z vlády placených neziskovek až po sionisty obsazený státní rozhlas, ČT justici, policii a třeba pí Šabatovou.
  Pokud nepřivlečou celý Jedličkův ústav, tak se viník zaručeně nenajde. Věřte mi. To zavšivené hnízdo je od nejbližší policejní stanice tři sta metrů a padesát metrů od jedné z šestiproudových hlavních tříd matičky Prahy. Za budovou je navíc příkrý svah do výše třetího patra zakončený ocelovým plotem. Útočníci by tak měli minimální možnost utéct jinam, než zase na jmenovanou hlavní třídu v dojezdu policie do jedné minuty.
  Dojezd je tedy méně než jednu minutu od nahlášení!!! Přesto, z dvaceti statných a černě oděných útočníků nikoho nechytili a ani nespatřili. PROČ ??? !!!

  OdpovědětSmazat
 8. Pohyb do budovy a ven nelze okecat.

  OdpovědětSmazat
 9. V každém případě to svědčí o neschopnosti a diletantismu našich mocných. Je jasné, že si už nyní nevědí rady co dál dělat. Ale pozor chybami se člověk učí a nebylo by dobré je podcenit!

  OdpovědětSmazat
 10. O tom jakou mají neziskovky morálku předvedli před úřadem vlády na demonstraci pro podporu premiéra který jim rozdává stamilionové dotace z našeho.Přišlo jich šedesát!!Kluci a holky z ČSSD když vás nepříjdou podpořit ani lidi co královsky uplácíte,budou vás volit muslimové?? Na vítající sluníčka jeden lék,seberte jim drogy(lehké drogy jsou mýtus)a peníze ze státního rozpočtu,aby nebyla poškozena práce skutečných neziskovkářů kteří pomáhají(a tím i státu)tak jak řekl pan prezident Zeman za každou korunu co si vydělají dostanou od státu druhou.Skutečným charitám to pomůže a ty ostatní šmejdi budou muset na pracák,při srážce se skutečnou dnešní realitou brzy vychladnou a vystřízliví pákáž jedna ultralevicová.

  OdpovědětSmazat
 11. rád bych se zmínil o roli Tomasze Peszyńského, který podle tisku organizoval údajně pro-sobotkovský míting před Strakovou vilou, kde já jsem před pár roky s Holešovickou výzvou blokoval vládní budovu za odstoupení vlády Nečase. Nicméně, ta pointa. Minulý rok jdu v sobotu na Staroměstském náměstí a stojí tam stánek Pražský majdan a v něm Peszynski, jdu druhý den v neděli na Staromák a stojí tam s grupou fašistických Ukrajinců ta samá osoba Peszynski, tak jsme se dali do řeči a já mu říkám. Člověče, vy zde stojíte o víkendu každý den, kdy každý někam vyrazí ven z města a vy tu celý den takto stojíte s Putinem a s hákovým křížem a trávíte tu zde svůj drahocenný čas. Napadlo mě a říkám mu, vás tu platí americká ambasáda za tyto víkendy? A to si nemůžete najít slušnou práci, abyste měl víkend volný, než si za tento hnusný job zde nechat platit americkou ambasádou v Praze? On se na mě překvapeně dívá, ale ty peníze z americké ambasády nepopřel. Vedle stojící jeho kumpán, řekl bych ukrajinského původu, ale již s poměrně dobou znalostí českého jazyka, se mě na to konto ptá, a co mám jako proti americké ambasádě v Praze? Možná za dva dny na to jdu na oslavu 1. máje ke Křižíkovým fontánám, a celou tu partu s Peszynským a jeho ukrajinskými fašistickými hákovými kříži tam vidím znovu, a ten dotyčný, co se mě ptal, co mám jako proti americké ambasádě v Praze, měl už přes ramena přehozenou americkou vlajku. Ještě pro dokreslení, už jsem byl na 1. máji potřetí u fontán, je to zajímavá scenérie, každý rok se tam dostaví tzv. Protikomunistický odboj (podle mě studenti, kterým někdo dá peníze za to, že si vezmou z nějakého skladu zaprášený transparent (třeba generála Piku s hákovým křížem a červenou hvězdou) a přijdou na tuto akci jako by protestovat proti komunistům. Tento rok však tam byla i tato parta ze Staromáku a s ní Peszyńský.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neví někdo co dělá Šinágl? Už o něm dlouho nebylo slyšet!

