Reklama

.

.

čtvrtek 18. února 2016

Věc: Stížnost na trestnou činnost ČT (zrada vlastního národa, spoluúčast na likvidaci ČR)


Ing. Oldřich Lukáš
18.2.2016 Rukojmí

 Vážený pane řediteli,

chápu, že je výhodné zavděčit se těm, kteří Vás do funkce dosadili. Je zcela evidentní, že díky své moci a dolarům již dostali Českou televizi plně kontrolu vrahové euroatlantské civilizace (nazývaní Světovládou, nebo též Osou zla), neboť ČT pouští do éteru výhradně jen americkou verzi pravdy, demokracie a svobody, což nejspíš v tichosti pečlivě monitoruje úřad pana Shapira (přezdívaného US protektorem). Bylo by tudíž od Vás férové, abyste Českou televizi přejmenoval na Americkou televizi (nebo CIA News), odmítl dotace našeho státu a požádal o dotace Washington. To, co předvádí ČT pod vaším vedením, nemá v historii obdoby. I Goebels by záviděl! Vše obrátí vzhůru nohama, z barvy bílé v okamžiku udělá černou, z vlka beránka, co slovo - to lež, co čin - to zločin (přinejmenším etický a občanský)! Že přeháním? Nuže, pozastavme se u několika málo důkazů – „pravd“, kterými nás Vaši mediální žoldáci v poslední době tak rádi vykrmují, abychom si uvědomili, jak mimořádně závažné zločiny na veřejném mínění páchají.

Ing. Petr Dvořák, ředitel České televize
Ing. Oldřich Lukáš
Volební výbor PS PČR (PhDr. Martin Komárek)
Rada pro rozhlasové a TV vysílání
Plzeň 2.12.2015
Zeman a Čína

Když prezident Miloš Zeman navštívil Čínu, v publicistických pořadech (zprávy, komentáře apod.) jsem o něm nezaznamenal jedinou pozitivní informaci, za to negativních chrlila ČT nekonečnou řadu. Zaznamenal jsem bláboly o mezinárodním fiasku a ostudě, plivnutí do tváře lidským právům, prostě katastrofa! Ještě řadu dní po té Vaši moderátoři s mimořádným nasazením přežvykovali washingtonská hesla stále dokola; vše umocňovaly „zasvěcené komentáře“ vašich „expertů“, kteří však ze sebe kromě pomluv a trapných útoků nevypotili nic než naprosto idiotské plácání. Jenže – tumáš čerte kropáč! Zakrátko přijíždí tentýž čínský prezident, se kterým se Zeman setkal, do Velké Británie, kde ho vozí sama královna ve zlatém kočáře! A copak na to ČT? Neuvěřitelný obrat - ani jediné slůvko z toho, co plivači jedu dštili na adresu našeho pana prezidenta za jeho drzost jet do Číny bez souhlasu Shapira!

Ptám se – jak je to možné? To se za těch pár týdnů zcela změnil čínský prezident a čínská politika? Nikoliv? Pak šlo jednoznačně a prokazatelně o zlovolné pomluvy hlavy našeho státu! Máte-li jiné vysvětlení, rád se s ním seznámím. A aby toho nebylo dost, před pár dny vyrazil do Číny i náš premiér Sobotka. A zase nic! Jak je to možné, vždyť navazoval na to, co se Zemanovi podařilo nastartovat? Najednou je vše v nejlepším pořádku! Toto naprosto ubohé, průhledné a stupidní překrucování pravdy už opravdu další komentář nepotřebuje! Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa.

17. listopad 2015

Z vystoupení prezidenta na Albertově jsem se z ČT nedozvěděl vůbec nic, jen pár vět vytržených z kontextu. Proč jste tak mimořádně významné vystoupení nevysílali v přímém přenosu, nebo alespoň ze záznamu? Vždyť jeho vystoupení bylo o moudrosti a statečnosti, o svobodě a loajalitě k národu a o tom, že si máme vládnout sami! Pravda, kritizoval mediální manipulace a vymývání mozků, jakož i nálepkování každého, kdo říká pravdu, extrémistou, xenofobem, islámofobem, rasistou či fašistou, ale to jistě víte lépe než já. Proč však v kontrastu s tím poskytla ČT neuvěřitelný prostor pomluvám prezidenta a ubohostem hodných nejpokleslejších charakterů? Hrůzu a podlost publicistiky ČT dokonale odhalil 20.11.2015 moderátorský exhibicionisa Takáč, když moderoval „diskusi“ o Zemanově projevu.

Celý pořad měl jasný záměr – naházet na prezidenta co nejvíc špíny, a přitom nezveřejnit pravdu, tedy co z jeho úst skutečně zaznělo. K tomu využil názorů US vlastence Dienstbiera, agentky Bruselu Šojdrové (řečené Plivající mamba), uspávače hadů Sobotky, pavlačového pomlouvače Mitrofanova a podobných. Pana senátora Velebu, který chtěl říci nepohodlnou pravdu, okřikoval jak malého kluka. Rád bych tohoto mord-derátora uklidnil, že jím několikrát opakovaná otázka, zda Zeman takto národ spojuje, je pro každého mimo ČT nadbytečná; za těch deset minut projevu spojil náš prezident mnohem víc lidí, než se US ambasádě a kavárenským povalečům podařilo za 25 let rozeštvat! Třešinkou na dortu se stal pořad o tom, jak si Zeman přivezl z Moravy své roztleskávače. Fakt jsem se bavil, jak se snažili nasazení agenti vydolovat z celé akce něco závadného. Kdyby vynaložili jen desetinu stejné snahy před rokem, kdy na Zemana házeli vajíčka a mávali rudými kartami mentálně nevyvinutí jedinci, měli by mnohem větší úspěch, neboť by velmi lehce získali důkazy o podvratné aktivitě smečky kolem pana Shapira a vlastizrádné činnosti najatých kolaborantů z „kavárny“.

Sestřelení malajsijského letadla

Výsledky šetření sestřelení letu MH 17 měli Holanďané už měsíc po té, co zahájili šetření. Když CIA zjistila, k jakým závěrům se experti blíží, byly expertízy zabaveny, tým obměněn a vyšetřování začalo znovu, tentokrát pod přímým vedením CIA. Zcela nepochopitelně zakázali spoluúčast na vyšetřování Rusům i samotným Malajsijcům. V té chvíli místo stupidních lží mediátorů CIA měla ČT křičet do světa „Proč?“ Závěry komise pak dopadly přesně dle očekávání - šlo o sestřelení raketou BUK. Všichni členové týmu museli podepsat absolutní mlčenlivost o průběhu šetření. Přesto uniklo, že nezávislí odborníci jednoznačně dovodili, že zásah Bukem je vyloučen, neboť tato raketa je vyrobena pro sestřelování letadel zdola a vždy exploduje cca 20 m pod letadlem. Let MH17 byl ale sestřelen výbuchem přibližně 80 cm nad levou horní stranou kokpitu, čímž došlo poškození přídě, nasátí obrovské masy vzduchu a k roztrhání stroje ve vzduchu.

