Reklama

.

.

pátek 19. února 2016

Skupina, která zajišťovala pro DAEŠ padělané doklady, byla zlikvidována FSB19. 2. 2016    zdroj
Byla zastavena činnost mezinárodní zločinecké skupiny, dodávající padělané doklady Rusům, kteří se rozhodli bojovat na straně DAEŠ. Je to uvedeno v prohlášení střediska pro komunikaci s veřejností FSB, oznámila agentura TASS.


"Byla provedena několika etapová operace za účelem zrušení činnosti mezinárodní zločinecké skupiny, jejíž organizátoři a účastníci jsou podezřelí z výroby falešných dokladů občanů Ruska a zemí SNS pro osoby, jež nelegálně odjíždějí do Sýrie za účelem účasti v bojových akcích na straně mezinárodní teroristické organizace DAEŠ, a také pro teroristy, vysílané vůdci DAEŠ do Ruska, aby páchali teroristické a extrémistické akce, a pro nelegální migranty", informovala FSB.

Případ, při němž byla skupina vypátrána, vedla hlavní vyšetřovací správa ministerstva vnitra Moskvy; samotní podezřelí působili na území Moskvy a Moskevské oblasti. Během přípravy akce byly zajištěny ilegální tiskárny a laboratoře, bylo vypátráno schéma prodeje falešných dokladů.

"Je nutno říci, že její účastníci používali zvýšená opatření konspirace, která spočívala v nevyzrazení a časté směně bydliště, použití konspiračních prostředků spojení včetně programového vybavení, utajujícího údaje uživatele při práci na internetu", bylo konstatováno FSB.

Během operativně vyšetřovacích akcí bylo zadrženo 14 osob. Bylo zabaveno velké množství padělaných dokladů, formulářů, razítek, šablon a také zařízení pro jejich výrobu a extrémistická literatura.

Organizace DAEŠ byla uznána za teroristickou a zakázána v RF v souladu s rozhodnutím Nejvyššího soudu AKPI 14 - 1424 z 29. prosince roku 2014.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Pekne, pekne - nejspis byly taky skonfiskovany pekne tluste seznamy ISIL (cti uSSackych) agentu.

  OdpovědětVymazat
 2. Zátah byl opravdu perfektní - viděla jsem na RTV. Dagmar

  OdpovědětVymazat
 3. Jak Rusko "diplomaticky" zdrhá s hnědými trenkami ze Sýrie :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to je úroveň! Blb píše blbiny.Marek

   Vymazat
 4. Zapoměl jsem přidat odkaz..... :-) http://www.novinky.cz/diskuse?id=433932&articleId=/zahranicni/evropa/395291-rozkol-mezi-asadem-a-ruskem-moskva-kroti-syrskeho-prezidenta.html&sectionId=742

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano, novinky jsou velice spolehlivý zdroj informací. Stejně jako ČT, Nova a Blesk.
   Co slovo to perla.

   Na těchhle mediích je krásné to, že když význam otočíte o 180 ° , tak se dozvíte pravdu.
   Jerry

   Vymazat
  2. Pro 11:10: Nekdo zdrha diplomaticky, nekdo pesky, pricemz "hnedost" trenek se dozajista hodne lisi - viz link pod jinym clankem tady na NR:

   http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/384009-usa-poziadali-rusko-aby-v-syrii-nezasahovalo-pri-jeho-jednotkach/

   Vymazat
 5. http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/395291-rozkol-mezi-asadem-a-ruskem-moskva-kroti-syrskeho-prezidenta.html

  Co teď, rudohnědí idioti? Snad jen začít kvákat že si novinky vymýšlí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen jsem to odeslal a první idiot s "nespolehlivými novinkami" v 11:22 je tady. Je na vás vážně spoleh :-D

   Vymazat
 6. Marně vzpomínám kdy měly ty hovninky naposledy pravdu ;)

  S úspěchem Majdanu???
  S neúčinností maďarského plotu???
  S neúspěšností ruské intervence v Sýrii???

