Reklama

.

.

neděle 21. února 2016

Srbské a ruské vlajky, georgijevská stuha, davy lidí. Srbové dali najevo odpor k NATO

ea24
21. 2. 2016    Euroasia24

Davy Srbů pochodovaly v sobotu 20. února metropolí Bělehradem, aby daly najevo odpor k NATO a sounáležitost s Ruskem (viz video).


Pochod ulicemi města se konal jen pár hodin po zveřejnění informace, že Američané v Libyi zabili dva pracovníky srbské ambasády. Zástupy lidí s vlajkami Srbska a Ruska a také s rozměrnou georgijevskou stuhou zůstaly bez zájmu mainstreamových médií.

Informace o dění v Bělehradě se však velmi rychle začaly šířit internetem a nálady lidí lze vyčíst už z komentářů pod videem, doprovázeném vítěznou skladbou Svatá válka a zveřejněném na YouTube. „Не у NATO! Не у ЕU!“ (Ne do NATO, ne do EU), „Smrt fašistům!!!“ či „Smrt fašizmu, svoboda národu!!!“ hlásají v nich Srbové.Postoj občanů Srbska nejvíce ocenili Rusové, kteří se svým slovanským bratrům náležitě odvděčili vyjádřením podpory (komentáře pro jejich autentičnost ponecháváme bez překladu, v případě potřeby lze hesla přeložit s pomocí překladače):Сербия и Россия - братья навеки!!!

Сербы наши братья!!! Мы будем всегда с вами!!!!!

Сербы браво!

Сербушки братушки.

Сербия Любовь Моя!!!

Только Сербы! Больше не на кого положиться в Европе. Спасибо!

Молодцы, братья! Вместе - мы СИЛА!!!

Соболезную вам братья. Держитесь.Победа будет за нами! С нами Бог.

Братья Наши Сербы. Не забыли бомбардировок НАТО.

Сильно! Сербы молодцы! А НАТО ещё ответит, ох как ответит за бомбардировки Сербии.

Братушки молодцы!!!!

Братья Сербы, мы один наРОД, навсегда!

Сербы БРАТЬЯ! Россия выполнит свой долг!!!

Сил вам и терпения, братья Славяне!!!

Сербы молодцы, не пускайте к себе в дом натовских фашистов! И всё будет хорошо.

Простите Нас за Югославию и за Ельцина...


33 komentářů :

 1. Některé komentáře mi připomínají u nás provolávané: "Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak".
  Bohužel přání obyčejných lidí zůstávají pouhým přáním. Jaká bude budoucnost to nerozhodují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. omyl říká ti něco slovo DEFENESTRACE ??

   Vymazat
  2. A odkud? Jedině z balkonu.

   Vymazat
  3. A o co byla ta hesla horší, než dnešní S USA a NATO na věčné časy a nikdy jinak. To se ti líbí?

   Vymazat
  4. Světlo ke Světlu,Tma Tmě.Srbové,konáte správně.Co nám přinesla zednářská USA? Tmu,zlodějnu,gumovače mozků,násilí,ůpadek společnosti.S USA už žádný krok,nebyla a nebude.Jakou má minulost USA?-200let loupení,vraždění,podvádění za jidáš.stříbrňák.Ovoce hadího stromu.Jakou má budoucnost lotr,vrah? Posuďte sami.

   Vymazat
  5. To bych nesouhlasila! Vzpomeňte si na to, co Srbsku provedlo zločinné NATO. Jsou to Slovani a my všichni včetně Ruska tehdy vedeného Jelcinem jsme jen nečinně přihlíželi. Rusko vedené Putinem by skázu Srbska nikdy nedovolilo. Ať si vzájemně provolávají co chtějí mají na to právo. nejlepší by bylo všechny slovanské národy a státy propojit v jeden obranný val vůči západnímu šílenství a tím nemyslím jen multikulti. V duchu doufám, že to tak i dopadne, je to naše jediná možnost přežít tavící se evropský kotel. na rozdíl od nich máme méně vymyté mozky a více pudu sebezáchovy.

