Reklama

čtvrtek 11. února 2016

Policejní špičky napříč bezpečnostním aparátem před sobotní taškařicí: Pokud možno, žádnej malér, hoši!


11. 2. 2016    Ucho24

Proto mě tak trochu v souvislosti s údajnou sobotní policejní provokací v centru Prahy, kde se střetli odpůrci a zastánci imigrační vlny, zaráží prohlášení ministra vnitra Milana Chovance. Případné excesy, kdy si policisté prý sami zahráli na provokatéry, nechá ve spolupráci s Policejním prezidiem prověřit. Postavička údajného provokatéra ve službách policie je sice současným hitem lidové tvořivosti na sociálních sítích, ale jestli se prokáže, že vše bylo jinak, nechť je pak hvězdou internetu kdekterý poručík, který ochrání starého člověka před krobiánem. Jenomže to se nestane. Jen naivka se může domnívat, že by se nezdařené konspirační hrátky staly důvodem pro sebemrskačství policejního potentáta. 

Zrovna tak úsměvná je i představa, že by se policejní špičky napříč bezpečnostním aparátem před sobotní taškařicí společně neradily. Pokud možno, žádnej malér, hoši! Ten teď má policejní prezident generál Tomáš Tuhý. Jestli sobotní ochrana veřejného pořádku byla jeho sólo akce, asi dostane od ministra vnitra za uši. Tohle jsme si přece nedomluvili, pane brigádní generále. Tolik jedna z variant, kterou ale sama pražská policie důrazně popírá, že by jí ustanovení svého provokatéra vůbec přišlo na mysl. Druhá varianta je, že příslušné bezpečnostní špičky o tomto pokusu věděly, jen se trochu nepovedl. Takže honem dát veřejnosti najevo, že je to všechno jen mediální blamáž a rychle získejme čas na aspoň trochu důvěryhodné vysvětlení. Máme na to dva týdny, jak přikázal pan ministr. Až složíme účty, už to třeba tolik bolet nikoho nebude. Protože současné společenské dění se mění rychleji než příslovečné ponožky a lidi, jak doufáme, budou mít jiné starosti. Tolik dedukce, která určitě nekoresponduje s prohlášením Nezávislého odborového svazu Policie ČR. A to, že odmítá zkratkovité a znalostmi nepodložené hodnocení zásahu policistů. Jak může odborový svaz dostat na stůl vyhodnocení jakéhokoliv zásahu, je mi v žebříčku policejní hierarchie záhadou.

Nicméně ať už si do svědomí u policie sáhne kdokoliv, jedno je jisté – v případě pravdy o provokatérské akci někdo z jejích organizátorů fatálně selhal. A jen špičky budou vědět, kdo to je. Každá akce má totiž svého velitele, to je nevyvratitelná skutečnost. Jeho jméno se pochopitelně nikdy nedozvíme, a nejsem si jistý, zda by to vůbec k něčemu bylo. To nechť si policie mezi sebou hezky vyřídí sama. Jiná věc je její prestiž – ta v posledních desetiletích slušně stoupala. Pak stačí jeden nepovedený novodobý „Zifčák“, a paralela s touto smutnou revoluční listopadovou provokatérskou postavou je okamžitě na světě. Smutnější je o to víc, že pošramocená policejní prestiž potom může trvat zrovna tak dlouho.

26 komentářů :

 1. Je fakt, že tzv. "nácky" jsem ještě v keckách neviděl. Také je ovšem možné, že bylo úmyslně zamýšleno akci "zpackat", aby byla pak zodpovědnost za poněkud "nedemokratické" jednání policie směrována na někoho, kdo má být z té smečky u koryta "odstřelen" pro nedůsledné plnění příkazů z něčí ambasády :-) Když už, tak konspirace na konspiraci. Ale tak, či onak, to nijak nemění nic na tom, že směr kterým se chce naše věrchuška ubírat nevěstí do budoucna nic dobrého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvláště pro tu věrchušku to nevěstí nic sametového!

