Reklama

.

.

neděle 14. února 2016

Syrská armáda vyzývá skupiny v okolí Damašku, aby složily zbraně


14. 2. 2016      zdroj
Velení věří, že se urychlí proces mírového urovnání v regionu. Vrchní velení Ozbrojených sil Sýrie se obrátilo ke všem účastníkům ozbrojeného konfliktu v okolí Damašku, v Aleppu a v Deraa s výzvou k urychlení procesu odzbrojení a mírového urovnání.


Velení syrské armády vyzývá každého, kdo má zbraň v oblastech Deraa, východní Gutě a také na východě Aleppa, aby urychlil proces odzbrojení pro urovnání situace a návrat k normálnímu životu, cituje prohlášení velení agentura RIA "Novosti".

Otázka mírového urovnání v Sýrii zazněla dnes také v telefonickém rozhovoru Vladimíra Putina a Baracka Obamy. Prezident Ruska opět zdůraznil nutnost vytvoření jednotné protiteroristické fronty a vyzval k zřeknutí se politiky dvojího metru. Také poznamenal, že je třeba navázat pevné pracovní kontakty mezi zástupci ministerstev obrany Ruska a USA, aby bylo možno vést systematický a úspěšný boj s DAEŠ* a dalšími teroristickými skupinami v regionu.

*Činnost organizace je zakázána na území RF z rozhodnutí Nejvyššího soudu. 

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová   

9 komentářů :

 1. Ano Syrska armada musi nabrat silu a Rozdrtit nepriatela podporovaneho zapadom.Uz to nebude dlho trvat.Vitazstvo je neodvratne. SYRIA BUDE OSLOBODENA!!!!!!.

  OdpovědětVymazat
 2. Ano, Asad vyhrava a vyhraje uz brzy, ale problem je Turecko ktere ostreluje Syrii a chce vyprovokovat ozbrojeny konflikt. Podle me USA spolecne s Tureckem/SA a zoldaky pripravuji zaminku k utoku do Syrie a na Ukrajine zase do Donbasu ve stejnou chvili aby Rusko muselo bojovat na dvou frontach!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdá se, že přepadení Sýrie z Turecka a Donbasu z Ukrajiny je na spadnutí. Podstatné bude, jak se v případě Erdoganovy a Saudovy invaze, tentokrát už pravidelných armádních jednotek místo teroristů, zachovají ruské Vojenské a kosmické síly, zda-li budou při narušení syrské suverenity Asadem zakoupené protiletadlové systémy S-300 a na ruských základnách v Latákii instalované komplexy S-400 opět mlčet nebo bránit suverenitu země. Obama, zdá se, neokony a válečné jestřáby v otázce Sýrie bojkotuje, ale jak nám prozradila Nulandová, nevelí.

   Vymazat
  2. Turecko má pokračovat místo Ukrajiny v přípravě a zážehu celosvětového voj.konfliktu.Satanova synagoga potřebuje rozvrátit Evropu zevnitř a prostřednictvím NaTa útočit na Rusko,Rusko a Asad už jsou před definitivním vítěztvím v Sýrii proto volá služebník synagogy Obama Putinovi aby se složili zbraně a nepokračovalo se v bojích,neboť výhra Asada se jim nehodí do krámu kvůli veřejnému mínění,pořád stejné triky z kabaly a talmudu.

   Vymazat
  3. USA mají panickou hrůzu ze spojenectví Evropy a Ruska.Pravoslaví proti kabale,uvidíme kdo z koho.

   Vymazat
 3. Turecko již Syrii napadla překročila hranice do Syrie v počtu 100 vojáku 12 nákladních vozům výzbroje ! Turecko zahájila invazi doufejme že ma i dost igelitových pytlů bude je potřebovat !!!

  OdpovědětVymazat
 4. Rozhádanost syřanů se dá těžko pochopit.Brutalitou se sobě všechny skupiny vyrovnají.Připomíná to poněkud rozpad Jugoslávie, kde se také stali přes noc krvelačnými šelmami lidé, kteří v době, kdy je držel na řetězu Tito vypadali mírumilovně a spolupracovali.V Sýrii je to ještě mnohem horší,těch nesnášenlivých náboženských směrů je tam víc. Teď se přicházejí udobřit do EU. Potěš Bůh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáte pravdu. Uplatňujete jen povrchní znalost, což je značná neznalost. V zemích bývalé Jugoslávie se do Chorvatských a bosenských struktur na vysoké posty dostali psychopatičtí jedinci, často z řad emigrace a amnestovaných vězňů. Oni začali první vraždit. Bosenská vláda v čele s Izetbegovičem razila v podstatě genocidní politiku vůči bosenským Srbům, nechali se americkou ambasádou hnát do ozbrojeného konfliktu se Srby a Chorvaty. Izetbegović sám byl autorem 'Islámské deklarace', ve které odmítl demokracii a vynášel do nebe islám, jako náboženství a řízení státu v jednom, což, jak pravil, je neslučitelné s demokracií! Takže bosenští muslimové v tom konfliktu zastávali protidemokratické stanovisko, nerespektovali žádné i dílčí dohody, když mohli, tak je porušili. Řídili se prostě Koránem. Na pomoc si pozvali několik tisíc zahraničních mudžáhidů - usekávačů hlav. Na Kosovu šlo o vraždění civilistů teroristickou UČK a intervenci ze strany Albánie. Proti Srbům byla celou tu dobu vedena zběsilá propagandistická kampaň, která má ještě dnes dozvuky u tzv. "soudu ICTY" v Haagu. Např. celá kauza Srebrenica je silně manipulovaná. Prokazatelně popravených muslimů mezi pohřbenými ve Srebrenici je jen asi 410! Přesto se stále opakuje vyfabrikovaná lež o "8000 popravených mužů a chlapců". Takže shrnuto - ne všichni při válkách v bývalé Jugoslávii byli stejní. Květa

   Vymazat
 5. Sýrie bude svobodná země .Němci budou budovat nové továrny na jejich území a lidé se budou vracet domů.Dcera Kadáfího doufáme, že dokončí svůj plán.

  OdpovědětVymazat