Reklama

.

.

neděle 14. února 2016

Radost z Vladimíra Kučery? – Až v budoucnu


Lubomír Man
14. 2. 2016
Na první pohled vypadá za svými vousy jako docela hodný a přívětivý děda, ale jakmile ve svém pořadu Historie.cs. na ČT otevře ústa, člověk žasne, co je v něm fanatické nenávisti. Nenávisti proti všem hloupým, omezeným a nechápajícím, že jediné zlo světa jsou Rusko a Putin, jedinou světovou pravdou je pravda neokonzervativní americká.  A jediná pravda česká - z této světové pravdy odvozená a na na české poměry poctivě nasazená - je pravda havlistická a pražsko-kavárenská. Pravda jediná a proto posvátná, kterou musíme jako zorničku oka střežit, a všechny řečičky nepoučených, které by ji chtěly třeba i jen slůvkem zlehčit či zpochybnit, je nutno hnát klackem nejtlustším za hranice naší země. A to nikoliv kamkoli, ale jen a jen na východ. Tam v sibiřských tundrách a močálech nechť tyto zlovolné hovory živoří, než docela a potichu pojdou.

To už ovšem nad světem zaplane zář amerického míru Pax Americana, a jediný světový duch, vycházející z budovy Kapitolu a Bílého domu, ovládne zeměkouli od severu k jihu a od západu k východu, ustanou mezinárodní půtky i války, které dřív tak drásaly svět, a všichni lidé, kteří tomuto cíli přinesli své nejlepší schopnosti – mezi nimi bezesporu i Vladimír Kučera – budou moci odejít na zasloužený odpočinek. Což bude pro nás všechny (pokud ovšem shora popsané přežijem), na celé té věci jediná a opravdová radost i útěcha.

28 komentářů :

 1. P.Kučera už ani není člověk.Může posluhovač zla v naší zemi páchat jen nechutné prskání , bez toho , aby se zodpovídal? Podobným člověkem je i p.Štětina.Další zrůdou je p.Benda a další.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kádrováku,zapoměl jste na prskavce p.Mana.Neni o nic lepší :)

   Vymazat
  2. Man píše, ale neškodí, na rozdíl od výše jmenovaných. Marek

   Vymazat
  3. Kučera ta svý vosloviny žvaní rád a z přesvědčení - zase na druhou stranu, kdo by takovýho starýho vola zaměstnal ?

   Vymazat
 2. Pan Kučera si zvolil, že se bude takto živit, pekař peče rohlíky, pan Kučera má své moudra. není na tom nic divného až na to, že kdyby nebyla poptávka tak pan Kučera by třeba také pekl rohlíky a třeba by byly i dobré. Bohužel pokud bude poptávka bude i nabídka. Pan Kučera je důsledek doby.

  OdpovědětVymazat
 3. Ten člověk nemůže být ani Čech !!

  OdpovědětVymazat
 4. Mně se zdá, že poslední dobou mají všichni účinkující v ČT jednotné zadání - aspoň trochu si rejpnout do pana prezidenta Zemana, do Vladimíra Putina, do Ruska. A to i v zábavných pořadech, na které se ještě před časem dalo aspoň koukat, když už ne se bavit. Tak například pořad Karla Šípa v pátek. Má to ten člověk zapotřebí? Stejně tak se mi zprotivil Marek Eben, a i toho jsem měla za kultivovaného a velmi inteligentního člověka. Pravda se nakonec ukázala ve své nahotě: jsou to prostě jenom komedianti, kteří za pár šupů dělají poskoky a netuší, jak moc se proviňují. Bolí mě z nich srdce, měla jsem je tak ráda! Zdeněk Svěrák, copak to nevidí, co se tady děje? Tak zaslepení nenávistí k Rusku, tak poznamenaní rokem 1968, že neumějí zapomenout a uvědomit si, odkud přichází opravdové nebezpečí? Horší než jakákoliv totalita, která tu v historii byla? Zrovna Svěrák se svým vlastenectvím, které je jemně a trochu didakticky připomenuto v každém jeho díle - filmovém i literárním? Já to prostě nechápu. Když si vzpomenu, jak po prezidentských volbách všichni nasazovali na Martina Dejdara, který jako jeden z mála projevil trochu selského rozumu, jak ho hned chtěli zbavit všech rolí? A režisér Hřebejk,který ve svých filmech vždycky ukazoval obě strany mince, pravdu jedněch i druhých (Musíme si pomáhat), ten se taky zbláznil? Nebo jen poslouchají, co jim kdo nadiriguje? Pak se ale stávají hlásnými troubami nesvobody, což jinak předtím velmi kritizovali a také "za totáče" obrovsky trpěli. Historie CS je jen další z ohavných propagandistických poradů- Takže sory, Šípe, na tvou talkshow se už nepodívám. Zdravím, Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavlo,nic nového pod sluncem. Oč více sami sebe před sebou se pokořili a zhanobili, když procítěně hájili vymoženost předchozího režimu, podepisovali anticharty, podpory únorových prohlášení ÚV KSČ, mávali na tribunu při průvodech na 1. máje, pokud na té tribuně nemávali na průvod, o to více dnes sočí a plivají na vlastní minulost. Možná jim to ulevuje, nicméně na pohrdání sebou samými jim to neubírá. Tak to pohrdání sebou, silou vůle se snaží přenést na ostatní. Komplexy méněcennosti a frustrace, přetavují do vulgarit a neúcty ke všem a ke všemu. V neovladatelném vzteku pak nazvou normální veřejnost, hnědými a rudými prasaty. Pokud si uvědomíme kořeny jejich dnešních postojů, nemohou se nás již ničím dotknout, leda tím, že ztratíme s nimi soucit. Může jim to být lhostejné, stejně jako jsou oni nám. Někdy mohou vzbudit obdiv obrovskou mírou sebezapření, vytvořenou již v předchozím režimu. Nicméně v souvislosti s imigrační budoucí katastrofou a svázanou imigrační vládní politikou, překonávají únosné meze. Nelze se tudíž divit, že se cpou do uplatnění v oblasti politické, kde herecký talent je skvělou kvalifikací a nachází uplatnění. Chce to trošku nadhledu a lze se i pobavit úžasem, kam až může lidská důstojnost populárního tvora z umělecké fronty, kam až může klesnout. L.P.