Přesně to dokáže izraelská raketa Python samočinně naváděná na nos letadla, kde vysílá jeho radar. Osudného dne se v Dněpropetrovsku zastavily gruzínské bitevníky SU-25, které se účastnily cvičení NATO v Černém moři a Bulharsku. Stroje byly „náhodou“ vybaveny právě raketami Python na křídlech. Existují satelitní snímky dokládající, že těsně před sestřelem se poblíž malajsijského letadla pohybovala minimálně jedna stíhačka. Let MH17 byl „náhodou“ vychýlen ukrajinským Řízením letového provozu o 400 km mimo letovou dráhu; dispečer, který letadlo naváděl, po incidentu záhadně zmizel. Ukrajina dodnes nedala k dispozici záznamy letového provozu v inkriminované době. Proč se ČT ani nepatrně nepozastavila nad těmito do nebe volajícími otazníky? Veřejně se na internetu hovoří o tom, že rozkaz k sestřelení „cizího západního letadla“ vydal v Dněpropetrovsku osobně Igor Kolomojský, ukrajinský mafián, zločinec a oligarcha. Proč to ČT absolutně nezajímá? Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa.

Rusko versus Islámský stát

Írán, Rusko i Sýrie předložily důkazy o tom, že na letištích, která byla donedávna pod kontrolou ISIS, dlouhodobě přistávala americká zásobovací letadla (vesměs v noci). Copak tam asi dělala? Rovněž daly na stůl satelitní snímky lukrativních ropných pašeráckých obchodů ISIS (Daeše) a informace o tom, že ukradená Syrská nafta v objemu cca dvou milionů dolarů denně putuje do Turecka (to odhalili i jeho vlastní novináři, za což si vysloužili obžalobu ze špionáže, ale také bývalý velitel sil NATO Wesley Clark). Rusko též nabídlo důkazy, že ISIS je financován konkrétními osobami ze 40 zemí, a to vč. několika členů G20 (vč. snímku z jednání Johna McCaina s Abu Bagdadim, hlavou islámských hrdlořezů)! Výsledek? Mediální embargo, absolutní ticho! Nedávno se v USA samotných provalilo, že ISIS je produktem CIA.

Proč o tom všem nepadlo v ČT jediné slovo? Rusové za 14 dnů operací v Sýrii rozmlátili vrahům z ISIS, co se dalo, a to tak dokonale, že hrdlořezové v panice prchají do Iráku a Turecka, zatímco výsledkem několikaletého „boje“ USA proti islámským extrémistům se stalo děsivé rozbujení ISIS z pouhého zrnka na vraždící monstrum rozežírající celý střední východ. Proč tato i fakta ČT ignoruje? Západní mocnosti se rozčilují, že Rusko vtrhlo do Sýrie a pomáhá Bašáru Asadovi. To slyším v ČT neustále. Ale ani jednou ČT nepoložila otázku (natož pak odpověď) zcela zásadní: „Kdo je v Sýrii legitimně na pozvání legitimně zvoleného prezidenta a legitimní vlády a kdo je tam ilegálně?“ Proč? Protože nemůže, nepomohlo by jí totiž ani kličkování v nejtemnějších hlubinách demagogie, aby zakryla, že Rusové tam jsou naprosto legálně a hájí mezinárodní právo, zatímco US žoldáci, kteří tam léta cvičili a zásobovali tu nejhorší sběř z islámského světa, vnikli na území cizího státu naprosto v rozporu s mezinárodním právem, aby vyvolali převrat a vyvraždili místní (zčásti křesťanské) obyvatelstvo.

Bašár Asad – diktátor?

Bašár Asad je prezident legitimně zvolený (dokonce opakovaně) drtivou většinou občanů Sýrie (podle BBC - 88% při volební účasti 73%). Otázkou zůstává, proč je Asad trnem v oku Ose zla (Washington – Londýn – Brusel – Ankara – Rijád), proč o něm mluví západní média jako o diktátorovi. Kvůli tomu, že zajistil svému lidu nejlepší zdravotnictví, školství a sociální jistoty na celém Středním východě? Protože neboural památky po dávných civilizacích? Protože držel muslimy hodně nakrátko? Nebo proto, že odmítá tancovat dle US diktátu a že nechce Rusko považovat za nepřítele?

Není to náhodou proto, že země má obrovské zásoby ropy? Proč v ČT o tom nepadne ani slovo? Ve škole nás kdysi učili, že diktátor je ten, kdo diktuje ostatním, co mají či nemají dělat, a zneužívá k tomu síly a moci, vyhrožování, vydírání a úplatků, kdo agresivně a bezohledně prosazuje své vlastní zájmy. Kdyby si tuto definici nějaký odvážlivec v ČT dovolil použít na současný svět, vynořil by se diktátor bezkonkurenčně vyčnívající nad všemi diktátory světa: USA - přesněji CIA a jeho rozvratné gangy. Proč nám tedy ČT diktuje, že diktátorem je Asad, který jako lékař ctí na rozdíl od primitivních barbarů evropské zvyklosti a právo?

Migranti a islám

Menu ČT v této oblasti života je vypráskané jak žito po vymlácení! Křečovitě hledáte cokoliv pozitivního a cokoliv, co vybudí soucit s muslimy. Musí to být pořádná dřina, najít zjevně nejde skoro nic. A tak ČT alespoň uvrhla totální informační embargo na cokoliv, co by obraz muslimů mohlo zpochybnit či dokonce zhoršit, což ovšem v praxi znamená téměř na všechno, co dělají. ČT hluboce mlčí o děsivé kriminalitě muslimů ve většině západních a severský zemí, o vraždách a znásilňování „bílého masa“, o pronásledování a trestání obětí a svědků zločinů, o muslimských demonstracích nepokrytě vyhrožujících vyvražděním původních obyvatel, o ilegálním blokování Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa ulic Paříže klaněním Alláhovi, o příšerných zkušenostech zdravotníků, zejména žen, o upalování křesťanů v Nigérii za živa, o podřezávání „bezvěrců“, o protestních akcích proti chování muslimů a jejich masovému přijímání do Evropy atd. Proč?

Nikoho z „odborníků“ v ČT nezajímá, že prchají z muslimských zemí, kde byli nešťastní, neboť tam zničili život až na dřeň, a jsou šťastní v každé zemi, která není muslimská. Že přinášejí tutéž „kulturu“, která zničila jejich vlast; sotva se zabydlí, hned chtějí země, které je přijaly, změnit na muslimské, tedy na takové, ze kterých utekli a kde byli nešťastní. Ba co víc, právě evropské země, kam prchají (vč. ČR), dali na seznam satanské koalice – ďábelských zemí, které musí být zničeny! Zásadní otázkou tedy je, proč k nám přicházejí? A právě to by měla ČT řešit! Nikomu v ČT se nezdá divné, že do Evropy bez nejmenšího odporu proudí islámská invazní vojska (dobře živení muži ve značkových oblecích s moderními telefony a tisíci dolarů v kapsách, kteří kdesi zanechali své rodiny na pospas ISIS, místo aby za ně bojovali), že jsou převáženi loděmi pod US vlajkou (kterou u evropských břehů stahují), že jakési US „neziskové organizace“ v jejich domovině jim vymývají mozky s tím, že v Evropě dostanou zcela bezpracně všechno zadarmo a kopu peněz navíc, že tam budou mít všechna práva a žádné povinnosti. A muslimští duchovní pak tvrdí muziku tím, že vše, co migranti v Evropě dostávají (šaty, strava, ubytování, finanční podpora, zdravotní péče aj.), není dar států, které je přijímají, že nemají za to cítit jakýkoliv vděk, neboť vše je Alláhovo, a tedy jejich – jediných správně věřících.

