AA

Reklama

bb

čtvrtek 18. února 2016

Podle českých a západních médií se zřejmě na Ukrajině nic pozoruhodného neděje

18. 2. 2016     video (3 minuty)

Noční útok ukrajinské armády před čtyřmi dny na civilní obyvatelstvo na východě Ukrajiny, které pokládají za svoje občany a proto si zřejmě myslí, že je mohou vraždit. Asi tak, jako turecká armáda (NATO) vraždí Kurdy.

16 komentářů :

 1. "Západ" je již po staletí největší zločinec na světě. Bohužel rozložil i SSSR a mírumilovné komunisty!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Jefim Fištejn by Vám to vysvětlil. Ideologicky správně!!!!

   :-D

   Smazat
 2. Co se Vám nelíbí? To přeci stojí za demokracii,tu pravou svobodu, blahobyt určité vrstvičky lidí dle jisté naší Madlen a jak řekl náš skoro svatý ožralec je to přeci humanitární bombardování a to je přeci dobré. Že přitom umírají lidé a je to stále stejné ať v Jugoslávii, Afghánistánu, Iráku, Libii, Sýrii, Jemenu, ale již dříve na Grenadě, Panamě atd. o to přeci nejde. Světový vzor demokratůry přeci může všechno, protože co je dobré pro něj musí být přeci dobré pro všechny a běda kdyby někdo nesouhlasil. Dopadne jako ti na Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
 3. ještě by nám to dobře vysvětlil Mitrofanov,prase Pescynzky,chytrák Honzejk a lidumil a demokrat Fendrych

  OdpovědětSmazat
 4. Ten masakr vypadá na větší nálož,jestli protitanková mina,nebo raketa,nevím,ale velice nepříjemné pro místní obyvatelé.Takové zprávy naše televize nedá,ukázat na naše spojence jako vrazi nesmí.Tohle už přesahuje všechny meze,vládní pučisté na Ukrajině musí trpět.

  OdpovědětSmazat
 5. Snaha Ukrajiny udržovat Východ v trvalém strachu je nutí provádět další a další zločiny i s naší podporou Zaorálků,Pavlů atd. Jestliže se ze satelitů rozeznají nápisy na lahvi, pak věřím, že to zločinci mají také spočítané. Pravda a láska zvítězí v Rusku.Tady to byl pouze klam na hlupáky z nichž většina snad už procitla..

  OdpovědětSmazat
 6. Ano, tyto zločiny jsou již přes rok páchány proti mírumilovnému obyvatelstvu na východě Ukrajiny. K nerozeznání podobné těm proti Kurdům. Jen ti Kurdové trpí již celá desetiletí.
  Za to vše by na špagát měli pověsit jak tu kyjevskou, tak i istambulskou bandu.
  Boží mlýny sice melou pomalu, ale že prý jistě. Tak uvidíme ...

  OdpovědětSmazat
 7. Výsledok nočného obstrelu Gorlovky na Ukrajine,rozsekané tela civilistov UA banderovcami,Porošenkom i podobnou luzov. A ČT 24 istotne ani neštekne o tejto udalosti,veď ide o šírenie NATO a USSA demonkracie na JV UA,predsa tie obete su ruskej narodnosti tam to podla ČT TV nestoji za zmienku a keby tak to bude poriadne zmenipulované,podla ČT 24 to iste zase ma na svedomí ten čert s rohami Putin,iste by to tí presstituti na ČT 24 tvrdili. Ale po každej takejto udalosti sa ludom pomaly ale iste otváraju oči a mysel a vidia čo je vlastne NATO i USSA ktorí takymto zversvam pomahaju na JV UA. Zabíjanie v priamom prenose made in USSA i NATO. Všímame si to a nezabudame ! Raz na nich určite dôjde na tie svine from USSA i NATO !

  OdpovědětSmazat
 8. Nemůžete chtít,aby údajní novináři psali pravdu o dě-
  ní na východě UA.Vždyť hlavní slovo mezi nimi mají
  cizinci,kteří nám poroučí,co si máme myslet a co má-
  me dělat.Blbost Čechů a drzost cizáků jsou spojené
  nádoby.Občané se vůbec nestarají,kdo jim určuje je-
  jich myšlení.Pak si cizáci Fištejn,Romancev či Mi-
  trofanov vykládají bludy a lži.Je nutno cizáky
  zbavit možnosti ovlivňovat občany ČR.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jak se jich zbavit, když v médiích po nich sluníčkáři, havloidi i kavárna se západem prahnou?

   Smazat
 9. Poměrně dost otřesné snímky, dokumentující výsledky zhroucení socialistického bloku. Nazvat by se to dalo jako "záběry dokumentující vítězství západní svobody a demokracie nad totalitou". Takových a otřesnějších snímků reálných výsledků obrozeneckých procesů v současném světě, je příliš mnoho. Obdiv a radost nad „zhroucením“ socialistického bloku, nad vítězstvím svobody nad nesvobodou, vítězstvím západní demokracie nad totalitou, dlužno připočíst i doprovodné, negativně agresivní projevy imigrační tsunami, to všechno vyžaduje více než velice silné žaludky a drsnou náturu. Přímo americkou, dalo by se říci. L.P.

  OdpovědětSmazat
 10. Je to hnus, ty vrahové odporný. Smutné na celé věci je, že my ty pány Porošenky a podobně ještě podporujeme a jsme s nimi.

  OdpovědětSmazat
 11. Demokracie, aneb to jiné je jedna věc. Pro západ, aneb pro rusko taky. Ať se každej přiklání kam chce. Jenomže celá Ukrajina (Oděsa atd.), jako i tuto je prostě vnitřně sporné s lidskostí.Já se tak stydím...

  Apropo: ....kdepak jsou trolové??? Zajímavé.

  OdpovědětSmazat
 12. ved uz nech ide do pizdeca celi ukrainsko-demokraticki sociopati a ich europsko-fasisticki sociopaticki markelisti!!! uz prestante vy moralne odpady, zbalte sa a vypadnite z naseho vedenia!!!chceme tam moralnych ludi a nie vas

  OdpovědětSmazat
 13. Není náhodou Kiska kamarád Porošenka ? Na fotkách se k sobě tuli a objímá ji ! Takže souhlasí i za jeho jednání a vraždy na Ukrajině! Je to stejný šmejd navíc prezident ! Copak nám k tomu prozradí ???

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.