Reklama

.

.

úterý 23. února 2016

Schapiro, solární zločinci a jejich mluvčí soud: Vitásková je vinna, překáží nám!

23.2.2016  PařátDnes

Že ještě nebyla Vitásková ve funkci, že ještě nebyla předsedkyní ERÚ? No a co? Blokuje vyplácení peněz solárním baronům a může mluvit do energetiky na výstavbu Temelína. ----
A takovýto člověk je zločinec!

Mistr Jan Hus lhal a rouhal se, byl upálen.

Soudce Aleš Novotný uznal Vitáskové vinu:

Za vytvoření podmínek k vydání licencí má jít Vitásková na 8,5 roku do vězení. Vitásková nastoupila do úřadu až v létě 2011, tedy více než sedm měsíců po udělení licence... Vitáskovou pouze zavřeme na osm let a to už budou všechny peníze vyplaceny. 40 miliard x 8 let.. A dostavba Temelína + cenový výměr pro USA? Není co řešit... Následně prý žádá soudce Novotný za potrestání sebe sama!

Nezabránil prý upálení Mistra Jana Husa a to je tak závažné obvinění, že nadále nemůže nosit soudcovský talár. A že v tu dobu nežil? No a co, kdyby žil, stejně by nezabránil...

Také vám tyto výroky připadají až natolik uhozené, až je vám trapně?

Jak to, že ten, kdo tyto dotace před předsedkyní Vitáskovou skutečně schválil, nikde v kauze nefiguruje? No, a aby všemu nebyl konec, tak jakýsi premiér, nazývaný "Rovnátko" veřejně říká: my zvýšenou cenu pro občany nepřipustíme. Jo, to je krásný výrok toho, kdo za náhrady zakoupil byt. Pouze se stala malinká chybička: ten, kdo dal zadání ERÚ, nebyl nikdo jiný, než onen "Rovnátko" premiér se svojí zvláštní partou.

A dosti frašek jakoby nebylo, když nižší úředníci předsedkyně Vitáskové premiéru "Rovnátkovi" vyhověli, tak onen "Rovnátko" narovnal předsedkyni Vitáskovou do latě a zařval: já tuto cenu nepřipustím! Jo jo, to se mu to řve, když ona předsedkyně se "šprajcla" už předtím a odmítla to podepsat. Komedie, co nemá konce.

Skutečně jsme poslední dobou v království bláznů? Navíc když v rozsudku je, že trestný čin Vitáskové se mohl stát, protože dle mailu mohla Vitásková a také nemusela někoho zvýhodnit. Zajímavé: soudce nepochybuje, pouze jeho jistota je založená na nejistotě? A vrchol frašky? Tak se držte stolu, nebo židle: pani Vitásková podala trestní oznámení na syny miliardáře Zemka na podezření zneužití dotací kvůli licencím na ony dvě solární elektrárny. Policie tato trestní oznámení odložila, jakože se nic nestalo. A následně policie obvinila - hádejte koho? Přece předsedkyni Vitáskovou, že zvýhodnila ony dva syny, na které podala trestní oznámení.

P.S. Faktem je, že odborníci se shodnou, že je odsouzená právem. Teda, odborníci... „Už ve chvíli, kdy ji někdo obvinil, měla z morálního hlediska odstoupit. Nyní již je pět nebo deset minut po dvanácté,“ řekl výkonný ředitel České fotovoltaické asociace Petr Maule...

Podle výkonného ředitele Aliance pro energetickou soběstačnost Martina Sedláka je rozhodnutí soudu třeba respektovat... Vitásková by měla v úřadu skončit také podle Solární asociace.

„Obecně. Člověk, který je stíhán v souvislosti s výkonem své funkce, by měl ve funkci skončit,“ řekl dnes mluvčí asociace Miloš Cihelka.

A samozřejmě další: Energetický specialista ekologické organizace Hnutí Duha Martin Mikeska dodal, že podle služebního zákona by měla předsedkyně odstoupit úřad v tomto měsíci.

Takže celým internetem běží, že dle příjemců 40 miliard je Vitásková vinna a tudíž je třeba ji nahradit někým povolnějším, kdo vyplatí dotace bez mrknutí oka.

To vážně nemá chybu!