Vděk Evropanům je nepřijatelný, nenávist k nim nezbytná a oslavovaná! Proč tuto hrůzu ČT ignoruje? Proč nikdo neřekne jasně – ilegálně vstoupili na cizí území, porušili zákony státu a to je trestné! V Arábii či Íránu je za to vězení, dokonce i trest smrti! Je příznačné, že se nikdo z hlasatelů, moderátorů a komentátorů ČT dosud nezeptal ani na naprosto zásadní nesrovnalosti: proč arabští uprchlíci neprchají do Saudské Arábie ke svým bratrům ve víře, která má 100 tisíc klimatizovaných stanů pro 3 miliony osob, ale využívá je jen při pouti do Mekky? Proč nepomáháme uprchlíkům tam, odkud utíkají, kde je jejich domov, kde znají jazyk i kulturu? Proč je taháme k nám? Proč EU neudělá kolem svých hranic blokádu, proč čluny s uprchlíky nevrací tam, odkud vypluly, proč nepotopí uprázdněné lodě pašeráků? Proč Agentura pro řízení operativní spolupráce na vnějších hranicích členských států (FRONTEX) má k ostraze hranic EU k dispozici pouhých šest lodí, z toho pět je „náhodou“ v současné době v opravě a „náhodou“ nemůže dostat k dispozici jiné, byť námořní loďstvo většiny evropských zemí nemá do čeho píchnout? Proč ani na tak zásadní otázky nikdo v ČT nehledá odpovědi?

Austrálie vyřešila problém s imigranty velmi elegantně; premiér Tony Abbott v roce 2013 v programu „Zastavme lodi“, kterým během jediného roku jakoukoliv nelegální imigraci zcela zastavil. Rusko má na migranty jednoznačný názor, v některých zemích je islám zakázán jako fašistické a xenofobní hnutí, USA se brání imigrantům z Mexika (nepoměrně vzdělanějším a pracovitějším než ti, co se valí do Evropy) tisícikilometrovým plotem, šaría a džihád, dokonce i zahalování obličejů se postupně zakazuje v celé řadě zemí. Proč na to vše ČT uvalila nejvyšší informační embargo? Kdo to nařídil? Muslimští imigranti nepokrytě pohrdají naší svobodou a demokracií, nenávidí naši kulturu a hodnoty, což rádi v mnoha videích přiznávají. Ani je nenapadne se přizpůsobit, ignorují státní suverenitu a pronikají přes hranice, aby mohli zadarmo a bezpracně užívat evropskou prosperitu. Až vyplení, co se dá (vč. žen a dětí), dají Evropanům (nevěřícím psům) na výběr – stát se otroky, nebo odejít po svých v trenýrkách do Afriky a hospodařit na poušti, pokud je ovšem rovnou nevyhladí. Jde o zabijácké parazity, kteří chtějí co nejrychleji zničit svého hostitele.

Cílem Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa mohamedánů je vytvořit z Evropy muslimský chalifát a ukrást původním obyvatelům úplně vše, co oni a generace jejich předků svým umem, usilovnou prací, tvořivostí a moudrostí vybudovali, vyrabovat národní bohatství, zničit památky a kulturu, evropské právo nahradit šaríjou; videí s „výkladem“ jejich imámů či fanatickým vyřváváním těchto cílů primitivními zrůdami je na internetu víc než dost. Proč ČT o tom neodvysílá ani vteřinu a neřekne jediné slovo? Pouze ten, kdo používá svůj mozek jen jako závaží, aby se mu při spánku hlava nezvedala, nevidí, že islámská invaze je řízená a uměle vyvolaná, že má za cíl zničit evropskou civilizaci a národy na tomto kontinentu. Ví to už skoro každý, jen do publicistických redakcí ČT nic z toho zatím neproniklo. Proč? Po několika mírumilovných muslimech vždy přijdou nespokojení (s nekonečnou řadou požadavků), po nich nepřizpůsobiví (které uráží všechno – nakonec i sama naše existence), a po nich vrazi. Prezident Zeman to skvěle vystihnul paralelou s pohádkou o jezinkách: „Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme!“

Muslimové v hostitelských zemích okamžitě budují mešity (centra ekonomické, vojenské, ideologické i sociální moci) a zakládají muslimské obce, ve kterých uplatňují svoje pravidla hry a odkud původní obyvatele velmi rychle vytlačí. To proto, aby zneužili práva volit a uchvátili vládu v obcích, krajích, zemích i státech. Jak asi naloží s atomovými zbraněmi, až se zmocní vlády v zemích, které disponují jaderným arzenálem? Pak nepochybně obohatí i země bezvěrců, kde islám neuspěl; tentokrát multi-kulti uranem a radiací! Hergot, pane řediteli, ani to vás nezajímá? Islámský prorok Muhammad prokazatelně podváděl a lhal, loupil a vraždil, znásilňoval a zneužíval mladé dívky. A pak sepsal Korán – k obrazu svému. Tak rozporuplný, že muselo být vymyšleno učení o tom, který verš je v případě rozporu s jinými platný! A jakkoliv jsou mnohá z dogmat v něm zakotvených v přímém rozporu se základními lidskými právy, křesťanskými etickými imperativy, s láskou k bližnímu, právem na sebeurčení a na vlastní cestu, či obyčejnou selkou logikou, jsou neměnná a je zakázáno o jakýchkoliv změnách vůbec uvažovat, natož pak diskutovat. Odhalování pravdy, tedy lží a psychopatických veršů, je zakázáno a také krutě trestáno (bičování, kamenování, upalování, podřezávání apod.).

Proč o tom v ČT nepadne jediná zmínka? Proč ČT nenatočí rozhovory s humanitárně znásilněnými Švédkami, se sirotky ze Sýrie či Afriky, jejichž tátům (většinou křesťanům) před jejich očima uřezali muslimové hlavy a ve jménu laskavého Alláha matky znásilnili a povraždili? Nebo interview s dívkami, které utekly z islámského světa a vyprávějí, jaké hrůzy zažívaly. Proč nevysíláte rozhovory s muslimskými rodiči, kteří umírněně ukamenovali vlastní dceru za to, že si nechtěla vzít jakéhosi starého úchyla? Že je to přehnané? Že je mnoho muslimů přátelských? Inu – podle činů poznáte je, stejně jako strom podle jeho ovoce. Miloš Zeman skvěle vystihnul podstatu problému: „Ne každý Arab je terorista, ale téměř každý terorista je Arab“. A ne každý muslim podřezává bližního svého, ale každá hlava za živa oddělená od těla byla uříznuta muslimem! Pokud jde o ty slušné a mírumilovné, snad jen toto: kdo se ustupuje barbarům, jejich náboženství a systému, ten ho schvaluje a stává se irelevantním. Indiáni to formulovali jednoznačně: „Kdo zlu nebrání, je stejný jako ten, kdo ho páchá!“ Že ne všichni muslimové jsou militantní? Jistě, militantní muslim odřezává hlavy nevěřícím, kdežto umírněný muslim jen drží obětem nohy. Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa.

