Reklama

.

.

úterý 23. února 2016

Přímá chyba nevidomýma očima Saši Mitrofanova

Luděk Prokop
24. 2. 2016
Rubrika „vaše názory“ pod články na novinkách, (sloužící nejspíš pro mapování názorů čtenářů), pod článkem od Mitrofanova, pod článkem urážejícím náš národ, pod tímto článkem preventivně umístěna nebyla. Imigrant Mitrofanov, je značně neoblíbený sloupkař, (soudě dle většiny, často až drsně negativních ohlasů pod jeho články). Jeho články často pomlouvají a plivají na rodný národ i na vlast, ze které pochází. 

Mnohdy vzbuzují zdání, že Mitrofanov psát musí, (i kdyby měl dostat osypky, jak sám jednou uvedl), přestože vyjma nactiutrhání, nemá o čem psát. Potvrzuje to například článek pod geniálním názvem „Prezidentské tjamtadadá“, kdy ani samotný název článku nevydal na dvě smysluplná slova. Nemaje o čem psát, vydal se Saša cestou plivání na národ, u kterého je víceméně nezvaným hostem. Tady už troufalost a drzost snoubená s omezeností ducha, co se obyčejné slušnosti týká, překročila únosné meze. Zřejmě i proto byl prostor pro „vaše názory“ v daném případě vynechán. Hluboce zamindrákovaný, z volby prezidenta velice frustrovaný sloupkař Mitrofanov, nevynechá jedinou příležitost zarýt do našeho přímo voleného prezidenta. Takřka po každém jeho článku následuje pestrá škála opovržení s vracením urážek od čtenářů, oprávněně dotčených permanentními urážkami našeho prezidenta, potažmo našeho státu, od Alexandra Mitrofanova. Urážky od cizáka, který našemu prezidentu nesahá ani po kotníky, jsou zhusta přijímány s krajní nelibostí. A protože prezidenta nemohou bezmocné bláboly pisálka zvaného Mitrofanov, nikterak zasáhnout, rozhodl se kdo ví kým pozvaný host naší země, urážet celý národ. Tedy s výjimkou jeho dlouholetého čtenáře pana M. L., jediného pisatele reagujícího „hodnotnými názory“ na předmětné bláboly, za což je mu vděčný Saša přisátý k doslova ubohému národu, dle jeho slov neskonale, neskonale vděčen.

Dlužno dodat, že hned v následujícím odstavci po větě, ve které Mitrofanov klasifikoval hostitelský národ slovy „tento doslova ubohý národ“, že hned v následujícím odstavci bere zpátečku a zmírňuje ta slova. Nejspíš jej přeci jen osvítil pud sebezáchovy. Málo platné, kdosi z toho ubohého národa, tak či onak mu za jeho, s výjimkou pomluv bezobsažné výlevy, obživu poskytuje. A proto Saša vzápětí sebekriticky přidává pomyslný zlatý hřeb - že ne vždy sám se sebou souhlasí. Cituji: „S přívlastkem použitým v poslední větě nesouhlasím. Ne že by nebylo mezi námi dost ubožáků. Ale národ tvoří i lidé, kteří si toto označení nezaslouží. Svědčí o tom mimo jiné schopnost kriticky zhodnotit chybu. V tomto případě se zavedením přímé volby hlavy státu.“

Dále Saša uvádí geniální úvahu: „Měla to být první zkouška vnímavosti občanů vůči sobě, zemi i světu a praktické ověření, jaké procento voličů u nás přemýšlí vlastní hlavou. Výsledek známe. Je tak jednoznačný, že s myšlenkou, že šlo o systémově mylné rozhodnutí, nepřicházejí jako první právníci ani politici, ale samotní občané“. V tomto punktu Saša jakoby sám sebe usvědčoval z hlouposti i ze zaslepenosti. Pokud by totiž (ono zřetelně vyšší procento), většina voličů skutečně nepřemýšlela vlastní hlavou, pak by se nejspíš bezmyšlenkovitě řídila úsilím médií, médií podporovaných umělci, herci, zpěváky, hudebníky, novináři, bohatými podnikateli, různými VIP atd., Saša by neměl o čem psát své bláboly. A národ - pokud by voliči bez přemýšlení vlastní hlavou dali na média - národ aby co nejdříve zvládl němčinu, aby lépe rozuměl svému prezidentu. A nejspíš také, aby se začal řídit krédem, „co je dobré pro Němce, to je dobré i pro nás“.

