Reklama

.

.

pátek 5. února 2016

Unavuje mě omlouvat se za to, že jsem Rus

5. 2. 2016
Samozřejmě, že nejde o čistý altruismus, ale...
...a za co se mají omlouvat Češi?

33 komentářů :

 1. Americe nezbývá než donutit Rusko k válce! Proč? Rusko a Čína se dohodly, že nebudou obchodovat s ropou a plynem v dolarech a kromě toho, že veškerý obchod mezi nimi bude probíhat v národních měnách a né v dolarech. Tím, ale vyhlásili světovému četníku, USA válku. Každý, kdo obchoduje s plynem a ropou si musí nejdřív koupit dolary a pak si může koupit ropu, nebo plyn. To samé platilo o obchodech v jiných komoditách. Když v dolarech odmítl obchodovat Husajn, byl Irák zničen, Husajn popraven. To samé se stalo Kadáfimu a Lybie byla vybombardovaná. Ekonomika USA jde ke dnu. V USA se toho pramálo vyrábí. USA exportuje drcený kancelářský papír, seno a samozřejmě války. Aby neutěšený stav, super zadlužené ekonomiky, Američani vyrovnali, tisknou neskutečné množství zelených papírků s názvem dolary. Celému ostatnímu světu je jasné, že to nemůže fungovat do nekonečna a všem státům které jsou navázáné na dolar, jako například i EU, hrozí s pádem dolaru i jejich pád. Proto, čistě z pragmatických důvodů se Čína a Rusko a ještě několik dalších států seskupených v organizaci BRICS ( Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika ) rozhodly odpoutat se od dolaru. Jenže tím přímo ohrožují stabilitu USA, protože když se odpoutávají od dolaru, USA ze světového obchodu s ropou, plynem a jinými komoditami neplynou žádné peníze a deficit začíná narůstat. Z čeho má potom USA udržovat po celém světě více než 200 vojenských základen, které dohlížejí na to, aby světový řád nastolený po Druhé světové válce, odváděl USA patřičné obrovské sumy peněz do USA. Když to udělal Husaj a Kadáfí, USA zasáhly a daly tím jasně najevo, že kdo si dovolí něco podobného, dopadne stejně jako oni. USA jako nejzadluženější stát na světě chtějí, aby případný krach dolaru financoval celý svět. Čína, Rusko a další státy, dluh USA financovat nechtějí. Vnitřní pnutí společnosti v samotných USA je obrovské. Město Detroid je od rána do večera v plamenech. Obrovská nezaměstnanost. Do Světa USA vytrubují, ale úplně jiné ukazatele své ekonomiky. Ale vzpomeňme si na krizi v roce 2006, která vznikla krachem dvou obrovských investičních a hypotečních bank, které neustále vykazovaly obrovské zisky, prodávaly balíčky s nakaženými deriváty po celém světě, až bublina praskla a odnesl to celý svět a to v podobě obrovské stagnace a krize. USA jenom pokrčily rameny. Teď USA nutí celý Svět financovat jejich krachující ekonomiku a nemají jinou možnost, než vést války a připravovat světový konflikt proti Rusku. Ze dvou velmocí Číny a Ruska si vybraly Rusko, protože Číně je USA zadlužené obrovskou sumou a nebýt výroby Číny dodávané do USA, USA by ze dne na den skončilo.

  OdpovědětVymazat
 2. Češi by měli začít omluvou za "výlučně humanitární" bombardování Jugoslávie. Které se tehdy dělo už i naším jménem.

  A pak, jen tak pro pořádek, se mohou takoví ti "Češi" omluvit všem ostatním Čechům za ty neustálé omluvy sudeťákům a spol..

  OdpovědětVymazat
 3. Unavuje mě poslouchat ruské nacistické žvásty jak jsou Rusové nejlepší a mnohokrát spasili celý svět. Prej naučili se Evropany umývat, jíst příborem a byli v Afghýnistánu mírotvůrci,... Bože.