   Smazat
  2. Ten vyžraný a upocený pšonek je obyčejný fašista (viz. podpora ukradinského hnusu) a tady se nikdo nesnaží ho vůbec zavřít a ještě dostává prostor v lžimédiích za prosazování toho hnědého moru, to je prostě zvrácené.

   Smazat
 12. Je zajímavá věc, kterou jsem vypozoroval, celá tento protikomunistická akce, a nyní dokonce obohacená o protiruský odboj, je řízena policajty v civilu z nedaleké střechy, kde stojí s vysílačkami a řídí ty dole stojící policajty v uniformě, kteří zase řídí právě tyto anti-ruské a anti- komunistické provokativní živly s hákovými kříži. V jeden moment zavelí policejní důstojník na střeše dole stojícím policajtům, a to proběhne tak okolo 13.00, kdy tento dole stojící policajt převede husím pochodem tyto provokatéry na jinou posici, pokaždé stejnou, vždy ve stejnou dobu, potřetí jsem viděl stejný obrázek, stejná organizace práce. Když se mě tam minulý rok jeden člověk s mikrofonem se značkou ČRo, zeptal, proč tu jsem, říkám mu, vidíte tam ty hajzly policajtský na té střeše? Tak ti řídí ty dole postavený policajtský hajzly, a ti zase řídí ty vedle stojící rádo by „demokraty s těmi hákovými kříži“ na transparentech. Už to tu vidím 3 rok po sobě, dokud sem budou chodit tam ti nahoře postávající policajtští hajzlové s vysílačkami, tak tu budu chodit já. Nicméně potřetí ve stejném roce jsem se s tímto snaživým o víkendech pracujícím panem Peszyńským setkal, když jsem se zúčastnil s Národní demokracií protestu na Vyšehradě proti imigraci v létě 2015, potřetí stejná osoba, potřetí ve svém volném čase v horkém letním dni. A nyní jsem se dozvěděl, že tento Tomazs opět organizoval před Strakovkou demonstraci na podporu Sobotku. Zamysleme se nad tím, co spojuje tyto tři akce „o volném dni“ dohromady, jaký je vlastně společný motiv tohoto Peszyńského, že organizuje tyto rozbíječská anti- demonstrační akce různorodého charakteru, o víkendech? Někdo se dohodne a jde protestovat jednou za půl roku, a najednou tu najdete na své akci pana Peszyńského s anti- protestem. Odpověď je jednoduchá a napadla mě již na začátku, když jsem dotyčného potkal druhý den po sobě na Staromáku, tento člověk je řízen americkou ambasádou v Praze. Proto jsem přesvědčen, že tato zpackaná akce policie o víkendu byla řízena také americkou ambasádou v Praze. Závažné je to, že americká ambasáda krátce na to, co vyjádřila rozhořčení nad českou vládou, že nechala odjet toho Libanonce, zorganizuje přes svého snaživého amerického „elitního“ agenta akci na podporu Sobotky. Jak ten Sobotka musí být hluboce zakousnutý v tlustém střevě Shapira. Toto napovídá, že to s tím Libanoncem bylo ale úplně jinak. Zajímavá je tu ještě jedna věc, že americká ambasáda v Praze nedostatek svých snaživých českých agentů zde nyní nahrazuje přetlakem svých ukrajinských agentů, kteří si přišli k nám vydělat peníze. Kolik toho tento člověk stihne oběhat. A to se ještě přiznal, jak se jim úspěšně podařilo narušit demonstraci proti přejezdu amerických vojsk přes území ČR. Kolik toho ten člověk stihne, klobouk dolů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, na tom Vyšehradě byl i s kumpánem. Jestli si dobře vzpomínám, byla tam jak americká tak i izraelská vlajka.

   Smazat
  2. Ano, máte pravdu, jsou to všichni Židi pod kuratelou US Embassy v Praze, spojují příjemé s užitečným, rozvracejí tento národ a ještě jsou za tu placení,nedělají to jen pro ty peníze, ten rozvrat českého národa je obecně velmí těší. Četl jsem názor, že v té provokaci byli zapojení náckové z Ukrajiny, plně tomu začínám věřit, a jede v tom US Embyssy i naše policie. Znovu opakuji zajímavou otázku, proč americká ambasáda organizuje akci na podporu Sobotku?

