Reklama

.

.

pátek 5. února 2016

Slova Davida Rockefellera pronesená na setkání Trilaterální komise v červnu 1991

5. 2. 2016   Zvedavec   AC24
„Jsme vděční Washington Post, New York Times, časopisu Times a dalším skvělým publikacím, jejichž ředitelé se účastnili našich setkání a dodrželi svůj slib mlčenlivosti po téměř 40 let. …Bylo by nemožné, abychom rozvinuli náš plán pro svět, pokud bychom byli během těchto let vystaveni světlům publicity. Ale svět je komplexnější a je připraven pochodovat směrem ke světové vládě. Nadnárodní suverenita intelektuální elity a světových bankéřů je určitě vhodnější, než národní sebeurčení praktikované v minulých staletích.“

26 komentářů :

 1. Pomatený psychopat David opět publikuje svoje paranoidní bullshity vytažené odněkud ze zadku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako pomatený, nevzdělaný blb působíte na čtenáře vy sám svými primitivními bláboly !!!

   Vymazat
  2. On pan David není žádný psychopat jak tady se snaží napsat debil s nickem ANOMYM 5. února 2016 10:29.Pan David si nic z prstu nevycucal.Může se sám přesvědčit na http://beforeitsnews.com/alternative/2012/12/proof-for-the-skeptic-33-conspiracy-theories-that-turned-out-to-be-true-2520594.html,pokud ovšem umí aspon trochu číst .Ten anonym se může aspn podepsat,pokud není od zbabělosti podělaný.
   Ruda

   Vymazat
 2. pekne okopirovane ze Zvedavce, chybi jen:
  je vlastnictví viru Zika Rockefellerovou nadací součástí agendy „nadnárodní suverenity (ovládané) intelektuální elitou a světovými bankéři…“?
  dokonce se pise, ze sponsor je i bill gates!!!

  A pro úplnost: Virus Zika je komodita, kterou si můžete od ATCC-LGC koupit online za pouhých 599 dolarů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jiri jirik.
   Možná také ovládají,vlastní i počítačové viry,ať je to komplet,když chtěli ovládnout svět.

   Vymazat
  2. Jim Stone - nezávislý americký novinář se v podstatě shoduje s Pjakinem na způsobech odlidnění planety: V Asii nedávno Ptačí chřipka, jež měla ohrozit miliony lidí. V Africe Ebola jež měla ohrozit miliony lidí. A te´d v Latinské Americe Zika. Na každou 3 rasách na 3 kontinentech v krátké době testovány 3 depopulační viry. Všechny 3kontinenty mají víceméně problém s kontrolou porodnosti a hlavně mají obrovské nerostné bohatství......a to je zapotřebí dostat pod kontrolu elit

   Vymazat
 3. Pozoruhodná je poněkud dětinská představa DR o "nadnárodní suverenitě intelektuální elity", k níž se skromně řadí. Přitom zapomíná, že i ty největší a nejmocnější říše byly následkem selhání svých elit vyvráceny "barbary"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dětinská představa ??? Nenech se vysmát. Naplňuje se stoprocentně. Všechno co se dnes děje je jejich scénář. Prodloužená ruka globálního prediktora. Kdo to nevidí je slepá ovce.

   Vymazat
  2. I tato bude, ale zřejmě ještě způsobí velké utrpení lidstvu. Chtějí vylidnit a zdegenerovat planetu. Ano, a s kým se pak budou sami "šlechtit" - dopadnou jako aristokracie, budou zdegenerovaní

   Vymazat
  3. 10:59 máte pravdu v tom, že největší a nejmocnější říše byly vyvráceny, avšak to bylo v době, kdy je měl kdo vyvrátit. Současně "elity" prosazující NWO pracují na tom, aby odstranily veškeré, pro sebe potenciální nebezpečí, tedy Rusko a nakonec Čínu.

   Vymazat
 4. Jan Werich slovy Pankráce říkal:" To je nejhorší, co může mužskýho potkat, když chce spasit svět klackem." Arijskou rasu už máme za sebou, která to bude teď!?