58 komentářů :

 1. Psal jsem České televizi :-)))) Nesouvisí to přímo s Vitáskovou, se situací tady v tom státě ano.

  Dobrý den objektivní Česká televize.
  Je to několik dní, prohlížel jsem si nahrané videokazety. Na jedné jsem našel nahraný pořad o Sýrii, který natočila Vaše televize, je 13 let starý - Cestománie.
  Popisujete tam Sýrii jako ráj v arabském světě, jako místo společenské i náboženské tolerance a snášenlivosti. Dnes, hlavně poslední tři roky, se Váš postoj radikálně změnil? Jak je to možné?
  Otázka hlavní: Co se týče dokumentů o Sýrii, které jste natočili před tím, než se z pana Asada stal vrah a zločinec, prakticky VŠECHNY jsou zablokovány. Třeba tento:http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1095875447-cestomanie/299323231370017-syrie-tisic-a-jedna-tvar


  Můžete mi sdělit důvod???!!!!!!!!!!!!
  Možná, že je zablokovali "Roztleskávači proruské propagandy", aby Vaši televizi dehonestovali a vzbudili zdání, že vaše vysílání je poplatné době, případně vlivu USA a EU!!! Já jsem přesvědčen, že Vaše objektivita "nezná hranic", že Vám i nám škodí "proruské rozvratné živly", které ustavičně škodí rozkvětu naší společnosti a rozvoji našeho věčného přátelství s USA!!!
  Ohledně "proruských škůdců" jsem Vám již psal, ještě jste neodpověděli.
  Tedy mne zajímá:

  1)Proč jsou staré dokumenty o Sýrii blokovány?

  2)Není v České televizi přítomen proruský agent, který podvrací naše spojenectví s USA?
  S pozdravy:
  Republiku si ruskou propagandou rozvracet nedáme.
  NATO - Pevná hráz míru a kapitalismu.
  Po boku USA v boji proti ruské rozpínavosti, proti mezinárodnímu terorismu, za mír a stabilitu na celém světě.


  Čest Vaši práci. M

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1***
   Ale můžete doma házet hrách na zeď a patrně to bude smysluplnější....

   Vymazat
  2. vy sledujete ještě lžibednu a ještě se divíte ?

   Vymazat
  3. Házení hrachu na zeď bude rozhodně smysluplnější.Jednou jsem se rozhodl poslat stížnost RRTV...., ale teď alespoň vím, že tahle "úctyhodná" instituce pracuje podle zásady - stěžujte si na co chcete, my vám odpovíme na co chceme.

   Vymazat
  4. váš dopis byl na kopírce namnožen na jemný papír a rozeslán na všechna oddělení ČT jako zábavné čtení na WC, s následným použitím

   Vymazat
 2. P.Vitásková je nevinna -vinnu má celá řada korupční¨íků a zlodějů minulých a dnešní vlády .Jednoho dne půjdou všichni na hranici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepůjdou, všichni jsou totiž spohodlneli priposranci.

   Vymazat
 3. Jednoho dne budete vást tuto zemi pí .Vitásková

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (Asi mělo být "vést"?)

   Vymazat
 4. Necas si dovolil mluvit s Putinem 20 minut bez tlumocnika. Na poradu byla i dostavba Temelina. Po navratu byl okamzite zlikvidovan. Vitaskova je jen dalsi prekazka na stane prodeje Westinghouse Cinanum za vyssi cenu pro ziskani zakazky dostavby Temelina.

  OdpovědětVymazat
 5. Přirovnávat celé dění kolem Aleny Vitáskové k Absurdistánu je hrubou urážkou Absurdistánu!
  To, co se zde jako dědictví našich klausů úspěšně vytvořilo, je nefalšovaný Mafiozostán.
  Teď už máme, co jsme chtěli! ...