   Smazat
  2. To dělá rutina, policejní provokačky dělají tak často, že ztratili ostražitost stejně jako bezpečnostní pracovník nebo pokladní, který vozí každý den peníze do banky. Nikdy jste neslyšel výraz zelený mozek nebo guma? Nemůžete přikládat genialitu představitelům polistopadového režimu, který vedle budování kultu osobnosti zbožštělého Havla ve své tuposti udělal ze socialistky Milady Horákové pronásledovanou modlu prvorepublikové církevní světice, i přes angažmá v Košickém vládním programu a Národní frontě zneužívají smrt této naší soudružky poslankyni pro kapitál a tají její odkaz demokratického socialismu a beztřídní společnosti.

   Smazat
  3. Na Slávii ani žádný nebudou. Zato tam jsou policejní provokatéři a icikové.
   Otázka zní: Kdo a s jakým cílem organizuje provokace proti obyčejným Čechům?
   Proč jsou špičky policie, justice, armády a vůbec vlády, parlamentu a senátu, média nevylučuje v rukou jedné náboženské obce?

   Smazat
  4. Mají evropské národy právo odmítnout příjem a povinnost (bránit své území a vlast) vyhostit skupinu nájezdníků, která přišla terorizovat, znásilňovat a okrádat tuzemské obyvatelsvo?
   Nepřeji si žádné přistěhovalce cizích ras, bez ohledu na jejich náboženství a kulturu. Pozor na nejnovější úskok a faleš havloidů a církevní zlodějiny vydávající příchozí za křesťany, aby otupili náš nesouhlas.
   Že se jedná o vládní šméčko je jasné z toho, že mlčí k pronásledování (fašisty na Ukrajině) slovanských bratří a sester věrných moskevskému patriarchátu, vyhlazování Srbů v Kosovu za asistence NATO a před 10 lety se nechtěli znát ani k tomu, že v Iráku za spoluúčasti US/GB armád vraždí křesťany a teď tu sluníčkáři pláčí, když zbytek vyhlazuje nepravidelná americká armáda Islámský stát (ISIL). Jsou to zrádci pracující na objednávku, když neprotlačí černochy a blízkovýchodní muslimy, tak zkusí podlézt a klamat muslimskými křesťany anebo napříště ateisty, stejně jako udělali z církevní zlodějiny mediálně restituce a nechali Vás sežrat hada.

   Smazat
 2. Nenechme si to líbit.Posílejme politikům na ministers.postech mejly a dopisy,posílejme poslancům zprávy,dopisy i pohlednicové vzkazy,které si může přečíst kdokoliv,včetně doručovatelek.Nenechme se nechat klamat,obelhávat,nechat ze sebe dělat ubohé ovce,jak si přeje Sobotka,celá TOP-09 aj,oblbovači a lháři.Zasypme je denně vzkazy,ať si počtou,neb jinak defenestraci neuniknou,lidí je uř naštvaných dost.Alespoň je ještě varujme,aby pak neříkali já nic,já muzikant,já nechtěl,omlouvám se aj.ho.adiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, to nic neřeší páč jsou splachovací! Ale až se jeden z nich bude houpat ...

   Smazat
  2. Pokud máte potřebu komunikovat s papaláši, tak jděte s dotazem na Parlamentní listy, alespoň si to tam přečte více lidí. Nám nezbývá nic jiného než pilně pokračovat v šíření odkazu na Seznam samizdatu Nová republika a pro pravicové voliče pak třeba Protiproud.cz nějakou zábavnou formou, např. tištěním (rozdáváním) letáků a elektronickým rozesíláním politické satiry a vtipů, které všude najdete v podobě koláží. Vždyť fotografie s orchestrem je k tomu ideální, zdařilé najdete i na Hájkovo Protiproudu.cz a Sputniknews. Děláte to pro svoje děti a vnoučata, skoro bych řekl, že je to povinnost těch, kteří prozřeli informovat a snažit se nenásilně přesvědčit ty, kteří ještě poslouchají (jsou ve vleku) normalizační televize a rádia.

