Reklama

.

.

čtvrtek 25. února 2016

Sestřel MH 17 nad Ukrajinou? Vyberte si verzi jaká vám vyhovuje! Zn: "nezvratné důkazy dodáme"

Zdeněk Maštalíř
25.2.2016
Že za sestřelem MH17 stojí Putin západ věděl, ještě před tím, než letadlo dopadlo. Později přišly i důkazy. Nezvratně byly Západem potvrzeny tyto verze:
1) Letadlo sestřelili povstalci Bukem, který ukradli ukrajinské armádě
2) Letadlo sestřelili povstalcu Bukem, který dostali z Ruska
3) Letadlo sestřelili ruští vojáci, akci nařídil Putin osobně.
Zdá se Vám jako nesmysl, že je možné nezvratně dokázat tři různé, vzájemně se vylučující verze události? Asi špatně čtete noviny.


Verze 1) Povstalci + BUK ukrajinské armády.

http://www.rozhlas.cz/…/let-mh17-sestrelili-nad-ukrajinou-s…
Tuto verzi neprokázal nikdo menší než německá zpravodajská služba BND. Citace z článku:
Malajsijské letadlo MH17 sestřelili nad východní Ukrajinou proruští separatisté. Takový je výsledek analýzy německé tajné služby BND, o které píše aktuální vydání týdeníku Der Spiegel. Podle zpravodajců rebelové použili systém BUK ukořistěný ve skladech ukrajinské armády.

Verze 2) povstalci + BUK z Ruska

Za touto verzí nestojí nikdo menší než australský premiér Abbott
http://www.tyden.cz/…/abbott-putinovi-priznejte-se-k-sestre…
Při neoficiální konverzaci s Putinem údajně Abbott ruskému vůdci řekl, že Austrálie má spolehlivé důkazy, podle nichž Rusko vyzbrojilo povstalce, kteří stroj společnosti Malaysian Airlines sestřelili. Na základě tajných informací "let MH17 zlikvidovala střela odpálená z raketometu, který pocházel z Ruska a který se po incidentu zase vrátil na ruské území", konstatoval podle své mluvčí Abbott.

Verze 3) Ruští vojáci na příkaz Putina

Za touto verzí stojí Bellingcat, odkaz viz níže.
Ve středeční zprávě Bellingcat uvádí, že odpovědnost za sestřelení malajsijského letounu nese dvacet ruských vojáků, kteří protiletadlový systém obsluhovali. Kterýkoli z nich ví, kdo osudnou raketu vypálil. Odpovědnost za smrt civilistů nese podle investigativní skupiny Vladimir Putin a ministr obrany Sergej Šojgu, kteří údajně o přesunu zbraně na východní Ukrajinu rozhodli.
Asi se ptáte co je Bellingcat. Prý to má být investigativní skupinka novinářů. Ve skutečnosti je to skupina placených propagandistů. Jejich úkolem je kydat hnůj na Rusko. Po vydání nějakého "nezvratně dokázaného" zjištění následně článek vydají všechny média v Evropě s tím, že když to napsal Bellingcat, je to na tuty pravda.
Mnoho příkladů takovýchto zmanipulovaných zpráv najdete na webu Bellingcatu. Jeden příklad za všechny:
http://zpravy.idnes.cz/ruske-satelitni-zab…/zahranicni.aspx…
Zde Bellingcat tvrdí, že nezvratně prokázal falšování satelitních záběrů ze strany Ruska. Převzato ihned celým západním tiskem. Pouze německý Spiegel se obtěžoval ony "důkazy" prověřit a zjistil, že zjištění Bellincatu nejsou ničím podložená. Zprávu, že Bellincat lhal, už kupodivu kromě Spiegelu nikdo neotiskl, i když jsem na ni pana "novináře" z idnesu upozornil.
http://www.spiegel.de/…/bellingcat-bericht-zu-mh17-was-wir-…

http://zpravy.idnes.cz/podle-investigativn…/zahranicni.aspx…

Už jen čekám na verzi, že letadlo sestřelil Putin osobně a pomáhal mu u toho Zeman s Orbánem.

18 komentářů :

 1. Ten Putin je jak Čak Norris :-).
  Ten je musí srát. Oni nejsou zvyklí na to, aby se jich někdo ptal: "Víte, co jste způsobili?:" Je do té doby ani nenapadlo, že by je někdo za jejich zlé skutky mohl brát k odpovědnosti. Tak jsou teď zesraní. Hovada. Sorry skote, užitečná zvířeno, jiné přirovnání mne nenapadlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jeje,to bylo hezké,moc jsem se nasmála

   Vymazat
  2. Kdo sestřelil letadlo je již jasné od samého začátku této tragédie. Stačí se zeptat komu to nejvíce posloužilo a komu to totálně uškodilo. Pře pádem letadle se zdálo, že Merkelová se domluví s Putinem a bude velmi blízko k urovnání konfliktu na Donbase a Luhansku. Po sestřelení MH 17 se naopak vyhlásili sankce. Takže sestřelení letadla = sankce. A komu slouží sankce, no přeci USA. Ze strany vyšetřovatelů není ani zájem věc objasnit protože věc je jasná a několikrát to i sdělili výrobci raketového systému BUK. problém je v tom,, že raketa odpálena systémem BUK, letí pod cíl a pod tímto cílem vybuchne. Zasaženy jsou tedy spodní části letadla. MH 17 bylo zasaženo ze levé strany na úrovní přední části kabiny letadla, kde se nachází radarové zařízení letadla a tímto popsaným způsobem zasahuje cíle raketa vzduch - vzduch Izraelské výroby, kterou byly vybavené Ukrajinské stíhačky, které se kolem MH 17 pohybovaly, což je dokázané i na satelitních snímcích. Další důkaz je v tom, že kdyby sestřel provedli separatisté a systém BUK netrvalo by vyšetřování celý jeden rok a hned by bylo jasno. Ale protože všichni vědí že to nebyli ani Rusové ani sepratisti bylo nutné prodlužovat vyšetřování co nejdéle a pak bez důkazů stejně říct, to co Obama řekl bezprostředně po pádu MH 17, že byl sestřelen Rusy, takže o tom kdo toto letadlo sestřelil, bylo rozhodnuto již dávno před sestřelením. V této věci nejde o pravdu, ale o to využít pádu letadla MH 17 k proti ruské propagandě za každou cenu, pravda nikoho zajímat nebude.

