Reklama

pondělí 8. února 2016

Šest základních prostředků k ovládnutí světa

8. 2. 2016   video - 12 minut

31 komentářů :

 1. Globalizace je naprosto přirozený proces související s rozvojem vědy, tehniky, komunikace, dopravy. To jen pošuk David v tom vidí nějaké čáry-máry.

  Jinak, chudáci Rusové...
  http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/komodity/ceny-ropy-zustanou-u-dna-az-deset-let-mini-nejvetsi-obchodnik-sveta-1269326

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi blb,ale to na situaci nic nemění....

   Kvituji s povděkem,že jste to videjko dali,chytrým to velice napoví,hlupci zas,jak ten z 0:53,budou mlít nesmysly mimo téma....

   Smazat
  2. 1:05
   A ten "chytrý", to máš bát jako ty, jo? :-D

   Doufám,ty blbe, že jsi dost zásadový a nepoužíváš žádné zahraniční zboží, nejezdíš na zahraniční dovolenou, nekonzumuješ potraviny ze zahraničí, neužíváš zahraniční léky,..., aby jsi se té odporné globalizace náhodou neúčastnil.

   Smazat
  3. TADY UŽ NESTAČI PŘIPOMÍNAT NAŠI VLÁDĚ,ABY VYNDALA JAZYK Z PRDELE KANCLÉŘKY,

   která svou funkci neplní a namísto toho si pozvala k sobě celou ARABII a v přištim roce ji dostane i CELA AFRIKA.Tak se stala NOVÝM PROROKEM ISLÁMU:Ten se řidí středověkým KORÁNEM a proudi k ni proto miliony věřicich.
   I když se tato akce připisuje pry nenažranemu židovi ROCKEFELEROVI,který je tak lakomý,že nechce zachránit ani své souvěrce v EU, ačkoli právě oni budou v rámci opakování historie kalifátem EU vyvražděni jako první,musím připomenout,že my nežidi máme štěstí,naše baráky nám ti musulmani vybůri až jako druhým.
   A PŘECE ALESPON ČASTEČNÉ ŘEŠENÍ JE JEDNODUCHÉ.Naše vláda polit,třidy,kdy vadnými zákony jsou občané voliči nuceni bez jakéhokoli výběru vadnými zákony volit znovu a znovu jen stejne křiváky,nesmí zachranovat tu kancléřku MINIMAJDANY,které jsou tragikomické ve svém špatně organizovaném amatérismu, jak videa ukazují,ALE VYZVAT KANCLÉŘKU,ABY ZAČALA REFORMOVAT KORÁN Z VNITŘKU a to třeba přimo v minaretech.
   To ovšem Korán zakazuje a každý kdo se o to pokusi musi být zabit.Kancléřka je však JEJICH MUTTI a každý uprchlik má její obrázek v batohu. Proto na tu reformu má je ONA SAMA páru.

   Předevšim tam MUSI do toho Koránu dostat,že milosrdenství v pojetí muslima není TY NEVĚČICI PSY NECHAT ŽIT nezabijet je HNED ANI POZDĚJI,neznásilnovat jejich ženy a tak ten islam šiřit.

   OSV odmítá názory některých našich žen,že má ČSSD požádat kancléřku,aby je dodávala do ČR už vykleštěné,kdy některé ženy prý mají rády,když jim někdo do ucha fistulkou bude řvát ALLAH AKBAR..!!!!!

   Smazat
  4. Škoda,že PEGIDA a náš mocný oligarcha ANO,BUDE LÍP, nechce požádat tu MAKRELU,aby odstoupila.Asi proto,aby měli důvod se z ní radovat.Ostatně jim to těm komunistům nepomůže,protože právě za kancléřkou poputuji dalši miliony invazorů a jak je z Ceuty známo,nezadrži je ani kola drátu a šestimetrový plot.

   NO A NÁŠ FINANCMAJSTR SE MŮŽE ASPON VYMLOUVAT PROČ TU ČR ZADLUŽUJE.
   Vrtá mi hlavou,že nechce pomoci té Makreli a navrhnout ČNB vytisknout dalši tranži myriard a pravě ony snad dat Turkovi na podporu IS,aby se rachot hroucení EU mohl rozléhat hezky celou Evropou.

   Smazat
  5. Pablb bez mozku s nicotným vzděláním nikdy nic nepochopí ! Tupec tvého kalibru natáhne brka jako otrok, jehož život byl naprosto zbytečný. Tvůj život nemá žádnou cenu a když si to hodíš na půdě, bude ti lépe.

   Smazat
  6. "Blb z přesvědčení č.0:53" a romantický milovník "Západní hromady hnoje" nepochopil,že to video nemá za cíl poukazovat na globalizaci,jenž je celkem, s technicko-společenským rozvojem,věc přirozená a nezpochybnitelná,ale na způsoby a prostředky prosazování vůle vládců planety a z nich vyplývající světodějné události,jichž jsme svědky....,abychom byli schopni se v tom všem chaosu vyznat,je to skvělá pomůcka....Rázem lze pochopit spoustu dějů,najít jejich smysl i protagonisty a identifikovat páchatele,přestože se na první pohled zdají být spontánními a zcela nahodilými.Opak je pravdou:"NIC NENÍ NÁHODA" A TO PLATÍ I PRO TU NAŠÍ IMIGRACI DO EVROPY....
   s pozdravem"Kalach Akbar" Realista

   Smazat
 2. "0:53" určitě není placen US ambasádou ani CIA.
  Bylo by dokonce i pod jejich úroveň (a to je co říct) platit takovéto zapařené hovado.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jsi na NSA a Mossad, debile.

   Smazat
  2. Souhlas, něco jako poturčenec horší Turka. Jinak video je celkem "chápatelné" pro jednoduchost. Asi ho pochopilo i to "hovado".