  OdpovědětVymazat
 6. Z komentářů na ČT 24 ze dne 23. února 2014, hned po vynesení rozsudku nad paní Vitáskovou. Přizvaná novinářka z Dnes, řekla, že spojení soudního přelíčení dvou fotovoltaických elektráren Zemků a případ Vitáskové je nešťastné. Diplomaticky řečeno, ale budíž. Dále řekla, že Vitásková je ve funkci na úrovni guvernéra ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY. A teď úvaha. Dovedete si představit, kdyby guvernér ČNB odmítl na pokyn zahraničního kapitálu čítajícího v ČR 80% všech firem a 100% všech bank uměle oslabovat Českou korunu na úroveň 27 Kč za 1 Euro, když reálná hodnota jednoho Eura by měla být na úrovni 18 Kč za Euro a všechny dovážené potraviny a zboží ze západu by mělo být o 1/4 levnější a naše platy by neměly být na úrovni 1:5 ale 1:1 se západem? Jak dlouho by současný guvernér ČNB byl ve funkci. Myslím že né dlouho, po té co by se zjistil sexuální nebo jiný skandál, nebo něco podobného. A teď další informace z ČT 24. Jako důvod nových tarifů se uvádí spravedlivé nastavení za platby distributorům a bla a bla, bla. A nejednou zazní informace, že zahraniční firmy si stěžují na vysokou cenu elektrické energie a nové nastavení sazeb za elektrickou energii ma zajistit jejich zlevnění pro zahraniční firmy. A jsme u jádra pudla. Je to to samé jako s oslabováním koruny. Zahraniční kapitál potřebuje ještě více vysávat občany ČR a kromě toho, že je vysává neskutečným způsobem, že zisky v ČR vytvořené odvádí a daní u sebe doma na západě, že znehodnocuje korunu a tím si snižuje náklady a zvyšuje zisky a zdražuje pro občany ČR všechno zboží z dovozu, že máme v ČR oproti západu nejdrahší internet, telefonní hovory, potraviny, vodu, elektriku, bankovní poplatky, tak tomuto zahraničnímu kapitálu je to ještě pořád málo a požaduje, aby jsme mu platili ještě elektrickou energii, aby měl ještě větší zisky a u toho samozřejmě nezůstane. Vzpomeňte si, jak v roce 1990 nám bylo odborníky na všechno jako byl Klaus, Ježek, Dyba a ostatní vnucováno, že je úplně jedno kdo vlastní firmy, jestli to bude stát, nebo západní kapitál, oni ty firmy tady odsud nikdo nevezme, zůstanou tady a budou vzkvétat a my za několik let pod západním vedením dostihneme Rakousko. Pamatujete na to? A výsledek? Rakousko ani žádnou jinou západní zemi nikdy nedostihneme, prostě proto, že oni nám to nikdy nedovolí, protože jsme jim odevzdali všechno a jsme poražení ve studené válce a oni jsou ti, kteří nám určili reparace a ty se rovnají úrovni reparací Německu ze strany západních zemí. Takže budeme platit, platit a platit. A kdo to bude zajišťovat. No přeci naše loutková vláda plně podřízená západnímu zahraničnímu kapitálu a Bruselu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokračování:
   S paní Vitáskovou oni už zatočí. Mají to dobře podchycené. Je vidět, že pro západní kapitál pracuje i naše justice. Když už nic, tak každý z nás si položí otázku jak je možné, že nejsou obvinění ti, kteří v roce 2010 udělili oběma elektrárnám licenci a je odsouzen někdo, kdo tam přišel až po sedmi měsících a jak to že nebylo vyčkáno rozhodnutí správního soudu, který ještě nerozhodl ve věci udělení těchto licencí. Jednu pozitivní informací pro nás všechny to ale má. Víme, že nezávislé soudy jsou závislé. Pamatujete na rozhodnutí státního zastupitelství ve věci Čunek. Pamatujete na amnestii Havla, když pustil nejtěžší vrahy a další amnestii Klause, když pustil miliardové zloděje. Pamatujete na propuštění Katarského prince ministrem Němcem? Pamatujete na všechny případy soudců, kteří na základě zákona o konkurzu a vyrovnání likvidovali jednu firmu za druhou, kolik firme krachlo na základě neexistujících dluhů, kolik lidí přišlo o práci? Pamatujete na množství bank a kampeliček, které krachli v období roku 1993 - 2000. Pamatujete kolik objektů bylo zastaveno u bank na základě falešných odhadních posudků nějakých drahých kamenů a odhadů nemovitostí? Pamatujete kolik krachlo firem na základě zmanipulovaných privatizačních projektů. Pamatujete kolik bylo rozkradeno státních peněz při státních zakázkách na padáky, Pandury, letadla CASA? A poslední otázka. Kde jsou ti odsouzení za škody v řádu dnes už mnoha bilionů korun, to znamená, ano odhadujete správně, v řádu několik státních rozpočtů. Jednou jsem zachytil větu z článku amerického novináře působícího na našem území. Ta věta zněla: " Kdyby západní demokratické země chtěly, aby korupce v ČESKÉ REPUBLICE nebyla, tak korupce a rozkrádání v ČR nebude". Konec citátu. Co tato věta vlastně říká, když jak již uvedeno, 100% bank vlastní zahraniční kapitál a 80 % všech firem rovněž vlastní zahraniční kapitál. Tato věta znamená, že ten kdo to tady řídí není naše vláda, ale zahraniční kapitál a ten kdo nejvíc tady krade je ten samá kapitál.

