Reklama

.

.

pátek 26. února 2016

Putin informoval o aktivizaci činnosti zahraničních zvláštních služeb v Rusku26. 2. 2016    zdroj
Zahraniční zvláštní služby zvyšují v Rusku svou aktivitu, výsledky roku 2015 tuto skutečnost potvrzují. Na kolegiu FSB to prohlásil prezident Vladimír Putin, oznámila Ruská informační agentura Novosti.


Podle prezidenta byla v roce 2015 přerušena činnost více jak 400 kmenových pracovníků zahraničních výzvědných služeb a jejich agentů, 23 z nich bylo pohnáno k trestní zodpovědnosti.

Putin také podotknul, že za rok bylo zafixováno téměř 24 miliónů kybernetických útoků na internetové stránky ruských orgánů státní moci.

V roce 2014, jak prohlásil na jednom z předcházejících kolegií FSB Vladimír Putin, ruská kontrarozvědka odhalila činnost 52 kmenových pracovníků zahraničních zvláštních služeb a 290 jimi naverbovaných agentů. V roce 2013 to bylo 45 a 258 osob, v roce 2012 34 a 181 a v roce 2011 41 a 158.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

12 komentářů :

 1. Chce to více gumových pytlů.

  OdpovědětVymazat
 2. Cílem USA je rozvrátit Rusko barevnou revolucí tak jak se to podařilo USA na severu Afriky a Blízkého východu, takže od Lybie až po hranice Iránu vytvořili Američani spálenou zemi. Jinom pro upřesnění, příčinou celého toho zabíjení a rozvrat Sýrie samozřejmě nebyly lidské práva a americká svoboda, jak nám tady v ČR žvaní dnes a denně česká televize. Příčinou všeho zabíjení byly čistě ekonomické a strategické důvody. Bašár Asad jako prezident Sýrie odmítl povolit v roce 2000 plynovod z Kataru přes území Sýrie do Evropy. Proto USA nechalo vzniknout Islamský stát a začalo proti Asadovi podporovat (vyzbrojovat) Sunity, kteří začali útočit zbraněmi na dosud klidný mnohonárodnostní stát Sýrii, který v dokumentárním filmu České televize je popisován jako vrchol demokracie a porozumění v Arabském světě. Za několik měsíců už byl Asád popisován v České televizi na pokyn příslušného oddělní Amerického velvyslanectví v Praze jako jeden z největších zločinců který chodí po světě. Mírotovorci z USA po rozbombardování a pozabíjení stovek tisíc lidí v Líbii(na území Líbie dopadlo dvakrát více bomb než za celou 2 světovou válku na území Německa)proměnili Sýrii v totální trosky, trvalo bratru 5 let. Mezitím vstoupili do bojů Rusové a za pět měsíců bylo odhaleno, že USA nebombarduje Islamský stát ale naopak mu pomáhá a zásobuje ho přímo, nebo přes Turesko, nebo přes Saudskou Arábii. Dále, že Izrael a Turecko čile obchodují s Islamským státem a odebirájí od něj kradenou naftu která patří Sírii. Jinak závěrem je nutno připomenout to co papouškují agenti USA ve službách Americké demokracie a to , že za uprchlickou krizi z Afriky a Blízkého východu může Rusko, že za vyhlášení zákazu ruského jazyka na území Ukrajiny může Rusko, že za sestřelení všech letadel na světě může Rusko ( dokonce podle posledních zpráv za zmizením Malajského letadla nad indickým oceánem může Rusko ) navíc ten kdo neříká přesně to co chce Americké velvyslanectví je agent Ruska placený přímo Putinem. To vše se jmenuje Americká demokracie, která po puči 17. listopadu 1989 se u nás rozvinula do neuvěřitelných rozměrů.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonamní 7:12
  Naprosto souhlasím.
  Byly a jsme krmení,naprosto falešnou propagandou.
  Nějakou dobu se to dařilo,ale čeho je moc,toho je příliš a lidi začali být nedůvěřiví čím dál tím víc,když se to ukázalo,že je to jinak,než tvrdí.Proto už tvrdím,že přímo lžou o Rusku,Číně,S.Koreji,co se děje na Ukrajině,na BV.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s 7:12 i s vámi.Jsem přesvědčen,že každý soudný člověk ví,kam míří agresorské chování USA.ALE je to pasivní myšlení-my to víme,ale my s tím nic neuděláme.A tady nastupuje vymývání mozků Neziskovými organizacemi a podle scénáře amerických ambasád těch nezranitelnějších v myšlení,u nás sluníčka a různá jiná uskupení,za podpory akademické obce.Jak smutné.

   Vymazat
 4. je to trocha inak, Izrael okupuje Golanské výšiny a tam je véééééééééééééééľke nálezisko ropy a plynu - ale keby nebolo Sýrie, nebol by problém s výšinami .....

  OdpovědětVymazat
 5. A také voda!
  Nemáte někdo odkaz na dokument ČT Cestománie Sýrie: Tisíc a jedna tvář? Bylo by zajímavé srovnání, co bylo a je. Všechny díly Cestománie jsou volně k shlédnutí, kromě Sýrie.
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095875447-cestomanie/299323231370017-syrie

  OdpovědětVymazat
 6. Bude nutno pozavirat statisice americkych spionu a poslat je i s rodinami na Sibir.
  Komunista David bude nadsene tleskat rucickama a slabomyslne u toho hykat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peku, už se vyspal? Přijď zase s nějakou statistikou nebo grafem a uklidni se.

   Vymazat
  2. po 11:31 Na Sibiř bych ty emerický agenty neposílal. Sibiř je krásný kout Ruské federace, nač ji špinit americkými lejny.

   Vymazat
  3. Putine! Cpi rovnou ty USA lumpy rovnou do kanálu,ty opice a opice opic s mozkem po viru Zika.A na Breedlova z hovna teror NATA už SAtan vidle chystá,grázla jednoho.

   Vymazat
  4. Pepku vyskoč!

   Vymazat
 7. na plnou paru rozjela kampan proti rusku.prvni mel byt znicen damasek. aby suchá noha mohl na iran.Nyni musi odstranit vedeni iranu.cela masinerie se pozastavila na sýra.ceká se na provokaci proti rusko

  OdpovědětVymazat