   Smazat
  3. Povolný,
   i ten internet kterej právě s takovou chutí používáte je názorným příkladem přínosů globalizace. Ve "world wide web" je ostatně ta globalizace přímo zmíněna.

   Čína, kerou tu místní soudruzi neustále obdivují vyrostla právě a jen díky globalizaci.
   Neustále se tu rozplíváte nad snahou Číny o vybudování nové "Hedvábné stezky" což je globalizace par excellence.

   Prostě jste úplně vypatlaní, jedna vaše věta popírá druhou, jeden článek popírá druhý. Hlavně že máte ta svoje přitroublá videa na globalizovaném Youtube.

   Smazat
  4. 1:56- omlouvám se, že jsem Vás přecenil. Nikdo není proti vědě a její globálnímu šíření. Zápalky můžete použít k zátopu v kamnech nebo zapálit dům souseda. Kameru k ochraně nebo ke šmírování atd. Než pochopíte nebezpečí globalizace, blbost, Vy určitě nepochopíte ani až budete žít v totalitě horší komunismu. Dobře Vám tak.

   Smazat
  5. Povolný,
   vy si napřed rozmyslete jestli chcete bojovat proti "globalizaci" jako takové nebo proti některým průvodním jevům globalizace.

   Do totality nás táhnete vy, viz vaše vzory vůdců typu Kadyrov. Neděkuji a nechci.

   Smazat
  6. Rozmýšlejte především Vy nad globalizací.Kadyrov ani Putin ji nereprezentují. Podívejte se do svého tábora, tam číhá nebezpečí "negativních průvodních jevů globalizace". Včetně té totality nového věku, vaší totality.

   Smazat
  7. Podle toho, co zase mlela sdělovadla poslední dva dny už v totalitě jsme. Vše překrouceno: "fandí Merkelové, která fandí Turecku, Rusové masakrují letectvem chudáky civilisty a umírněnou opozici, extremisté podporují Pegidu, atd.atd. atd." --- Jen ten chudák 0:53 hloupě prská a poučuje, samozřejmě i nadává a uráží, což ukazuje na jeho nízkou úroveň, včetně duševních výkonů. Marek

   Smazat
 3. ...Ona ale Čína nic kvůli své Hedvábné stezce neničí a nebombarduje,víš ty idiote?
  To uměj jenom ti tvî připitomnělî amíci s jejich
  násilnou "kulturou" capito?
  blbe
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uklidni se ty hysterická krávo. Máš krámy nebo jsi v přechodu?
   Můžeš mi sdělit koho amíci bombardují kvůli "globalizaci"?

   Smazat
  2. Anonymní9. února 2016 2:41
   Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby.Trolle, že si nedáš pokoj. Smrdíš tu stále stejně,jako psí hovno přilepené na botě.

   Smazat
  3. Chujmera opět probudila fungující prostata,viď,ty vymrdaný knížecí potrate????Zalez do díry nebo k Šapitovi na další školení,negramotnej pablbe!!!!!

   Smazat
  4. Prosím, neklesejte na úroveň psychopatických trollů. Jejich bezmocný vztek a nevychovaná hloupost tu tak hezky trčí a vyvolává jen soucitné úsměvy.

   Smazat
  5. Soucitné úsměvy vyvolávají ty vaše konspirační debiloviny, modlení se k Putinovi a vlastně celý ten váš trapný webík, který je naprosto k ničemu.
   Vy, Dvořáci, Davidové, Stworové,... se nikdy k ničemu kloudnému nezmůžete, nikdy nepůjdete do voleb s kůží na trh. Upouštění ventilu vaší frustrace impotentním plkáním na netu je vaše maximum, tragédi.

   Smazat
  6. Tak sem nelez ty genitální ussáckej podržtaško!Jedinou tragédií je tvoje naroznení.....nebo přirození????:-)))))

   Smazat
 4. Nejvíc proti globalizaci bojují ty ultralevičácké anarchistické fetky za Antify co byli vidět na víkendových protidemonstracích. Ti jsou ale zároveň největšími vítači uprchlíků...
  Máte to holt těžký, soudruzi, ke komu se vlastně přidat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:54- tak, tak. Také "Socialistická solidarita". Náš Troll v tom musí mít "guláš".

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 5. My ovčané Bohnic od Lisabonu po Charkov se plne stotožnujeme s Anonymní9. února 2016 0:53 a jeho nadřízeními Karlem Hermanem Shaphirom a jeho podřízením premierem Emanuelom Sobotkom at naše velké Bohnice skvétají na obraz NWO a hodne zdaru a pilné práce do vašich antiruskích antipropagačnich aktivit,s pozdravem váš pacient a prototyp nového sětového řádu chovanec Bohnic-Falmer"P.S.ALÁCH I KALÁCH ochranuj mufti Angelu Mustafa Merkel,Falmer.

  OdpovědětSmazat
 6. Hele Palmere Anonymní9. února 2016 2:41,kurva se do dám neříká ani do krav se nenadáva a nauč se slušnosti rozuměl?To já si delám s takových trolú jako si ty od začátku prdel,v Bohnicích na tebe čekáme,Falmer.

  OdpovědětSmazat
 7. Gorbačev zrádce-CCCP

  OdpovědětSmazat
 8. Globalizace sice pochopitelně souvisí s rozvojem vědy, techniky a dopravy, jenže globalizace a světovládné ambice úzké skupinky "elit", které svou vůli prosazují skrze americkou armádu ve většině světa, jsou dvě rozdílné věci. Pisatel - troll 0:53 to zjevně nerozlišuje. Globalizovaný svět může existovat i při zachování suverénních demokratických států s vlastní etnickou historickou a kulturní identitou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.