   Vymazat
  2. Nic nového pod sluncem, to si mohl každý spočítat už v roce 89, že výsledek bude takový. Boghužel nikdo nepočítal, všichni si mysleli,,,,myslet znamená nic nevědět. Bohužel s tím už nikdo nic neudělá. Změna může nastat až s pádem velkého bratra a to bude ještě pěkně dlouho trvat. Každý kdo tvrdí něco jiného, je buď trouba nebo velkého bratra obdivovatel.

   Vymazat
  3. 1***
   HDP na obyvatele u nás je prý 26 590 USD za rok!!! Tedy cca 630 000,-Kč!!! (Kdo to má?)
   Pro srovnání:
   Německo má třeba 44 999 USD na obyvatele / rok. Čili naše ekonomická výkonnost je na cca 59% té Německé!!! Platy či příjmy ale nejsou u nás na 59% platů či příjmů Německa, ale na cca 35%!!! Myslím, že kecám, že to je ještě horší... Otázka za všechny prachy: Kam mizí těch 25-30%?
   Odpovědi jsou jen dvě:
   A)20-25% naší produkce mizí třeba do toho Německa.
   B)HDP České republiky je ve skutečnosti o těch 25-30% nižší, než uvádějí statistici!!! Tedy za posledních 25 let jsme se k Německu v životní úrovni nepřiblížili ani o trochu, nýbrž možná i vzdálili!!! K tomu bodu A i bodu B je třeba přidat rostoucí zadluženost státu + rostoucí zadluženost domácností + klesající majetky státu + klesající úspory domácího obyvatelstva!!!
   C)Kombinace bodu A a bodu B!!!

   Osobně se přikláním k B) Z různých zdrojů na netu jsem zjistil, že objem naší ekonomiky je cca 3,7 biliónů Kč/rok. To odpovídá cca 360 000,-Kč / rok / osoba - tedy cca 15 000 USD/rok/osoba a nikoli 26 590 USD!!! Ale pozor! Kdo si u nás vydělá 360 000,-Kč /rok? Nemluvě o tom, že by to měl být průměrný příjem včetně důchodců a dětí! Tedy zaměstnanec by měl mít ve skutečnosti ještě více než těch 360 000,-Kč /rok!!!

   Vymazat
  4. Anonymní 14:45
   Najednou vykoukl jarmulkář a všechno v pořádku.

   Vymazat
  5. Pro 14:40, 14:45 .
   Máte naprostou pravdu. Velice dobře jste to popsal. Děda.

   Vymazat
 7. Dotace solárním baronům a OKD?Za vším ČSSD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @.14:59,milej zlatej to všichni víme.V té dobé sedělo v parlamentu za ČSSD 70 poslanců/40 pravověrnÿch+30 bývalých komunistů/a ti uměli a uměji dělat politiku.Po tolika letech nemá cenu kádrovàní,pravda,jenže za starého Zemka,který v tom má prsty,ale nikde o něm není slyšet,to/možná/odseděj synci a "kamarádka"
   Vitasková,že?Za svinstvo tj.ukradnutí s pomocí odborařů OKD státu partou zasloužilích soudruhů V.Koláček,Otava,
   Przybyla je dnes viněn Bakala.Dobrý,co?Jsou to holt paradoxy.

   Vymazat
 8. Výdobytky Velké homosexuální listopadové revoluce.
  Pražská teplárna, justiční mafie, rochnění si v americkém análu, apendix Německa.
  Tenhle HNŮJ nedopadne dobře.

  OdpovědětVymazat
 9. Odvážných lidí je jak Šafránu. Pozor, abychom jednou neříkali: ach jó, ach jó, ach jó, kam se poděli, odstěhovali se nebo umřeli. Ne, prostě je zavřeli!

