Reklama

.

.

pondělí 22. února 2016

V Německu již nezvládají odpor obyvatel a Belgie je v šoku!

Patrik Juda
22.1.2016 Rukojmí

Policisté v Německu již včera nedokázali oddělit dav německých občanů, který blokoval svými těli další z uprchlických autobusů. Lidé skandovali..Jeďte domů !.My jsme národ ! Němečtí policisté teď čelí kritice. Ale za co ?...
Bouřící skupina německých občanů včera zablokovala další z autobusů, který byl plný uprchlíků. Agentura DPA uvedla, že lidé skandovali protiuprchlická hesla. Slyšel jsem ta výše uvedená, na videu, které je zatím k dispozici. Německá policie sklidila tvrdou kritiku, že nedokázala oddělit Němce od autobusu s uprchlíky, a že provedla zákrok proti nezletilému migrantovi.

Šéf policejního sboru Uwe Reissmann, policejní zákrok proti nezletilému migrantovi, i vůči některým jiným uprchlíkům hájil. Uvedl, že policejní zákrok byl naprosto nezbytný, a že někteří z migrantů dav za oknem autobusu provokovali. Na východě Německa v posledních měsících sílí vzpoura proti přijímání uprchlíků a několik uprchlických ubytoven se již stalo terčem útoků. To se odehrálo jen pár dní po vynesení rozsudku nad mladým muslimem, kteý upálil svou těhotnou přítelkyni, ač byla ochotna přijmout jeho víru. Dostal 14 let a myslím, že  tito odporní nelidé byli dva.

Podle nejnovějšího průzkumu televize ZDF si 58% Němců přeje zavedení pohraničních kontrol, které by omezily návaly uprchlíků do země. Proti zavedení kontrol je údajně 30% obyvatel Německa. Slovo údajně užívám i záměrně ve spojitosti s televizí ZDF, na kterou je také velká kritika od veřejnosti za to, že neinformovala dostatečně a pravdivě o uprchlících. Zjednodušeně za to, že před Němci tajila pravdu a všechna ta hrozná a alarmující čísla.

V Belgii absolvovali uprchlíci asi před dvěma týdny kurzy, jak se správně chovat k místním ženám. Účastníkem byl i mladý Afghánec, který ve čtvrtek ve městě Mennen znásilnil humanitární pracovnici Červeného kříže. Belgická policie již násilníka zatkla. Mladý Afghánec se přiznal ( la Libre Belgique). Belgická veřejnost je přitom stále ještě v šoku z brutálního a hromadného znásilnění sedmnáctileté dívky sedmi migranty. Pachatelé si vše natáčeli na video, tančili a arabsky si zpívali. Tato hrůza se odehrála v listopadu 2015 ve městě Ostende. Video objevil učitel jednoho z nezletilých žáků v mobilním telefonu.

Sedm pachatelů dívku brutálně a několikrát znásilnilo, když se dívka vracela z večírku. Jeden z pachatelů při výslechu vypověděl, že si ta holka nemá nač stěžovat, protože se přeci musí muži podřídit a kolektivní znásilnění je tou nejpřirozenější věcí na světě. ( Podle práva Šaría je to bohužel pravda neměnná a nezměnitelná již více jak 1000 let, poznámka autora )

Starosta Ostende J. V. Lanotte věří, že tato bolestivá záležitost bude přísně potrestána. Nově příchozí se prý chovají problematicky i k homosexuálům. Závěrem řekl také větu, kterou použiji stejným způsobem.
Musíme začít hájit naše SVOBODY a naše HODNOTY.

21 komentářů :

 1. Ale, copak, Putlerovo homopuťky s 4% pravicově klerofašistickou deviací, které pochodovaly v čele průvodu s Shappirem nebyly bráněny americkými vojáky ve zbrani a ukrajinskými nacistickými oddíly Azov a Ajdar?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Arabové se nechtějí homosexuálně družit a uzavírat homosexuální svazky, copak s tím bude dělat Ondřej Lišška a Matěj Stropnický ze Strany zelených?

   Vymazat
  2. Hoššani, tak už na vás došlo, se SSSR na věčné časy, s USA do věčných lovišť, jak jste se snažili demonstrovat věrnost americkému zámořskému pánu pochodem v Duhovém průvodu namísto 1. máje.

   Vymazat
 2. Všechny to dobrosery bych postupně přiděloval do táborů na noční služby. Ráno by byli vyléčení - nebo mrtví. Oboji je přijatelné.

  OdpovědětVymazat
 3. Okamžitě všechny vetřelce vypráskat z Evropy! Je to jednoduché! Policie udělá s vojáky rojnici, vystřelí se párkrát do luftu a uvidíte, jak se budou rychle tlačit do nafukovacích člunů zpátky do Turecka! A lidé by jim mohli udělat špalír a mávat jim mávátky na pozdrav!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pakliže národ demonstruje, že si nepřeje žádné, opakuji žádné migranty cizích ras a chorob, bez ohledu na jejich náboženství či kulturu, nezbyde vám nic jiného, než vysvětit každého sluníčkáře, který pomáhá nepříteli.

   Vymazat
  2. Oblíbenou metodou Čechů je rovněž defenestrace vlastizrádného svinčíku z radnice.

   Vymazat
  3. ... nebo z výškové budovy na Kavčích Horách!