Lidská práva


jsou v pojetí ČT naprostou parodií na to, čím by měla být. Když se jich domáhá ten, kdo zákony dodržuje, proti těm, kteří je ignorují, zejména proti muslimům, je označován za rasistu či xenofoba a je mu doporučeno nechat si všechno líbit a „držet hubu a krok“, nechce-li se vystavit soudnímu stíhání. Zatímco tomu, kdo zákony porušuje a lidská práva svými činy dennodenně rozcupovává, jsou přiznávána lidská práva i taková, jaká snad ani neexistují. Demokraticky podporujeme ty, kteří demokracii nenávidí, aby naši demokracii zlikvidovali, a nedemokraticky terorizujeme ty, kteří demokracii po celý život ctí jako nedotknutelnou hodnotu. Práva a svobodu přiznáváme těm, kteří jiným veškerá práva upírají a zotročují i vlastní manželky, zatímco ty, kteří svobodu hájí, vystavujeme mediální a posléze i justiční šikaně. Otevíráme dveře multi-kulturní „kultuře“, abychom zničili kulturu vlastní.

Jsme sebevrazi, kteří objímají své vrahy a financují si vlastní vraždu! Vrcholem bezuzdného cynismu je skutečnost, že dodržování lidských práv muslimů v Evropě hlídá Saudská Arábie – matka všech vrahů, kde zabijí každého, kdo chce myslet svobodně, kdo chce jen něco málo pravdy či práv přiznat nevěřícím, nebo chce diskutovat o nedokonalosti Koránu! Proč o tom, pane řediteli, nepadne v ČT ani slovo? Lidských práv se mohou dovolávat jen ti, kteří se chovají jako lidé a ctí lidská práva jiných. Avšak bestiální vrahové překonávající ve svém sadistickém řádění i nejhorší predátory, kteří naprosto rozcupovávají i ta nejzákladnější práva člověka na život, sami svými činy rozhodli, že nemají právo domáhat se základních lidských práv, tím méně jakékoliv tolerance a podpory, a že mají právo jedině na okamžité vyhoštění tam, odkud přišli, kde by měli dostat podle tamějšího práva za své nelidské konání tresty nejvyšší. Ideální téma pro filosofy ČT, nemyslíte? ČT cílevědomě zaměňuje lidská práva s právem ignorovat lidská práva a zákony hostitelské země! Díky pomateným či zkorumpovaným mozkům úplně převrací pojmy. Černá je najednou bílá, kdo říká pravdu, je xenofob, kdo varuje před vrahy z IS je rasista! Tato zvrácenost vede v evropských zemích k tomu, že se nesmí šetřit zločiny spáchané muslimy a namísto pachatelů zrůdných zločinů se zatýkají jejich oběti a svědkové! Lidská práva těch, kteří zákony dodržují, jsou redukována na nulu, zatímco islámským vrahům, kteří na evropské zákony z vysoka kašlou, se ponechávají v rozsahu umocněném na druhou! Zlo se tak původním obyvatelům, kteří svou zemi po generace budovali, stále hlasitěji vysmívá do očí!

Občané západoevropských měst, kteří se pod tlakem islámské kriminality ve strachu odstěhovávají ze svých domovů, jsou obviňováni, že tak vytvářejí gheta - „no go zóny“, kde pro původní obyvatele platí zákaz vstupu a kde vládne jediný zákon - šaríja! Neuvěřitelné salto mortale veškeré logiky! Obdobnou multi-kulti genocicu původního obyvatelstva chtějí Vyhlazovači zavést u nás za vydatné podpory Vámi řízené ČT, což se jim, jak vidno, daří. Stále více prostoru dostávají hlasy vlastizrádných zbabělců, multi-kulti gangsterů a zkorumpovaných křiváků, kteří každého, kdo nechce, abychom spáchali sebevraždu, označují za rasistu (viz pořad „Máte slovo“ – psychopatické výlevy Kohouta). Jinými slovy: nejsem-li šílenec, co se nebrání sebezničení a zve si domů své vrahy, aby je vydržoval, pak jsem xenofob! Nepošleme-li my, Evropané, hlasatele těchto brutálních lží rychle tam, kam patří, tedy do Arábie, kriminálu či do blázince, velmi rychle zlikvidují evropskou humanitu, demokracii, kulturu, svobodu a naše civilizace skončí! Proč toto řádění nejvyšší vlastizrádné brizance v ČT tolerujete? Strategie EU, jak kolonizovat ČR imigranty, je smrtící. Merkelová si vybere vzdělané a pracovité Syřany, ostatních se zbaví jediným možným způsobem – vyhostí je jako ekonomické migranty (domovské země však už hlásí, že je zpět nechtějí), nebo je přerozdělí jinam.

Kam? Do sousedních zemí! Proto tak nezbytně potřebuje EU prosadit kvóty! Jen tak se jí podaří zbavit se psychopatů, teroristů, negramotných líných primitivů, nemocemi prolezlých pedofilů! Pochopitelně jim musí dát ČR podporu jako Německo, jinak by se jim z Německa odejít nechtělo! Budeme tudíž povinni dávat Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa jim několikanásobně víc než našim důchodcům, nemluvě o stravě, dopravě a ubytování zdarma. Negramotný Afričan s HIV napojený na teroristické organizace, který pro náš stát nehnul prstem, by tak měl dostávat mnohem víc, než naši občané, kteří přišli o práci. Nádherná budoucnost! Jenže v ČT se opět dozvíte, že to je jinak, že černá je vlastně ta nejbělejší bílá. Obávám se, že už brzy při takovémto výkladu pravdy bude trestné, řekneme-li, že je to lež, že černá odjakživa byla černá a že bílá by měla zůstat bílou! Tedy – jen tehdy, připustíme-li to. Také proto, Vám vážený pane řediteli, tuto stížnost posílám.

A co přijde potom? Démonizování Putina a Ruska už neúčinkuje, svět v nich dokonce spatřuje jedinou jistotu v boji proti islamizaci světa. Mocní dostali strach, že by se bezmocní přestali bát. A tak je nezbytné v Evropě rozpoutat peklo - masové teroristické útoky, které povedou k rozvratu státu, lidé budou zoufalí a šílení strachem. Pak nadšeně přivítají americkou armádu, která nás přijde "ochránit" před teroristy a zavede „pořádek“. Bude nastolen totalitní režim opírající se o místní americké posádky. USA pak získá přístup k našim surovinám, pracovní síle a know-how zcela zdarma. Strýček Sam už dnes pomlaskává při představách, jak skvěle se nakrmí. A černá pak bude ještě bělejší a bílá ještě černější!

Pohádky jako nástroj vymývání mozků našich dětí.