Mimochodem, systémově špatné dle Saši může být zřejmě každé rozhodnutí, kdy samotní občané rozhodnou jinak, než právníci či politici, respektive než přikazuje „pražská kavárna“. Takže nějaké referendum, či něco takového, nemělo by přijít do úvahy. Jak zřetelně vidno dle Saši, z toho systémově mylného rozhodnutí většiny voličů při volbách prezidenta.

Nicméně Saša by si mohl ve vlastním zájmu uvědomit, aby nebyl považován za „trubku“, za „trubku“ až tak velikou, za jakou, (dle většiny ohlasů pod jeho články), nejspíš považován skutečně je, že jeho dlouholetý čtenář pan M. L., jediný pisatel reagující pozitivně na jeho bláboly, je prostě jediný. Měl by tedy vážit slova a nevyjadřovat se v množném čísle za „samotné občany“. Za samotného občana M. L. ale jo, to nepochybně může.

23 komentářů :

 1. Dříve jsem komentáře pana Mitrofanova četla a někdy jsem na ně reagovala, bohužel, pan Mitrofanov má stále jedno téma a tím je nenávist k prezidentu Zemanovi a jeho voličům. Číst jeho komentáře je ztráta času.

  OdpovědětVymazat
 2. Cesky president Zeman, je popularni ve svete ! Na jeho oblibenost a stoupajici slavu ma atrocitni propaganda stejny vliv, jako prdeni velbloudu na Sahare - na vzdusne proudy.

  Krome toho, jmenovani panove jsou uplne neznami. Nikdo ani nevi, kdo jsou. V pripade, ze je plati Soros, tak vyhazuje penize. Informacni valka je pro neho prohrana, spatnym vyberem neschopnych lidi.

  U nas to vyhrava Donald Trump a ten ma stejne nazory, jako cesky president Zeman. T.zn. RENEZANCE politiky ! Zmena smeru. Jmenovani panove musi proto zmenit barvu kabatu !
  A musi volat AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Kamos Donalda Trumpa !
  nick honolulu - keen observer !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:50- honolulu, jmenovaný pán(Mitrofanov) nejmenovaného původu, začínal jako komunista v Rudém právu, o jeho schopnosti měnit barvu nepochybuji. Pochybuji ovšem,že vítězství Trumpa bude prohrou Mitrofanových krajanů, rád bych se mýlil.

   Vymazat
  2. Víte,on ten "honič Lulua" je takový ten nepolepšitelný romantik,které vídáme v těch sentimentálních a patetických,vlasteneckých filmech z USA....Ten rozmazlenej blonďák,který problém s lepidlem na svůj příčesek,považuje za největší výzvu Ameriky,bude po volbách,jak velí tradice:buď poklusávat,jako Kladrubský bělouš v cirkusu podle skutečných vládců planety,nebo mu ten příčesek načechrají obdobným způsobem,jako JFK obstarožním Mannlicher-Cárcano....jiné cesty už v USA víc,než 200 let není a proto se furt divím,že se najde někdo,kdo si myslí něco jiného....

   Vymazat
  3. Jitrnice Zeman je známý ve světě??? :D Co bereš? Dej tip, to je evidentně pozitivní model!

   Vymazat
  4. Dej něco k tématu hňupe 10:13, to že žereš sračky je jasné každému, ty nepotřebuješ žádný jiný matroš. a ten tvůj pubertální smajlík dokazuje tvou jednoduchost. A Mitrofanov je přesně jak píše p. Prokop zamindrákovaný sorošův idiot, k tomu není co dodat.

   Vymazat
 3. Mitrofanov byl kretén vždycky - vždycky psal jak záludné hovado a především proti vládě Miloše Zemana (když byl premiér). Psal tak proto, že záludné hovado JE!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. honolulu to anonym (2:08) !
  Pane mylite se ! On je narozen ve znameni GEMINY. Tito lide maji dve osobnosti a dva mozky.
  On bude poklusavat tak dlouho, dokut nevymeni lidi na pozicich vlivu - za svoje lidi.

  Situace je o to slozitejsi, ze jak Policie, tak Armada, je na jeho strane... Svoji osobnosti hrave zastini kazde, nastrcene nedochudce , ktere ma povest prodejnosti.
  On se koupit neda ! Je nadnesen nad penezi. (Ma jich hodne.)