   Vymazat
 2. Velmi mě ten záznam dojal. Srbové, Rusové, Slováci jsou mi velmi blízcí. Jsou mými bratry. A přitom mě nikdy nikdo nenutil, abych je měla ráda. Přeji jim vše dobré! VK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Srbové,Dobro Vam.Serbija,Slava Vam.

   Vymazat
 3. ...najevo odpor k NATO. A to je dobře, moc dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NATO se v čase projevila jako organizace sloužící zlu a teroristům. NATO je špatnost,černá strana.Nyní podporuje divoké nájezdníky a pouští je do zemí,které má ochraňovat.Je na straně destrukce,NATO je Zlo.

   Vymazat
  2. Je zajímavé, že Srbové se budoucnosti bez EU a NATO nebojí. Nás tady straší, že by, bez těchto zločineckých organizací, nastal konec světa. Přitom, nebýt ničitele Havla, mohli jsme se těm sračkám vyhnout.

   Vymazat
 4. Doufám, že se ta alkoholická zrůda Havel smaží v pekle, za všechna ta schvalování "humanitárního bombardování"!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havel,když odvedl,,svou práci"měl ustoupit.Místo toho však dostal ,,Hvězdnou nemoc",pýcha,hlava v oblacích a na scénu vypustil lišky,hyeny,vlky.A s nimi drogy,těžký kalibr zlodějů,mamonistů,bombometčíky.Právo ovládl klan výběrčích daní,ůroků a církevních desátků v číslech ,,C na Druhou".Přiletěly černé vrány a vsazovaly vejce kukaček do hnízd našich stromů.Nebesa se otevřela a potopa stíhala potopu.Pak velké sucho postihlo zemi a po něm velká hejna žravých kobylek zaplavují sousedy a ty kobylky už pokukují i po naší zemi.

   Vymazat
 5. Vidíte, jak to dopadlo :

  V roce 1999 byla tehdejší Jugoslávie bombardována letectvem NATO a současná kolaborantská vláda Srbska podepsala smlouvu o spolupráci, logistické podpoře NATO,imunitě US žoldáků ...atd., což také srbský parlament tento týden ratifikoval.

  Opět se prosadily zájmy zločinné zahraniční politiky USA, proti mínění většiny obyvatel Srbska.

  Tak jednoduché je to, milánkové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. názorný příklad, že jakoukoliv zemi může ovládat pár loutek na dálkové ovládání

   Vymazat
  2. Je potřeba vypustit Krakena proti CIA v bývalé Jugoslávii.

   Vymazat
 6. U mě NATO potažmo zločinný Pentagon skončil když bombardoval bez mandátu OSN Jugoslávii. Kdyby to udělal Rus to by bylo řevu. US zločinci si vymohli i nepostižitelnost soudem v Haagu. Nyní nepoučitelná hovada bombardují v Libyi kterou zničili. Koho zajímá že je nikdo nepozval a je to teroristý čin při kterém zemřeli rukojmí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen, nejen.Je toho zločinného u USA podstatně více, např. to,že USA si osobuje právo určovatkdo může nebo naopak nesmí dělat prezidenta kdekoli mimo USA, co jim je do toho? Jestli tohle dokáže země označující se za demokratickou a svůj názor prosazuje silou, pak je to lež jak Babylonská věž. Každé vyjádření vlády toho státu a její počin je na pováženou, spíše však pokrytecký a pochybný.