Jeden z nejodpornějších druhů propagandy je bezesporu manipulace dětí, kdy jsou do dětských pořadů, kterým rodiče nevěnují pozornost, zakomponovány ideologické postoje. Bohužel, i v této oblasti si již ČT „umazala ruce krví“. Jeden příklad za všechny – pohádka o slizké potvoře se třemi bradami z planety „Ne“ – tupá průhledná proimigrační manipulace dětského vnímání světa, typická propaganda hodná totalitního režimu! Kam až, pane řediteli, hodláte zajít? Už se „těším“ na pohádky, které jsou v Dánsku či Norsku součástí povinné školní výchovy, o princi s obrovským údem zamilovaným do krále s údem ještě větším apod. Za naše peníze indoktrinujete naše děti způsobem, který by byl v každém právním státě trestný, neboť likviduje samotné základy civilizace, její odvěké hodnoty! Co bude dál? Nejspíš trestání rodičů, kteří si troufnou dětem vysvětlovat, že to je lež, stejně jako rodičů, kteří odmítnou dávat dětičky do školek, kde se podobné úchylnosti a svinstva učí. Ve školách se objeví „poradci“, kteří budou učit děti, jak práskat rodiče. Argumentace maminek a tatínků, že chtějí své děti vychovávat k lásce k vlasti, rodině, bližnímu a křesťanským hodnotám, k moudrosti, pokoře a úctě ke kulturnímu dědictví po našich předcích nepomůže, naopak vše bude obráceno proti nim. Pak přijdou pohádky o zlém tatínkovi, který nemá rád černouška, co mu chce hladit úd, což je nutné nahlásit „poradcům“, aby tatínkovi vysvětlili, jak moc mu ubližuje, a že má v sobě slizouna se třemi bradami, kterého se zbaví jen ve zvláštní nemocnici s mřížemi a ostrahou

… Vážený pane řediteli, už dost!

Mohl bych ve svém výčtu pokračovat na stovce dalších stran, ale to nemá smysl. Podstata mé stížnosti je z uvedených příkladů více než zřejmá. Gigantická cenzura a zlovolná manipulace v posledních letech uplatňovaná v ČT podle přání eurokolaborantů a US světovlády nemá v historii obdoby. Naštěstí ČT nezná míru, a tak se ve svých manipulacích a lžích pustila daleko za hranice toho, co je český národ se svou nadstandardně rozvinutou intuicí ochoten tolerovat. Vašim mladým manažerům, moderátorům, hlasatelům a komentátorům zjevně chybí životní moudrost a zkušenost, a tak za mrzký peníz dál „tvrdí muziku“. Jenže český národ má zkušeností víc než dost, proto stále zřetelněji vnímá falešné tóny muziky, kterou mu ČT dennodenně servíruje. Těm vnímavějším se z nich již dělá nevolno, ti méně vnímaví se už také probouzejí a uvědomují si, Otevřený dopis – stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa že v relacích ČT cosi stále hlasitěji skřípe. Přemýšlejí, proč ČT dává tak obrovský prostor vlastizrádcům a tak nepatrný těm, kteří mluví pravdu a hájí zájmy národa, a postupně tak sami odhalují pravdu (viz obrázek níže - smutný humor z internetu).

A tak díky "osvětě" České televize, a to je nádherný paradox, již velmi rychle celý národ pochopí, co se děje, a najde sílu vyčistit ten Augiášův chlív. Zaprodaní kolaboranti v ČT tak poskytují svým nadnárodním chlebodárcům v bitvě o vědomí občana medvědí službu - jako katalyzátor urychlují probuzení národa z letargie a svým stupidním vymýváním mozků dosahují pravého opaku - osvobození naší mysli z exkrementů mediálních sugescí! Ale abych byl objektivní – jedna malá pozitivní douška na závěr: včera na mne po mnoha letech dýchnul závan necenzurované pravdy, když jsem sledoval pořad o Bašáru Asádovi; oboustranná úmluva o nezasahování do natočeného dokumentu zjevně vykonala vše dobré, co měla.

Škoda, že dlouhé měsíce ČT ve svých pořadech deklarovala něco naprosto jiného; tento rozdíl se nazývá čistokrevná lež a zlovolná manipulace. Ponese za ni někdo odpovědnost? Děkuji Vám a věřím, že na moji stížnost zareagujete nikoliv unifikovaným prohlášením o ničem, ale konkrétními změnami v personálním obsazení redakce publicistiky a hlavně změnami ve struktuře a obsahu televize, která je česká už jen jazykem, kterým hovoří. Rád Vám s tím v případě Vašeho zájmu budu konkrétními náměty nápomocen. Určitě bych Vám nepřál, abyste jednou musel skládat účty z trestné činnosti, kterou Vámi řízená organizace páchá proti těm, kteří ji ze svých daní financují.

S pozdravem Ing. Oldřich Lukáš

ekolog, ekonom, pedagog,

předseda o.s. Lidé lidem …

lukas.oldrich@email.cz adresa a tel: pošlu na požádání

67 komentářů :

 1. Já si s nimi dopisuji již rok, vše zbytečné!!!!! Když jsem jim poslal fotku Pussy Riot, jak souloží v muzeu ve vysokém stádiu těhotenství, že za těmito K.....i jezdí Tvarůžková dělat rozhovor do Anglie, za naše peníze, napsali mi, že nebudou odpovídat na vulgarismy, že poškozují DOBRÉ jméno České televize!!!!! Já jim NENAPSAL "Kundami"!!! Jen K, tečky a i!!!!

  Teď je "vytáčím" ironií. Budu psát Wollnerovi, aby přes známe novináře "od Bakaly", se spojil s ním, pak s ODS a TOP-09. Aby navrhli trest smrti pro ty, kteří čtou "závadné" servery jako Parlamentní listy, Novou republiku, Aeronet a další. Zároveň mu doporučím, aby v ČT založil "Agitační koutek", kde budou redaktoři jako Peroutková, Dolanský, Zlatohlávková a další vyrábět transparenty s údernými hesly proti ruské agresi, které by rozdávali na demonstracích. Aby si vzal příklad z pana Hitlera, který také bojoval proti ruské propagandě, pak ze svazáků , kteří v ČT bojovali proti americké propagandě v sedmdesátých a osmdesátých letec, někteří tam ještě jsou!!!!

  :-)))))))))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dufám, že se ze mě nikdy nestane senilní dement jako jsi ty a podzim života nebudu trávit otravováním úřadů, institucí, vymýšlením kravin, kterými se někdo za to placený musí prohrabávat a reagovat.

   Najdi si smysluplnější koníček.

   Vymazat
  2. pro 13:48 - mohl by se třeba ve volných chvílích starat o lavičky Václava Havla a sehnat si k tomu nějaké bezdomovce, těch je všude plno.

   Vymazat
  3. 13:48 - "nedufejte", nemůže se z vás nikdy stát "senilní dement", protože jste se tak už narodil, s tím rozdílem, že vy neotravujete padouchy, ale slušné weby. Najděte si weby, určené pro vaše soukmenovce.

