Reklama

.

.

pátek 19. února 2016

V Evropě je až 5 tisíc bojovníku ISIS! Základnu mohou mít v bývalé Jugoslávii

19. 2. 2016  Magazine
 
„Evropa momentálně stojí před největším nebezpečím teroristických útoků za posledních deset let,“ prohlásil šéf evropského policejního úřadu. Podle Europolu se do svých mateřských zemí vrátilo tři až pět tisíc lidí vycvičených v řadách Islámského státu. Jejich výcviková základna se může nacházet v balkánský státech, na území Kosova a Bosny a Herzegoviny.

Očekáváme, že Islámský stát nebo jiné nábožensky založené teroristické skupiny spáchají útok někde v Evropě s cílem dosáhnout co největších ztrát mezi civilním obyvatelstvem,“ řekl Wainwright s tím, že útoky nemusejí mít na svědomí přímo celé skupiny, ale spíše jednotlivci.

O tom, že evropským městům hrozí teroristické útoky, varovaly úřady už na konci roku loňského roku, přičemž by se mělo jednat o útoky podobné těm listopadovým v Paříži, kde teroristé ukázali, že změnili svoji strategii.

Podle odhadů Europolu se do svých mateřských zemí vrátilo mezi třemi až pěti tisíci lidí, kteří byli vycvičeni v syrských výcvikových táborech radikály hnutí Islámský stát. Mělo by se tak jednat o tzv. spící buňky, které jen čekají na povel.

Takovou spící buňkou mohli být i muži před několika týdny zadržení v Německu při policejní razii. Údajně plánovali teroristický útok v centru Berlína. Ovšem jejich akce byla jen v přípravné fázi, kdy se chystali ke shromažďování zbraní.

Podle šéfa Europolu ale teroristé nemusejí při cestě zpět do Evropy nutně využívat migrační krize, respektive uprchlické vlny. „Nemáme žádné konkrétní důkazy, že by teroristé systematicky využívali k cestě do Evropy jednotlivých uprchlických cest,“ dodal Wainwright.
 

Hrozba jménem Bosna a Hercegovina

Neustále se hovoří o hrozbách v metropolích velkých evropských zemí, ovšem riziko může být jinde. Alespoň to se domnívá někdejší náčelník Generálního štábu Armády ČR a v současné době jeden z největších odborníků na bezpečnostní a vojenské otázky generál Jiří Šedivý.

„Neustále se mluví o problémech v Německu, Francii, Belgii, Švédsku nebo Velké Británii, ale vůbec si neuvědomujeme, že existuje stát jménem Bosna a Hercegovina. Sami představitelé Al Kaidá a ISIS řekli, ať se džihádisté zaměří na Bosnu a Hercegovinu,“ řekl generál Šedivý v exkluzivním rozhovoru pro Expres.cz.

18 komentářů :

 1. To jsou mi najednou obavy, že by začali mít strach o kejhák samotní vládci evropy? Bude hůř panstvo to se nebude týkat jen spodiny v tomto případě vás neochrání žádní bodigárdi na to vemte jed.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tři fáze islamizace
   https://www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg

   Vymazat
 2. konečně je jasné, proč Češi vyhodili do povětří Vrbětice, jsou to jasně Švejkové, nechtěli splnit rozkaz na vyzbrojení imigrantů

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anebo spíš je už vyzbrojili a potřebovali skrýt schodek v evidenci....,nic není náhoda....

   Vymazat
 3. Mívali jsme okolo našeho pozemku plot(na svou dobo velice moderní - elektrický ), mívali jsme i hlídací psy, ale plot jsme zbourali ( a k tomu nám dopomáhej Dientsbier ), psy jsme označili za darmožrouty, které přeci nebudeme živit a teď se můžeme akorát tak modlit. Jenže ani to už nedokážeme.

  OdpovědětVymazat
 4. Co jsme měli je dnes jedno.Teď máme na krku zase
  nějaké teroristy.Mimochodem:válku v Bosně vypro-
  vokoval bosenský prezident Izetbegovič svým vyhlá-
  šením Bosny za muslimský stát.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od kterého data byla Federace Bosny a Hercegoviny prohlášena ze sekulárního na muslimský náboženský stát?

   Vymazat
 5. Bosna a Hercegovina????

  Není to první muslimský stát v Evropě, který jsme hrdě pomáhali budovat i my Češi společně s NATO????

  Ten a ještě jeden, jooo Kosovo, tak ksme si SAMI úspěšně vybudovali dva muslimské státy v Evropě, centra obchou s drogami, zbraněmi, bílím masem, orgány, státy kde se žije tak ÚŽASNĚ, že uprchlíci co se valí do Evropy jsou z 50%, právě občané těchto, námi vybudovaných, místních demokratických a ekonomických velmocí;)

  Jsme to , ale šikulové, takhle si podporovat a vychovávat vlastní vrahy.

