Reklama

neděle 7. února 2016

Před chvílí jsem se vrátil z Hradu a chtěl do Strakovky


7. 2. 2016   PařátDnes |
 

Na Pařátu Dnes bylo uveřejněno video ze sobotního podvečera, v kterém zaznívají varovné tóny poukazující na "práci" české policie v Hlavním městě po ukončení demonstrací proti islamizaci Evropy. Je to detail, maličkost? Posuďte sami...


Cesta zatarasená, stovky policistů, tramvaje odkloněné, metro projíždělo Malostranskou, ale televize hlásí: klid.... Akce skončily.

Vrátil se rok 1969?

Pravdou je, že novináři už opustili stanoviště s vědomím, že je klid a pak už do obklíčeného území nikdo nesměl. Co se děje? Prý nic, protože nic neví...

Ale přesvědčte se sami, je to okamžitě popsané, nesestříhané, neprovázané, syrové. Ale vypovídající.33 komentářů :

 1. Manipulace, lži a "západní demokracie". T

  OdpovědětSmazat
 2. Tak jo, koukám na to a zjišťuji, že nám média zase lahly - nic v televizi na žádné stanici, nic v radiu rovněž, nic na internetu a denní tisk neberu, tak nevím. "Lepší už to být fakt nemůže".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukněte na tyhle záběry:

   http://aeronet.cz/news/

   Smazat
 3. A jsme tam kde jsme byli před 25 lety. Tedy plus bulvár, lichva, nezaměstnaní a bezdomovci. Paráda zvaná demokracie.

  OdpovědětSmazat
 4. http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/ novodobé stb a akci....Zivčák 2

  OdpovědětSmazat
 5. Toto je ta falešná "demokrace". Styďte se zblbnutí cinkáči klíči za to, co jste vycinkali před 25 lety v té své kontrarevoluci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vycinkali jsme ZMĚNU, aspoň se nám to tak do rozdělení ČSFR protizákonným způsobem zespodu jevilo! Za dosazení postkomunistů do vlády už jsma nemohli mluvit stejně jako nemůžeme dnes mluvit do ničeho důležitého. Bohužel...
   Dobře se historie hodnotí s odstupem 25 let, což?

   Smazat
 6. Nějak podobné zatloukání,jak v Německu po silvestru.Nějak se to čepičářům nelíbí.Kvituji s radostí,jak na lidí tlačí vládní mašinérie,lidi se probouzí a chápou co je jejich povinnost.Ještě je určitá šance,pokud tady nejsou ve větším množství,tak si další vůbec nepouštět.

  OdpovědětSmazat
 7. Myslim,ze se vratil rok 1989! A cinkat se urcite nebude klickama protoze tenhle narod uz raz cinkal a vystrizlivel z toho kdyz si uvedomuje jak to s nim dopadlo )))

  OdpovědětSmazat
 8. A to bylo prej kolem tisícovky demonstrantů a policajti zahradili celou Prahu. Co kdyby přišlo 5 tisíc imigrantů, tak zavolají NATO?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom na Hradčanech bylo minimálně 5500 lidí, protože bylo úplně plné! A cesta k němu až na křivolaký průchd uzavřená pomáhači a chrániči...

   Smazat
 9. Lidi-proc si nedate otazky - kdo muze mit zajem o likvidaci Blizkeho vychodu - Rusko? Cesko? Nemecko
  To nejsou nabozenske zajmy - to jsou jen zajmy tech, kteri chteji ovladat po likvidaci arabskych statu nyni Evropu.
  Rozharana Evopu se vzajemnym obvinovanim se necha pak snadno ovladat.Cil je svetovlada a zrizeni
  nesvepravnych vlad s otroky.

  OdpovědětSmazat
 10. http://vitekjiri.blog.idnes.cz/c/494300/policiste-v-rolich-fasistu-policiste-jako-obetni-beranci-ministre-okamzite-odstupte.html

  OdpovědětSmazat
 11. Lhani, koupena media, redakce,novinari - neco podobneho - pry bylo jen malo demonstrantu
  Kdyz projizeli vozy US pres ceske zeme - tak ukazovali jen ty, co jim dali do ruky americke vlajky a lid opet drzel hubu.

  OdpovědětSmazat
 12. Neco podobneho bylo s projizdejicimi vozy US army
  pres ceskou republiku - ukazali jen ty, co meli americke vlajky a tech ostatnich pry bylo malo.
  Ocenujeme postoje ceske verejnosti, ze nam mavali
  i pres ruskou propagandu- to rekl americky velvyslanec.