  OdpovědětVymazat
 10. Vypadá to také tak, že i nové tarify plateb za elektřinu od 1.1.2017 jsou provokací, kampaní za znemožnění paní Vitáskové. Navíc jsou pokusem o sprostou zlodějnu na úrovni největších předešlých (soláry, velké privatizace). Sobotka o nich mluví jako by to byla zlodějna kterou zavinil ERÚ. Lidé ne dost znalí věci si nutně domýšlí, že tedy Vitásková. Jenže ona byla proti návrhu od samého začátku, včetně nesouhlasu ve sněmovně. Právě ona trvá na důkladné půlroční veřejné diskuzi. Prostě špína. Ne! Smradlavé bahno. Že tomu tak je, ověřte si na faktech:
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/11/15/revoluce-v-tarifech-elektriny-prijde-v-roce-2017-pripravte-si-srajtofle/

  A vy méně majetní (Sobotka uvádí 38% domácnstí), tady si zjistěte o kolik se to má řádně nezdůvodněným poplatkem za elektroměr zdražit. (Mám dům se zahradou, cirgulu a podobné nářadí, jinak všude LED žárovky a velice malou spotřebu, zdražení dělá 5000,- navrch, důchod zvedli o 40.-.) Návrh tarifú naprosto znehodnotí dosavadní snahy o šetření energií a likviduje je i do budoucna. V protikladu se všemi energetickými koncepcemi západních ekonomik.
  http://www.novatarifnistruktura.cz/nn.php?typ=doma
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 11. Ať jí dá prezident milost a nebudou jí moct vyhodit z práce a začne to být zajímavé.

  OdpovědětVymazat
 12. Abych se vrátil k paní Vitáskové: Podle vyjádření mluvčího ERÚ je těm dvěma elektrárnám vyplácena cena za dodanou elektřinu v sazbě, platné od od roku 2011 ( tj. ve výši, na kterou má nesporně zákonný nárok). U soudu probíhá spor o to, zda oběma Zemkům přísluší sazba z roku 2010. Mohl by někdo vysvětlit, kde došlo ke způsobení škody?
  Pokud je to totiž pravda, potom by podle mého měl být státní zástupce okamžitě odvolán a zažalován z trestného činu. A ten soudce, který mu na to kývnul, by měl být superarbitrován pro blbost.

  OdpovědětVymazat
 13. 13:51 nechápu jenom, proč se bankrotující Westinghouse stále označuje za americkou firmu. Westinghouse je firma vlasněná japonskou firmou Toshiba. Po katastrofě jaderné elektrárny při tsunami v r. 2011 a po omezení výroby v japonských jaderných elektrárnách, by se této prodělečné Westinghouse ráda zbavila i Toshiba a prodala ji někomu, kdo má balík peněz. A ten má dnes asi už jenom Čína. Dostavba Temelína nebo Dukovan má na prodejní cenu Westinghouse již téměř nulový vliv, Česko tuto firmu rozhodně nespasí.

  OdpovědětVymazat
 14. Jestli půjde Vitásková sedět, pak už nelze vládě a justici vůbec nic věřit.

  Smutné je to, že to bude obyvatelstvu, které nekrade, naprosto jedno. Nechají ji v tom.

  OdpovědětVymazat
 15. Dovoluji si vznést malou poznámku.Jana Husa upálili,
  protože byl dobrý katolík.Tak to prezentoval jeden
  brněnský prý církevní historik.Jinak se nemůžete di-
  vit.P.Vitásková jim nechce proplatit něco,na co nemají nárok.To se nesmí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 16. Jedním z největších lumpů ve věci fotovoltaiky je sám borovný ministr MPO Jan Mládek, který se velice zasloužil o tuto lumpárnu. Petr

  OdpovědětVymazat
 17. Tak toto je mnohem horší než to, že všechen ten zlodějský ksindl rozkrádající stát už dávno nesedí ve vězení. Když už nám zavírají zcela nevinné lidi! Toto je další politický proces. Samozřejmě mě taky hned napadl Zeman a milost, ale byla by to z nouze ctnost, pokud vůbec. Jim jde totiž zejména o to jí odstavit a to exemplárně, pro výstrahu případným dalším statečným. To se dělalo odjakživa, nic nového pod sluncem. Smíříme se s tím?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevolte ČSSD a dobře si to pamatujme ! V loňském roce se ministr Mládek za ČSSD v tv chvástal a ujišťoval reportérku, že elektřina pro domácnosti nezdraží. Jak to je v reálu vidíme všichni. A ještě ta drzost Sobotky, křičet, že tarify, které ČSSD včetně Sobotky je nutné přepracovat. Jak úsměvné, on si snad Sobotka myslí, že jsme úplný tupci a že si myslíme, že nám vládne Bureš :-)))))kdyby mohl, tak to svede na něj.

