Reklama

.

.

sobota 20. února 2016

Turečtí vojáci upálili zaživa asi 150 Kurdů v provincii Širnak (VIDEO)

20. 2. 2016   AC24

Turečtí vojáci upálili zaživa asi 150 Kurdů v provincii Širnak, sdělila Sputniku Feleknas Uca, poslankyně za Demokratickou stranu národů Turecka, která aktivně hájí práva národních menšin v zemi.


„V okrese Čizre provincie Širnak bylo tureckými vojáky zaživa upáleno v různých domech asi 150 lidí. Některá těla byla nalezena bez hlavy," řekla Uca. Dodala, že všechny oběti v regionu hraničícím se Sýrií a Irákem byly etnickými Kurdy. Uca rovněž sdělila, že turečtí vojáci pokračují v útoku na provincii Dyarbakyr obývanou převážně Kurdy.

„Situace v Dyarbakyru je hrozná. V okrese Sur trvá policejní hodina 79 dní, 200 lidí je uzavřeno v sklepech a turečtí vojáci je nedovolují zachránit," řekla poslankyně.

Lidé se schovávají před tureckým útokem. Mnozí, včetně žen a dětí, potřebují lékařské ošetření, někteří jsou v kritickém stavu.


9 komentářů :

 1. No vida, jak se statečná bratrská armáda činí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takové máme spojence? Chceme se stát spolupachateli vrahů ?

   Vymazat
  2. Dokud budeme v tý fašistický alianci s ussa a dokud budou ve vládě kréténi místo lidí s mozkem a s vlastním názorem,tak budem ten genetickej odpad podporovat!Bohužel =/

   Vymazat
 2. Takže chci vidět, jak Američani nazvou Erdogana teroristou a budou ho chtít svrhnout !!!

  OdpovědětVymazat
 3. Obhajovat tato zvěrstva bude mít mainstream velice těžké. Posledně při podobném zločinu v Oděse sváděli propagandisté všechno na provokace proruských demonstrantů. Jsem zvědavý, s čím přijdou teď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ten Jakeš s tím Štěpánem měl tenkrát pravdu,když říkal,že ty kurvy kapitálistický,agresivní ve zločinném NATO srocení,se před ničím nezastaví....
   Kde jsou "lidskoprávní humánist",copak,že nevřískají,jako opice.Co nám na to řekne ta stará poběhlice (přebíhající ze strany na stranu) píča Šiklová,co "se raději bude mýlit s Obamou,než mít pravdu s Putinem"....

   Vymazat
  2. Ad. 20.46
   Lidskoprávní humanisti jsou placeni od toho, ve správnou chvíli řvát a ve správnou chvíli mlčet. Chlebodárce na ambasádě už jim dá vhodnou partituru, aby to chudáci nespletli. Šiklovou nesrovnávejte s něčím, co máte aspoň trochu rád.

   Vymazat
 4. Kdeže troli jsou?

  OdpovědětVymazat
 5. Armény nahnali do jeskyní a udusili

  OdpovědětVymazat