Reklama

středa 10. února 2016

Odpověď Angele Merkelové z Damašku

Alexand Koc, Dmitrij Stěšin
10. 2. 2016         Politobzor
Je divné, že frau Merkel neděsí pečlivě a odborně zdokumentovaná zvěrstva teroristů. Frau kancléřka zpeněžila svůj žal. "V posledních dnech jsme byli nejenom šokováni, jsme zděšeni utrpením desítek tisíc civilních obyvatel v důsledku bombardování především ze strany Ruska", konstatovala s mírnou námahou německá kancléřka Angela Merkelová v pondělí v Ankaře.


V předvečer s podobným obviněním vystoupil prezident Turecka Redžep Erdogan: "Rusko pokračuje v zabíjení lidí v Sýrii".

O něco dříve ministr zahraničí USA John Kerry, tradičně bez předložení jakýchkoli důkazů, prohlásil, že ruské VKS používají neřízené bomby, které padají výhradně v mírových čtvrtích a zabíjejí ženy a děti.

Obvinění se jako by na povel začala sypat přesně v okamžiku, kdy syrská vládní vojska za podpory Vzdušných a kosmických sil RF začala vytlačovat teroristy k hranici s Tureckem v provincii Aleppo. Islamisté hromadně ztrácejí pozice, vyvážejí své rodiny, už nepočítají s návratem na opuštěné území.

Je divné, že frau Merkel neděsí pečlivě a odborně zdokumentovaná zvěrstva teroristů DAEŠ (organizace je v Rusku zakázaná). Za poslední dva týdny pouze před našima očima v důsledku útoků islamistů zahynulo asi sto syrských civilistů. Trojnásobný teroristický útok na předměstí Damašku Saida-Zejnab, raketové ostřelování města Deraa na jihu země. Hrůza, paní kancléřko, to malé tělíčko děvčátka, zabalené do bílého rubáše, na vozíku s vrzajícími koly. Zde jsou dva malí bratříčci s obvázanou hlavou, v jejichž očích se strach usídlil navždycky. Toto je na cucky rozbitý školní autobus, ne suché řádky zpráv z virtuálních londýnských "observatoří" (jeden ze zdrojů, který monitoruje situaci v Sýrii, na který se tak rád odkazuje západní tisk, sídlí ve Velké Británii) a "Syrsko-americké zdravotnické společenosti. V osvobozeném městě Osman jsme viděli, čím se ve skutečnosti zabývají tyto společnosti, když zařizují polní nemocnice pro teroristy a dodávají jim nejnovější léky.

Děsivým je i každou noc prováděné ostřelování Kyjevské čtvrti Doněcka, na prach zničená Novosvětlovka a Chrjaščevatoe v Luganské oblasti, v Gorlovce ukrajinskou minou zabitá 23- letá Kristina, která leží v objetí s nedýchajícím tělíčkem své 10-ti měsíční dcerky Kiry. "Gorlovská Madona" - slyšela jste o tomto strašném symbolu donbaské války?

A stovky zabitých v tureckém Kurdistánu? 200 tisíc běženců, letecké nálety tureckého letectva na Džizru, Silopu, Dijarbakyru? Všechno toto se nyní děje, ale hrůzu Západu to z nějakého důvodu nevzbuzuje. Poněvadž žal a soucit jsou pro západní politiky zbožím. Které lze držet na skladě, lze je úplně odepsat do odpadu, aniž by se vyložilo na pult. A lze ho nabídnout k prodeji v nejnutnějším okamžiku. Tento cynismus je natolik zjevný, že na Západě si ho prostě nevšímají - stal se součástí jejich životní filozofie. Proto nemá smysl jim něco dokazovat a snažit se doklepat se do jejich svědomí nebo rozumu. Je třeba prostě mlčky dělat svou věc. Například bombardovat lidožrouty 21. století.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

39 komentářů :

 1. Dederonská svazačka non-plus-ultra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sloužím svému lidu.
   https://www.youtube.com/watch?v=4VOnf8c3Rek