  Musím se smát, když chce rudohnědý, autistický SSoudruh Josífek Vyskočilů, protiruský rasista po lobotomii, používat článek z "hovninek" k rozvrácení diskuze na NR :):):):):):):)

  Prostě Tvým kámošům z ISIS vyhmátli tiskárnu;)

  Kdybys nebyl rudohnědá sračka SSoudruhu, prostě by jsi místo protiruského blábolakh ocenil úspěch v boji s islámským terorismem a ISIS, ať už jej dosáhne kdokoliv ;)

  Taky bych VELMI RÁD, ocenil nějaký takový úspěch na straně " západu" ale bohužel jsem si za posledních 16 let, nestačil ani jednoho všimnout, on se jaksi žádný "západní úspěch" v tomto boji, jaksi NEKONAL: (

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak novinky ti smrdí? Co todle idiote?

   http://tass.ru/en/politics/857758

   Nebo todle?

   http://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-russia-syria-envoy-idUSKCN0VR240

   V Sýrii se nejedná o žádný terorismus ale o regulérní občanskou válku.
   Jaké má Rusko úspěchy v boji s terorismem tušíš asi jen ty.

   Tak a teď se běž vrátit ke svým kotrmelcům a skákání přes bednu.

   Vymazat
  2. Tedy , cítím potřebu doplnit;)

   Všiml jsem si něčeho, podstatně jiného;)

   V roce 1990 jsem se přestal bát SSSR a jediný kdo měl problém s muslimskými terosisty byl Israel.

   PO NAŠICH válkách s Irákem, podporou muslimských teroristů v bývalé Jugoslávii, včetně všemi uznávané teroristické, čistě MUSLIMSKÉ UCK v Kosovu, jsme MY "západ" vytvořili dvě muslimská centra organizovaného zločinu v Evropě, Bosnu a Kosovo, (je tady nějaký IDIOT, který buse tvrdit, že je díky tomu v Evropě bezpečněji??? ;) )

   Po naši nelegální válce v Afganistánu, Iráku, rozvrácení Ukrajiny, Lybie, a Sýrie jsem si tady všiml pouze toho, že zatímco situace v Rusku se více a více uklidňuje, jsme to my "západ" který je pořad a pořád, díky VLASTNÍM AKCÍM, čím dál tím MÉNĚ, "bezpečným místem" k životu a tak nějak si troufám tvrdit, že za posledních 26 let se nežije ani v jedné zemi kde je "pomáhali" LÉPE, než před naší pomocí.

   Tak toho jsem si VŠIML, toto jaksi nejde PŘEHLÉDNOUT, pouze to kde stupidně IGNOROVAT.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Hnědorudá sračko po lobotomii, SSoudruhu Pepíčku, článek je o ruském úspěchu v boji s ISIS na jeho vlastní půdě ;)

   Jseš rád, že tento úspěch Rusko mělo, nebo Tě mrzí, že Tvým kamošům z ISIS, trošku zatli tipec?

   Vyjádři se Ty, "slušný, vzdělaný a kvalitně argumentující demokrate:)"

   Já vím, že Tě zlobí pokračující rozpad Okrajiny v přímém přenosu, funkčnost maďarského plotu a totální, legální a legitimní vítězství ✌ VKS v Sýrii, nicméně, přece nejsi jenom primitivním hnědorudým přizdikakáčem a dokážeš konečně MÍT NĚJAKÝ NÁZOR , vyjádřit jej a postavit se za něj, nebo ne Pepíčku;)

   Vymazat
  5. Pro 12:07: Ja vas ujistuji, ze tu uSSackou parodii na pravoverneho komsomolce musi zakonite jakykoliv uspech Ruska, nebo dokonce uspech Ruska proti uSSackym (v tomto pripade jakoze ISIL) zlocinum musi privadet do varu. Nejepsi bude kdyz ho od jedu roztrhne, bude to mit rychlejc za sebou. Jinak mu preji to same co preje on mym detem - nejspis nejakou nechutnou verzi smrti rukou uSSa/ISIS/Banderovske zvere.

   Vymazat
  6. Sluníčkáři,

   rudohnědáý idiote, pardon, konstituční republikáne :-D Polovina tvého výblitku z 11:45 byla křečovitým pokusem o zpochybnění mnou postované informace a jejího zdroje. Když jsem tě nakopal do prdele jako obvykle stejnou zprávou z TASSu tak se začneš slizce kroutit, že o tom není článek :-D

   ISIS nejsou žádní moji kámoši, debílku. Ale aby bylo jasno ISIS vznikl jako reakce na utlačování sunnitské menšiny v Iráku iráckými šiííty podporovanými Iránem po opuštění Iráku US vojsky. Ano, toho Iránu a Iráku kterým dnes tak držíš palce a považuješ je za spojence, hňupe.

   Zatím neúspěšná snaha o demokratizaci Ukrajiny mě samozřejmě mrzí. Můžeš mi sdělit jediný důvod proč by měla kteréhokoli rozumného člověka těšit? Těšit může jen antidemokratického psychopata jako jsi ty.