   Smazat
 3. Nebyl by od věci, zeptat se senátora doubravy, který na začátku akce stojí přímo ve středu "komanda" a hovoří k nim. Pak jde směrem k natáčejícímu a opouští obraz po levé straně obrazu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doubrava se k tomu vyjádřil - byl pozván na demonstraci na hradě a šel zrovna tam:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Senator-Uprchlicke-deti-zahazovaly-cukrovinky-protoze-byly-ceske-Odmitaly-obleceni-protoze-neni-znackove-I-zvire-ma-u-muslimu-vetsi-hodnotu-nez-zenska-421017

   Smazat
 4. Já bych viděl původ tohoto důmyslného plánu u uja Icika Šapiru, ten má na to tu drzost. Připomíná mi to film "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pan Fouska". Jo, a nedávno jsem viděl americký film, jak v Theránu kdysi pochytali větší část těch "roznašečů demokracie" z americké ambasády po pádu Rezatýho Pohlavího. No to byl fofr, jak se rychle na ambasádě pálili papíry se záznamy všech těch svinstev, kterých se USA v Iránu dopustilo. Šapito, měl bys mít na dvorku ambasády nachystaný jedno nastartovaný Buratino na spálení všech těch lumpárek, co jste se tu nadělali od 1989, na to by ti sirky nestačili.

  OdpovědětSmazat
 5. Aktivní opatření I. správy Ministerstva vnitra bylo zaměřeno na diskreditaci protiuprchlického hnutí a následné přiklepnutí odpovědnosti za BIS zinscenovaný útok na feťácké doupě. Nehořlavým lahvím ze Stropnického vily a komunitního centra už nikdo nevěří, takže napříště Shapirovo SSA podřízení fášové Sobotka, Dienstbier a Pelikán (krytí americkými stážisty Bradáčovou, Šlachtou, Ištvánem a brněnským Zemanem) pod vlivem ukro-amerických poradců pojedou naostro.

  Nebýt toho odstupujícího šéfa Unie bezpečnostních složek, který amatérské video zkomentoval, tak byste si té absurdnosti a policejními provokatéry řízené situace (z obou stran - policistů uniformně převlečených za neonacisty a infiltrované Antify), ze které vznikl hraný klip spolupracující České televize (filmové odd. 4. správy STB), kterou nyní jako flagrantní vidí každý, ani nevšimli. Jako kompars do vysílání jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které lžou jako když gorilí Penta s Babišem a Bakalou tisknou, dokonce ochotně postáli i uniformovaní Policisté ČR, do jaké míry byli vysmátí či obětovaní, zneužiti či seznámeni se situací by se dalo ověřit opakovaným zhlédnutím videa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. COPY Odpovědi:
   Miroslav Povolny 11. února 2016 11:09
   8:35- stačí si všimnout "bleskurychlé"reakce jednoho z nich na nečekanou reakci "narušitele" zleva. Hned jej vytáhli z "kotle" aby nerušil divadlo, natož aby ublížil hercům. COPY

   Smazat
  2. Z celé Unie bezpečnostních složek se zatím ukázal jako čestný pouze hasič!!! Nikdo jiný nevystoupíte??? Po sobotní akci pod falešnou vlajkou ... zaměřené na diskreditaci protiuprchlického hnutí a následné snadné mediální přiklepnutí odpovědnosti za BIS zinscenovaný večerní útok na feťácké doupě, zde si uvědomte, že scénka pro vhodné záběry spolupracující České televize (filmové odd. 4. správy STB) musela být sehrána, aby tak bylo možno učinit bez důkazů ... po příchodu esembáka či jeho rodinného příslušníka do hospody opět ztichne celá hospoda.