   Smazat
 2. S clankem lze jenom souhlasit. Aktivizace Ukrajinske Banderovske uSSacke bojuvky je jasnym signalem ze v Syrii jim to nevychazi. Osobne (a priznavam ze sobecky) doufam ze to neschytame taky. NATO jde totiz posilovat svou pritomnost ve vychodni Evrope - pry kvuli Ruske hrozbe. Jakykoliv utok z Ruske strany proti EU/NATO je samozrejme naprosta a totalne vykonstruovana BLBOST NA KVADRAT a primitivni a tradicne pitoma, zlovolna uSSacka lez. A ted si predstavne rozsah, zdrudnost a podlost false flag ktera bude nutna na vytvoreni dojmu ze Rusove doopravdy zauticili! Tohle sa nas uz bytostne dotyka taky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://aeronet.cz/news/aby-se-nezapomnelo-trocha-historie-volynsky-masakr-polaci-a-ukrajinci-ukrajinska-povstalecka-armada-a-banderovci-vzor-dnesnich-ukrajincu/

   Smazat
 3. snad si někdo vážně nemyslí že merkel je doopravdy "zděšena", nevím pro jaké publikum něco takového vúbec vyhlásila, zřejmě leda tak pro erdogana, ve všech svinstvech má své pazoury a je perfektně informována od damašku až po dombas, lze argumentovat že německo je pod okupací, to je fakt, ale pak ať ze sebe aspoň nedělá krávu takle veřejně

  OdpovědětSmazat
 4. Ty patříš do léčebny pro duševně choré !
  Sám ďábel před tebou bledne závistí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. divas se do zrcadla a sam sobe si odpovidas 19:59ko?
   amik

   Smazat
 5. Přeji syrské armádě a ruským VKS, aby zdárně dokončily to, co začaly. Přeji syrskému lidu, aby se těchto hrdlořezů co nejdříve zbavil. Nekoukejte na to co si Západ o vás myslí. Od nich nikdy nemůžete čekat nic dobrého. Také souhlasím, že paní kancléřka je velmi dobře o všem informovaná a pokud si myslí, že jí na její divadlo co v Turecku předvedla někdo skočí, velmi se mýlí. Přeji Rusku a jeho lidu hodně síly a vytrvalosti, poněvadž kdoví co si ti západní podrazáci na něj ještě nepřipraví.

  OdpovědětSmazat
 6. Lká sice zdatně, ale na nesprávném hrobě. Ten pravý sama vykopala, stále kope a připravuje spolu se svými protektory pro další statisíce nevinných obětí. T

  OdpovědětSmazat
 7. Nicka, která jediné co umí je složit Turkům a jejich vyděračské politice PROTI VLASTNÍMU LIDU A CELÉ EU !

  OdpovědětSmazat
 8. VIVAT PUTIN + LAVROV = jediní schopní politici v Evropě !

  OdpovědětSmazat
 9. Domnívám se, že ještě nejsme zdaleka schopni domýšlet věci do samého konce, nebo k samému začátku.
  ..........
  Koho jsme si to vlastně i my sami za své představitele zvolili?
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 10. Nuž čo, vedenia za kalužou, kanálom a v západných krajinách kontinentu sú pokrytci, ktorým ak napľuješ do ksichtu sa budú tváriť, že prší!

  OdpovědětSmazat
 11. ...absolutní souhlas s "anonymem 19.20"

  OdpovědětSmazat
 12. Jiste ze je velmi dobre informovana. Jinak by ji nemusela spehovat NSA. Tecka.