  OdpovědětVymazat
 5. To Anonymní 5. února 2016 10:29 a Buffer 10:59

  Pánové, vaše soudy jsou trošku úsměvné a bohužel odráží míru vaší informovanosti o rodinné anamnéze Rockefellerů, jejich majetku, moci, možnostech a vazbách.
  Ještě jeden citát z Pamětí Davida Rockefellera:
  „Mnozí věří, že jsme součástí tajné společnosti, jež pracuje proti zájmům USA, a mě a mou rodinu popisují jako internacionalisty, kteří se tajně spřáhli s podobnými lidmi z celého světa, aby vybudovali integrovanou globální a politickou strukturu – nový svět, chcete-li. Má-li to být obvinění, pak se prohlašuji za viníka. A jsem na to pyšný!“ Více na: http://zen.e15.cz/pribehy/rockefellerove-svet-patri-nam-1068032#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

  Určitě stojí za seznámení o chvilku dříve, než ze sebe uděláte veřejně neználka. A kdyby báhodou vás problematika zajímala hlouběji, tak se neváhejte seznámit s "Protokoly sionských mudrců" a "Protokoly Rakovského". Oba volně ke stažení na "Ulož to". Moc výživné a poučné čtení o tom kdo, proč a jak v průběhu dějin cvičí s lidstvem.

  Mír s vámi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 6. Svět juednou bezpečně dojde ke světovládě. Celé současné dění ve světě tomu nsvědčuje. Pochybuji ovšem, že mezi světovou vládnoucí elitou bude D.R. nebo USA jako takové. Bude to světovláda na zkladech federace suverenních států. Ovšem než k tomu dojde, tak uplyne ještě hodně, hodně času.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ke svetovlade dojde. Svetovlade nekolika nadnarodnich koorporacich a zidovskych bank, coz se jiz stava faktem, jen to neposlusne Rusko tomu stoji v ceste. Proto tolik odporne propagandy a lzi kydane na Rusko.

   Vymazat
  2. Nejen Rusko, ale i nevyzpytatelná Čína. GP zatím sázel vždy na arijskou rasu a teď přenáší sídlo do Číny----jenže ta je asijská a nevyzpytatelná. Tam jim to selže ty jejich global plány

   Vymazat
  3. "Světovláda na základě federace suverénních států". Tato věta je logický nesmysl. Je to jako bych řekl: "Totalitní demokracie" nebo "Humánní sadista" či "Militantní mírotvorce" atd. Myslím , že pisatel 12:47 by si to měl srovnat v hlavě, protože světovláda nemůže být z principu jiná, než autokratická, kde není místo pro nějakou demokracii nebo suverenitu.

   Vymazat
 7. Souhlasím s Dr. Davidem. Pro úplnost je potřeba doplnit, že diskutující jsou většinou nezkušení s vymytými mozky. Vše, co se děje v současnosti bylo naplánováno před téměř 90 lety, a to většina buďto ještě putovala vesmírem nebo kálela tak nanejvýš do plínek. Ostatní populace se podmiňovala hlásaným pseudodemokratickým doktrínám. Současné vymoženosti internetu jsou neomezené a lze zde dohledat kromě nesmyslů i velmi poučné informace. Vždy záleží na zaměření jednotlivců a stupni vzdělanosti uživatelů. Je -li celosvětově přijímána ideologie a z ní vycházející politika založena na jedné velké lži, musí to mít zhoubné následky. Zdroj: https://youtu.be/zZd214Ctfl4

  OdpovědětVymazat
 8. Problémem intelektuálních elit bývá jejich enormní odtrženost od reality a jejich neschopnost realitu akceptovat a následně implementovat do jejich představ o všehomíru. Což nám denodenně dokazují pseudosocialističtí intelektuálové v Bruselu. V čem jsou však nepřekonatelní je, že jejich vypětí končí u pamfletu na A4 s razítkem EU o kterém jsou přesvědčeni, že sám text na papíru už vše potřebné zařídí a např. islamisté s z toho úderného textu podělají a odvírují se. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl Hitler také intelektuální elita?

   Vymazat
  2. Nevím jestli se tak Hitler cítil. Vnímám však, že v mém příspěvku hledáte něco co tam není ani náznakem.

   Vymazat
 9. To Karel Straka 5. února 2016 12:57
  Pane Strako, napsal jste to krásně, ale myslím, že přesně nevíte jak se věci mají. Pokud jste si všiml, tak veškeré papíry s razítkem EU jsou jak unás, tak i v ostatních státech EU brány za písmo svaté a jejich "váha" (právní síla) je výrazně vyšší, než u obdobných vnitrostátních aktů. O jejich nevymahatelnosti nelze ani uvažovat, natož se pokusit je zvrátit. Vzpomeňte jen na vracení eurodotací, když po 5ti letech od výstavby a XX kontrolách je objeven jakkoli malá odchylka od projektu, nebo jeho využití. To je BIČ na státy EU pobírající dotace, který je všechny nutí DRŽET HUBU A KROK!!

  Uprchlickou krizi eskalovala veřejným Tv prohlášením kancléřka Merkel. Dodnes ji žádná EU instituce, nebo představitel, za svévolné zneužití moci nekritizoval, neřknu-li nehnal k odpovědnosti. To svědčí pouze o tom, že Merkelová jednala s jejich tichým souhlasem - naplňování direktivy programu EUROMED (dostat do EU cca 56 milionů přistěhovalců ...).