   Vymazat
  4. Policie a vojáci se aktivně podílejí na kolonizační islamizaci Evropy. Itálie dnes přivezla do Evropy další várku Afričanů. Sicílie - z německé vojenské lodi provádějí vykládku 240 z moře zachráněných negroidů (všichni živi a zdrávi). Noví kolonisté, budoucí Afroevropané - v plné kráse s turbany - ženy a děti chybí, časem ovšemže přiletí za vetřelci. https://youtu.be/CkjuBZeBWhk

   Vymazat
  5. Toho jsem se obával a zároveň tušil takovýto podraz. Frontex je nebude vracet, ale vozit do Evropy. Třeba těm kolaborantům na videu v policejních a zdravotnických uniformách dají globální elity za odepsanou Itálii nové obyvatelné území. https://youtu.be/CkjuBZeBWhk

   Vymazat
 4. Uprchlík z Iráku: Dle islámu je správné zabíjet křesťany, židy i ateisty. Nechci, aby muslimové zničili vaši zemi jako tu mou. A Halík a Zeman…
  Parlamentnilisty.cz http://jdem.cz/bzs2g9

  OdpovědětVymazat
 5. Já jsem zvědav a to vážně jak se sluníčka vyrovnají s podporou homosexuálů,transexuálů a na druhé straně s podporou muslimů kteří tyto členy menšin mlátí a vraždí na počkání.Jak vysvětlí že ve Francii policisté se samopaly hlídají synagogy a to ne před náckama,ale před muslimama.Všechny doteď protěžované menšiny budou masakrovány mírumilovným islámem.A to jsou tu ještě jedenáctileté muslimské mladé paní.Teprve teď to začíná být zajímavé a to je jen slabý rozjezd!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havloidně falešně. Budou dál hlásat jak homosexuální sňatky a adopce (zatímco chudým rodinám po vzoru Barnevernet budou krást děti aneb vyplula další špína na Wollnera a ČT http://jdem.cz/bzs2k6 ), tak nutnost přijímat barevné přistěhovalce http://jdem.cz/buqnx7 a tolerovat svobodný projev uprchlíváků, který z důvodu multikulturalismu - rovnosti kutur (byť pro nás zvrácených) bude policie tajit nebo zametat pod koberec. Připomíná to úpadek Říše římské a Babylón doby konce, pro bilderberské nebude nic dostatečně deviantní a perverzní, aby to neobhajovali jako Schwarzenberg http://jdem.cz/bzs2u5 (Žilková, Marksová, Šiklová http://jdem.cz/bywkj7 http://jdem.cz/bzs2p5 ) pogromy na ženy a děti v Německu a státech západní Evropy https://www.youtube.com/watch?v=6t7Iw4KlCII nebo jako jeden z tuctu špinavců Duka nebagatelizovali pedofilii (zoofilii atd.) muslimáků a církevních kněží. http://jdem.cz/bzs2w7 Fundovaný článek o tom napsal spisovatel Vlastimil Podracký na http://jdem.cz/bzs2y6 Parlametních listech.

   Vymazat
  2. ZA VŠE MŮŽE PUTIN I ZA MOJE BOLAVÁ KOLENA - A JE TO

   Vymazat
 6. Islámská pakáž do Evropy nepatří, jak už tady někdo napsal, měli by se hladit, hladit, hádejte až do kdy ?

  OdpovědětVymazat
 7. Ono to je vsechno hezke - lide vyjadruji sve nazory jak a byt v demokracii, ale vzpomninam na slova prez.Obama na jeho pocatku, kdyz rekl - jen at lide demonstruji - mame demokracii, ale mel dodat - stejne se nic nezmeni - vlady a politikove se tomu jiste smeji.A tak je je to i s temi lidmi v byv.NDR- ti si mysli, ze tak jako si vydemonstrovali pripojeni k zap.Nemecku, ze se jim to podari i u tech bezencu.
  Je to tragedie, kterou nikdo neresi - stezujte se na lamparne anebo pockejte na volby.
  Kdyz ale volby dopadnou tak, jako tomu je vzdy v USA- na polovinu nazoru, pak staci, aby zaplacena media udelala zaver a jede se dale po staru.
  At jdou vsichni do pr.... s demokracii.Ta pakaz je jiz tak pevne v sedle, ze ji rozhodi jen revoluce ale to dnesni generace se nejen boji ale ani radeji mlci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vidíte, že se jim podařilo zabránit průjezdu autobusů s uprchlíváky, a to nelze srovnávat pořádkové a ozbrojené složky České republiky s Německem, tedy jednoznačně výhoda na straně hrdých Čecháčků. Chce to jenom se nebát a pořádat akce občanské neposlušnosti a denodenně znepříjemňovat život loutkovodičům sluníčkářů - vítačů.

   Vymazat
 8. Mladý muslim, který upálil svou těhotnou přítelkyni, ač byla ochotna přijmout jeho víru, dostal 14 let-

  Z čehož vyplývá, že je o něco víc zlý než paní Vitásková, ale rozhodně daleko hodnější než pan Kramný.

  Jak jinak komentovat tyto výkony spojených velkomozků české i německé justice ??

  Řekl bych, že i soudnictví má každá doba, jaké si zaslouží.

  VR

  OdpovědětVymazat
 9. Volili Merkelovou? Roztáhnout nohy a zavřít hubu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás obdobně, jen o něco později. DĚDA.

   Vymazat
 10. Co si myslí ta havloidní skleníková lůza, že až bude v Česku 2 miliony musulmanů, tak oni si budou klidné žít v ghetech. Nikdo nebude v klidu ani ti v ghetech zbohatlických ani v ghetech muslimských. Mark Twain napsal, parafrázuji, toto:"Není mi jasné zda nám vládnou rozumní lidé, kteří si z nás dělaji legraci, anebo dementi kteří tomu věří." Mně je jasné jedno, vládnou nám dementi! Z Prahy, Bruselu a Washingtonu. Tu pomůže jen evropská internacionála ponížených a uražených.Morave

  OdpovědětVymazat