   Vymazat
 2. Už dodal Stát Ukrajna veškeré záznamy řízení leteckého provozu v kritické okamžiky?
  Poskytly US snímky za svých družic ze stejné doby?
  A co vojenská letadla ? Kde je pilor ukrajinské stíhačky? Byl vyslechnut?

  Co takle získat nějakého senzibila?


  Aby odhadl příčinu.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Belligcat, to je totální parta amatérů, kteří neumí vytvořit ani pořádně propagandu. Hlavně, že byla do vyšetřovací komise přizvána podezřelá Ukrajina, ale komu letadlo patřilo Malajsii, toho nikdo nepřizval, proč? Takže kdo uvažuje, je muto jasné. Paul Roberts to napsal jasně, tomuto výsledků může věřit jen absolutní blbec.

   Vymazat
 3. Takže, vyhrabali v Rusku Buk, který už není v jejich výzbroji a poslali ho bez doprovodných vozidel na míso činu na příkaz Putina. Tam si počkali na zcela bezvýznamné (z pohledu konfliktu) letadlo a poslali ho k zemi. Pak ten Buk zase převezli do Ruska. Jo, to je logické.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až na to, že popisovat to jako akci jednoho vozidla není možné. Aby se dal Buk efektivně použít, je třeba několik vozidel, a to nepřehlédnutelně velkých,

   Vymazat
  2. (snad jen pro připomenutí!)
   Přičemž Putin tou dobou cestoval přes Ukrajinu ze kterési zahraniční cesty ve svém vládním letadle zpět do Ruska.
   Letadle s tak podobným barevným značením ...

   Vymazat
  3. Řekl bych z Brazílie ze zasedání BRICS. Dokonce letadla letěla stejným koridorem nad Polskem v rozmezí asi hodiny. Takže Putin osobně to odpálit nemohl.:-)

   Vymazat
  4. za bukem,pod bukem,všichni Ukrajinci se tam zabukují

   Vymazat
  5. Teda teď jsem se v tom hrabal první a okamžitá verze západních sdělovacích prostředlů zněla, že letadlo bylo sestřeleno bukem z ruskéhjo území nad Ukrajinou, po čemž ihned(!!!) následovaly protiruské sankce EU. Tak, že i tady je to trochu nepřesné.

   Vymazat
 4. Ano, presstituti jsou schopni dodat důkazy pro jakoukoliv verzi. Dělají to dodnes ...
  Schází však ještě i verze čtvrtá a pár dalších.
  A sice, že ve snaze nasadit Putinovi tu již dobře znánou psí hlavu (popř. i ukrajinským opolčencům), to letadlo sestřelily ukr. vojenské síly. Aby pak celou obludnost hodili na výše jmenovaného či jmenované.
  A využívali jako mediální klacek na Putina, o kterém jsme se jen v posledních pár dnech také dověděli, že je pedofilem, korupčníkem či (vele)zlodějem, že jej v mládí nikdo neměl rád, a vlastně též i to, že nejraději snad žere i žížaly ...

  OdpovědětVymazat
 5. Já bych to nebral na lehkou váhu.Ten Bellincat je přece pravdivý.Ani neuveřejní všechno.Do dnes
  tají před světem,že V.V.Putin je satan.Proto se
  mu daří proklouznout těmi léčkami,které na něj
  nastraží.A že už jich bylo neurekom.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 6. Protilietadlové systémy nefungujú autonómne. Je to súčasť radarového komplexu.

  OdpovědětVymazat
 7. Ještě bych u toho použil jednu teorii.
  To letadlo bylo sledováno už od vzletu,nejen civilními radary,ale i vojenskými pozemními,také i vzpomínaný AWAC.Ten sestřel byl plánován,přesně na toto letadlo.Zřejmě se to nedařilo Ukrajinským Bukem,tak byly v pohotovosti stíhačky,které to provedly,protože ten zásah tomu nasvědčuje.Nemůže jít o snahu,sestřelit Putina,co by dělal nad východní Ukrajinou,taková zajížďka.I malý kluk pozná,že se jedná o dopravní letadlo a v této výšce,natož trochu znalý civil,nebo voják.

  OdpovědětVymazat
 8. Dnes už každý ví, že letadlo nařídilo sestřelit USA. A Ukrajinci provedli pod dozorem amerických "specialistů" na masové vraždění!

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní26. února 2016 14:35
  Tato verze se mi zdá nejpravděpodobnější

  OdpovědětVymazat
 10. "Bellingcat" jsou šašci co si neumí ani spočítat tkaničky, viz rozpitvání jedné jejich "analýzy" http://www.nwoo.org/2015/06/24/analyza-udajneho-falsovani-fotografii-rusy-od-bellingcat-nekompetence-nebo-umysl/

  OdpovědětVymazat