   Smazat
 13. No, mně je jen divné, že se ještě nepodařilo identifikovat toho policajta, který řídil ten protest "extremistů" na Malé straně. Jeho obličej koluje na internetu už třetí den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. toho už uklidil Chovanec do Orlíku. Sakra, napište tomu hajzlovi Chovancovi, až táhne: chovanecm@psp.cz
   Všechny ty pózy, že odmítáme quoty, vždyt´ to byla jen oblbovačka pro lidi.Řídí je všechny americká ambasáda v Praze, Chovance, Sobotku i Peszyńského

   Smazat
  2. Fotbaloví rowdies běžně používají bílé gumové tyčky? "Neonacisty" běžně rozežene dredař z antify? Dlažební kostka je běžně z polystyrénu? Nácky v bílých teniskách jsem ještě neviděl. A celkově "pravicoví extgrémisté" vyčkávají na akci v budovách patřící Ministerstvu vnitra

   Smazat
  3. https://www.facebook.com/izahradnicek

   Smazat
 14. "Řízená svoboda slova". To je moc hezky definováno. Bohužel, i přes probouzející se pud sebezáchovy dosáhne Sobotka svého cíle. Odstoupení vlády by musely předcházet větší demonstrace a projevy "neposlušnosti", než jaké se odehrály minulou sobotu. A než to dojde většině lidí, budou učiněny nevratné kroky. A pak už budeme příliš zaneprázdněni kriminalitou a náboženskou nesnášenlivostí, než aby jsme si vzpomněli na skutečné viníky naší bezvýchodné situace.

  OdpovědětSmazat
 15. Naprosto se ukazuje,jak píše pán přede mnou,že je to řízeno ambasádou USA.Co dobře umí policajti v USA,to nezvládají naši policajti,ale jak píše jiný,chybami se člověk učí,tak se budou učit i demonstranti.Kam jsme to dopracovali s tou západní demokracii,že si nezadá s fašistickou,ani komunistickou.Kolem utečenců se to bude ještě zhoršovat,jak píší mnozí z jarem přijde další vlna a to už i Merkelová vychladne.Takže můžeme očekávat,ještě větší demonstrace,apeluji na demonstranti,nenechat vyprovokovat,sledovat provokatéry a spíš jím dát nakládačky v řadách demonstrantů.

  OdpovědětSmazat
 16. Mimořádně chrabrý kriminalista. Prakticky samojediný dlouho bránil nejhoršímu.... dokonce pouhými pohyby paží, ne nepodobnými práci dirigenta či policisty regulujícího dopravu ;-D

  OdpovědětSmazat
 17. Předevčírem v článku na stránkách tydenikpolicie.cz bylo toto:

  Pán v hnědé bundě / mikině? Co se týká muže v hnědé bundě / mikině, nikdo z pražských policistů a kriminalistů, kterým byl dotaz na tuto osobu vznesen, jej nepoznává. „Tento dle mého názoru u policie nepracuje, od nás není,“ zní jednoznačně z řad policie.

  Včera bylo U TOHO SAMÉHO článku toto: Pán v hnědé bundě / mikině? Co se týká muže v hnědé bundě / mikině, není ve videu jasně slyšet, že by kohokoliv řídil. Naopak vše nasvědčuje tomu, že se snažil dav uklidnit. Původně jsme informovali o tom, že dotyčného muže nepoznal žádný z námi oslovených policistů. V průběhu nedělního večera a noci se nám přihlásilo několik policistů, kteří svého kolegu poznali. Jak později uvedlo policejní ředitelství, muž je kriminalistou, který uklidňoval vyhrocenou situaci.

  Hezky jste to kluci změnili k obrazu svému

  OdpovědětSmazat
 18. Neuvěřitelné se opět stalo skutečným: Policejní provokace jako z listopadu 1989 tragicky selhaly. Kdo je Zifčák číslo 2? Od „stydlivě“ zapáleného Reichstagu je všechno jinak. Dočkáme se skutečného vyšetření tohoto skandálu?

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2240-neuveritelne-se-opet-stalo-skutecnym-policejni-provokace-jako-z-listopadu-1989-tragicky-selhaly-kdo-je-zifcak-cislo-2-od-stydlive-zapaleneho-reichstagu-je-vsechno-jinak-dockame-se-skutecneho-vysetreni-tohoto-skandalu.htm

  OdpovědětSmazat
 19. Policie už přiznala, že to byl jejich člověk.
  Je divné, že muž v kožené bundě(mikině) a zasahující policisté nevyzvali zamaskované grázlíky k okamžitému sundání kukel jak to nařizuje zákon. Policisté jsou buď magoři, a nebo to bylo sehrané, velmi nebezpečné divadýlo.

