Reklama

neděle 7. února 2016

Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila (4. 2. 2015). Co nového po roce?


7. 2. 2016  (původ článku se redakci nepodařilo vypátrat, článek je citován na mnoha místech od KSČM Čelákovice až po Pravý prostor)
Na základě rostoucí­ kritiky platí­cí­ch diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraniční­ho zpravodajství­ ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání­ vnesl jasno radní­ Michal Jankovec.
Prohlásil: "Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení­. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie." - konec citátu.


A je jasno a vymalováno. Takže už zase drží­me hubu a krok... Ó dí­ky, veliký Michale Jankovče, že jsi to natvrdo objasnil i poslední­mu Joudovi z Horní­ Lhoty, který snad dosud tápal. Tak a teď ví­me, proč nám serví­rují­ v ČT polopravdy a překroucené lži, hlavně o Ukrajině, Rusku a pod., protože je to předepsáno EU. Budeš-li poslouchat - dostaneš pení­zky do svého korýtka. Když ne, korýtko vyschne. EU a USA potřebují ­oblbovat lidi ve svůj problematický prospěch a prospěch finančníků, ovládají­cí­ch svět Pro objektivní­ informace, nespoléhejte na zprávy v ČT, nebo české noviny, ale čtěte na internetu Parlamentní­ listy, Protiproud, Nová republika a pod.

20 komentářů :

 1. Jde o vystoupení radního Michala Jankovce, nikoli Janoviče, na jednom ze zasedání Rady ČT zhruba před rokem. Na širokou veřejnost se výrok dostal díky účasti několika občanských aktivistů (NWOO, Ne základnám, AZ, ProAlt). Po zveřejnění záznamu na webu NWOO a článků na Parlamentních listech se z toho stal menší skandál.
  Leč ČT a Rada ČT jedou dále močálem černým kolem bílých skal...
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KOMUNISTIČTÍ TERORISTÉ,KTEŘI SE DOSTALI K ZOBU V EU, NÁS NABÁDAJÍ K VYSTOUPENÍ Z EU

   chtějí to provést prostřednictvím demolice základního zákona kapitalismu KDO PLATÍ ROZHODUJE.Nabádají nás vlastně tu TV neplatit a chtějí,aby po komunisticku KRACHLA.

   PROTOŽE VŠICHNI CHCEME TEN KAPITALISMUS BUDOVAT JEDNOU RANOU,NEZBÝVÁ,ABYCHOM POŽÁDALI NÁŠ PARLAMENT O ZÁKON JIMŽ BY PLACENÍ TV BYLO ZASTAVENO a okamžitě se stala vzorově-soukromá.

   Smazat
  2. Kdoví,zda z nás zase nebudou ty smějící se bestie,jak za Německa.

   Smazat
  3. Pořád platí staré heslo:
   "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej".

   A já dodávám: Jestli nebudeš skákat jak my pískáme, tak zdechneš na oubytě.

   Oni v té televizi stejně mají pořád ho..v..no, nebo samý americký škvár, tak za co by jsme měli platit. Jsem pro úplné zrušení poplatků jak za televizi, tak za radio - tam to je stejné v bledě modrém.

   Smazat
 2. Správně. A takhle jsou vydírány všechny vlády, všichni političtí činitelé a všechny národy, které vlezly do okupačního chomoutu. Byl nám zničen průmysl, zemědělství, školství, zdravotnictví, - zkrátka všechno - a jedeme na dotace, které ještě političtí chachaři a další šmejdi rozkrádají. A když nebudeme poslouchat své říšské protektory, dostaneme hovno a tudíž chcípneme hlady. Ani lehký průmysl tady není, neměli bychom ani spoďáry ani tužku -ani ten toaleťák na sraní. Všechno se dováží. Naše tady není nic. Zavřeli by nám vodu a plyn - chcípli bychom, jako lidi v okupovaném Leningradě. Nakonec by se do toho stejně musel vložit někdo jiný, aby tomu bylo zabráněno. Nevím, proč si tady hrajeme na vlastní publicistiku, na televizní vysílání, na media, apod. Je to, jako když si malé děti hrají na školu.Směšné. Smutné. Protektorát česko, kde českové šlapou jak se jim bubnuje, a ještě jsou na to hrdi! A ještě si myslí, že to je ta svoboda!