   Úspěch maďarského plotu mě těší. Co to meleš za sračky?

   Moje názory jsem tu sdělil 1000x, to že ty nerozumíš psanému textu je tvůj problém. Vlastně i náš, protože takový člověk by neměl mít nic společného se školstvím.

   Poslouchej, nešikanují tě také tvoji žáci? To by mnohé vysvětlovalo.

   Vymazat
  7. Pepíčku můj milý rudohnědý SSsoudruhu bez názoru.
   Já zpochybnil celkovou důvěryhodnost hovninek a tebe jako představitele rudohnědého korporátního fašisty a to nezpochybnitelným způsobem.

   Neb lze dohledat co hovninky a trotloidní lobotomik jako ty psával o vyhraněných tématech v minulosti a co se nakonec ukázalo jako pravda a co bylo nakonec skutečným výsledkem akcí.

   Takže jsi ani ty ani hovninky neměl nikdy pravdu v žádném důležitém tématu ani o Okrajině ani o Maďarském plotu ani o úspěch VKS Ruska v Sýrii ani o roli Turecka, Sa, SAE, Kataru v rozpoutání teroristického útoku nejdříve na Lybii a poté na Sýrii.

   Článek z TASSU, nedokláda ani tvrzení Reuters ani nedokazuje pravdivost článku v hovninkách, Reuters a hovninky SPEKULUJÍ na základě článku v TASSU, který si může každý vyložit po svém;)
   Kde je pravda se my dozvíme pochopitelně až za rok , ale už teď je jedno jisté ;) Ty a tvůj polomozek tady bude zase jenom BLÁBOLAKHAT no a my ostatní se zase pouze budeme bavit tvou vrozenou stupiditou;)

   Plus byl jsi to pochopitelně jako vždy ty, nás lobotomik, co hned svým prvním příspěvkem vůbec nereagoval na článek a primitivismem tobě vlastním přizdikakáči, jsi začal odvádět pozornost od dalšího úspěch Ruska v boji proti tvym kámošům z ISIS.

   Tvůj názor na vznik ISIS je oficiální západní verze, tudíž to nemůže být nic jiného než propaganda ;)

   ISIS vycvičili, vyzbrojili, podporovali a podporují SSA, Turecko, SA, SAE, Katar a samozřejmě , že EU.
   Využili všechny možnosti které měli včetně vyvolávání sektářského násilí a spolupráce s bývalými vězni viz. ISS Chalíf a bývalými dustojniky Husajnovi armady.

   A evidentně to jsou tvoji kamarádi rudohnědý sráči, protože pokaždé když jim dajiRusové a Syřane na prdel, můžeš se ty posrat vzteky;)

   No rozumného člověka, na rozdíl od tebe fašounku, hlavně netěšil ozbrojený státní převrat ktery svrhl legitimního i dle OBSE, DEMOKRATICKY zvoleného prezidenta, vládu a parlament, ale tebe to TĚŠILO a zde jsi Majdan zuby nehty bránil a oni tam mezitím umírali lidé, kteří s násilným převratem a odklonem od Ruska DEMOKRATICKY NESOUHLASILI a vraždili je tvoji kamarádi.

   Takže ano, mne mrzí, že proces demokratizace na Ukrajině byl zničen lidským odpadem jako jsi ty a, že Ukrajina už NIKDY NEBUDE EXISTOVAT tak jak si relativně spokojeně existovala dokud se do toho nezačali srát šmejdi jako jsi ty.

   Maďarskému plotu jsi se vysmíval a teďka zbaběle mlžíš;)

   Žádný názor jsi zde nikdy nesdělil, pouze provokativně a zbaběle napadáš názory druhých tvé blábolakhy nejsou názory;)

   Kdo jsi, levičák, pravičák, fandíš Rusku když sejme někoho z ISI, Al kakajdy nebo nusry, schvaluješ obchody s otrokyněmi v tureckém Gazinthepu, máš vůbec nějaký názor, nebo jsi prostě jenom blbec;)

   Děláš si legraci ze smrti staré paní učitelky???

   Copak to asi o tobě tak může vypovídat?   Vymazat


 7. Anonymní19. února 2016 13:07
  Schovávat se za mrtvého, umí jen idiot. Až zdechne Tvoje matka, tak ti budu strouhat mrkvičku Kreténe.

  OdpovědětVymazat