   Vymazat
  2. Nevolme už žádnou "zavedenou" stranu! Nezbývá než hledat nové.
   Mám za to, že největší riziko je nehledat a volit "osvědčené". Jsou všechny osvědčené dokonale. Jsou v nich stále stejné "charaktery".
   Za zavedenou považuji i ANO (i když samotného jediného Babiše oceňuji).
   A v článu Vojáci v záloze .... jeden diskutér napsal, a je tomu tak:
   "Že to spěje k celoevropské revoluci, o tom, ať nikdo nepochybuje".
   Nesmíme se bát ani o volbách. Děda.
   Děda.

   Vymazat
 18. Já bych šel na začátek,kde se vůbec vzala Vitásková,kdo ji prosadil do toho úřadu.Mě napadá,že to měla být neškodná osoba,podepsat cokoliv.Jak se uvádí,proteče tam velice mnoho mld.a příjemci nejsou ledajaký,ale přímo ti největší mafiáni.

  OdpovědětVymazat
 19. Už je to poněkud únavné, vyvracet již dávno vyvracené bludy kolem zdatné herečky Aleny Vitáskové…

  - Předně Alena Vitásková nebyla odsouzena za to, že udělila licenci nedostavěné FVE v době, kdy nebyla ještě předsedkyní ERU, ale za to, že „Vitásková (podle krajského soudu v Brně) vytvořila podmínky, ABY MOHLY ZŮSTAT V PROVOZU“!!!
  Pane Dvořáku, Vámi převzatý článek bohapustě lže a brilantně překrucuje realitu.

  Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/soud-ulozil-vitaskove-v-kauze-solarnich-elektraren-osm-a-pul-roku-vezeni-1273155#utm_medium=selfpromo&utm_source=newsletter&utm_campaign=e15news

  Vitásková prostě dojela na to, že se snažila stopnout přezkum podezřelých licencí, který zahájil ještě její předchůdce Fiřt, protože Fiřt současně podal na své tehdejší podřízené, tam kde měl podezření z machinací, trestní oznámení.


  - Dále je poněkud úsměvné, pokud se někdo domnívá, že Vitásková bojuje za naše peněženky… tam, kde měla reálnou možnost v souladu se zákonem ušetřit a to tam, kde byly licence podvodně získané, tak tam umožnila ponechání licencí! (Přitom teatrálně ve chvíli, kdy ji teče do bot, odmítla vydat cenové rozhodnutí, které je povinna vydat ze zákona.) Zatímco tam, kde je ZCELA V JEJÍ KOMPETENCI stanovit výši plateb za regulované služby, tak tam směle JDE NA RUKU VELKOODBĚRATELŮM NA ÚKOR NÁS ŘADOVÝCH OBČANŮ!!! Proto vy všichni, co si myslíte, že by Vitásková bránila naše peněženky před megatunelem jménem přístavba TEMELÍNA, tak si to myslete dál…

  Vitásková je prostě jen zdatná héééérečka, která má ráda vůni peněz, nic víc.

  Nebo si vážně myslíte, že už jsme tak daleko, že lze reálně odsoudit v mediálně sledované kauze někoho zcela bez důkazů???

  Zdr.
  JiB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsme ještě dál.Soudci rozhoují, jak potřebují mocní. Již dva roky je zřejmé z vyjádření Sobotky a spol, že jim Vitásková vadí a tak hledali a hledali (vždyť chtěli využít i služebního zákona), aby se jí mohli zbavit. To je zřejmé. Další příklad je rohodnutí o vydání obrazu Madony z Veveří, protože stát doložil vlastnictví až v rove 1953, ale vždť důkazní břemeno mělo být na církvi. Nikde nebyl předložen důkaz, že ho řád vlastnil. Co všechno si ještě necháme líbit. Souzeni nejsou Ti, co stát připravili o miliardy nejen zákonem o solárních elektrárnách a církevních restitucích, ale Ti co jsou nepohodlní. BV

   Vymazat
  2. Psal jsem "odsoudit" tzn. dát do tepláků(!), ne jen obžalovat, proto argument s obrazem neberu a argument s Vitáskovou je obyčejný důkaz kruhem. Takže zase nic...