  OdpovědětSmazat
 20. Pro mne ta situace začíná být nepřehledná už tak. V řadách sluníčkářů, zelených a jiných vítačů, stojí lidé, kterých si já osobně nesmírně vážím a proto zkreslování, že jde o jakési dobře placené agenty odmítám. Na druhou řadu děkuji panu Davidovi, že se nám snaží ukázat i druhou stranu téže mince. Osobně se proto budu jakýmkoli demonstracím tohoto typu vyhýbat. Protože paní Merkelová jednala opravdu příliš zbrkle a pustila imigranty do Evropy s takovým spěchem, že jí nevadilo, že nemají doklady a ani je nenechala projít zdravotní prohlídkou. Takže o jejich osobnosti a účelu migrace si tudíž můžeme myslet cokoli. Zvláště když se pak ukazuje ze záběrů jak se vlastně chovají a co si myslí a co říkají. V minulosti má přítomnost na protivládních demonstracích nechyběla, tentokráte upřímně nevím co si mám myslet a čemu věřit. Že imigranty nikdo ve svém městečku nechce je evidentní. Že mocní předpokládají, že budou imigranty živit z našeho a jich se to nedotkne taky. Mezi příslušníky policie mám své blízké a tak vím, že v řadách policie jsou i lidé poctiví, kteří ale sami ukazují, že i oni dnes každému příslušníku nevěří. A teď se v tom vyznej člověče. A pokud se jedná o pana Chovance, jeden neví co si o něm myslet, na jednu stranu to byl on kdo se účastnil rozhovoru v Lánech a pak běžel za Sobotkou. Na druhou stranu čelil náporu odporu šéfů EU, když nechal imigranty v detenčních zařízeních, rozporuplná osobnost?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:01 No vida. A pak že policejní provokace nebyla úspěšná. Účelem těchto akcí je nahnat strach obyčejným lidem, kteří jdou demokraticky a pokojně vyjádřit svůj nesouhlas s politikou vlády a EU. Oni taky ani jinou možnost nemají. Pokud se najde více takových, jako Vy, kteří se po těchto událostech budou podobným akcím vyhýbat, byli jednoznačně úspěšní. Občané se vzdají i té své poslední svobody projevu, a to bez boje. Kdo se bojí, sere v síni!

   Smazat
 21. Takže pokládám otázku, kam pan patří pan Peszyncký? do Zelených, TOP, nebo ODS nebo KSČM? Nepatří nikam, když potřebuje podepřít americká ambasáda Schwarzenberga, pošlo ho na demonstraci k jeho hradům a zámkům, když potřebují podepřít Sobotku, pošlou ho před Strakovku, v tom přece není potřeba hledat žádnou logiku, jsou to nájemní protestující (jako plačky na pohřbu). Co mě děsí více než arabáši, je rozlézající se mafie ukrajinských Banderovců zde na americký povel, kdykoliv se sebrat a udělat jakoukoliv svińárnu. Proto také před nedávnem Sobotka vyzýval, že budeme přijímat "vzdělané" Ukrajince v naší republice. Sobotkovi a Chovancovi by se mělo zabránít, aby udělali nevratné škody této republice.Jejich cíle jsou přece jasné.