   Vymazat
  4. Ty už ses jako dement narodil,takže máš smolíka:-)))))))

   Vymazat
  5. Pro A z 13:48h:
   Jestli jsem Vás dobře pochopil, tak Váš komentář měl být pokus o "nový", takzvaně "seriózní způsob", jak pošpinit snahu změnit v této zemi "něco k lepšímu".
   A to počínaje autorem Otevřeného dopisu, až po všechny diskutující, kterým o "něco jde".
   Nebo jen hájíte zájmy byrokracie?
   Pavel p

   Vymazat
 2. Walesa agentem polské stb, kdy to vytáhnou na gavla...idnes...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Walesa se jmenuje Ljeba Kohne,agent který byl vybrán stejně jako Havel aby připravil půdu pro pomalou likvidaci polského silně křesťanského národa.Na google je ke stažení dokument "žid ovláda v Polsku"Tam je to vše podrobně popsáno.Doporučuji!

   Vymazat
  2. http://polskainfo2.tripod.com/images/bbb_album.htm ani se nedivím...

   Vymazat
 3. Pane ing. Lukáši , děkuji Vám!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto s vámi, pane inženýre, souhlasím. Víte, ty lži a manipulace, které dominují světem, jsou již tak nestoudné a primitivní, že to jen ukazuje na ty, kteří tu moc mají, že si jsou naprosto jistí onou mocí. Vzpomínám, že bolševik měl alespoň nějakou úroveň a snažil se o jistou precizaci svých lží. Nynější zastánci NWO si ani moc nelámou hlavu cizelováním svých podvodů a manipulací. Sází na jednoduchou volbu, kterou má každý člověk ve své svobodě. Pan Dvořák a jemu podobní, z různých společenských vrstev, zvolili postavení a peníze. Přesně to, čím svádí satan Ježíše Krista: ..." toto vše ti dám,( všechna nádhera a království světa) budeš-li se mi klanět..., neboť mě je to dáno..."

  Proto FED tiskne jak divej a proto jsou USA zadluženy nesplatitelnými dluhy o kterých vědí, že je nikdy nesplatí. A pan Dvořák a jemu podobní jsou jen kapičkou (i když ne nepodstatnou) v moři úplatků tohoto totalitního stroje na manipulaci. Bohužel si tito vlastizrádci neuvědomují, že až poslouží sionistům (NWO), tak i jich se zbaví, protože oni nejsou hloupí. Vědí, že kdo zradí jednou již se na něho nemohou spolehnout a tak tito ubozí zráci vlastního národa plní dočasnou roli užitečných idiotů.

  OdpovědětVymazat
 5. Plně souhlasím s Bohumírem Šimkem,který na blogu idnes na stížnost řediteli ČT od autora Oldřicha Lukáše reagoval:
  http://bohumirsimek.blog.idnes.cz/c/487103/ing-oldrich-lukas-stiznost-na-trestnou-cinnost-ct.html


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Šimek není Čech tak se nedivím že věci vidí naprosto jinak,ty jeho argumenty jsou postaveny na lživé propagandě a nic panu Lukášovi nevyvrátil nehledě na konec jeho úvahy o Rusku.Rusko už pěknou dobu není SSSR a nikdy už nebude.Tento bez ceny argument funguje pouze v kavárně a mezi negramoty.

   Vymazat
  2. Plně nesouhlasím s odpovědí b.šimka, ale chápu, že ten 13:59 je ze stejného chléva.
   Inu, "Ku.vě když plivneš do ksichtu, ona si myslí, že prší".

   Vymazat
  3. ta odpoved simka nejde nacist ale zajimalo by mne zda mu reditel Tv odpovedel a hlavne co!!!!!

   Vymazat
  4. Pro A z 13:59h:
   Text pana Šimka mne udivil svým naprostým nedostatkem faktů a vyslovováním silných, ale naprosto bezobsažných (tedy těžko zhodnotitelných) tvrzení.
   Být na jeho místě zvážil bych, zda má smysl dál publikovat.
   Bohužel, tento pán to asi nedokáže sám rozpoznat.
   Pavel p
   P.S.: Uvedený odkaz funguje, popř. vyhledat dle jména v seznamu blogerů I-Dnes (= Děs).

   Vymazat
  5. Bezopsažné trvrzení co se týče ČT ?Každý kdo si pamatuje dobu před rokem 1989 vám řekně že to tehdy vypadalo v televizi stejně,hodní/zlí.. jenom dnes je to otočené.Stačí přečíst článek kde jsou najednou z běsnících nácků v Kyjevě "ultrapravicoví AKTIVISTÉ" ...to hraní se slůvky mi připomíná dobu Saši Hemaly

   Vymazat
 6. Vynikající článek pane Lukáši.Díky.

  OdpovědětVymazat
 7. Pane ing.Lukáši,naprostý souhlas s Vašim příspěvkem.Máte pravdu,dalo by se těch ubohostí,které prezentuje,snad ještě naše,Tv napsat mnohem více.Držím Vám palce,snad si to pan ředitel ČT přečte,ale nejspíš ne.On přece moc dobře ví,jak špinavou práci,za špinavé peníze dělá.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane ing.Lukáši,naprostý souhlas s Vašim příspěvkem.Máte pravdu,dalo by se těch ubohostí,které prezentuje,snad ještě naše,Tv napsat mnohem více.Držím Vám palce,snad si to pan ředitel ČT přečte,ale nejspíš ne.On přece moc dobře ví,jak špinavou práci,za špinavé peníze dělá.

  OdpovědětVymazat
 9. Je to hezký,ale jsou to futr jen kecy a ty s tou bandou kurev nehnou...přestaňte,tak jako já,platit koncesionářský poplatek a vyhoďte televize doprdele !!!

  OdpovědětVymazat
 10. Výborný článek. Srdečný dík.

  OdpovědětVymazat
 11. taky jsem psal do tv nejprve na info mail pak primo wollnerovi i fridrichove a nic maji "ofcany" v prdeli!
  ano assad je legitimni kdyby nebyl asi by cr ambasada byla zrusena ze?
  skoda casu zidko to drzi pevne v ruce je treba mu seknout po prstech!!!
  amik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. apropo 96% vsech svetovych medii vlastni a ovlada 6 zidovskych familii!!!
   amik

   Vymazat
 12. Všechno do sebe zapadá Pentagon připravuje úrodnou půdu po celé zemi.Za pár grošů čecháček podlehne .Stav věci se ostří a hlavním požadavkem je ,aby našinec neměl zbraně

  OdpovědětVymazat
 13. http://rusvesna.su/news/1455797415 polský časopis o evropě...skandální přední strana...kavárníci budou křičet...

