Reklama

.

.

čtvrtek 4. února 2016

Syrské letectvo zlikvidovalo jednoho z pohlavárů Fronty an-Nusránapsal/přeložil mbi
4. 2. 2016  Eurasia24


Jeden z pohlavárů teroristické organizace Fronta an-Nusrá byl zabit při útoku syrského letectva na severu země, sdělil ve středu 3. února informační portál Syria al-An.


Podle dostupných informací došlo k útoku ve městě Anadan, ležícím asi 12 kilometrů severně od Aleppa. Totožnost zlikvidovaného teroristy nebyla dosud oficiálně zveřejněna, podle dostupných údajů však jde o jednoho z velitelů Fronty an-Nusrá, který si říkal Abu Džafar Anadan.

V úterý syrská armáda s podporou milic odřezala teroristům většinu cest, kterými jim byly od severu z Turecka dopravovány posily a munice do Aleppa. Podle vyjádření představitelů syrské armády je útok i nadále rozvíjen směrem na sever k tureckým hranicím.

Boje nyní probíhají na přístupech k městům Noubel a Az-Zahra, obsazeným po téměř tři roky. Již během úterka byly na tomto směru osvobozeny dvě obce. Dělostřelectvo syrské armády ostřeluje město Retyan, které je na tomto směru hlavní baštou teroristů.

Zdroj: Rusvesna.su a Ivan Sidorenko Twitter

Překlad: mbi, Eurasia24.cz

Foto: YouTube.com

24 komentářů :

 1. Mam rad taketo dobre ranne spravy.Uz to nebude trvat dlho.Syria bude oslobodena od USA Terorist.Obama uz chce byt prec z bielej Chatrce.Putin opat VITAZOM.ALACH AKBAR S Putinom!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To provolání z "Allách akbar" se postupně změnilo v "Kalach akbar "!!

   Vymazat
  2. HADŽI PUTIN TOMU ROZUMÍ

   má dnes u sebe CELOU VLÁDU Bavoráků i s jejich BMW.ALLAH AKBAR.Tak mi napadá,že MAKRELA prý má misto kancléřky reformovat přimo z minaretů v SAUDSKÉ ARABII ten KORÁN a bude u Saudů,kteři plavou v penězích ŽÁDAT miliardy pro jejich soukmenovce stěhující se za jejím hlasem PROROKA.

   PŘECE NEMŮŽE PO SAUDSKÉ ARABII ŽÁDAT PENÍZE NA PROGRAMY PŘEDĚLÁNÍ KORÁNU ZE STŘEDOVĚKU,kdy byl KORÁN nejůspěšnějši v podřezávání křestanů.Stači když SAUDOVÉ začnou živit ty miliony jejich souvěrců,aby mohli tvrdit,že peníze které dostávají od nevěřicích psů nejsou z jejich dani ALE OD SAUDSKÉ ARABIE.ALAH AKBAR

   Vymazat
 2. ten machometánský lump si pořád myslel, že na něho bude v nebi čekat 72 nadržených pannen, a místo nich už ho tam ted´ má v práci 72 nadržených buzerantů, Allah akbar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máme na to více trefných rčení.
   Kdo s čím zachází tak i schází.
   Co také platí,zabiješ,budeš také zabit.
   Také platí,okradeš mrtvého,půjdeš za ním brzy taky.

   Vymazat
 3. tehle křápi čápi uměji létat? Na foto je Mig-21 a to při vzletu spadne-nemají na us A-10 thunderbolt-no vida,ruska kraksna jako kraksna a to hrám jiné hry-GAME OWER,Falmer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Falmere,i kdyby to byl i jen MIG-15,tak určitě udělá víc práce,než slavné F-ka,15,16.A ten tvůj slavný A-10,co říkáš na Bílou labut,jestli vůbec víš,co to je,NEBO Aligátor,T-90 a jiné ruské zbraně.Amíci můžou jít tak...

   Vymazat
  2. Falmer, jsi blby a blby i zadudas. Nic nevis, nic neumis, jen kvokat jak stara slipka. Jdi do prdele a chvili v ni zustan! Nemam te rad, cvoku z blbovne!
   Palmer

   Vymazat
 4. Možná sem se zmílil a je to SU-22 ale taki neletuschopny létajíci balvan jako to pomlúvají us piloti,Falmer.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. V hangáru je to Mig-21-rozoznal sem to podle delta kŕídla a takove letouny se netrefí s bombov ani do malého mněsta ne to do cîíle viď hrál sem to takoví hry od Macrosfote,Falmer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sklapni ty létající kokote na nočníku!!!!!

   Vymazat
  2. Falmere, dřív než jsi za odměnu usedl ke kompu, uklidil sis své klecové lůžko?

   Vymazat
 7. Ježíši, co to je? Vždyť to ani neumí česky.....

  OdpovědětVymazat
 8. nevypadl jsi z toho křápu na hlvičku? zdáš se mi poněkud přitroublý.

  OdpovědětVymazat
 9. Urááá. Možná že ruští hrdinové s Putinem v čele jednou osvobodí i zdejší rudohnědé pitomce z okovů svobody, demokracie a krvežíznivých kapitalistů. Musíte věřit, soudruzi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demokracie v praxi - Počet exekucí loni po dvouletém poklesu opět výrazně vzrostl. Trend, na který upozornil online deník Aktuálně.cz už v říjnu, nyní potvrdila oficiální statistika ministerstva spravedlnosti za celý rok 2014: Loni bylo v Česku zahájeno 878 609 exekucí, což je o více jak 102 tisíc exekucí více než v roce 2013.

   Dosud rekordní z pohledu počtu nařízených exekucí je rok 2011 s počtem 959 tisíc. V následujících letech pak jejich počet klesl na 883 tisíc (v roce 2012) a na 776 tisíc (v roce 2013).

   Vymazat
  2. To je teda porce. No, neber to. A kolik je těch bezdomoveckých žebráků, kterým už nemohou nic vzít? Leda tak holý život? Ať žije kapitalistická "svoboda a demokracie"!

   Vymazat
  3. Co to meleš pazdráte?Tebe osvobodí jedině SKOTSKÝ STŘIKY nejmíň 3x denně v Bohnicích!

   Vymazat
  4. 10:46 a 10:57

   Kdo chce být svobodný, musí přijmout také zodpovědnost. Kdo nechce nést zodpovědnost za své činy, nechť se nechá zbavit svéprávnosti.
   Tolik k vašim nářkům nad exekucemi a bezdomovci, rudohnědí pitomci.

   Vymazat
  5. My zodpovědnost máme na rozdíl od usssa,ty čuráčí demente!!!!!

   Vymazat
 10. Rusko musí dát amikům možnost se stáhnout s důstojností a Putin to zatím tak dělá a to je dobře.I poděláné krysa zahnaná do kouta je sviňsky nebezpečná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jasně, politika je umění možného a v mezinárodní to platí dvojnásob. Kdyby Putin tloukl hlavou do zdi a nic si nenechával v rukávu, zisky by byly mnohem menší, pokud vůbec nějaké. V mnoha případech je lepší tahat za skryté nitky a nebo jenom čekat, až se protivník (v diplomatickém slangu partner) historicky znemožní sám. Proto se může někomu zdát, že Rusko mnohdy nekoná a nebo mlčí, byť ví své. Ale je to jen bianko šek, doba zúčtování ještě nenazrála. Je to jakékoliv jiné žití na dluh - smlouva s ďáblem.

   Vymazat
 11. http://www.aktualnikonflikty.eu/viewtopic.php?id=13&p=329 allepo...

  OdpovědětVymazat