Reklama

.

.

pátek 19. února 2016

Při teroristické útoku v Ankaře bylo zabito 22 pilotů tureckého letectva

19.2.2016 New World Order Opposition
Podle turecké televizní stanice Ulke bylo z 28 smrtelných obětí teroristického útoku v Ankaře ze 17. února 22 pilotů Tureckého letectva. Turecká vláda nevydala oficiální potvrzení, naopak podle tureckých médií, se Erdogan tento fakt pokoušel záměrně zakrýt.


K explozi došlo hned vedle budovy ústředí Tureckých ozbrojených sil ale i budov parlamentu a vlády. Ze smrtelných obětí bylo 26 vojáků a 2 civilisté. Dalších 60 lidí bylo zraněno.

Odpovědnost za to nepřijala žádná teroristická organizace.
Původně vyšlo na Zvezda;
Zdroj: http://southfront.org/22-turkish-air-force-pilots-killed/

22 komentářů :

 1. To udělali syrští Kurdové ve spolupráci s Ruskem!!!
  Výborná záminka pro válku. Naši turečtí přátelé jsou již připraveni "na boj s teroristy"!!!!

  :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vo tom žádná, hned po atentátu pod falešnou vlajkou začala turecká armáda, po předchozí dělostřelecké podpoře Islámského státu v Sýrii, bombardovat Kurdy v severním Iráku. Bodejť by ten nacistický skřet Erdogan s Davutoglu přiznali, že vyhodili do vzduchu vlastní vojáky a dali si při tom vlastní gól.

   Vymazat
  2. anebo, žeby si Turek jenom vyčistil vězení a posadil vězněné Kurdy na rozbušku? Proč si zabíjet svoje letce? Ale říct se dá ledacos.

   Vymazat
 2. To je velmi dobrá zpráva. Jen víc mrtvých jihádistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Domobrana osvobodila od Daiš téměř 50 syrských osad, nespáchají nakonec presstituté a čtk, čt a čro (blesk a nóva) suita po vzoru nacistických pohlavárů sebevraždu? http://cz.sputniknews.com/svet/20160219/2408149/domobrana-osvobozeni-dais-50-syrske-osady.html

   Před tím nebo potom, co tito veřejnoprávní a poplatného hlavního proudu Streicherové budou jménem fanatičky Heleny Tymošenko Langšádlové po boku TOP09 Klerofašistů a nadstandardních vést jadernou válkou s Ruskem za nepotrestání svých zločinů proti míru, proti lidskosti a válečných trestných činů?

   Vymazat
 3. Rusko nemůže napadnout Turecko za sestřelený letoun na území Turecka. To by vyvolalo válku s NATO. Rusko potřebuje Erdogana vylákat na území Sýrie a pak ho na území Sýrie zmasakrovat.

  OdpovědětVymazat
 4. Že by Turek tak rychle odhalil pachatele se mi jeví jako velmi nepravděpodobné. Spíš bych řekl, že ihned po výbuchu věděli Turci koho označí za pachatele. A důvod proč to musel být Syřan a navíc Kurd je snad jasný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím že to turci věděli ještě před výbuchem, jindy když se něco takové semele tak to nějakou dobu trvá neměli ti Syrští atentátníci čirou náhodou u sebe pasy? Něco takového jsem už kdysi četl a hodně mi to ještě připomíná nějakou událost někde snad v USSA když jim tam upadli nějaká dvojčata.

   Vymazat
 5. V Turecku bylo upáleno zaživa 150 Kurdů

  http://cz.sputniknews.com/svet/20160219/2408640/turecko-upaleni-150-kurdove.html

  OdpovědětVymazat
 6. Nedivil bych se, kdyby za atentátem na piloty byly Ruské zpravodajské služby. Že Rusové "nezapomínají" na své padlé je známo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mistře Povolný.
   To určitě Rusko,jako to letadlo nad Ukrajinou,kam chodíte na takové zprávy k Schapirovi?Jinak nemějte obavu,zrovna takový atentát v Turecku,Rusko neudělá.Nenapadá Vás něco jiného,vždy když mají jednat vrcholí politici,tak se stane atentát.Tímto atentátem,Turecko vydírá EU.

   Vymazat
  2. 17:56- rozumím řeči "náznaků" bez důkazů. Jak jinak mohli Rusové pomstít letce sprostě zabitého ve vzduchu? Jedna ku dvaceti dva je slušná pomsta, nemyslíte? Pardon, plus jeden Arab, který si ty panny zaslouží. Komu fandím jste snad pochopil. Ještě potrestat skutečné vrahy střílející ze země. Kapišto?

   Vymazat
 7. chlapi osmani byly vzdy kurvy nebezpecne a ulisne baacha na ne!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JÁ BYCH TO OPRAVIL :
   BYLI A JSOU I NYNÍ JSOU osmani kurvy nebezpecne a ulisne,které za peníze a ve jménu islámu udělají cokoliv.

   Vymazat
 8. Nehaňte je tolik.Jsou tu přece osmanské tradice,
  které by Erdogan a další rád vzkřísil k životu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 9. Kdo ví, co Turky výhledově čeká jako odplata, za těch 150 upálených Kurdů.

  OdpovědětVymazat
 10. Podle jiných zdrojů těchto 22 mrtvých byla část z celkem jednoho sta pilotů, kteří byli právě přiváženi třemi autobusy na instruktáž na generální štáb před bojovým nasazením v Sýrii. Tento teroristický útok může být klidně připsán i někomu z turecké armády, které se nechce jít do válečných jatek v Sýrii. Podle mého názoru to byla akce proti zahájení třetí světové války, byla to akce samotné armády proti Erdoganovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když jste to takto popsal, tak mi vychází, že zbývajících 78 pilotů mělo být motivováno k vraždění Kurdů v Iráku a Sýrii. Možná se do té doby někteří ošívali a nechtěli být spolu s Erdoganem v budoucnu souzeni pro válečné zločiny. Dvě hodiny po spáchání teroristického činu v Ankaře, byla zorganizována vzdušná operace v oblasti Haftanin v severním Iráku.

   Vymazat
 11. No a turecký pilot, ktorý na rozkaz zostrelil ruské SU-24 nad Sýrskym územím už nie je medzi živými a teraz aj ostatní tureckí vojenskí smradi pochopia o čo tu ide ak zaútočia na Rusko od chrbta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podívejte se jak dlouho trvalo vyšetřování sestřelení ruského letadla nad Egyptem. Zde je důkaz, že Turci věděli (naplánovali) atentát: Dvě hodiny po spáchání teroristického činu v Ankaře, byla zorganizována vzdušná operace v oblasti Haftanin v severním Iráku. Stejně jako americký prezident George Bush ml. (odsouzený mezinárodním tribunálem v Malajsii pro válečné zločiny) bezprostředně po 11. září vystoupil s projevem ve stylu Kdo nejde s námi, jde proti nám (vyhrožování, zastrašování) - omezil občanské svobody a napadl Afghánistán a Irák. Stejně jako požár Reichstagu nebo Gliwice posloužil k pronásledování komunistů a odůvodnění napadení Polska. Říká se tomu záminka k porušení mezinárodního práva (agresi).

   Vymazat
 12. hosi podle wollnera je vse co neni receno v CT hoax anebo konspiracni teorie!
  no a vite jaky je rozdil mezi konspuracni teorii a realitou? nekolik let!!! hhh👌

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl jsem nakupovat v OBI, z jejich nabídky provazů by si Jidáš Wollner vybral.

   Vymazat