  OdpovědětVymazat
 14. ...pro mě důvěryhodnost zpráv ČT zkončila "kyjevským majdanem"..byla to tragikomédie v přímém přenosu...něco co jsme na vlastní oči viděli
  nám bylo vykládáno tak, "jako že jsme slepí, hluší a úplně blbí"...od té doby zpravy ČT ignoruji

  OdpovědětVymazat
 15. Nyní je snad i tomu největšímu zabedněnci zřejmé, proč všichni ti kremloboti, píšící na NR, poslední týdny tak zintenzivnili aktivity v diskusích a téměř v každém svém „komentáři“ kladli důraz na nutné vystoupení Česka z NATO a na odchod amerických vojsk z Evropy.
  Nikdo této skupince bolševiků nebránil v tapetování diskusí na NR kremelskou propagandou, každý má přeci právo svobodně říci svůj názor. Možná, časem dojde k tomu, čemu svůj web propůjčil, ale rozhodně to již nebude vnímat coby vážená osoba.
  Umožnil totiž bandě vlastizrádců působit na řadového občana, který nemá přístup k utajovaným informacím aby sám mohl zjistit, že se jedná o bezcharakterní a zaprodané jedince, kteří, stejně jako hyena, cítí na velkou dálku svou kořist. Kořist samozřejmě charakteru materiálního, které by se rádi zmocnili pod putinovým diktátem. Nikdy jim nešlo o vlast a její záchranu před „čmoudy“, ale o naplnění svých zištných a zvrhlých choutek. I za vyslovení jiného názoru (jen si vzpomeňte na Adventní výzvu) vyhrožovali kriminálem a stavěním na pranýř.
  Ano, je dobré být připraven a mít zbraň k obraně, jak zde ty lidské zrůdy stále zdůrazňovaly. Avšak střílet – dříve než na „barevné imigranty“ – budeme muset na tyto vlastizrádce, abychom si zachránili lidskou důstojnost a holé životy.
  Dobře vím, o čem píši!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty si dobře vypatlanej. Trolle. :-)

   Vymazat
  2. Bože, to je ale debilovina, co jste vypotil... 15:02

   Vymazat
  3. Nevím, proč spousta lidí má za to, že Rusko je totožné z komunistickou, potažmo, bolševickou ideologií. Rusko bylo první obětí siožidů. Byli to evropští sionisti, kteří tuto zrůdnost vyvezli do Ruska. Byla to první barevná revoluce. Bohužel, bolševické manýry je nutno hledat jinde. USA a EU.

   Vymazat
  4. 15:02 je vymytý dočista dočista.
   Je tragické, že takoví by mohli disponovat zbraní, když vyhrožují střílením.

   Vymazat
  5. To je výplod po kvalitním matroši :-)Nabuďte lakomej,protože bez dávky to nelze pochopit :-) a nabídněte i ostatním:-)

   Vymazat
  6. Tak takou hovadinu jsem ještě nečetl 15.02.
   Komu to vzkazuješ? Vždyť by jsi ani nestačil namířit magore.

   Vymazat
  7. My taky dobře víme,že jsi v pí(č)ši;-))))) A tobě podobný poserplíni taky:-)

   Vymazat
  8. 15:02 Jojo, takhle to dopadá při absenci myšlení a při posuzování druhých jen ve stylu "podle sebe soudím tebe".

   Vymazat
  9. 15:02 je ukázkou, jak propaganda SS dovede u duchem slabších jedinců vypatlat mozkové závity. On má ještě tu drzost psát o "tajných materiálech" a chvástat se, že "ví, o čem píše". Ví akorát hloupě žvanit.

   Vymazat
 16. Nenadávejte tomu 15:02.Vždyť on ostatní posuzuje
  podle sebe.Jako vlastizrádce vidí každého,kdo není
  jako on,ve světle svých vlastizrádných idejí.Ten
  chytřejší nebude.Jen k němu mám dotaz.Do kolika
  válek nás zatáhlo Rusko a do kolika USA?Děkuji za
  kvalifikovanou odpověď.
  Petr Majevský
  P.S.Na rozdíl od něho se nebojím podepsat.P.M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro pana P.MAJEVSKÉHO - aby vás ten 15:02 nepřekvapil, stejně jako mě jeden mladík, který mi tvrdil, že první i druhou světovou válku začlo Rusko. Zřejmě jich učí ve škole nové dějiny.Dagmar

   Vymazat
  2. Taky záleží na rodičích, jak se doma spolu bavěj. Mý děti za komoušů vždycky věděl kde je pravda. Dnes když mají tolik zdrojů se dozvědět, tak to ty mladý chcípáky nezajímá. Myslím, že brzo bude. Jó takhle konzole, procvičovat palce u ruky jako pitomci, to jim jde.

   Vymazat
  3. Zmar nad zmar. A takovýhlo hovado má volební právo - a to není sám!! Pak se nedivte, že tam jsou furt Kalousové, Bendové, Sobotkové, Diensbírové, a další

   Vymazat
 17. Na Českou televizi prý útočí kremelští roztleskavači. Tohle jsem už všechno zažil před padesáti lety s opačným znaménkem. Mladší ročníky se dají ještě zblbnout, ale ti starší z nás, ne.

  OdpovědětVymazat
 18. ti mladi vi hovno o dejinach , zivote a vubec!! jo akorat ktera hra je dobra na videu a jak si nasadit sluchatka do usi!!! hhh

  OdpovědětVymazat
 19. Posliš Anonymní18. února 2016 15:02,já delám ze sebe nekdi vola,ale aby jsem tomu ješte véřil že sem vůl tak to by bilo na mne moc.Co tak trarapije léčební dúm Bohnice,budeš mít tam klid.

  OdpovědětVymazat
 20. Mám dojem že An 15:02 není pán Mitrofanov osobne,podle pěn kolem pusy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, tan umí aspoň trochu formulovat. Tohel je nějaké zneuznané kadet Biegel, co všemu rozumí, vše zná a studuje "tajné materiály". :-D) Marek

   Vymazat
 21. Hlavně jde o to:je čt naší veřejnoprávní televizí?
  Dle toho,že jí musí každý občan povině platit,tak ano, ale vzhledem k tomu,že poskytuje pouze jednostranné,neobjektivní informace,tak je zapotřebí,aby se naše vládní struktury začaly konečně zaobírat tím,že by si čt zakodovala své programy a pak si vybírala od zájemců nějaké poplatky! Je tržní prostředí,tak ať si každý občan vybere,na jakou televizi se chce koukat,a té ať přispěje ! Takhle čt bez zájmu o diváky si sprominutím kecají co chtějí,protože na výplatu mají ať mluví pravdu ,nebo lžou a ještě na statisícové odměny zbyde tak nemají zájem o kvalitní práci !!Konečně by už s tím měla vláda něco udělat !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Zakódovat! Ať si ji platí jen zájemci.

   Vymazat
  2. Tak ty poplatky neplaťte. Vždyť je to tak jednoduché. Užívejte si internetu a pokud nás bude více, tak uvidíte, jak se budou rozčilovat v ČT.

   Vymazat
  3. Vláda už d tím něco udělala. Je to jí placená a řízená TV. Z to ho plyne - všechny ČT lži, manipulace a křivárny jsou především dílem této vlády. T

   Vymazat
 22. Vlastenec:

  Díky autorovi za přesné shrnutí neblahé soudobé situace !

  Toto "plakání" s ředitelem ČT ani radou pro vysílání

  VŮBEC NEHNE !!!!!!!

  ..to je totiž nevýhoda a CHYBA "mírumilovného" přístupu k "lidem",
  kteří dávno stratili svoji čest a morálku !