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
  3. Po pravdě, něco mi tam fakt nesedí. Např to, že Vitásková si tam vzala tu zprofanovanou čůzu Veseckou je přinejmenším prapodivné.

   Vymazat
  4. Anonymní 23. února 2016 19:43

   Ještě dovětek. Víte ono je sakra velký rozdíl, přihrát někomu nějaký majetek a mezi tím poslat někoho natvrdo bručet.
   Přičemž nevím, zda jste zaznamenal, ale v tomtéž případě byli odsouzeni také dva miliardáři (bratři Zemkové) na 7,5 roku!
   Myslíte, že ti by si nechali líbit, pokud by se jednalo o nějaký vyprefabrikovaný případ? Ti na 100% se budou odvolávat a dovolávat, dokud to půjde. Přičemž ti nebudou váhat jít až do Strazburku.

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
  5. 19:53-JiB, že by "justiční mafie" u nás již neexistovala? Argumenty a důkazy se "někdy" objevují po změně režimu. Že tam něco smrdí, je jasné. Mne by zajímalo, kolik utajených majitelů(rodin) solárek je mezi našimi politiky, soudci.

   Vymazat
  6. Miroslav Povolny 23. února 2016 20:44

   Jak už jsem psal výše, je rozdíl mezi tím někomu, něco přihrát, někomu, jako třebas Čunkovi, pomoci, a mezi tím, poslat někoho natvrdo do tepláků! Dotyčný má možnost se bránit až k mezinárodním soudům. Přičemž v této kauze nebyly odsouzené žádné s prominutím „socky“, ale velmi majetní lidé. Bratři Zemkové jsou miliardáři a sama Vitásková – plynová princezna je také velmi bohatá dáma. Všichni mají na ty nejdražší právníky.

   Jinak když už mluvíte o „justiční mafii“, tak jednu její členku zaměstnala na ERU sama Vitásková!

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
  7. 21:03-JiB, znamená tedy, že "přihrání" majetku soudem je "prkotina". Občas leccos slýchám při exekucích a likvidacích podniků na "okresní" soudce. S tou Veseckou mám také problém ale nějak to neprožívám. Tedy ne tak jako Vy.

   Vymazat
  8. Miroslav Povolny 23. února 2016 21:24

   Ale kdeže, neříkám, že přihrání majetku je prkotina, ale že je zásadní rozdíl mezi tím, být někomu „nápomocen“ a mezi tím uškodit někomu neoprávněným vězením.
   Podobně jako je rozdíl mezi majetkovou trestnou činností a násilnou trestnou činností. Omezit někoho na svobodě není totéž, jako oškubat stát o majetek. Tím spíš, že odsouzení jsou velmi bohatí lidé, kteří mají k dispozici dostatek finančních prostředků k tomu, aby se mohli efektivně bránit případné soudcovské zlovůli. To by žádný soudce neriskoval.

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
  9. P.Povolný 20:44 vás zajima kolik je utajených majitelů solátek mezi politiky a soudci?Přesně se nedá zjistil,ale o kterých se píše nebo vi,tak všici bývalí kování.Čest jejich práci!

   Vymazat
  10. 0:33- jak jinak, proto jim teď připlácíme za ty léta přetvářky a "morální újmy".

   Vymazat
  11. Politici ani jiné "elity" dnes už nemusí být spolumajiteli, ani není k odměnám potřeba akcií na doručitele. Mají už lepší nástroj na čerpání svých (nedohledatelných) dividend. V novém třítisiciparagrafovém Občanském zákoníku. Svěřenecké fondy. Viz zde:
   http://www.korupcejakoparazit.cz/clanek/recept-20-zruseni-sverenskych-fondu/

   Marně jsem na to kde všude možno 100x upozorňoval. Děda.