  OdpovědětVymazat
 6. Státy V4 se nesmí ptát Unie, jestli mohou. Ale musí jednat!!! A k tomu nám nepřekážej Merkel.

  OdpovědětVymazat
 7. Občas po přečtení příspěvků mám pocit, že část populace žije v nějakém jiném vesmíru. Před pár dny jeden známý, který už se svým tátou chodil na ryby ke Kateřinskému rybníku, tedy bratru 40.let zažil situaci, kterou nedokáže zapracovat do svého životního stylu a žebříčku hodnot. Sedíc u obecního rybníku v podvečerních hodinách byl osočen a následně vyhnán arabským přistěhovalcem s tím, že tam nemá co dělat ať vypadne. Na to mu známý odpověděl, že je na veřejné cestě, na obecním pozemku u obecního rybníka a může se tam volně pohybovat. Odpovědí mu bylo, ať si zvyká, že už tam na ryby prostě nikdo chodit nebude a že už se o to postará. Protože jeho pozemky sousedí s obecní cestou a nikdo se mu okolo nich nebude potulovat. Obec Modlany, Suché, Kvítkov a Drahkov mají prodejem pozemků spoluobčanům z arabského světa zaděláno na obrovské problémy. A zřejmě dle postoje zmiňovaného muže i na vznik NO-GO zóny. Ale jinak je u nás vše v pohodě a nic se neděje. Není proč se obávat jak říká Boguš. Zkuste si poslepovat do mozaiky kusé informace tu z Teplic ( verbální a fyzické obtěžování maminek s dětmi v Zámeckém parku )tu z jiných měst, městeček a vsí jaký výsledný obraz Vám z toho vyjde. Naše podělaná vláda si zřejmě neuvědomuje, že svou ignorací reality a podělaností z EU a SS zadělává v České kotlině minimálně na občanské nepokoje vysoké intenzity. Realitu můžete popírat, můžete zavírat oči, ale ona vás stejně doběhne a ke konfrontaci nutně dojde. Zrovna jako to čeká vyspělou západní Evropu. Otázkou zůstává jestli připravené, či nepřipravené.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. západní Evropa je vyčpělá, pouze Frau Merkel pochopila, že je třeba oživit genom evropského obyvatelstva svěží krví ze zemí, kde více svítí sluníčko

   Vymazat
  2. Na prašivé arabské psy je jediná pomoc - Flinta.Škodná s virem Alláh akbar rychle utratit,zlikvidovat ty zhoubné viry a černé morové koky zavčas.

   Vymazat
 8. Rozlízají se stejně,jako virus Zika.Z býv.Jugoslávie taky,ze základny CIA-USA.K teroristům ,,Islámský stát" přibyl nový teroristickí stát Turecko,podporovaný bohužel šílenci v EU. Pryč z rakoviny Evropská unie,rychle pryč z NATO-ilegálního teroristy US teroristů.

  OdpovědětVymazat
 9. Diskutujem o nebezpečí zamoření Evropy džihádisty. Ale dosud ještě jsou stokrát nebezpečnější naši vlastní politici, tím že tento vývoj neblokují, naoko brzdí, v reálu podporují.

  Tato situace ještě teoreticky není úplně beznadějná. Nejlépe okamžitou výměnou politků by se vývoj ještě dal zastavit.

  Zakrátko, jakmile tu bude džihádistů víc, nebude mít situace řešení žádné. Kolik z našich deseti milionů si to uvědomuje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě dodám, vůbec si neuvědomujeme, jak šíleně se vývoj směrem k úplnému kolapsu Evropy zrychluje. Proto budeme hlavními viníky tohoto ani ne kolapsu, spíš zániku.
   Děda.

   Vymazat
 10. Tak k tomu Vám něco řeknu:
  Když se začali montovat do Libye, tak jim Kadáfí řekl, že přestane hlídat hranice a Evropu zaplaví černoši z celé Afriky. A hlavně Francouzi s tím židem v čele rozpoutali na něj hon, protože mu dlužili za ropu a amíci se nakrkli, že nechce obchodovat v dolarech. Slimáci by měli nalézt do Francie a né do Německa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německo má zákon o právu na státní podporu náboženských minorit.Jejich imám dostane peníze, pokud vytvoří ghetto, pardon, obec.Samotné sociální dávky jsou leckde v Evropě vyšší.Proto volají po Německu, ale anglicky, protože do nedávna o Německu neslyšeli.

   Vymazat
 11. Jsem hrdá na moji Českou maminku že mě naučila vaši řec četla České pohádky a milovat Ladovi obrázky ! A také že jsem se mohla narodit ve Švycarsku kde vás učí jak se ubránit a každy dům je vyzbrojen ! Švýcarsko nemá armádu - Švýcarsko je armáda a na to jsem hrdá !!!

  OdpovědětVymazat