Reklama

.

.

pondělí 1. února 2016

Přijdou na řadu zbraně?

Jana Yngland Hrušková
1.2.2016  DIS UK
V Německu se od 1. 1. 2016 zdravotní pojištění zdražilo za rok až o 250 Euro a víc. To jsou ročně asi 2 miliardy. Ale tato invaze bude stát Německo ročně 17 miliard. Budou se zvedat všechny daně a vymyslí si nové povinné poplatky právě kvůli uprchlické krizi. Někde musí Německo sehnat peníze na svoje okupanty.Když uprchlíci přijdou k nám, tak je také budeme muset živit a všechno se u nás zdraží – zdravotní a sociální pojištění, stoupnou všechny daně a ceny v obchodech – a to se týká opravdu každého z nás. 

Platy stoupat nebudou. Už teď žijí u nás lidé na hranici chudoby. A kdo to bude platit? My všichni! I vítači to budou platit, důchodci, matky samoživitelky a další sociálně slabé skupiny. Prostě všichni doplatíme na to, že sluníčka sem zvou svoje hosty. Ale já vehementně protestuji!!

Neziskové organizace už se radují. Také se těší majitelé ubytoven, bytů a domů ve kterých budou uprchlíci ubytováni. Ale tito bezpáteřní mamonáři dělají bezohledně do vlastního hnízda. Jak může někdo svou vlast tak zaprodat a jako hyena si pochutnávat na české mršině? Připomínají mi kolaboranty s fašisty za 2. světové války. Národ ale nezapomíná!

Ale nebudou to jen škody materiální. My budeme ztrácet i to nejcennější co máme. Životy našich blízkých a milovaných. Někteří položí i vlastní život. A to už žádné peníze nenahradí.

Rozmyslete si, kde stojíte. Komu chcete naivně otevřít náruč a pozvat ho do domu. Ach já jsem zapomněla, sluníčka do svého bytu žádné uprchlíky nevezmou. To oni jen vykřikují a vyžadují po nás: přijměte je, starejte se o ně, učte je, živte je, dejte jim vše, na co si oni jen vzpomenou.Obětujte pro ně svoje dcery!

Každodenní události v západní Evropě jsou dostatečným důkazem toho, kdo jsou ti, kteří přišli do Evropy. Jsou to prodavači drog, kriminálníci, egoisté, zloději, násilníci, vrazi, psychicky nemocní lidé a teroristi. To je již potvrzeno. Afrika se zbavuje svého lidského odpadu. Přicházejí sem od přírody zlí lidé. Mají to v genech. Neváží si našich hodnot ani našich životů. Jsou tu jen proto, aby nás a celou Evropu zničili, podrobili, zotročili, zlikvidovali, pošlapali veškerá lidská práva a v první řadě práva žen!

My ženy, jak se ukázalo v Kolíně, Hamburku a dalších nejméně 10 městech, jsme pro ně jen divoká zvěř, na kterou se pořádají hony. A to pod dohledem policie, která vůbec nezasahovala! Copak si myslíte, že by naše policie jednala jinak? Přesně tak by jen přihlíželi, jak jsou tam ženy obtěžovány, osahávány, mláceny, ponižovány, uráženy, okrádány a znásilňovány. Nikdo nezakročil! Policie absolutně selhala. Jakoby policisté nebyly svéprávné osoby, ale jenom marionety systému. Za jednu noc bylo hlášených 851 trestných činů jenom v Kolíně. Po Evropě tedy odhadem 5000 trestných činů.

A já mám obavy, že až bude v Praze ubytováno 12 000 uprchlíků, jak si to přeje zelený Stropnický, tak žena, která se bude bránit pepřovým sprejem, bude zažalována jako v Dánsku za nepřiměřenou obranu. A kde bude policie? Rozhánět pokojné demonstrace!

My ještě možná máme čas toto velké nebezpečí odvrátit. A proto já podporuji našeho pana presidenta a další, kteří mohou situaci s imigranty politicky ovlivnit.
Protože pak přicházejí na řadu pouze zbraně!