   Vymazat
 20. JAK JE MOŽNÉ ŽE STÁT NEZRUŠIL NEVÝHODNÉ SMLOUVY JE TO TAK JEDNODUCHÉ A OBNOVITELNÉ ZDROJE MOHOU JÍT NA TRH SOLO ZA VLASTNÍ CENY A TARIFY - ORANŽOVOMODŘÍ ZKORUMPOVANCI NEMAJÍ ZÁJEM RUŠIT PRO NĚ VÝHODNOU ZLODĚJNU JAK SI TY KURVY MOHLI DOVOLIT PŘILEPIT K ÚČTŮM OBČANŮ ČESKA POPLATEK ZA PANELY A VRTULE CO TO JE ZA STÁTNÍ GANGSTERISMUS !!!!!

  OdpovědětVymazat
 21. Když něco řekne Schapiro tak pravdou je pravý opak. Vitáskové věřím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 23. února 2016 19:19

   Můžeš mi, prosímtě najít onen tebou zmiňovaný výrok, který ke kauze Vitásková měl podle tebe pronést Schapiro???

   Vždyť ani autor tohoto tendenčního článku nic takové neuvedl a to i přes to, že se pro jistotu pod článkem ani nepodepsal.
   Schapira dal jen do názvu, patrně aby upoutal pozornost a navodil zdání, že v tom má prsty, ale odvahu uvést čím konkrétně už neměl...

   zdr.
   JiB

   Vymazat
  2. Schapiro řídí svého podřízeného (Kudrnáč = Rovnátko = Psí dečka), takže jakoby to řekl on sám !

   Vymazat
  3. Anonymní 23. února 2016 20:10

   Jo, tak tomu říkám argument, jak noha. Nepsal jsi výše něco o tom, že „SCHAPIRRO říká“???

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
 22. Je třeba vytvořit prostor pro další úspěšnou investici společnosti Westinghouse v České republice. V tomto prostoru paní Vitásková neobyčejně překáží !

  OdpovědětVymazat
 23. preto sa hnevajú na Orbána - nechce Westinghouse - a tuším v Bulharsku vyhrali "akože" súťaž na dodávku uran tyčí - a prúser - akosi to nechcelo fungovať, a že aj USA majú svoj "Černobyľ" - tak to sa tají, no je to jedno - dozrel čas dakoho nakopať - a v celej EU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Westinghouse dodával před několika lety palivové tyče i pro ČEZ. Skončilo to obrovským průšvihem, ČEZ se vrátil k ruskému dodavateli a kauza se v naprosté tichosti zametla pod koberec. P.S.: stejný "experiment" s americkými články právě probíhá na Ukrajině, která je musela povinně odebrat z Říše dobra.

   Vymazat
 24. Pavel Sklenář23. února 2016 22:38

  Společnosti Westinghous, potažmo USA nejde jen o finanční přínos, ale v prvé řadě o kontrolu a naprostou protektorátní podřazenost.
  Defakto umístění jejich jaderné bomby na území podřízeného státu. Můžete si dohledat, že v jejich podmínkách je nepřístupnost k řídícímu softwaru jaderné elektrárny mimo zaměstnance Westinghous.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak je mně už jasné, proč Frau Merkel odstavuje německé jaderné reaktory z provozu, asi ví co dělá, když má ve své zemi asi 300 amerických základen a objektů nepřístupných samotným Němcům

   Vymazat
 25. Tak k tomu vám něco řeknu a krátce:
  Alena na Hrad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. doktor ad 21"42 ad průser-nechtělo to fungovat" Ono to fungovalo,ale úplně jinak , než to mělo (ohrožení bezpečnosti).Ale v protektorátě na takové pomluvy nehrajeme, my si přátelství s USA rozvracet nenecháme.

   Vymazat
 26. Novináři vymřeli téměř.
  Skutečně investigativní úplně.
  Kdyby se nějaký objevil, záhy zemře.
  To je holt dnešní demokratická Evropa, už vládnou jenom peníze.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 27. Je zarážející na nynější informovanosti obyvatel ČR to,že nikdo se neodváží tedy ani p.Vitásková ani p.Zeman jmenovat ty gaunery,kteří zavinili,že my občané platíme přímo do kapes solárních kurev,z nichž někteří sedí ještě v roce 2016 chrochtají u poslaneckých a senátorských koryt nebo koryt hejtmanů a nám občanům se vysmívají jen proto,že nemají důvod mít strach.
  Kdo nad těmito zloději a gaunery drží ochranu ?

  OdpovědětVymazat