Reklama

.

.

pondělí 22. února 2016

V Německu se policie bojí "obtěžovat" přistěhovalce páchající trestnou činnost

22. 2. 2016

14 komentářů :

 1. Kdo nas okrada je prece kazdy kdo bohatne. Nejhorsi je, ze ti multimiliardari vsechno nereknou kolik maji. Pres ruzne fingovane firmy, pres svoje spolecniky v ruznych zemi sveta, pres ucast na vyzbroji, na umeni, na filmu,v bankach jsou vsude.Jsou mistri pri korupcich - koupi se kazdeho ministra,ale jsou sticha - tu propagandu za ne delaji jini podplaceni.

  OdpovědětVymazat
 2. Uniká mi logika, proč by to Američané dělali. Je nabíledni, že rozvratem by Evropu na zlatém podnose naservírovali imperialismu ruských despotů. Proč by chtěli takhle lacino posilovat nebezpečnou konkurenci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:11 Logika a víra nejdou dohromady. Pokud věříte v dobrotivost Ameriky a imperialismus ruských despotů tak nikdy nepochopíte logiku amerických akcí po celém světě. Pusťte to z hlavy. Sledujte ČT, tam vám vše vysvětlí v souladu s vaší vírou.

   Vymazat
  2. Policie a vojáci se aktivně podílejí na kolonizační islamizaci Evropy. Itálie dnes přivezla do Evropy další várku Afričanů. Sicílie - z německé vojenské lodi provádějí vykládku 240 z moře zachráněných negroidů (všichni živi a zdrávi). Noví kolonisté, budoucí Afroevropané - v plné kráse s turbany - ženy a děti chybí, časem ovšemže přiletí za vetřelci. https://youtu.be/CkjuBZeBWhk

   Vymazat
 3. Volili Merkelovou? Ano? Tak na co si stěžujou! Že je beztrestně znásilňují a mláti imigranti? Lehce roztáhnout nohy a držet, dokud si chlapci neuleví, máme demokracii.My máme Bohuše Sobotku a také máme co nám patří.

  OdpovědětVymazat
 4. Územní rozpínavost Ruska už od dob Ivana Hrozného nepřetržitě žere okolní státy nebo kmenová území na Sibiři. Občas si sice Rusko nabere příliš velké sousto, které musí v dané politické konstelaci vyvrhnout (např. Finsko po 1. sv. válce nebo „tábor míru a socialismu“ za Gorbačova), ale za Putina už zase vystrkuje růžky např. v Osetii, na Krymu, na východní Ukrajině a zaplavuje svět propagandou, která je stejně překroucená jako ta bruselská, jenom s opačným znaménkem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě že máme mírumilovné USA a humanitární bombardování.

   Vymazat
  2. Zapoměl jste na ruské základny v Mexiku , Kanadě ,na Haiti a jinde !!

   Vymazat
  3. Ty si chorý človek.

   Vymazat
 5. Chystají pro ně ubytovny a hotely, ale nějak zapomněli na žaláře. A těch pár míst co ještě ve věznicích zbývá , si šetří pro vlastní. Lakomci! Jó, už to není, co bývalo.

  OdpovědětVymazat
 6. Kdo to řídí nevím,ale jedná se o likvidaci Evropy
  na základě národních států.Protože Američané ne-
  mají pojem,co je to národ,podle své domácí sebran-
  ky se domnívají,že všichni musí být tupí jako oni.
  Takže to asi přece jen budou USA.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 7. 17:01 Soudě podle vašich hysterických výkřiků by člověk řekl, že vám už nejspíš padá na hlavu americká atomovka.

  OdpovědětVymazat
 8. Co to meleš tady Holínku Anonymní22. února 2016 16:04 Tady máš komentáře jako sluničkári s Nového prostoru a ted nevím zda si Bořivoj Holínek Frank aneb medvěd s Beskyd aneb jsi múj bývalý spolupacient s relaxačního sanatoria v Bohnicich,Falmer.

  OdpovědětVymazat
 9. Vlastenka  Tohle je taky síla!
  Nenávistné video, které přímo nabádá k vraždění pol.nekorektních Evropanů ilegály, vysílá veřejnoprávní německá a rakouská TV.
  Nemám slov.


  http://pravyprostor.cz/desiva-verejnopravni-kampan-na-podporu-cenzury-facebooku/

  OdpovědětVymazat