26 komentářů :

 1. Odvrátíme tak leda starou belu. Jdu shánět žiletkovej drát a ty zbraně... jiný řešení není.
  Jo... a nejlepší obrana je útok!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:56 nech si ty kecy vlastizrádče,sluníčkáři.Občanskou neposlušností docílíme co budeme chtít.Sám si svůj dům neubráníš,ani kulometem a žiletkovým plotem a proč?ty chytráku.Jedno slovo molotovuv koktejl na střechu tvé domácí pevnosti.Musíme svoji vlast bránit už na hranících v duchu Psohlavců a ve stylu Pohraniční stráže a všichni.

   Vymazat
  2. Ty blbe, já jsem asi takovej vlastizrádce jako ty Psohlavec a pohraničník!
   Na občanskou neposlušnost se ti dnes každej ve vládě i v EU vysere, copak tím už někdo něco změnil?
   A na hranicích je potřeba armáda s kulomety a transportéry, né nějaká domobrana s flusbrokama a vidlema!

   Vymazat
 2. My už to dávno platíme,človek v plísni 0,5mld,350mio další neziskovky,200mio.katolicka církev atd...nepočítám desítky milionů za raněné ukrajinské esesáky z Majdanu,zbraně a munici které poslal Stropnický pro boj s Isil,a to nevíme vše.Tyto položky jsou je za rok 2015.Je to řízená likvidace suverenity jednotlivých kultur a je třeba aby lidé povstali a to malinké procento těch zmetků a jejich poskoků zašlápli a soudili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Může vás trochu uklidnit,že genitální ministrant Stropnický nechce být zatím prezidentským kandidátem....:-)

   Vymazat
 3. Kde bude policie ? To vám povím úplně přesně.policie ta bude hlídat vítače a členky rodiny ministra války,na ostatek se vy.ere bílý tesák.

  OdpovědětVymazat
 4. Nejlepší by bylo, kdyby se do nich pustili "naši Romové". Již se jistě cítí ohroženi ve svém pohodovém životě za naše daně a jen neradi se budou uskrovňovat a dělit s nějakými novými přivandrovalci. Potom by bylo zajímavé sledovat, který rasismus naruby by u státních elit a policie zvítězil. Dvě hájená etnika stojící proti sobě... Nebo by to pojali jako střet náboženský? To by se všem vítačům orosila čela. No a my bychom na tom mohli jenom vydělat...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Romové masově konvertují k islámu a rázem z nich bude většinová společnost.

   Vymazat
 5. Nejde mi na rozum, když vláda, která nedokáže dovést stát k prosperitě, aby nemusel každý rok zvyšovat své zadlužení o cca 1000mld Kč, má tu drzost a uvaluje na ten soustavně zadlužovaný stát, ještě další zátěž. To je vlastizrádná vláda, něco jako bývaly v latinské americe. Sami si nakradli a zemi zadlužili a předložili korporacím k převzetí.
  Zatím jsme se posunuli k latinskoamerickým poměrům. Ale to jim nebude stačit, nepřestanou nás stále zatěžovat a zdaňovat, dokud nás nedostanou na úroveň třetího světa. Snad to 6.2.16, na těch všech demonstracích, dáme vládě jasně najevo, že musí vypadnout. Nejlepší by bylo, kdyby se všichni organizátoři domluvili na stejný čas, přijít před úřad vlády. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30436-blok-proti-islamu-a-martin-konvicka-jsou-ovladani-kontroverznimi-politiky-vitem-bartou-a-janou-volfovou.aspx tady je vysvětlení,proč se na společné demonstraci nedomluví.Věřím p-Okamurovi,Černoch -to je faleš-viz článek.Taky mě nešlo do hlavy,proč se nedomluví,chtěl sem dát dotaz přímo p.Okamurovi a dnes jsem našel vysvětlení.

   Vymazat
 6. Ten ekonomický přínos migrantů, který zmiňovala Merkelová má být přínosem především pro migranty. Ostatní budou muset víc makat, odevzdávat víc daní, nebo poplatků, a navíc kradou jak straky. Až budou mít možnost se bojovat do skupin, pak nás nečeká nic dobrého a budeme se muset spolehnout jen na sebe.