  Már s Vámi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já vůbec nezpochybňuji tupost eurovazalů, kteří za mrzký peníz a očůraný roh s modrou vlaječkou prodají i vlastní mámu a babičku. A to včetně nás, protože argumentace politických elit, že jsme v řiti z důvodu nevyčerpání eurodotací mi příjde opravdu tupá. Každý eurocent totiž platíme částí své suverenity a soběstačnosti. Je to jak smyčka okolo krku. Jak sakra naši dědkové dokázali vybudovat samostatný stát be eurodotací. Prostě prací, morálkou, vlastenectvím a životem ne na dluh. To vše co eu diktuje ovšem platí pouze za předpokladu, kdy jste jako třeba Bóďa užitečným blbem bez páteře, který se sehne před každým nátlakem a úslužně zacouvá do řady jen aby se neznelíbil a nepřišel o koryto. Já však psal o situaci, kdy na jedné straně jsou tvůrci eu zákonů zvyklí, že všichni drží hubu a krok, což se pokrytecky vydává za přednost evropské soudržnosti a demokracie. A na druhé straně máte přivandrovalce, kteří deklarují své záměry neslučitelné s evropským právním řádem. Řád je řádem pokud je koncens jej dodržovat. Pokud stojí na předpokladu dodržování a realitě jím pohrdající je to jen plácnutí do vody. Migrantům jsou naše normy, zvyky a zákony úplně u prdele. Je to sice samý vysokoškolsky vzdělaný expert, doktor, učitel, inženýr, ale podle klipů na youtube kolikrát nejsou tito vzdělanci schopni ze sebe vysoukat holou větu. Lze tedy jen těžko předpokládat, že ve své intelektuální velikosti budou sto domyslet, že jejich hlad po blahobytu končí rozmlácením měst a nedodržováním zákonů a způsobu života, který krom jiného tento blahobyt umožnil. Leda by jejich cíle byly jiné než nám intelektuálští lumeni prezentují. V tom případě jsou, ale elity bezzubé, protože věří, že mudrosloví o hrubém pytlu a hrubé záplatě pozbylo díky jejich nadšení pro ředění evropské krve platnosti. Příkladem budiž Jugoslávie, kdy se eurointelektuálové nedokázali dohodnout na jediném reálném řešení k zastavení krveprolití, které naopak svou neakceschopností podpořili, čímž jsou vlastně spoluviníky následných zvěrstev.

   Vymazat
  2. To Karel Straka 5. února 2016 18:52

   Jo, tak teď je jasný, že nejsme v rozporu, jen jsme se v tom trochu zamotali. Takže hezký večer, pevné nervy a tuhý svěrač. Jinak se z toho, jak s námi EU věrchuška cvičí, po.eme.

   Mír s Vámi!
   Ferro

   Vymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 11. Nemeli by prislusnici svetove intelektualni elity a financni elity chodit pravidelne na zdravotni proverky?

  OdpovědětVymazat
 12. A ještě bych dodal, že nápad s ředěním krve je přesně tím co ukazuje na odtrženost intelektuálských kapacit od reality. Protože ve svém vizionářství ( zrovna jako V.Havel ) nejsou schopni akceptovat relitu. Nikdo z nich nepoukáže na skutečnou příčinu vymírání euroatlantické civilizace. Příčinou je totiž samotný základ, na kterém tato naše "vyspělá západní kultura" stojí. A to pomíjím staletí drancování a útlaku kolonií. Tím pádem ani nemůže myslitel poukázat na svého sponzora. Za suchým konstatováním proč jsou malé přírůstky populace by měla být otázka proč? Na místo toho se s tím spokojíme jako se statistickým faktem bez vyvození závěrů a kroků k nápravě tohoto stavu. Příčinou je nenažraný společenský systém, který jsme i u nás pomohli dotvořit a který jde proti samotnému smyslu naší existence. Do té příčiny je ovšem nepřípustné píchnout a proto se hledají zástupné pseudodůvody. Jako třeba, že každý touží po bezmezné individualitě, cestování, hvězdné kariéře a práci v nadnárodní korporaci od nevidím do nevidím čímž nemá čas na rodinu. A to je ten nejvědší blud. Člověk je tím, čím je ve vztahu k ostatním lidem. Ne tím čím je definována jeho závislost na platidlu a následné otroctví systému. Ale hlavně, že se jak debilové smějeme Husákově rohlíkové politice. Jenže ona měla hmatatelné a statisticky doložené výsledky a stála na prosté myšlence lidské solidarity a svébytnosti.

  OdpovědětVymazat