   Vymazat
  2. 18:52
   Kořeny jejich dnešních postojů jsou jinde, a to v jedné věci, kterou mají společnou.

   Vymazat
  3. Takže kde jinde? V příspěvku je pouze uvedeno: Pokud si uvědomíme kořeny jejich dnešních postojů, nemohou se nás již ničím dotknout, leda tím, že ztratíme s nimi soucit.

   Vymazat
  4. To Pavla 14. února 2016 18:11
   Váš údiv je na místě a člověku, který se problematikou nezabývá hloubkově jejich chování nedává smysl. Je přeci proti "kozímu ocasu" cíleně usilovat o zánik vlastního národa a evropské civilizace, tak jak to předvádí kníže Karel a spolek sluníčkářů. Studentům nelze nic vyčítat, ale Vámi jmenovaní a další již mají vlastní rozum a dostatek životnách zkušeností, aby dokázali rozpoznat důsledky svého jednání. U herců a dalších "intelektuílních" špiček nelze argumentovat zatměním smyslů, nebo omezenými rozpoznávacími schopnostmi. Ne - ono je to totiž jinak!!

   Jednotícím prvkem je bohužel příslušnost k vyvolenému etniku. Zajíisté jsou mezi nimi i jednotlivci od jinud. Oni však jen potvrzují v Čechách stále platné: "Výjimka potvrzuje pravidlo."

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
  5. Pavlo,
   ač Vás neznám, srdečně zdravím!A sdílím do posledního slova vámi napsané.
   Marcela

   Vymazat
  6. Ferro to napsal srozumitelně. Dokud se nenaučíme rozpoznávat naše a jejich a preferovat jen ty naše, nehneme se z místa. Vyjímky existují, ty dostanou příležitost později. Napřed musí být většinou odstraněn "Havlismus" u nás a ve světě NWO-což je jeden beznárodní miš-maš pod vedením geneticky upravených nadlidí.

   Vymazat
  7. Paní Pavlo, netušíte ani, jakou jste mi svojí odpovědí udělala obrovskou radost! Přesně takhle jako Vy to cítím už nějakou dobu sám a myslel jsem, že jsem v tom názoru sám. A potom potěší, když si člověk přečte, že někdo jiný to vnímá stejně. Snad bych ještě doplnil v tom Vašem výčtu Miroslava Donutila a samozřejmě, jak uvádí L.P. režisér Hřebejk. Myslím, že jedinou odpovědí na jejich počínání je nesledovat jejich pořady, filmy a hlavně nechodit na jejich vystoupení, s kterými tu a tam jezdí po vlastech českých a moravských. Poloprázdný sál a nezájem o jejich názory a hlavně o ně samotné je tím jediným trestem, na který slyší. Snad..:-) Vladimír

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  9. Tak znovu : Paní Pavlo, mluvíte mi z duše.Tento pocit mám už rok. Tehdy pan Šíp moderoval velký pořad a v úvodu mluvil něco o Geeblsovské lži ve vztahu k panu Okamurovi. V ten okamžik jsem zmáčkla jiné tlačítko a od té doby ho nemusím. Takové případy se tákají i pana Krause, který se vždy otřel o našeho pana prezidenta. A tak jsem je měla ráda. Blanka

   Vymazat
  10. Nejspis maji ti inteligentni lide mnohem vic rozumu nez ty, komunisticka kravko.