  OdpovědětSmazat
 13. Viděli jste jak napadli chudáky sluníčkáře?
  https://youtu.be/e5Kdq4mTBvQ
  Ten koordinátor je hodně trapný! A mluvčí polici? Prý konspirační teorie. Jak pravila Keliška:"velebnosti,jdu blejt"

  OdpovědětSmazat
 14. Co jsi to Sobotko způsobil v naší zemi!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Přijel jsem do Prahy dost brzo z Ostravy.Na Hradč.nám jsem se dostal s průvodem neustále řvoucích sluníčkářů,měl jsem štěstí,přijít o půl hod.později,už by to vůbec nešlo.Divoký řev Aleta,Aleta,..a všímal jsem si dost PODIVNYCH věcí..Náhodní kolemjdoucí přitisklí u zdí měli bázlivý a vystrašený vzhled a měli jistě důvod,ze sluníčkářů!!??Stejně vysocí a urostlí chlapi v kuklách(á policie nic!!??)asi tak 15-20..Začaly se ozývat rány-detonace,řev,provokace.Vše vypadalo dost podivně,nápadně podivně..viděl jsem clapíka-bylo jich tam víc,dalo se s jistotou předpokládat,že minimál.jeden je policejní agent v civilu!!asi obdoba ,,Zifčáka"..? Podivné divadlo..a měl jsem dost špatný pocit.Dostal jsem se nahoru na Hradč.nám,tam větší klid a spousty lidí,žádné ,,bázlivé"pohledy...Sluníčkáře dál nepustili..ale prý nepouštěli z uzavř.ulic ani TY NAŠE,ale náměstí se stejně,zaplnilo.Stál jsem poblíž sochy Masaryka.Opět jsem si všiml mužů v civilu,kteří nepatřili k pokojným našim demonstrantům,podle mne tajní z ministerstva vnitra,tam už ale provokace nebyly,jen si mezi sebou něco krátce,ůsečně říkali.Demonstrace zajímavá co do počtu lidí,kteří se nebáli přijít.Jediní,kdo ji rušili a naháněli ,,obavy" byli sluníčkáři a černí zakuklenci s nenápadně-nápadným civilistou -alias Zifčákem-.J.K.Ostrava.

  OdpovědětSmazat
 16. Proto si taky myslím,že ten požár skladu pro ,,uprchlíky" mají na svědomí ti naši ,,Zifčáci" tajní agenti z ministerstva vnitra.Časem se to stejně ukáže..uvidíme,koho policie ČR chytí a obviní,viníci asi budou mít hodnosti poručíků ministerstva vnitra,divadelníků-prevítů,skutečných nepřátel občanů ČR.

  OdpovědětSmazat
 17. Co jste si vycinkali,to máte.Stěžovat si můžete jen
  na sebe a svou hloupost.Věřili jste slovům a tak se
  teď nechtějí politické partaje vzdát moci.Prodejná policie je vždy bude chránit.Žádná změna.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádná změna?Pěkná blbost,Majevský.Probuďte se ze spaní.Až k Vám dorazí čmoudi,tak jim asi nabídnete svou manželku a zacinkáte klíči od bytu,baráku a budete rád spát pod mostem.

   Smazat
 18. Jo, přátelé , kdepak revoluce, ale evoluce každého jednoho - jedné, to naše společná světlá budoucnost. Nekecat, ale jednat bezchybně a hlavně neházet perli sviním.

  OdpovědětSmazat
 19. Tadi v Bohnicích bil včera klid-žádne demonstrace provokace ani konspirace.Bez vážnejšich otáček pohoda klídek a tabáček a Shapiruv obraz nám visí na stene a jeho busta je uprosšf pavilónu,Falmer.

  OdpovědětSmazat
 20. http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/#comment-50231

  OdpovědětSmazat
 21. Chteli jste demokraci chteli,vicinkali jste sije klíčkami a tadi ji máte,a teď fofrem chistejte své ženy a dcéri pro čmoudi,Falmer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je fakt,že je jich osmdesát procent mladí muži a ti zákonitě a přirozeně potřebují ženy. Z nich se stanou muslimky,protože je svou krutostí v dodržování Koránu zlomí. Ani se nemusí množit,respektive bude jich takto přibývat velmi hodně velmi dříve.

   Smazat
 22. Budte radi ze policie hlidala poradek. Zemanove nacisticke luze se diky tomu podarilo zapalit jen jednu budovu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. anonym 0:55
   Kecáte, umělá provokace za účasti studentů policejní školy MV. 2x, na demonstraci a večer.

   Smazat
 23. Evidentně provokace, režírovaná CIA, není co dodat.
  Ovšem část společnosti se radikalizuje, což má příčinu a ta příčina bez politické změny se neodstraní.

  OdpovědětSmazat
 24. Nepotřebujeme politiky,jako je SOBOTKA,Dinsbir a CHovanec !!!! DEMISE !!!!

  OdpovědětSmazat
 25. Nepotřebujeme nové Havlovské scénáře,ani scénáře Kyjevské !! Demise !! Schapiro,Sobotko,CHovanče a spol táhni do USA,táhněte domů do pekla.

  OdpovědětSmazat
 26. Tak co myslíte? Že by nám tady někdo chtěl zorganizovat nějaký malý český majdánek? Protože tohle všechno je dajaké čudné, že. Takže na příští demošku radši s neprůstřelnými vestami? Nebo se na to radši vybodnout a počkat si, až čas ještě uzraje (čekat my umíme, to nám jde). A pak to rozjet pořádně, s generální stávkou?

  OdpovědětSmazat
 27. Vlastenka


  Nějak mi to všechno připomíná konec 89.
  Propaganda se hystericky stupňuje, nehorázným lžím médií už nevěří ani nemluvně a politici napříč stranami jsou zcela nedůvěryhodní.
  Předpokládám, že to skončí vodními děly (v Německu už se tak děje) a obušky jako na Národní.
  A pak se to položí jak domeček z karet.
  Už tomu moc nechybí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.