  Češi se nemají omlouvat za nic. Ale měli by se konečně omluvit čeští komouši jak za 40 let zruinovali naši zemi, jak popravovali, zavírali do lágrů, stříleli spoluobčany na hranicích, mstili se na rodinách oponentů režimu a emigrantů,...

  Vím, nedočkám se nikdy a ani na to nečekám. Naopak, slyším čím dál víc rudohnědého vřískotu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máme pětinové platy, než mají lidé na západě, ale hlavně že nám nevládnou komunisté! Máme všechno zboží o 20 procent drahší, než na západě, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Náš státní dluh je 1,7 bilionů korun a roční úroky z něho platíme 90 miliard, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí zavřených na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Okresy jsou řízené kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží, tak jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami naších korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Na kongersu vládní strany ODS jsme viděli aroganci kmotrů ODS, kteří přijeli několikamilionovými auty s registračními značkami za několik stovek tisíc korun, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté! Na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny Pafko, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté! Do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl, ale hlavně že nám nevládnou komunisté! PROSTĚ JE TO VYSVĚTLENÍ DNE A NA VŠECHNO, JSME ÚPLNĚ V TOTÁLNÍM MARASMU, ALE MŮŽEME SI ODPOVĚDĚT VĚTOU: HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ! A HNED JSOU VŠECHNY PROBLÉMY VYŘEŠENÉ???

   Vymazat
  2. Máme pětinové platy, než mají lidé na západě, ale hlavně že nám nevládnou komunisté! Máme všechno zboží o 20 procent drahší, než na západě, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Náš státní dluh je 1,7 bilionů korun a roční úroky z něho platíme 90 miliard, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí zavřených na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Okresy jsou řízené kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží, tak jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami naších korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté! Na kongersu vládní strany ODS jsme viděli aroganci kmotrů ODS, kteří přijeli několikamilionovými auty s registračními značkami za několik stovek tisíc korun, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté! Na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny Pafko, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté! Do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl, ale hlavně že nám nevládnou komunisté! PROSTĚ JE TO VYSVĚTLENÍ DNE A NA VŠECHNO, JSME ÚPLNĚ V TOTÁLNÍM MARASMU, ALE MŮŽEME SI ODPOVĚDĚT VĚTOU: HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ! A HNED JSOU VŠECHNY PROBLÉMY VYŘEŠENÉ???

   Vymazat
  3. Pro Anonyma 11:37
   Jedinci jako je Anonym 11:30 jsou fanatici, kdy rozdíly mezi sovětským svazem a dnešním Ruskem (které samozřejmě není a nemůže být dokonalé) jsou naprosto mimo jejich rozlišovací schopnosti. Jou naprosto prolezlí slepou nenávistí, kterou nezmění naprosto vůbec NIC!!! Ani kdyby je jejich "svatý" západ naprosto nepokrytě vedl za ruku na smrt, tak za to budou nenávidět rusa. Jsou to blázni, neschopni jakéhokoli uvažování, nebo nestranného a racionálního zhodnocení dnešní situace. Tady nemá smysl, abyste se pokoušel jakkoliv s takovými fanatiky diskutovat, nebo argumentovat. "mráz jde vždy z východu, z Moskvy". Tohlke je jeden z jejich oblíbených citátů. V minulosti to možná platilo, ale dnes každý soudný člověk, který není totálně zaslepen nenávistí vidí, že mráz jde čím dál více z opačné strany.

   Vymazat
  4. Oprava můj komentář popisuje Anonyma 11:33

   Vymazat
  5. Člověče,vy jste na hlavičku,né?Hele,v době budovàní lepších zítřků k nám jezdili v 50-tých letech rakušáci a kupovali pro děti do školy sešity a písátka,v 70-tych letech stáří u nàs na návštěvě a mládí na Korfu a pak v Jugoslávii dělali kapitánské zkoušky.Oni si život užívali a u nàs jsme budovali pod vedoucí stranou lepší zítřky.Nejčko máme důchody podle"zásluh"a oni jsou v pohodě.Jo chlapče,za blbost se platí,nebýt tuposti našich dědů a tatíků mohlo se žít dnes u nás jinak,třeba ještě líp jak v tom Rakousku.

