Reklama

čtvrtek 11. února 2016

Tento způsob demokracie se mi zdá poněkud nešťastným

Pavel Letko 
11. 2. 2016  E-republika

Členy anarchistických i neonacistických skupin jsou naši tajní ochránci demokracie. Samozřejmě, že nejsou jen tam.


Pár slov k sobotním demonstracím. Po sociálních sítích i médiích hlavního proudu kolují dohady, jak to bylo se zakuklenými pravicovými extremisty a pánem v hnědé bundě. Třeba ZDE a ZDELidé se nemohou shodnout, zda policistou byl jen ten pán, nebo celá zakuklená parta, a jakou vlastně měli úlohu. Takové hádky však k ničemu nevedou. Vše je nejasné, každé tvrzení tak trochu plave na vodě, a přitom výsledek takových dohad je poměrně nedůležitý. Řekněme si, jak to v demokracii našeho typu funguje a jak to fungovat musí, a proto to tak bude fungovat i nadále.
Úloha tajných služeb

Úlohou tajných služeb je infiltrovat všechny složky společnosti. Zejména ty extrémní. Takže je jasné, že členy anarchistických i neonacistických skupin jsou naši tajní ochránci demokracie. Samozřejmě, nejsou jen tam. Jsou také mezi různými fotbalovým hooligans, ať už si říkají jakkoliv (a které zřejmě využila např. v Oděse i tajná služba Ukrajiny), a dalšími skupinami. Za všechny jmenujme tzv. Síť revolučních buněk ZDE a ZDE

Tajní, ale i policisté v uniformách se musí také umět pohybovat v davu, a pokud možno jej ovládnout. Proto také trénují „v poli“ střety s demonstranty, použití slzného plynu, štítů, obušků, ohlušujících granátů a vůbec celé té vřavy. Jsou placeni za udržování stávajícího pořádku, a tak na to trénují a pak vykonávají, co se naučili. Z tohoto pohledu byl střet mezi „neonacisty“ a anarchisty 6. 2. 2016 jen takovou generální zkouškou represivních složek. Někde si to prostě vyzkoušet musí, ne? Tak proč ne pod dohledem zkušeného muže v hnědém? A útok na sociální centrum Klinika? Podle poslankyně za ODS Černochové se zase tak moc neděje.

Klinika prý totiž útočí na Řízkárnu. Někdy se i pod dohledem tajných služeb leccos nepěkného přihodí. Buďme si však jisti, že bez jejich infiltrace a aktivního jednání, by to bylo naprosto neřízené a tedy jenom horší. Vítejte v demokracii.
Závěrem

Naše společnost je pod dohledem sledovacího a represivního aparátu chránícího stávající řád. Infiltrace do jednotlivých segmentů společnosti je logickým krokem k udržení tohoto řádu. Nebo by si snad někdo přál, aby se extrémisté pohybovali bez dohledu? Zná někdo lepší způsob monitorování a ovládání skupin než tajnými složkami? Co bychom si počali bez cvičených chlapců a dívek, až bude systém krachovat a bude třeba provést revoluci? Kde bychom pak nahonem sehnali zase nějakého Zifčáka, aby usměrnil dav a sehrál nějaké pěkné divadlo?

A není nutné myslit rovnou na nejhorší. Naši tajní se hodí i tam, kam legální složky nemohou. V dresu neonacistů se jim bude lépe likvidovat levičácké extrémisty a naopak. Přitom nebude nutné hledět na legálnost takových operací. Vždyť ji vedou extremisté, že. A až bude třeba, tak nějaké voly zavřeme a je to.

Odkazy na takový způsob práce (speciálně tajných služeb USA) sem dávat nebudu, protože by přesáhly délku tohoto článku. Za všechny jmenujme jen případ takových vražd na Ukrajině komentovaný našim diplomatem Bartuškou způsobem, který si, abychom nezapomněli, musíme stále opakovat:
Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid.

Takové upalování a vraždy samozřejmě nemohou provádět oficiální uniformované složky. K takovým účelům si právě tajné složky vytvářejí extrémisty. A tak se i naši extrémisté zprava i zleva, skalní fanoušci Slavie, Baníku i Sparty stávají opravdovými pilíři demokracie na euroatlantický způsob. No, není to krásné? Skutečným problémem může být jen jejich přemnožení, eliminace druhého krajního pólu a skutečné uchopení moci. To se však nestává, protože i extrémisté musejí z něčeho žít, splácet hypotéky a další dluhy, takže je metoda „rozděl a panuj“ celkem bezpečná a úspěšná. Rozděl společnost a panuj nad ní. Trochu chleba a trochu her ti to jenom usnadní. A když bude nejhůře, oprášíme starý dobrý fašismus.


- - -

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde. Děkujeme!Související články:

11 komentářů :

 1. Podobnost čistě náhodná ? Agent Zifčák č.2 jakoby svému předchůdci (agentu Zifčákovi) z oka vypadl.

  OdpovědětSmazat
 2. Ano,článek to vystihuje.
  I na tomhle zpackaném příkladě lze vidět oč vládnoucí sebrance jde a jakých prostředků je hotova použít proti lidem,kteří ji živí !!!
  aSociální paDemokraté k udržení se u koryt a vykázání splnění úkolů směrem k Bruselu a USA jsou schopni čehokoli.
  Je jen otázkou,zda ten nepřesvědčivý výkon policie a provokatérů byl dán jejich neschopností,nebo nevůlí se na tom svinstvu,proti vlastnímu národu,podílet.Neboť vlády a vládnoucí strany se mění,ale národ zůstává....Je jen na těch zainteresovaných,na kterou stranu se dají....Jestli se dají na stranu svých příbuzných,nebo na stranu zrádců,podplacených a řízených z us-embassy....

