Reklama

.

.

středa 17. února 2016

Radiožurnál 17.2. Rozhovor s poslancem KSČM JUDr. PhDr. Zdeňkem Ondráčkem, PhD. Co hledala poslanecká dvojice KSČM na východě Ukrajiny, proč se setkali s představiteli separatistické Doněcké lidové republiky, proč jejich cesta vadila Kyjevu...

17.2. 2016 ČR Radiožurnál (záznam zde)
Dvacet minut Radiožurnálu (17.02.2016 17:05)
Moderuje Helena Šulcová

26 komentářů :

 1. Tak to mábýt rozhovor o Ukrajině nebo ta uvaděčka z rádia má za úkol toho poslance zjebat za tu cestu . Mě příjde že ta nanynka je jeho soudce. Bredy

  OdpovědětVymazat
 2. Jo, jo ta redaktorka dělala všechno, aby poslance Ondráčka chytila za slovíčko. On ale velice chytře a hlavně pohotově odpovídal na její trapné otázky. Ať se snažila sebevíc, tak Ondráčku na nic nechytila a jen se ztrapnila před posluchači. Poslanec Ondráčka má pravdu, že jako občan ČR má právo vycestovat kamkoliv na světě, pokud cestu zaplatí on sám, nebo někdo jiný. Navíc jako poslanec k tomu má jistě ještě alespoň 1000 dalších důvodů.

  OdpovědětVymazat
 3. Ondráček by mohl vyvést KSČM z letargie !!

  OdpovědětVymazat
 4. To byl výslech na gestapu ? Paní Šulcová , my jsme cinkali klíči aby byla svoboda cestování a projevu . Vy rozhlas a čt jste se stali děvkama USA . Poslal bych vás do Kobane , vaši Turci seděli v tancích a dívali se jak bojují Kurdské ženy o holé životy . Vám bych přál 20 minut s is nebo pravým sektorem .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za takovou veřejnoprávní službu bych přál jak té paní, tak úplně všem jejím nadřízeným,
   nikoliv 20 minut ale DOŽIVOTÍ v IS.

   Neboť po počínajícím stěhování národů hrozí snad i podobné doživotí stomilionům Evropanů.

   Pokud se vám zdá to moje přání kruté, trochu se mýlíte. Protože by se průměrná délka života té paní a těch nadřízených, i nás Evropanů, v nové situaci znatelně zkrátila.)
   Děda.

   Vymazat
 5. Pane Ondráček smekám před váma . Měl by jste probudit vedení . Jsou už inventář parlamentu . Marcel

  OdpovědětVymazat
 6. To je strašná pííííča ta Šulcová,ale neni to žádná vyjimka,mezi těmi ostatními tele a rozhlasáky.Jěště,že to bylo tak krátký....

  OdpovědětVymazat
 7. exelentní ukázka: " kdo s kým hraje"

  Moderátorka ukázala, že jí nezajímá obsah a co viděl pozorovatel v Doněcku ,ale proč pozorovatel do DLR odcestoval, proč neměl souhlas ČR a proč tam vyjadřoval své názory
  Být šéfem Radiožurnálu, poslal bych tuto skvělou ženu jako zvláštní dopisovatelku do Sýrie.
  Abychom se dověděli z první ruky o tamním dění.

  OdpovědětVymazat
 8. Slyšel jsem, žasnul jsem.
  Mám pocit, že je to od r. 1948 největší plus co u mně komunisti získali.
  Když to tak bude pokračovat, skoro budu mít koho dalšího volit.

  A dokonce na tom má ještě větší zásluhu sama paní Šulcová. Není to nakonec tak, že ona a Radiožurnál vůbec, vlatně usilují o návrat komunizmu??
  No, zrovna tím bych nadšen nebyl, ale když si uvědomím jak hrůzným se ukazuje ten současný ......
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 9. Pozoruji, ze Putinova hitlerovska luza ne techto strankach je nejvic stastna, kdyz tece Putinem prolita krev nevinnych lidi.
  Zalezte zpet do hrobu, komunisti !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zas mícháš hrušky a jablka dohromady ty pomatený Chujmerovský degenerovaný hovado!!!!!!

   Vymazat
  2. Mám odfaráno 27 let a pro vás jsme lúza . Dva roky zadara v armádě , jsme lůza . Platíme daně , jsme lůza . Lůza nejsou ti co neplatí poctivě daně , uprchlíci , cikáni a vy .