  OdpovědětSmazat
 22. Jestli někdo nevěří a nebo pochybuje o tom, že tato akce nebyla připravena a provedena policií, tak at se vrátí do školních lavic a zopakuje si fyziku!!!! Tam by se přesvědčil, že to, co je vidno na videu, není zeálná situace. Jako důkaz slouží ta vhozená dlažební kostka!!! Její let až do nárazu do překážky (nohy) se z videa nedá komentovat. Situace po nárazu, tedy v případě, že by šlo o dlažební kostku by byla následující: Kostka by po nárazu na překážku (nohu)dopadla na zem a setrvační silou by měla poračovat ve své trajektorii, zvláště, když terén měl sklon ve směru letu kostky. Zasažená dotyčná osoba by reagovala zcela jinak kdyby šlo skutečnou dlažební kostku. Z videa je patrno, že dotyčný prakticky nereagoval na zásah, pohnul nohou jen minimálně ale jiná tělesná reakce nebyla patrná! V záběrech z videa je však velice zřetelně vidět, že "dlažební kostka" se od nohy ODRAZILA A POSKOČILA od nohy SMĚREM DO KOPCE MÍSTO TOHO ABY SE KOULELA Z KOPCE!!! Je tam více příkladů o tom, že akce je zinscenovaná. V záběru si jeden napadající "člena tzv Rowdies" dává velký pozor na to, aby se trfil do ramene a ne do tváře, jak to ve skutečných rvačkách bývá přímo povinností!
  Pro ty, kteří nevěří tomu, že situace je prací policie a stále konzumují "seno" z ČT jedna rada:
  Šup zpátky do škoních lavic a pilovat fyziku. A změnte "jídelníček".

  OdpovědětSmazat
 23. Kam patří vřed Peszynsky? Můj lékař říká: "zem to vytáhne"...

  OdpovědětSmazat
 24. proč se bojím Ukrajinců více než Arabášů? Arabáši si vytvoří zde svoje no-go zóny, kam člověk nepáchne a budou se navždy odlišoat od nás rodilých oblečením a ksichtem atd. Ukrajinec- Banderovec se za dva roky naučí česky dá si české jméno a bude žít třeba s vámi v baráku a vy nebudete tušit, že si ten parchant chodí 1 x týdně na americkou ambasádu pro instukce, kam má jít rozbíjet demonstraci. Ta ukrajinská sebranka, kterou kolem sebe shromáždil Peszynsky, je tomu názorným příkladem, kam to až můež zajít.

  OdpovědětSmazat
 25. Porovnání s listopadovým děním se nabízí samo. Tehdy se státní moc podílela na manipulacích občany, směřujících k cíli - k převratu režimu, ke změně reálného socialismu v tržní, bezskrupulózní kapitalismus. Lze se jen domýšlet,jaký cíl má být dosažen stejnými, stejně podrazáckými, manipulačními metodami nyní. Stejně tak se lze domyslet, proč a za jakým účelem je podporováno vedení ČSSD. Stanovený cíl bude nepochybně odporný minimálně stejně, jako užité metody k jeho dosažení. Účel světí prostředky? L.P.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vláda ČSSD v souručenství s Babišem a kolaboranty z řad katolické církve v čele s icikem Bělobrádkem, jsou schopni jakékoliv špinavosti a jakékoliv lži proti Českému národu, aby si udrželi moc a koryta!
   Může být, v tom případě se s volbami zřejmě již nepočítá.

   Smazat
 26. Nelze vrátit objednaný obsah kostýmů zpět do KYJEVA s jelity na hřbetě.Proto hnědé bunda nebude nikdy nalezena.

  OdpovědětSmazat
 27. Jinými slovy.Podle autora článku Luďka Prokopa škoda každé zápalné láhve v rukách neonacisty,která dopadne vedle centra sluníčkářů,levicových aktivistů a zelených.
  Autor cynicky konstatuje,že za projevy neonacismu a pravicového extrémismu si mohou prouprchlický aktivisté a neziskovky vlastně sami.Jsou slepí a hluší a nevidí ty hordy muslimských barbarů za našimi hranicemi,který zničí křesťanskou Evropu a naši krásnou českou vlast.
  Web Nová republika a věrná vlastenecká družina pod vedením Ivana Davida k žádné nenávisti a xenofobii vůbec nenavádí.
  To jsou všechno lži a nesmysly,které zde v diskuzi tvrdí neomarxisté a sluníčkáři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten článek mohl být i o zvrhlém myšlení s nímž lidumilové kroutí daná slova do slov jiných, a sice takových, která se jim šiknou k osočení druhých. Bravo tento typ podlosti je nepřekonatelný. Ale pozor, často se obrací proti lháři kroutícímu se slovy a přeměňujícímu daná slova veslova jiná, vlastní výroby. Pak je z toho blamáž - viz Sobotka s jeho vynálezem, jak prezident vybízí k zabití předsedy vlády a jak moc jsou z toho jeho děti s rodinou a přáteli vyděšeni. L.P.

   Smazat
  2. Co to má být ten neomarxista - zřejmě marxista obrácený na ruby. A 19:33 - jsi křivej jak turecká šavle, matláku.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.