  ..Domnívám se, že (jak uvádíte) skutečně došlo v ČT(alias ussa TV),
  nejen k PORUŠENÍ MORÁLNÍHO KODEXU,
  ALE I K TRESTNÝM ČINŮM
  VELEZRADY, ŠÍŘENÍ POPLAŠNÉ ZPRÁVY, HANOBENÍ HLAVY STÁTU atd..

  ********************************************************************
  PROTO NEVÁHEJTE A PODEJTE TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA VEDENÍ TV !!!!!!!!!!!
  ********************************************************************
  - a to jmenovitě na konkrétní OSOBY !!!!!
  - a na každého zvlášť
  - a pokud možno, tak ať vaši spolupracovníci to samé podají v každém
  okresním městě k místní policii
  = PAK SE TÍM ZVÝŠÍ PRAVDĚPODOBNOST, ŽE SE BUDOU MUSET TOUTO VĚCÍ ZABÝVAT ORGÁNY ČR !!!!!

  !!!!!!!!!PRAVDA ZVÍTĚZÍ !!!!!!!!

  __________________________________________________________
  PS:..není o čem přemýšlet a teoretizovat nemá cenu
  = jiná cesta(legální) k eliminaci tupých zaprodanců a vlastizrádců není!

  OdpovědětVymazat
 23. Pane inženýre, naprosto skvělý článek. Já osobně bych tam doplnila pouze přítomnost p. prez. Zemana na přehlídce v Moskvě k ukončení II. sv. války. A tak by se nabízelo připomenout, proč nám to tady Usáci rozbombardovali v posledních dnech války a tak vysvětlit méně bystrým občanůmm, že to nebylo proto, ž bylo zrovna pod mrakem a spletli si Čechy s Drážďanama. Ty pitomci z Plzně je dodnes vítaj a novodobým okupantům pečou koláče! Bože my jsme národ! Ale jak říká Cimrman - jsou národy a pronárody. Díky za skvělý článek. Marie

  OdpovědětVymazat
 24. Tady pomůže jedině defenestrace. A protože NEJSME jako oni, tak Hrrr na ně!

  OdpovědětVymazat
 25. Když vidím ten povyk, co se děje kolem ČT, začínám mít pocit, že to lidi kolem pana Wollnera konečně začínají dělat dobře. A to rozhodně nejsem jejich pravidelným divákem.
  Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to zkus na jiném webu, to ty skutečně nepochopíš.

   Vymazat
  2. no nevim wollnerovi jsem psal o jednostranych zpravach a zadna odpoved! ten to tam cenzuruje pekne! ve zpravach propagandisticka zprava jako za zidobolsevickych casu:
   spojenecka vojska zasahuji tezce lsil! bullshit zasahuje je nejvice voloda!
   kdyz sleduji nezavisle TV, rozumej ty ktere nejsou pod zidovskou diktaturou tak je to uplne jinak!!!
   dik amik

   Vymazat
  3. 17:36 No, jestli jsi mu napsal s pravopisnejma hrubkama, tak se ani nedivím, že neodepsal.
   Petr

   Vymazat
  4. Chyby nechyby, Wollner má odpovědět do 14 dnů. Na to je zákon. Ale protože je to jeden z těch spacákových pučistů, tak si může dovolit všechno. Dokud ho lidi nevyhodějí z výškové budovy na Kavkách přímo na sudlice. Marek

   Vymazat
  5. Marku, a který zákon nařizuje šéfredaktorovi odpovídat na dopisy diváků a ještě do čtrnácti dnů, prosím?
   Petr

   Vymazat
 26. mladi jsou zblbli emerickim brakem a sni otom jak v montovně zbohatnout a staři na to serou takže sice super sepsany ale na blbym hrobě mimochodem už jste zaplatili na přišti rok poplatky a daně

  OdpovědětVymazat
 27. S těmi stížnostmi si slavná ČT akorát vytře něco. Oni si totiž z národa vysloveně dělají pr.el. Ono by stačilo jim napsat jen jednu slušnou otázku, kam budou utíkat, až je budou nahánět, jestli do Izraele nebo kam? Snad by jim to potom začlo docházet.

  OdpovědětVymazat
 28. ...loni jsem se zúčastnil demonstrace před ČT
  na Kavčích horách na protest proti lžím, které
  šíří...sešlo se nás tam asi 200 lidí, byl z toho 2 vt. šot.ve zprávách, škoda,.. kdyby nás bylo 2000 tak by to s vedením ČT možná "zahejbalo" !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíš 200.000. oni by sice řekly, že to bylo jen pár stovek, ale zadkem by štípali dráty.

   Vymazat
 29. / dodatek 18.38/
  jenom řeči nám nepomůžou...chce to reálný protest!

  OdpovědětVymazat
 30. Sklenář Pavel18. února 2016 19:02

  K tomuto článku. Je to pravda. Tečka.
  Jak lépe poukázat na zrůdnost dnešní parlamentní demokracie ?! Všichni z nás jsme povinnými plátci fašistické propagandy a nic s tím v tomto systému nelze dělat. I kdyby Česká televize a rozhlas hlásaly, že je třeba všechny bílé občany poslat do plynových komor a nastolit Chalifát, pořád jím za to budeme platit. Nedokáže s tím ze své funkce nic udělat ani president, který také vidí tu strašnou snůšku lží. Ve své vlně rozhořčení prohlásil, že je třeba, aby si sám platící občan mohl rozhodnout, kam svůj donátorský příspěvek poukáže (což je hlavní vychvalované právo tržního hospodářství).
  Něco se stalo a už ani Miloš Zeman nechce odpovídat na otázky ohledně veřejnoprávních médií?!
  Dokud se naši lidé neproberou a rázně nepodpoří zákon o funkčním lidovém referendu, tak tu můžeme stále dokola plkat a spílat a nic se nezmění.
  Je mi opravdu smutno když v ústavě čtu "vláda lidu", ale u nás už žádný lid asi není.

  OdpovědětVymazat
 31. Naprostý souhlas dát nemůžu.
  Je tam mnoho zbytečných nepřesností.
  Stačilo jen napsat, že ČT lže.
  Ale to přece víme.
  Proto ji sledujeme jen, když se chceme buď pobavit nebo nasrat.
  Pokud jde o proroka Mohameda, není pravda, že loupil a zneužíval děvčata. Tenhle blábol je stejná pitomost, jako když ČT tvrdí, že Pussy Riot jsou hodné, intelektuální a nevinné aktivistky.
  V případě východních utečenců nejde o náboženský, ale kulturní problém. Mentalita těch lidí je stále stejná jako před dvěma tisíci lety. Ale na vině není islám. Ostatně, stačí se podívat do USA. Tamní ovčani pro změnu zamrzli mentálně někde v 17. století.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohamed si vzal malé děvčátko za ženu. To je popsáno v koránu. Že byl kupec s ozbrojenou družinou je také fakt. Že udělal úspěšný ozbrojený nájezd na Medínu je také fakt. Takže toto tvrzení o Mohamedovi, které 19:59 kritizuje, je pravdivé!!! Marek

   Vymazat