  OdpovědětVymazat
 7. Taky se bojím, že na zbraně dojde dřív, než si mnozí myslíme. A nakonec na to doplatí skoro všichni, sluníčkáři i realisti. Jenom ti nejmocnější ne, a jich nejbližší slouhové. Ti, které my ani nepotkáváme a nevídáme: To nejsou ani ti jejich političtí a mediální podržtaškové u nás, ani ti naši směšní miliardoví boháči v naší zemičce. To je těch pár desítek majitelů největších finančních skupin a pár stovek jejich nejbližších slouhů.
  Nedělám si iluze, že by byli hloupí, nebo že by si neuměli koupit chytré lidi, správné lidi a všechny informace které potřebují. Takže to co se teď děje, se děje podle plánu.
  Já už jsem si svoje užil, ale moje děti ještě ne. Nebojím se, jestli se to stane, ale jestli už zítra, nebo až za rok nebo dva. Běda Vám, naši mladí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepřátel se nelekejme,na množství nehleďme!Podobně,i když v jiné době nás chtěli předělávat i křižáci a dostali na prdel....a ty machometáni dostanou taky!!!!!!!

   Vymazat
  2. 18.15,nemáte pravdu,ti bohatí se nebudou mít kam schovat,a poskoci také ne.Tentokrát to sametové nebude,to je můj názor.

   Vymazat
 8. Svet je takovy, ze ho vedou dusevne nemocni - priklady Stalin,Hitler, Castro,Gottwald - nyni
  Merkelova, Hollande, a americti prezidenti jako Clinton, Bush ml.Obama atd
  Vetsina lidi nemysli hlavou a stale drzi huby at to byla za Stalina nebo Gottwalda ci za Clintona nebo Bushe ml. vsichni holdovali alkoholu,drogam,
  a milenkam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ale hloupá slátanina,to tě musela bolet hlava,než jsi na to přišel....

   Vymazat
  2. 19:20- než napíšete odsudek, přemýšlejte o textu. Já bych chtěl žít ve světě, jak si jej představuje "18:33" aniž se o něm zmínil.

   Vymazat
 9. Přežít židoimperialistické plány na záhubu Evropy může jen dobře ozbrojený a připravený občan. V nejhorším případě si pár těch sráčů vezme s sebou. Pro záchranu života našich dětí to za to stojí. A toho se ta lůza bojí, je podělaná strachy, proto zavádí jakési vojenské zálohy, které budou v případě demonstrací fungovat jako předlistopadové Lidové milice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti,co cinkali klickama na namestich si az ted uvedomuji ze to "posledni zvoneni" si odcinkali sami sebe...Pozde!!!

   Vymazat
  2. 19:16- i mistr tesař se někdy utne. Nikdy není pozdě. Tato generace má výhodu, že poznala oboje a povinnost najít tzv. třetí cestu. Budeme-li si minulost idealizovat, oběhneme jen "historické kolo" znovu.

   Vymazat
 10. Každého čmouda,kterého v česku odprásknu vlasatní,na černo drženou kulovnicí s dioptrem,označím na pažbě zářezem,kokotoide Srabolko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kulovnici s "dioptrem" jsem potkal pouze na strelnici v discipline velkorazna tercovnice takze tu nemel hlouposti a porid si puskovy dalekohled anebo kolimator...)))Kolimator ma oproti "puskohledu" vyhodu rychleho zamireni))))

   Vymazat
 11. Tak vypadá Brusel. Chceme něco takového u nás?

  https://www.youtube.com/embed/JeGqpGpjEas?feature=player_embedded

  OdpovědětVymazat
 12. doktor vzhledem k tomu,že si pletu recyklaci s asymilací tak radši nebudu diskutovat

  OdpovědětVymazat
 13. Poslední dobrej a jasnej přístup k muslimákům měl ve středověku Vlad Tepes, "Napichovač".
  Patrně by se hodil i dnes...

  OdpovědětVymazat
 14. 1. Nejedná se o uprchlíky, v 90% případů to jsou ekonomičtí migranti (prý doktoři a inženýři).
  2. Pokud si tyto doktory a inženýry ubytují v Praze, tak nechť, hlavně ať je necpou do jiných částí republiky, nestojíme o to. Ať si je v Praze užijí.

  OdpovědětVymazat