  I v pripade, ze by nejakym zmanipulovanym podvodem neuspel, tak Amerika uz nikdy nebude takova, jaka byla drive.

  On znicil politickou korektnost a znemoznil vsechny NEOCONS ! Nemam sice poneti, jak se te party zbavi, ale definitivne ho budu volit.

  On verejne odsoudil pomatenou babu Merkerovou za Islamizaci Evropy a zada zlepseni vztahu s presidentem Putinem a Ruskem.
  On nema rad Machometany (Islam) a prosazuje dostaveni plotu v Texasu.

  Mezi hordami illegalu z centralni a jizni Ameriky je i hodne Islamistu z Middle East.

  Americky tisk ho nenavidi a odsuzuje, ale abstraktne ! Nic konkretniho na neho nemaji.
  Za vice nez 47+ let ve svete rozumim anglicky lepe nez cesky a proto verte me ! A neverte predzvykanym nesmyslum, ktere pisou uvedene figurky - jmenovane v tomto clanku.

  At zije mirotvurce president Zeman ! At zije pristi president Ameriky Donald Trump ! At je s Ruskem MIR a at je Evropa oplocena !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, souhlas. Evropa potřebuje oplotit. A rději přidat i příkop. Mělo by to kopírovat hranici Ukrajiny s Ruskem a Běloruskem.

   Vymazat
  2. 10:16 a do toho příkopu zahrabat tvoje pozůstatky hnido

   Vymazat
  3. honolulu, rád bych sdílel tvůj optimismis já to tak růžově nevidím, možná se mýlím.

   Vymazat
 5. Každá doba má své Vajtauery či Lažnovské.

  OdpovědětVymazat
 6. Je to k smíchu a k pláči zároveň. Není vinen národ, ale systém, který vytváří ubožáky a retardéry. Navíc, tento systém není národu vlastní. Sice ho posvětila milionová účast na Letné, ovšem, kde ti blázni dneska jsou. Například taxikáři. Dvě hodiny čekají na rito, aby mohli odvést zazobance 2 km z nádraží do hotelu a nevydělají ani osm stovek. Jsou to lidi na okraji existence a společnosti, není divu, že by chtěli vládnout.

  OdpovědětVymazat
 7. Ono je tady těch Mifanů více-Romancev,Fištejn,Stehlíková a další a jsou i v Rusku a jinde. Toť základ Slovanů. Tisíce let se vzájemně rozesíráme k plné to radosti západních demokratů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zásadní nepochopení a neznalost. Nejedná se o Slovany, kteří se rozesírají. Chce to jen trochu číst, např. Solženicyn "200 let pospolu". Zajímavý je též Arthur Koestler.

   Vymazat
 8. Mitrofanof - komunistickej,pokryteckej hajzl,plnej zášti vůči panu prezidentovi...Je jako hnida.A je to vlastizrádce...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A je to vlastizrádce...
   Dokonce dvojnásobnej!!! ....bleeee:-(

   Vymazat
  2. Tady se musím ohradit proti přívlastku "komunistickej"! To ani náhodou!!! Píše pro Právo, ale pokud jste si nevšimli, vážení, tak tento deník už dáááávno nepatří komunistům. Proto také nejprve zmizela pod názvem novin výzva k proletařům všech zemí, aby se spojili, a proto také zmizel z názvu deníku charakteristický přívlastek "RUDÉ"!

   Vymazat
 9. Ale , ale lidi. Mírněte se. Chudák Saša, doma ho bije baba a tady ho bijí čtenáři. On za to nemůže, takový se narodil a takový i odejte z tohoto světa.Není každý chlap i když nosí kalhoty.

  OdpovědětVymazat
 10. Pisatelem M.L. je ve skutečností sám ekonomický imigrant Mitrofanov.
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
 11. Pro Nicka Honolulu: Ten komentator z 2:O8 má pravdu. Přečtěte si prosím článek Říše zla má svět ve smrtelném sevření
  Paul Craig Roberts
  23.2.2016 Zvědavec
  Myslíte si, že jedinec může změnit poměry panující "nahoře". Přečtěte si pozorně poslední věty tohoto článku. Četl jste Faraona B. Prusa? Uveďte mi prosím jeden příklad positivní revoluce "shora" /positivní revoluce - změna k lepšímu - příklad Velká francouzská revoluce/

  OdpovědětVymazat
 12. Jsem staro noví tak skoušim jak mi to pujde s novim

  OdpovědětVymazat