  OdpovědětSmazat
 3. Takže tím že je tento stát profízlovanej mě chrání.Dík nechci.Chci aby byli ultralevičáci i ultrapravičáci když páchájí trestnou činost zatčeni a souzeni.Také chci aby všichni!!bez vyjímky co mají na všech velkých akcí kukli byli zatčeni a souzeni,místo kamarádění se s tajnými službami.Chci jasně jednoduchou spravedlnost a né profízlovanej stát,kde když je u moci levice tak ultralevičáci likvidují živnostníky a když je u moci pravice tak ultrapravičáci pořádají hony na cikány a bezdomovce.Chci padni komu padni a fízli co fízlujou vlastní národ postavit mimo službu!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaspal jste dobu, ukrajinizace (rozuměj fašizace) a oligarchizace (bývalými estébáci a tuneláři) české a slovenské politické scény je po 25 letech budování kapitalismu stylem Československo po roce 1989: Z průmyslově vyspělé země na rozvojovou s dostatkem banánů, dokončena. Pouze místo TOP09 Klerofašisté a nadstandardní se na válečném a sankčním štvaní a likvidaci našeho národa podílí i protektorátní kmotři ČSSD.

   Smazat
 4. Aktivní opatření I. správy Ministerstva vnitra bylo zaměřeno na diskreditaci protiuprchlického hnutí a následné přiklepnutí odpovědnosti za BIS zinscenovaný útok na feťácké doupě. Nehořlavým lahvím ze Stropnického vily a komunitního centra už nikdo nevěří, takže napříště Shapirovo SSA podřízení fášové Sobotka, Dienstbier a Pelikán (krytí americkými stážisty Bradáčovou, Šlachtou, Ištvánem a brněnským Zemanem) pod vlivem ukro-amerických poradců pojedou naostro.

  Nebýt toho odstupujícího šéfa Unie bezpečnostních složek, který amatérské video zkomentoval, tak byste si té absurdnosti a policejními provokatéry řízené situace (z obou stran - policistů uniformně převlečených za neonacisty a infiltrované Antify), ze které vznikl hraný klip spolupracující České televize (filmové odd. 4. správy STB), kterou nyní jako flagrantní vidí každý, ani nevšimli. Jako kompars do vysílání jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), které lžou jako když gorilí Penta s Babišem a Bakalou tisknou, dokonce ochotně postáli i uniformovaní Policisté ČR, do jaké míry byli vysmátí či obětovaní, zneužiti či seznámeni se situací by se dalo ověřit opakovaným zhlédnutím videa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. COPY Odpovědi:
   Miroslav Povolny 11. února 2016 11:09
   8:35- stačí si všimnout "bleskurychlé"reakce jednoho z nich na nečekanou reakci "narušitele" zleva. Hned jej vytáhli z "kotle" aby nerušil divadlo, natož aby ublížil hercům. COPY

   Smazat
 5. Zrádce Tadeáš P. pracující na likvidaci českého národa potvrzuje, že orchestr tajných policistů v jednotném úboru vzor fotbalový chuligán, spolu s hrou na vítací čelo průvodu, dirigovaný dvojičkou záhadných mužů v hnědém a šedém toho sobotního dne zahrál představení na více místech. Kdo po zhlédnutí videa ještě dnes v rádiu tvrdí, že se nejedná o levicové a pravicové extrémisty řízené STB/BIS je nejspíše pomocník VB/PČR Pomáhat a chránit oligarchy (bývalé estébáky) a tuneláře.

  http://www.impuls.cz/clanky/2016/02/tadeas-polak/
  http://zpravy.idnes.cz/klinika-funguje-dal-lide-prispivaji-na-opravy-fay-/domaci.aspx?c=A160208_183939_domaci_rych

  OdpovědětSmazat
 6. Z celé Unie bezpečnostních složek se zatím ukázal jako čestný pouze hasič!!! Nikdo jiný nevystoupíte??? Po sobotní akci pod falešnou vlajkou zaměřené na diskreditaci protiuprchlického hnutí a následné přiklepnutí odpovědnosti za BIS zinscenovaný útok na feťácké doupě*, zřejmě po příchodu esembáka či jeho rodinného příslušníka do hospody opět ztichne celá hospoda.

  ***Uvědomte si, že scénka pro vhodné záběry spolupracující České televize (filmové odd. 4. správy STB) musela být sehrána, aby tak bylo možno učinit bez důkazů

  OdpovědětSmazat
 7. Mě by jen zajímalo, zda si tajní agenti, policisté v civilu a jejich řídící důstojníci uvědomují, k čemu se propůjčují a jaké reálné hrozby jsou ve hře?!
  Nebo se snad těší, jak po Švédském, Belgickém Francouzkém či Kolínském vzoru budou nebozí mladí muži údajně prchající před válkou i ze zemí, kde žádná válka není, ZNÁSILŇOVAT jejich přítelkyně, manželky, dcery a později i vnučky???

  Zdr.
  JiB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obec starších rozesílala příkazy do transportu, policie (ať už protektorátní nebo židovská v ghettu) naháněla do vlaků a sonderkomando bejkovcem tlačilo vlastní lidi do plynových komor.

   Smazat
  2. Co je na tom nepochopitelného, že se za výhody platové či církevní zlodějiny podílejí na vyhlazování vlastního naroda a myslí si, že když budou kolaborovat, tak se stanou Anglosasy a nechají si je na výkrm a jejich ženy a dcery na bestiální hromadné znásilňovací muslimské hry.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.