   Vymazat
  6. 11:33
   je buď úplný debil anebo nasazenec ,tzv.
   stránková veš....já nevím ,co je to za lidi,ze svého okolí
   je neznám...
   jsou nemocní a hloupí..
   j.

   Vymazat
  7. Vy neustále žijete v minulosti, neschopen se vymanit ze své nenávisti ke státu, který již neexistuje. Uvědomte si, že dnešní Rusko není sovětský svaz. Jen jste potvrdil to, co je řečeno výše, opravdu nejste schopen rozlišit rozdíly mezi svazem a ano jeho nástupnickým státem Ruskem. Nehledě na to, že Rusko v žádném případě neidealizuji, ale nevycházím z totalitní minulosti a v žádném případě neobhajuji sovětský svaz. Já beru v potaz postrevoluční minulost a současnot, tak co zde taháte léta totality? Kdo je zde potom na hlavičku?

   Vymazat
  8. 11:33
   Jste ubožák, kterému stačí ke své spokojenosti a nevzdělanosti poslouchat výblitky našich médií! Nevíte nic o životě, nevíte nic o světovém dění,nevíte vůbec nic o historii! A právě tito bezmozci jsou největší zhoubou pro každý národ!

   Vymazat
  9. Souhlasím s 11:37.
   Hajzle 11:33, je možné, že kdyby nebylo Ruska, nebylo by ani tvého fotra, nebo dědka, páč by mohli chcípnout náckovskou prackou. Ke všeobecnému potěšení by však bylo dobré, že by v důsledku toho nebylo ani tebe.

   Vymazat
  10. Jediný hnědorudý vřískot je slyšet jen od tebe 11:33, u tebe jen hnědý a smadravý. Co tě určitě Rusáci nenaučili, to je používat hlavu. Jenže jak používat, když je v ní hovno. Havloidní sračkomet, jako z Šapirovy brožury. Jo a měl by ses dovzdělat, co znamenají slova fašizmus a nacizmus, stále jim nerozumíš ani po přečtení z Wikipedie a stále se je snažíš používat, zkus to ještě několikrát nebo si raději kresli, pokud tomu nerozumíš, hňupe "Plavče".

   Vymazat
  11. Jedině co jim můžete vyčítat je ten Afganistán, i když je žádalo o pomoc tehdejší vedení Afganistánu, stejně jako dnes Assad.
   Pokud vám vadí Češi, proč tu jste? Můžete přeci emigrovat, hranice jsou otevřené od 90 let. Nikdo vás za vystěhování nezavře, jak před 89 rokem.
   Proč tu jste a stěžujete si?
   Moje rodina která žije už 28 let v zahraničí a nestěžuje si, asi proto, že to tam nikoho nezajímá.
   Ten vřískot který je rudohnědý, se ozývá z Bruselu, což není divné když nacismus a před tím komunismus vymysleli právě na západě, stačí číst.

   Vymazat
  12. Co to meleš za hovadiny ty paranoidní genitále????