  OdpovědětSmazat
 13. Když se opět (pokolikáté už v posledních letech??) dozvídám o zděšení, nemohu nevzpomenout na slova J.-P. Duboise (fr. spisovatele), který tu faleš západních politických a mediálních loutek popsal takto:
  Sedmnáctého vypukla válka v Zálivu (17.1.1991) ....
  Tak jako každý Francouz jsem tedy usedl před televizi a sledoval, jak se Amerika zhostila oblbování světa. Zkreslování skutečnosti. Překrucování smyslu. Falšování příčin. Přehánění důsledků. Smyšlená svědectví. Padělání důkazů. Zpronevěřování cíli. Zastírání utrpení. Zamlčování obětí. Ti lidé zpoza Atlantiku ztělesňovali civilizovanou formu barbarství. Ti manipulátoři vědomí, ničitelé myšlenky, zasévači loupeživých idejí vytvořili z obrazu křivé zrcadlo, které za pomoci zaplacených prášilů deformovali dle své libostí a potřeb. Kdyby se to zítra ukázalo jako nezbytné, válka, stejně jako mír, by se mohly odehrávat v kelímku na vyplachování úst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Opluštil, napsal jste to velmi přesně. Takto Západ postupuje ve světové politice 300 let a díky tomuto barbarství,lhaní, překrucováním faktů,podporou terorismu, placením prozápadních diktátorů, likvidací demokratických nepohodlných vlád a loupením desítek zemí na Světě také zbohatl. Když se o tom pravdivě psalo za socialismu, tak naší lidé raději věřili žvástům ze Svobodné Ameriky a toto pohrdlivě pokládali za komunistickou propagandu. Dnes začínáme na vlastní kůži poznávat tyto praktiky Západu, protože i my, bláhově se řadíc k bohatému Západu, budeme pro západní politiky vždy jen póvl z východu, maximálně dobrý jako zdroj levné pracovní síly. Dnes s tím už nic nenaděláme, rozprodanou republiku si Západ nenechá vzít, i kdyby nás museli vojensky obsadit. Bohužel velké části národa ke štěstí stačí dostatek banánů a velké hromady toaletního papíru v hypermarketech, které také nejsou české.

   Smazat
  2. Pepane!, jakkoliv jsem potěšen tou pochvalou za diskusi, ale ta ve skutečnosti náleží jinému!
   Byl to Francouz Jean-Paul Dubois, kdo to takto před více jak 15 lety výstižně popsal!
   Neměl jsem už jediný důvod k tomu jeho cokoliv dopisovat ...

   Smazat
  3. Díky za připomenutí. Připojení Kuvajtu Irákem bylo v pořádku.

   Smazat
 14. neni to tak davno jak lzrael vybijel palestinske civilisty hlavne deti i pres rezoluce UN a nikdo ani muk
  do pice s celou propagandou jewsa i licousatych holokoustniku
  amik

  OdpovědětSmazat
 15. Ale no tak, frau makrel, než obviníte Rusko, dohodněte se raději s frenč presstituty, kteří tvrdí, že bomby padají čistě a vrhají je tví spojenci:
  "Francouzský mediální primitiv jednoduše použil ruské záběry z bombardování a chválil spojence za to, jak krásně, čistě a humanitárně to dělají. ",

  viz.: http://e-republika.cz/tiki-read_article.php?articleId=3506

  OdpovědětSmazat
 16. Tato jalovice dělohou i mozkem nezapře příslušnost
  k národu,jenž stvořil Josefa Goebelse.Je stejně
  prolhaná,jako byl on.Německá pizda,která musí ří-
  kat,co dostane předepsáno.Podle toho to vypadá i v
  Německu.Tento národ,dávaný za vzor poslušnosti,je
  doopravdy poslušný,jak předvádí ta jalovice.Prostě
  nezapře svou podřízenost a přitom si hraje na dámu.
  Na povel řekne i takovou blbost,že Hitlera stvoři-
  li v SSSR,aby rozložili Evropu.Nemá vlastní názor.
  Stejně jako ta hloupá pražská kavárna.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona má jen německé občanství,její matkou je polská židovka.....a dnes to řídí -viz.:https://www.youtube.com/watch?v=e8pc8t7r4ik&spfreload=1 ,ale to je i na tomto webu dáno s opožděním.

   Smazat
 17. Som zvedavy, akymi preparatmi ju drzia pri zivote, lebo takyto rozpor v konani s bozim zamerom musi byt smrtelny... To nehovorim o figurach typu Madleny a Hitlery..

  OdpovědětSmazat
 18. Paní Merkelová je židovka, takže tady s apelací na lidskost prostě nepochodíte, zde funguje na prvním místě pokrytectví a na druhém sebeprospěch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyto nacisticke, prasacke stranky by mely byt rozehnany !

   Smazat
  2. Není to o židovství, vždy je to jen o lidech a jejich charakteru. Na celém světě! A velké poděkování za články,Nová republiko!
   Re:Pro Anonymní 5:12
   Tak co sem lezeš právě ty ubožáku,s charakterem nacistického prasete. Pro tebe jsou naše "nezávislá" veřejná média!!!!

   Smazat
  3. Apelovat na Lidskost můžete, Problém je v tom, že tahle povýšenecká pakáž nás za lidi nepovažuje, viz
   Israeli Prime Minister, Menachem Begin (1977-1983) who speaking of the Jews stated boldly, "Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves." - Menachem Begin.