  OdpovědětSmazat
 3. V ČT jsou samí "slušní" lidé, že ano Špidlo a Sobotko? Tohle stojí za vyslechnutí až do konce.
  https://www.youtube.com/watch?v=mdtTcRi9Xg4#t=644

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení....
   A to jako ty poplatky platí ona EU, či její úředníci? Až je budou platit, potom teprve můžou pindat něco o omezeních......

   Smazat
 4. Je to hnus, tedy doporučení obyvatelům této kotliny: serte na ČT, serte na EU.

  OdpovědětSmazat
 5. jiz jsem nekolikrate psal primo do CT ohledne komentatoru, jednou odepsali, ze se tazi nevhodnym jazykem, tudiz se odpoved zamita! pak pet s dotazem primo na Fridrichovou a Volnera, zadne odpovedi!!!
  porad Jilkove "mate slovo" totalne fiasko, zbytecne, nic neresici tlachani!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MY praví leví, chceme okamžitě zrušit drahou REŽIMNÍ TV,která zaměstnává na vedoucích postech budižkničemy.Ti by se jinak než přiživničením na našich penězích neuživili a museli by jit na prcak,kde po dotazu co umějí by následovala odpověd,nic já byl ředitelem TV a ti musejí jen poslouchat.

   Smazat
 6. Tady pomůže jedině přestat platit povinné poplatky.Zadám dotaz u advokáta a pokud to půjde,dám možné řešení ve známost.
  Nevím jak vy,ale pokud ověřuji Info o událostech ve světě pak seriózní oznámení nacházím na ruských serverech.Nikdy bych neřekl že tam budu číst,no,čas na změny...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že lze neplatit koncesionářské poplatky. Lhářům v ČT dáte čestné prohlášení, že nevlastníte a ani ve své domácnosti nepoužíváte televizní přijímač a přestanete platit koncesionářské poplatky. Jak prosté a jednoduché.

   Smazat
  2. Jestli to je pravda,že nic platit nemusím tak to by bylo fajn,kdyby jste tu nějak dali kopii formulaře nebo to vzorové zněni toho fakt čestneho prohlašeni jak to napsat hromadně.Jsem totiž cigan a tak by mě nezavřeli bo mam pět děcek.

   Smazat
 7. Jak jsem psal v předešlých příspěvcích dokud Šámalova banda bude mít nařízeno lhaní a kdákání polopravd tak to bude konat.Tito debilové to budou dělat i proto,že nic jiného neumí a pokud by to odmítl jeden má vedení tzn. Šámal k dispozici okamžitě dalšího blbečka.
  Dalším faktem je to,že tito pacholci-tedy zprávaři jako Železný a spol.nemají strach z toho že je někdo z neopatrnosti nepřejede autem nebo nepověsí.Tito blbečci asi mezi obyčejnými lidmi nechodí jinak by jim tu jejich držku musel někdo pořádně rozbít do červena.
  Já už tyto debilky delší dobu nesleduji a je to pro mne výhodné.
  Na druhou stranu to má tu nevýhodu, že nevím, co ty svině ve zprávách lžou.
  Jarda

  OdpovědětSmazat
 8. Zprávy ČT a dalších údajně českých televizí vůbec
  nesleduji.Mohou tam třeba tvrdit,že jsme idioti,je
  mi to naprosto jedno.Zrušte vlády politických stran
  a bude po poplatcích ČT a ČR.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, ale čím nahradíš vládu politických stran? Vládou lidu?

   Smazat
  2. No to je samozřejmě nesmysl. Volme politické strany, které nejsou ušpiněné vládnutím, evrovazalstvím, korupcí, lhaním, tolerováním manipulátorů v ČT, ČTK a v ČRo. Je jich tu celá řada, ale nejsou zatím v parlamentu. Pavel P.

   Smazat
 9. toto stojí za shlédnutí, jak to bylo s tzuv, spacákovou revolucí https://www.youtube.com/watch?v=mdtTcRi9Xg4#t=644
  zde se spojili všichni židé-politici bez ohledu na to, z které byli strany a v čele samozřejmě zloduch Havel, zde začala ta vymývárna mozků

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vyplachování mozků bylo už před tím. Nové vedení televize s tím mělo skončit. Ale manipulátoři "nepolitické politiky" se vzbouřili a bohužel vyhráli. A sedí a žvaní tam doteď. Marek

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.