   Vymazat
 4. Čína ovšem ví, že pakliže padne Rusko, další na řadě bude Čína oslabená o nerostné zdroje, které po porážce Ruska padnou do rukou USA a to začne Čínu vydírat, provokovat, vtahovat Čínu do války tak, jako to teď dělá Rusku. Rusko na čele s Gorbačovem udělalo v 80 letech minulého století fatální chybu, že jako vítězná velmoc se stáhlo s východního Německa. Nemuselo to udělat, nikdo Rusko nemohl donutit k tomuto kroku, nebo ho mohlo podmínit rozpuštěním NATO a stažením okupačních vojsk USA ze západního Německa. Naivně uvěřilo, že USA dodrží dané slovo a NATO se nebude rozšiřovat. Jenže obrovské ekonomické problémy USA nedávají Američanům na výběr. Američani buď donutí Svět aby platil dluhy a existenci USA, nebo USA zaniknou. Proto také nutí EU uzavřít s USA smlouvu o volném obchodu z USA s pravidly nastolenými USA. EU se stane kolonií USA, které budou EU vysávat pomocí smluv na patenty, pomocí sankcí a podobně. Americe nezbývá než donutit Rusko k válce! Proč? Rusko a Čína se dohodly, že nebudou obchodovat s ropou a plynem v dolarech a kromě toho, že veškerý obchod mezi nimi bude probíhat v národních měnách a né v dolarech. Tím, ale vyhlásili světovému četníku, USA válku. Každý, kdo obchoduje s plynem a ropou si musí nejdřív koupit dolary a pak si může koupit ropu, nebo plyn. To samé platilo o obchodech v jiných komoditách. Když v dolarech odmítl obchodovat Husajn, byl Irák zničen, Husajn popraven. To samé se stalo Kadáfimu a Lybie byla vybombardovaná. Ekonomika USA jde ke dnu. V USA se toho pramálo vyrábí. USA exportuje drcený kancelářský papír, seno a samozřejmě války. Aby neutěšený stav, super zadlužené ekonomiky, Američani vyrovnali, tisknou neskutečné množství zelených papírků s názvem dolary. Celému ostatnímu světu je jasné, že to nemůže fungovat do nekonečna a všem státům které jsou navázáné na dolar, jako například i EU, hrozí s pádem dolaru i jejich pád. Proto, čistě z pragmatických důvodů se Čína a Rusko a ještě několik dalších států seskupených v organizaci BRICS ( Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika ) rozhodly odpoutat se od dolaru. Jenže tím přímo ohrožují stabilitu USA, protože když se odpoutávají od dolaru, USA ze světového obchodu s ropou, plynem a jinými komoditami neplynou žádné peníze a deficit začíná narůstat. Z čeho má potom USA udržovat po celém světě více než 200 vojenských základen, které dohlížejí na to, aby světový řád nastolený po Druhé světové válce, odváděl USA patřičné obrovské sumy peněz do USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor nikdo žádnou chybu neudělal, jsou to promyšlené záměry. Stalin vypálil nemocným tohoto světa rybník a obrátil situaci proti nim a už byl velmi blízko skutečné vládě lidu. Plánoval 6.hodinovou pracovní dobu a tři vysoké školy pro každého kdo na to bude mít. Po jeho smrti začal pomalu rozklad toho co vybudoval a odevzdání to západu, což dokončil Gorbačov (vše předem dohodnuté).

   Získat správné informace je těžké. Přeji všem dobrým lidem ať dokáží rozeznat dobré lidi od lidí sloužící zlu pro osobní výhody.

   Vymazat
  2. Věru tak,ale většina bloudů mele furt dokola nesmysly....

   Vymazat
  3. To Anonymní 5. února 2016 11:34
   Škoda, že stejně jako autor prvého komentáře v 11:28, neuvedete zdroj, odkud jste to zkopírovali. Místo vlastní exhibice, zvláště když zůstáváte anonimní, jste mohl obohatit mne i ostatní čtenáře o nezkreslenou původní myšlenku.

   Děkuji.
   Ferro

   Vymazat
 5. Rusové mají právo být hrdi na své dějiny. Jediné, co jim lze zazlívat, je podíl jejich lídrů na zániku světové socialistické soustavy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byli jediní "komunisté" , které vychvalovali světoví bankéři a jejich lokajové po celém světě !! Normální člověk musí tušit, že šlo o CIA organizovaný puč s dopadem na celou socialistickou soustavu !! Stačí se podívat na ČLR, kde komunistické vedení nezradilo národní zájmy jako se to stalo v Evropě !!

   Vymazat
  2. Gorby je zrádce,dělal pro MI6 a proto by měl viset....kvůli tý svý Rajdě prodal národ za pár kufrů falešnejch mikimausDolarů,je to veš,stejná,jako ty naše dnešní v našich vládách....

   Vymazat
 6. Putinovi stačí, když amíkům vypne elektřinu , vodu a je tam občanská válka a je to jejích konec....3 dny až týden a off..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A na to já čekám a doufám,že se té taškařice dočkám,ať to stojí,co to stojí,bude to stát za to....