   Koloděj

   Smazat
 19. Naprosto souhlasím s tím,že Merkelová je na drogách.Přeci každý vidí,než tam přijdou Rusi a Sýrská armáda,tak ty města jsou robombardována.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,ta prdelatá kráva móc dobře ví,co se děje a do čeho cpe nešťastný německý národ,který ji za to jednou odmění tak,že bude ulicemi plnými nepořádku vláčet její zohavenou mrtvolu....Ta kráva,by měla moc dobře vědět,jak vypadá "kobercové bombardování" a kdo jej kdy a kde prováděl....Před pár dny vyšlo zas ve všech žumpoidních záp.novinách,že Rusáci vybombardovali v Aleppu dvě nemocnice,samozřejmě info nelze ověřit,protože není udáno ani místo,ani nijaká fotodokumentace.
   A včera se zjistilo,že tam letěly dvě ameriké A-10 z Turecka a ty tam cosi jebaly.
   Takže,jako vždy: "Lžou,kradou a živí se zradou",ti naši slavní spojenci i ta naše vláda Emanuela Sobotky Moravce...jinak tady je vidět,kam jde naše pomoc darovaná min.války Stropnickým Kurdům,viz.video:

   https://www.youtube.com/watch?v=z1lvCEbaIp8#t=27

   cca 2. a 6. minuta Sa58,teměř všichni FSA."umírnění rebelové" ve videu jsou jimi vyzbrojeni....

   Smazat
 20. Zločinná USA, zločinné NATO, zločinná EU,zločinní Turci, Saudi,Kataři... jděte všichni do pr.ele! Jestli chcete vraždit,zotročovat,krást, dělejte si to v zahradách svých rezidencí a paláců,"vážená elito"! Stydím se za občany Česka, kteří jejich prašivé, prolhané zrůdnosti podporují!

  OdpovědětSmazat
 21. Frau Merkel - dederonská kráva ve službách multikulti a NWO!!Jednou jí vlastní národ bude soudit za vlastizradu!!Tupá,hloupá,slepá a výrazně bez argumentů protiruská...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chce-li mít někdo mermomocí zavřené oči, neotevírejme mu je! Dříve nebo později to pozná sám - až zakopne a upadne. Otázka je, zda ještě vstane...

   Smazat
 22. Kdo není s námi, je proti nám a toho je potřeba zničit.
  A to pravé teprve nastane až dojde ropa, sucho zastaví elektrárny, dojdou potraviny a nakonec dojde voda. Lidské kobylky všechno spotřebují, sežerou a potom nastane tanec živých mezi mrtvými. Však jsme na to připravování sekundářně filmovou americkou tvorbou, a pořád to nikomu nedochází.

  OdpovědětSmazat
 23. https://www.youtube.com/watch?v=9p5v_ra81ww hrdí zajatí námořníci us army iránci...nové video

  OdpovědětSmazat
 24. Kazdym svym vyjadrenim stale vice dokazuje, ze ji musi nekdo ukolovat, kdyz pres zjistenou nespokojennost lidi neuhne ve sve linii - t.j. meme vsechny bezence a to i presto,ze nemaji radnou kontrolu kolik jich prislo a kolik prijde.
  Katastrofa je v tom, ze snad nevi, spise lze, ze je vylouceno 500 tis. bezencu mozno vratit zpatky.
  Vsichni bez rozdilu si bud sami nejake zraneni udelaji anebo se budou prat - pri cemz verejne odsoudila sefku nove strany, ze by se musely pouzit zbrane - TEN NEJVETSI BLBEC VI ZE SE Z EVROPY NEHNOU

  OdpovědětSmazat
 25. Hanba Merkelové. vždyť utečenecké tábory jsou v okolních zemích válkou zničených Libye, Syrie i Iráku už několik let, to že je Turecko začalo pro splnění svých cílů směrovat do Evropy - to je druhá věc, no a to, že je mutti Merkerová pozvala do Německa je třetí věc, tak ať to nehází na Rusko. To je jediná země, která chce IS opravdu zničit, protože by mohla zničit Rusko. Myslím, že USA má Merkelovou z nějakého důvodu v pasti, nebo je to nějaká nemoc?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.