Reklama

.

.

úterý 2. února 2016

Rakousko: Kolik dostane na sociálních dávkách druhá či další žena muslimského uprchlíka?

2.2.2016   Pravý prostor
V Rakousku žije 45.000 uprchlíků s pozitivním asylovým řízením, z toho jen 7% (3150) z nich má šanci získat nějakou práci. Zbytek bude žít ze sociálních dávek státu (ministr financí odhaduje 38 700). Přičemž 20% muslimských azylantů žije v bi(či více)gamním svazku.
Nicméně i v tomto problému se jako vždy muslimům ustupuje, aby jim náhodou ze strany xenofobních Evropanů nebylo ublíženo. Vše se jen zabalí do úřednického ptydepe a tisíce eur od pracujících rakouských daňových poplatníků zase o něco lépe živí muslimské „chudáky z válkou zničených zemí“.

„Hauptfrau“ neboli hlavní žena má nárok na 620,87 Euro, dítě 223,51 Euro, „Zweitfrau“ neboli druhá žena 620,87 Euro, rodina se dvěma manželkami a 4 dětmi si tak přijde na 2756,65 Euro (tedy v přepočtu zhruba 75 000,- Kč měsíčně) sozialhilfe/sociální pomoci. Pokud jsou zatím bezdětní, pak „triorodina“, jeden muž a dvě ženy, dostávají měsíčně ze sociální rakouské sítě 1 862,61 Euro ( asi 50 000,- Kč).

Paradoxní je, že v Rakousku se jinak bigamie trestá podle zákona a může být potrestána odnětím svobody až na tři roky. V sousedním Německu jsou nyní tyto excesy již otevřeně kritizovány. Média píšou, že „sociální stát financuje polygamii.“ Úřady však tvrdí, že žádné bigamní svazky zatím nenašly… Jak tedy „Zweitfrau“ vyplácejí?!

10 komentářů :

 1. Jaké sociální dávky pro zločince v EU? Proč soudy nesoudí? Merkel,Sobotka,Dinsbier,Kocáb,Šabatová přece i u nás tvoří největší islám.nebezpečí,dovolují překračovat státní hranice a páchat trestné činy,proč ještě nestojí před soudem a nesedí v base,už tam měli být!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Tenhle systém evropských elit bude mít jediné vyústění. Rozpad právního řádu. Pokud bude jedna skupina podporována v nerespektu, nelze očekávat, že ten kdo ponese tíži bude něco respektovat. Vládnoucí elity zcela odtržené od reality budou mít tendenci přijímat stále tvrdší a tvrdší zákonná opatření proti vlastnímu lidu, tedy voličům a poplatníkům, kteří je drží u moci. Odtržeností od reálného života a potřeb platící většiny si ale zákonitě musí podřezat větev, protože ani to jim jejich opovržení póvlem z ulice neumožní spatřit. Nedodržování zákona a opovržení zákonodárci a proevropskou duhovou elitou ze strany majority se stane nutností k přežití a to se všemi bolestnými důsledky a ději z takové situace plynoucími.

  OdpovědětVymazat
 3. Sakra proč utíkají!? USA je zbavily diktátorů, mají demokracii a pořád se jim to doma nelíbí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi ta demokracie kterou jim tam USA instalovaly není pro ně to pravé ořechové .

   Vymazat
 4. Jdu blejt. . . (Už nikdy nebudu volit ČSSD)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky nebudu volit zrádcovskou a kolaborantskou ČSSD. Budu volit Okamurovu stranu.

   Vymazat
 5. Je to věc občanů z takto postižených států.Nic pro-
  ti tomu nedělají.Odmítnout všechny migranty.Vláda
  ČR už je sem sama dopravuje.Taky jsme zticha.Živit
  je vláda bude z čeho.Nestačí těch asi 600 000 Romů?
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem slyšel zatím nepodložený výrok, že Cikáni budou konvertovat na islám, aby se dostali k více žen a ke štědřejším sociálním dávkám.

   Vymazat
 6. Jak osobně vím moje známa ve Vídni bere 680 euro nemůže stim vyjít chodí ještě na jednu práci a přes neděli hlídá malé dítě aby mohla zaplatit byt adalši poplatky! Je rozená Rakušanka ! Takže stačí když každá žena porodi 3 islámečky a jsou za vodou až do důchodu ! Rakušané jsou skutečně blbý jestli to budou podporovat ! Už dnes je Viděn plnáTurků !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravim Tě Moni!
   Máš pravdu...
   já se tu také cítím jako v Instanbulu..
   kdyby mně tu nedržely velmi vážné rodinné
   povinnosti,jsem z vteřiny pryč!
   pa opatruj se
   vlaštovka

   Vymazat