   Vymazat
  11. I nám, mně a mojí ženě, mluvíte paní Pavlo z duše. A ještě poznámka k Anonymní 2:33-opravdu jen inteligent v rozhovoru s Bárou Špotákovou připomíná komunistickou funkcionářku.

   Vymazat
 5. Výjimečně nemohu s Lubomírem Manem vyjádřit souhlas. který by mohl být podepřený jakoukoli znalostí televizních výpotků zmiňovaného tvora jménem Vladimír Kučera. Kazit si večer sledováním této lidské kreatury přesahuje meze mé snášenlivosti.

  OdpovědětVymazat
 6. Kučera je dobytek.

  OdpovědětVymazat
 7. Netuším, kam chodil pan Kučera do školy a z jakých učebnic se učil, podle toho, jak svá školní léta hodnotí /a od doby školních let zjevně nepřečetl ani písmenko/, tak nejspíš základem jeho výuky byl Hlas Ameriky. Je ale škoda, že svými hloupými poznámkami mrší velice kvalitní vystoupení odborníků - dr. Žemličky, dr. Bobkové, dr. Klápště a dalších. PROČ ASI ani v jediném pořadu moderovaném dr. Šedivou- Koldinskou nepadne jediná pitomá poznámka? Já si to vysvětluji tak, že paní moderátorka je znalá a noblesní, pan Kučera je ...Určitě stojí za to psát hodnocení naší televizi. On vám sice nikdo neodpoví, mně také neodpověděli, ale máme si nechat za své peníze otravovat mnohdy i kvalitní pořad? No a pokud jsou hosty pana Kučery pánové z ÚSTR, tak najdu jeden malý červený knoflík na ovladači.

  OdpovědětVymazat
 8. Panove, kdyz mluvite o vyvolenem narode, tak to jsme pouze MY, cisti slovansti CESI !
  Nejen, ze jsme daleko hezci a inteligentnejsi nez vsichni ti druzi, ale mame i intuici, radary a schopnost samostatneho
  mysleni !
  Ti druzi svym tribalismem a kmenovym smyslenim maji zarucenou degeneraci. Proto utoci na pozice vlivu skupinove a nepotismem dosazuji svoje soukmenovce.

  Jsou to skareda neschopna NEMEHLA a po cele dejiny vsude na svete, vzdy dostanou nakladacku, ktere se potom divi jako Alenka v risi divu.

  Jsou vsak uzitecni pro nase sebevedomi ! Kdyz se k nim prirovname, tak si uvedomujeme nasi SUPERIORITU danou antickymi Bohy.
  Napr. ja Katolik HONOLULU, jsem krasny, jako zamecky PAV.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kroupa Frantisek15. února 2016 16:37

   Pane, už dlouho vás zde pozoruji a při vašem výstupu se královsky bavím. Jen tak dál. Zdravím. Gerontusinza.

   Vymazat
 9. Co je Kučera zač nevím, nějak mi unikl (jak se zdá žádná škoda) to co cintá je úsměvné. Pojdme si za půl roku osvěžit ty jeho žblepty a uvidíme jestli měl pravdu.

  OdpovědětVymazat
 10. Rasove studie jsou prisne zakazane !
  Jenze ja je zacal studovot v Pretorii v Jizni Africe za panovani B.J. Vorstera a studie jsem dokoncil o 30 let pozdej v Americe.

  My Slovane jsme definitivne vyvoleni, ale psat o tom, ktere vesmirne zakony to naridily - nejde, bylo by to okamzite smazano ! (Jako uz nekolikrat.)

  Kdyz vam to nemohu vysvetlit a napsat, kde byl vas pradedek v roce 4000 B.C. a co tam delal, tak mi musite verit.
  JIM NEVERTE ! Oni maji prikazano vam lhat.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 11. Se SSSR na věčné časy a s USA do věčných lovišť. Pánbůh s námi a zlý pryč, úpí analytik nad ČT.

  OdpovědětVymazat
 12. S panem Šípem jsem se osobně setkal 1x a byl to nezapomenutelný zážitek. Svého času pořádala Nova fotbalový turnaj v sálové kopané v basketové hale na Spartě. Moderátorem byl pan Šíp. Zajišťovali jsme tehdy průběh akce. Pan Šíp se již při zápasech ve skupinách opil tak, že v místním bistru blábolil nesmysly a vůbec nebyl schopen stát na nohou, natožpak moderovat. Teprve když se vyzvracel /částečně na zem, částečně na svůj oděv/, pochopil, kde se nalézá a nechal se odvézt domů. Jo, to je pašák, ten pan Šíp.

  OdpovědětVymazat
 13. P.Kučera -zlo na pochodu

  OdpovědětVymazat