   Vymazat
  2. Nechci zažít pád demokratického USA. Už teď kopou jako zdechající kobyla a tzo mají ještě hlavu nad vodou. Až se potopí úplně, nebo až je někdo potopí, tak to bude hrůza. Je to banda hovnisráčů, kteří jsou schopni úplně všeho i vypustit všechny atomovky co mají pod heslem "když ne my (USA), tak nikdo jiný".

   Vymazat
  3. Proto taky mají obrovský strach z EMP a Blackoutu a snaží se stále cvičit tyto scénáře. Jestli se někdo dívá na Zoomu na ty jejich dokumenty Soudný den nebo jak se to jmenuje, tak jsem se u toho smál, co jsou schopni ti blbci američtí vymýšlet a proč to vlastně dělají. Na ty své vraky si navařují 10 tun oceli, ale nedochází jim jim podstata, že nebudou mít co do těch křápů tankovat. Samozřejmě se hlavně vymlouvají na tsunami a to i na místech, kde voda nehrozí, hlavně se určitě bojí elity a ta proti nim nasadí vojsko s obrněnci. Zbraní, hlavně útočných mezi nimi je ale neúrekom.

   Vymazat
 7. A 11:33. My ty žvásty poslouchali od narození půl života. Bylo to horší než unavující. A nejhorší na tom je současná doba nás přesvědčuje, že ty žvásty jsou fakt. Že Rusové jsou doopravdy nejlepší a doopravdy mnohokrát spasili celý svět. Možná, že tomu tak bude i nyní.
  Čeští komouši se nemají za co omlouvat. Byl jich celý milion, takže určitě i někdo z tvých blízkých pomatenče, ne-li tvoji rodiče a určitě volil komunisty ve volbách v poměru 99,96% z oprávněných voličů.
  Tvoji rodiče by se měli omlouvat. Ne za to, že volili komunisty ale za to, že zplodili takového blbého pitomce, který si neváží nikoho, ničeho, ani sebe, ani rodičů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Současná doba nás, bohužel, přesvědčuje o opaku a vás opravdu i přesvědčila.Ještě jsem chválu na Rusko z oficiálních míst nezaslechla.Jste lehce zmanipulovatelný a neumíte ani posoudit, co má v životě větší váhu. Pro vás to jsou jen prach, prachy, pro jiného zdraví a mír a spokojenost. Každý má své hodnoty a jinak to asi nebude.

   Vymazat
  2. Neslyšela jsi to proto, že jsi vymytá hlavním proudem 13:57. V havloidní televizi a rozhlasu se to nedozvíš nikdy. Jedině zmanipulovatelná jsi ty a ne kolega 12:58, ten má bohužel pravdu. Vsadím se, že ty jsi jedna z těch co je přesvědčena, že nás osvobodila US army v roce 1945, jak to chodí na ČT, najivko.

   Vymazat
 8. Po shlédnutí dnešního videa paní velvyslankyně Blanky Filipi o pozadí krvelačné války v Sýrii, jejíž důsledky nyní se vší odpovědností pociťujeme i my, a proto Neomlouvejte se! Viz. video ze zdroje PL: https://youtu.be/PkB5CnxIG_M

  OdpovědětVymazat
 9. Velmi dobré a na 100% pravdivé video. Něco takového by se měly děti učit ve školách, aby si to dobře a dlouho pamatovaly. Všichni starší lidé si to pamatují a je s podivem, že dnešní mládež do 30-ti let o tom co Rusko udělalo pro Evropu, nic neví. Nedivím se když ten Rus ve videu hovoří, že je již unaven, ale i přesto věřím, že když bude třeba zase Evropu zachránit tak Rus opět půjde a Evropu zachrání.

  OdpovědětVymazat
 10. Dnes výborný článek na Hájkově Protiproudu
  od V.Dandy : Ženevskà jednání....
  přesný,výstižný článek o tom ,jak to je...
  jituš

  OdpovědětVymazat
 11. Vďaka za preklad .

  OdpovědětVymazat