Reklama

pondělí 8. února 2016

VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!- redakce AE News -
7. 2. 2016 AE News

VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!

Redakce AE News přináší zásadní video ze sobotní demonstrace Antify v Praze, což byla truc-demonstrace proti demonstracím na odpor vůči islámu. Průvod ultralevicových anarchistů s transparenty „Uprchlíci, vítejte!“ se střetl s bizarní a koordinovanou skupinkou „nácků“, které koordinoval muž v hnědé bundě a současně ten samý muž v podstatě koordinoval i uniformované policisty na druhé straně pomyslné barikády. Zajímavé bylo i místo, kde se maskovaní náckové nacházeli a z jaké budovy vycházeli. Z budovy v majetku ministerstva vnitra. Zapálení sociálního centra v Praze tak dozajista nemají na svědomí občané, ale právě někdo z těchto provokatérů. 

Důstojník koordinoval nácky, kteří vylézali z budovy v majetku ministerstva vnitra!
Koordinátor ministerstva vnitra v akci

V sobotu se po celé Evropě konaly demonstrace, namířené proti islamizaci Evropy. Je nutné zdůraznit, že na podporu premiéra Sobotky se před Úřadem vlády sešlo kolem 60 lidí, zatímco napříč republikou demonstrovaly tisíce lidí jak proti islamizaci Evropy, tak i proti politice našeho premiéra. Je evidentní, že premiér Sobotka čím dál tím více ztrácí veřejnou podporu.
Koordinátor diskutuje s policisty a těžkooděnci

Ovšem demonstrace v Praze měly jednu chybu. A to, že útočníci zapálili sociální centrum v Praze, které pomáhá takzvaným běžencům. Mnozí lidé, hlavně přímí účastnící sobotní pražské demonstrace si všimli, že skupina cca 20 lidí, kteří měli zakryté obličeje (což zákon na demonstracích zakazuje), velmi nepřesvědčivě vystupuje proti anarchistům a dalším levicovým extremistům.
Maskovaní „náckové“ pod dohledem velitele…

Je nutné zdůraznit, že tato podivná skupinka lidí měla oblečení podobné, které nosí takzvaní příznivci krajní pravice. A dokonce jeden člověk z této skupiny byl několikrát viděn, jak snad spolupracuje i se zasahujícími policisty.

Byl bych velmi nerad aby to, co se stalo v sobotu v Praze, neslo v sobě rysy provokace. 
Policistům v uniformě je třeba poradit, jak se mají chovat, až to začne…
 

Lidé by v aktuální situaci měli být velmi citliví na jakékoli informace, která jim předloží média. O každé informaci je důležité nějaký čas přemýšlet. 
Koordinátor v týlu policistů…

Petr Cvalín, člen Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje

Zdroj videa: [1]
 
AKTUALIZACE 07-02-16, 17:00 
Budova a nádvoří, kde se „náckové“ organizovali, je v majetku Ministerstva vnitra ČR

Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek vyzval ministra vnitra Chovance k odstoupení, a to kvůli zneužívaní policistů pro politické úkoly v reflexi na sobotní provokační akci přestrojených příslušníků ministerstva vnitra za nácky v provokačním schématu, který měl zdiskreditovat demonstranty proti islámu v očích veřejnosti. Více na blogu Jiřího Vítka zde.

Zneužití policistů pro účely provokace, poskytnutí zázemí, pozemku a budovy, koordinace provokatérů s policií ČR, spolupráce s Českou televizí a mainstreamovými médii. Je zjevné, že státní elity se snaží za každou cenu prosadit islamizaci České republiky, v souladu s přáním Evropské komise a Berlína.  
 
AKTUALIZACE 08-02-16, 01:25

Záhadný muž v hnědé bundě a s palestinskou šálou okolo krku dohlíží na řadové policisty a v jejich týlu kontroluje, co odpovídají na dotazy jednomu z účastníků demonstrace. Tvrzení Policie ČR o tom, že muže neznají a pátrají po něm, je alarmující a zcela očividná lež. Viz. video níže. 


Pokud o něm nic nevědí na policejním prezídiu, potom se lze domnívat, že jde o operátora tajných služeb (BIS anebo VZ), který má vyšší služební krytí a policie tak nemá o něm záznam. Řadoví policisté ho však respektují, nechávají ho za ně hovořit a celou dobu je tento „Mystery Man“ v týlu policistů, mezi nimi, v nejtěsnější blízkosti, policisté o něm ví a nechávají ho jednat za ně.