   Vymazat
 7. Zapněte si večer naši lžibednu. Zpravodajství ze Srbska bude věnováno nejméně 5 minut jejího drahocenného času. Sorry, to byl fór :-) Zcela určitě uvidíte zpravodajství o záchraně třeba ježků nebo feny, která se zaběhla v lese Řáholci a byla vypátrána díky policejního vrtulníku s termovizí :-)

  OdpovědětVymazat
 8. V Sýrii rychle přibývá osvobozených měst a miliony Syřanů se začínají vracet domů. Proud uprchlíků do EU slábne. Proto je třeba posílit utečence v Libyi. Proto opět teroristické bombardování USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andělka dostala za úkol obohatit německý, potažmo evrpský genofond, proto dodávky svěží krve budou pokračovat, tu světle hnědou rasu, která je cílem, lze namixovat i s pomocí Afričanů

   Vymazat
 9. Srbové jako národ jsou proti členství v NATO a EU.
  Ovšem jak bylo psáno výše,oni mají stejně malý vliv jako my.Čili vláda si učiní co chce.To dělá ta par-
  lementní zastupitelská demokracie.V přísaze poslan-
  ce mají,že budou zastupovat zájmy národa.Ve skuteč-
  nosti hlasují podle rozhodnutí partajního vedení.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 10. Už i Srbové vědí odkud vane zlo

  OdpovědětVymazat
 11. Kvicte, komunisticti vlastizradci. Nase vlast zustane diky clenstvi v NATO svobodna a demokraticka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvoje vlast - USA - ať si v NATO klidně zůstane. My, co máme hlavu na přemýšlení, co víme, jak má taková svoboda a demokracie vypadat, my chceme ze zločinecké aliance NATO rychle pryč. Velí nám k tomu pud sebezáchovy. Marek

   Vymazat
 12. 20.50 Vosky NATO v Srbsku byly povražděny tisíce lidí včetně dětí, a rozsáhlé oblasti jsou v Srbsku zamořené ochuzeným uranem, genetický fond významně a trvale poničen - co by na tom Srbové měli vidět demokratického???? a kdo u nás je schopen strávit naše schvalování vraždění dětí tzv. humanitární bombardování?

  OdpovědětVymazat
 13. https://www.youtube.com/watch?v=fhaTPRTnSTA

  OdpovědětVymazat
 14. Je treba oslobodiť USA od všivákov a podliakov ktorí tam vládnu. Ešte to potrvá, ale amíci sa nakoniec budú musieť zbaviť strachu a ospravedlniť sa za páchanie holokaustov v krainách Ázie, Afriky a pod. Je načase, aby si začali doma robiť poriadok! Ak to neurobia, urobí to za nich "svet". Tak to už býva, že platí zákon akcia a reakcie.

  OdpovědětVymazat
 15. Vašku ! Do čeho si nás to proboha zavlekl . Odpuste nám Srbové za humanitární bombardování . Okamžitě vystoupit z NATO . Rakousko vědělo dobře proč tam nevstuovat . Marcel

  OdpovědětVymazat
 16. Je to od nich zvláštní masochistická zvrácenost, volit politické strany za EU a NATO, které je bombardovalo. Stejně jako u nás ovčané volí organizovaný zločin ODS, TOP09 Klerofašisty a nadstandardní, protektorátní kolaboranty ČSSD, církevní zlodějinu KDU-ČSL a oligarchovo ANO.

  OdpovědětVymazat
 17. Srbská vláda je lakomá, místo vyplacení výkupného použila americké bombardování.

  OdpovědětVymazat
 18. Proboha lidi, osvoboďme se od vráždícího teroristického NATO!!! Co teď právě páchá Turecko, vraždí a upaluje za živa Kurdy,útočí na Sýrii a "slavná" RB OSN zase mlčí! USA se svými kumpány likviduje a zotročuje celý svět a my blbci to vraždění a genocidu podporujeme! VOLTE STRANY,které v programu mají VYSTOUPENÍ z NATO!!!!

  OdpovědětVymazat
 19. USA a celé NATO je jen zločinecká organizace pod vedením loupeživého a nájezdnického státu, který nikdy nic nedodržoval a prolhaností předčí všechno co bylo v celých dějinách. USA jsou stát založený na loupežení a vraždění od samého začátku. Čím více lidí si tento fakt uvědomí tím lépe. Bohužel je všude spousta oblblých mozků oslněných ipady a iphony a podobnými cajky, které pro ně ještě dělají jinde. USA schovávají svou pravou tvář za vysněnou fikcí a maskou.

  OdpovědětVymazat