   Smazat
  3. Zrádce Tadeáš P. pracující na likvidaci českého národa potvrzuje, že orchestr tajných policistů v jednotném úboru vzor fotbalový chuligán, spolu s hrou na vítací čelo průvodu, dirigovaný dvojičkou záhadných mužů v hnědém a šedém toho sobotního dne zahrál představení na více místech. Kdo po zhlédnutí videa ještě dnes v rádiu tvrdí, že se nejedná o levicové a pravicové extrémisty řízené STB/BIS je nejspíše pomocník VB/PČR Pomáhat a chránit oligarchy (bývalé estébáky) a tuneláře.

   http://www.impuls.cz/clanky/2016/02/tadeas-polak/
   http://zpravy.idnes.cz/klinika-funguje-dal-lide-prispivaji-na-opravy-fay-/domaci.aspx?c=A160208_183939_domaci_rych

   Smazat
 6. Obec starších rozesílala příkazy do transportu, policie naháněla do vlaků a sonderkomando bejkovcem tlačilo vlastní lidi do plynových komor.
  Co je na tom nepochopitelného, že se za výhody platové či církevní zlodějiny podílejí na vyhlazování vlastního naroda a myslí si, že když budou kolaborovat, tak se stanou Anglosasy a nechají si je na výkrm (na frontu pro přepadení Ruska za rozšíření svobody katolických polností Vatikánu a demokracie bilderberských lesů pánů ze Schwarzenberga) a jejich ženy a dcery na bestiální hromadné znásilňovací muslimské hry.

  OdpovědětSmazat
 7. Nenechte se vysmát. Kromě toho žvanění ve sněmovně tu je stát ve státě - nasazeni paraziti ze zahraničí a ti situaci monitorují a směřují tím správným směrem. Ministr vnitra, či vyšší policejní úředník je malým pánem. Taky se občas spálí, pak musí odstoupit.

  OdpovědětSmazat
 8. Nepište to pánové zde, ale napište to Chovancovi do parlamentího e-mailu: chovanecm@psp.cz a Sobotkovi: sobotka@psp.cz
  není to práce zbytečná, oni to čtou, já už jsem s řadou z nich přes tento parlamentí e-mail komunikoval. Je pravdou, že Sobotkovi píši často, ale ještě mi ani jednou neodpověděl, Zaorálek to samé, na Sobotky budu asi muset přes toho jeho Oty. Oni se přece jenom trošku bojí od svých voličů, ale problém, je že méně, než od Šapira vrchního protektora pro Bohmen und Moren.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hanba Shapirovi a jeho islámským klerofášům Sobotkovi, Dienstierovi, Bělobrádkovi, Pelikánovi krytým Bradáčovou, Šlachtou, brněnským Zemanem a oloumouckým Ištvánem.

   Smazat
 9. NARAZILI JSTE NA NĚCO VELKÉHO, KDYŽ K ODVRÁCENÍ POZORNOSTI MUSÍ HOŘET NÁRODNÍ MUZEUM!!!
  Ani bych se nedivil, kdyby střechu Národního muzea zapálili ti samí muži v bílých maskách.

  OdpovědětSmazat
 10. Anonymní 7:21
  Opravdu,narazil jste na něco,co Schapiro nespolkne.
  Dosud Sobotka přesně informovaný Schapirem,že u nás atentáty neplánují,tak to může být odteď úplně jinak.Můžu jen konstatovat,že se to policii nepovedlo a občané budou při takových akcích velice obezřetní a všímaví.

  OdpovědětSmazat
 11. Policajti si asi neuvědomují, že to budou oni kdo budou mít problémy, pokud se sem nastěhuje uprchlícká vlna.

  Můžou se podívat vedle o Německa jak to tam vypadá a potom budou stát 24 hodin na chodníku oni.

  OdpovědětSmazat
 12. Jaká je pravděpodobnost že požár v Národním Museu byl nádhodný:

  Asi taková jaká je pravděpodobnost že muniční sklady ve Vrběticích explodovaly protože Jágr dal gol za Floridu a ČTV to zdůvodnila že Jágrova střela na branku vyvolala magnetickou vlnu která obletěla sluneční soustavou a přes Černou Díru - což je Kalouskova hlava - se vypravila směrem na Moravu a způsobila zážeh rozbušek, které pak vedly k exlozím ....

  OdpovědětSmazat
 13. Chceme letiště Ruziň a ne podraz-port

  OdpovědětSmazat
 14. Co jsme asi zjistili,policie ovládána politiky.
  Taková akce,není v pravomoci policie,jen když si to objednají politici,jak za Kubiceho.Takhle znevážit práci policie,se děje jen v totalitním státě.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.