   Vymazat
  3. 5.40 nic se neboj, už brzy na tebe přijde.

   Vymazat
 10. To nacisticko-komunistické prase Ondráček se pēknē ztrapnilo.
  Karel Mach

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty seš co zač,že tady pindáš hovadiny takovýho typu????Potomek věčně nalitýho Veškrny nebo knížete Poserplíny,toho zhovadilce bez mozku????

   Vymazat
  2. Zmrde, ty máš vývod tlustého střeva do dutiny lebeční ! Proto bliješ ty sračky ! Fotr tě měl raději šplíchnout kozám do pití, zachráněný potrate !

   Vymazat
  3. Já bych ani neřekl. Podle mého se ztrapnil tento imbecil 5.54.

   Vymazat
 11. Jakobyste nevěděli, že jsme nepřátelé paní Šulcové a osazenstva Radiožurnálu. Ty dva příspěvky nade mnou nejsou puberťácké výlevy, ale skutečná nenávist.
  Včera jsem musel zase jet po okruhu na Plzeň, toto osazenstvo, které je reliktem převratu roku 1989, by se mělo dostat mezi pneumatiky nasraných řidičů, co uvázli na komunikaci a nemohli se hnout, kvůli stejným blbečkům, kteří navrhli okruh o dvou proudech, přičemž se na něj napojuje sto stejně dimenzovaných a naplněných silnic. Tento obchvat je taky elitní práce ČVUT,
  stejně jako všechno, co udělaly naše elity v tomto státě po roku 1989.

  OdpovědětVymazat
 12. Paní Šulcová je typickým příkladem presstitutky. Přece si nepokazí kariéru nějakou vyváženou reportáří o svobodě projevu, o pravdě a lásce co má zvítězit. Její šéf je určitě taky velmi aktivní presstitut, tak vo co GO. Vítejte zpět v totalitě.....Už jen čekám, kdy se začnou jiné než oficiální pohledy na věc trestat pokutou nebo vězením.

  OdpovědětVymazat
 13. Ona ta Šulcová je taková píčenka,která je sice chytrá vzdělaná,ale nic jiného neumí než žvatlat a stále opakovat,co ji další hajzl nařídí.Napsal jsem ji toto:
  Dobrý den

  dnes po 17 hodině jsem vyslechl rozhovor redaktorky Šulcové s poslancem,který byl na návštěvě v Doněcké republice.

  Ta Šulcová je takový debil nebo je debil ten, kdo ji nařizuje pokládat tak debilní otázky.

  To jste v Čro všichni taková prasata jako ta Šulcová ?
  Doposud mi neodpověděla.
  Jarda

  OdpovědětVymazat
 14. Děkuji poslanci KSČM Zdeňku Ondráčkovi za to, že na východ Ukrajiny vycestoval, demonstroval tam podporu sounáležitost s tamními lidmi, a přinesl nám o tom své osobní svědectví.
  Nikdy bych také neuvěřil, že v systému, který se má za demokratický, může ve veřejnoprávním rozhlase existovat něco tak odpudivě jednostranného a zaujatého, jako je ta jejich presstitutka Helena Šulcová, která odmítá vidět projevy čiročirého nacismu i zločinné rysy té tzv. karatelské protiteroristické operace vládních sil. Sil té kyjevské nacistické bandy, kterou k moci dostaly USA s jejich loutkovou EU reprezentací ...

  OdpovědětVymazat
 15. Prosím vás, ovládejte se a nenadávejte Šulcové do dámských pohlavních orgánů. Ona za to nemůže. Její IQ limituje do pásma slabomyslnosti a to ji omlouvá za výkon předvedený v této debatě.

  OdpovědětVymazat
 16. Prosím, neznáte někdo mail na poslance Zdeňka Ondráčka? Ráda bych mu napsala a vyjádřila svou podporu. Děkuji. VK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tak buď ondracekz@psp.cz
   anebo ondracek@kr-kralovehradecky.cz
   K poděkování i podpoře se připojuji :-)

   Vymazat
  2. Vřelý dík!!!

   Vymazat
 17. Jednoduché . Aparátčníky typu Filipa , Kováčika , Dolejše atd . nahradit lidmi typu pana Ondráčka . Potom by se KSČM mohla vnímat jako opoziční strana , která hájí zájmy občanů ČR.

  OdpovědětVymazat