Zdroj videa: [2]
 
GALERIE FOTOGRAFIÍ

Mystery Man z Ministerstva vnitra

3 of 10Pokud šlo o akci tajných služeb, mimo sekci Policie ČR, potom připadají v úvahu pouze speciální útvary ministerstva vnitra (ÚOOZ, URNA), civilní rozvědka (BIS) a vojenské zpravodajství (VZ). To by potom vysvětlovalo, proč na policejním prezídiu údajně o záhadném muži nic nevědí. 
 
 

91 komentářů :

 1. Tady ještě jednou po střetu vůdce "neonacistů" spolu s policajty odpovídá na dotazy: https://www.youtube.com/watch?v=SBK70_4nSAc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AKCE JE DALEKO SOFISTIKOVANĚJŠÍ
   -po zahalení tváří provokatérů z řad policie na povel po příchodu velitele v hnědé bundě
   -na scénu nastoupí „kordon“ PČR vedený blondýnou a za nimi koordinuje feťáky „regulovčík“ má kyjovku a praporek lila, přidá se k němu na rohu druhý s červeným praporkem
   -útok spočívá v pohazování nic nevážící půlkruhovou jutovou rohožkou sem a tam, na konci divadelního vystoupení uvidíte rohožku ještě jednu, záložní, kdyby tu první některý z fěťáků předčasně stáhl z oběhu. Je obdélníková a leží si uprostřed náměstíčka, za motocyklem PČR.
   -nečekaný zvrat přinese hozený kámen z řad feťáků, policisté zpanikaří, ale dál stojí zády k útočníkovi a jen Přibyle ukazují na útočníka v davu
   -obě strany čistě náhodou třímají plastové hole, jsou celkem tři a pocházejí nejspíše z jednoho skladu
   -po hozeném kamenu dá velitel povel ustoupit, následuje na povel nástup reportérů PRAŽSKÉ KAVÁRNY a stupidní gesta rukou a postoje policejních provokatérů. Jsou statická, ale na fotografiích budou vypadat jako běsnící dav!
   -po fotečce velitel uklidňuje horké hlavy a společně ustoupí do ulice
   -AŤ JE TO JAK CHCE, na začátku divadélka vychází z hloučku provokatérů senátor Doubrava!!! Muž v hnědé kožené bundě s bradkou. Na záběru hovoří k jednomu z provokatérů!!! přikládám link k fotečce Doubravy v oblíbené bundičce z jiné akce
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Silenstvi-drancovani-korupce-a-Kalousek-Senator-Doubrava-uctuje-s-pravici-282679

   Smazat
  2. sorry na hlavě má zmyjovku

   Smazat
  3. Déle než týden to celé koordinovali a nacvičovali s mladým Stropnockým.

   Smazat
  4. Neznám žádnou takovou skupinu, kde by neměli kanady nebo alespoň pohorky. Tvrdé jádro a všichni mají sportovní obuv ????? Pánové příště to chce dotáhnout detaily :-)

   Smazat
  5. To si "odskočili" nezkušení adepti na Policejní akademii z tělocvičny na čerstvý vzduch. Spíš mne dojalo, že obrana byla lehce oděná, vybavená mobily a rudými praporky, zatímco na klidně demonstrující občany se pořádně vybavili a doslova obrnili pod heslem "Pomáhat a chránit".

   Smazat
  6. Úajnou skupinu ultra pravicových extérmistů vedli dva instruktoři. Ten druhý držel v ruce jak láhev, kterou odložil po příchodu na zem, tak stočenou gumovou rohož, tu odhodil na zem. Následně odešel středem na pravou stranu policistům. Celé exhebici na počátku přihlížela i rodina s malým dítětem. Určitě se jednalo o provokaci a konspiračně o podivnou hru bezpečnostních složek státu.

   Smazat
  7. Podle útržků zpráv, které se postupně objevují se domívám, že si policie "objednala" na diskreditaci protiimigrantských demonstrací nikoliv policisty, ale fotbalové grázly. Tuto teorii potvrzuje práce plicisty v hnědé bundě, jehož komunikace s násliníky je evidentně konstruktivní a bez zbytečného uplatňování autority. Je zřejmé že policista v hnědé bundě ty se kterými komunikuje asi dobře zná. Tuto teorii potvrzují další indicie, že se totiž tato záškodnická jednotka pravděpodobně dále v organizovaném tvaru přesouvala a nejspíše i provedla "napadení" squatu Klinika. nasvědčují tomu i reakce politiků, kteří reagují zřejmě podle předem připravené zprávy co se mělo stát a nikoliv podle toho co se skutečně stalo, jako např. pan Bělobrádek, který i přes informaci z oficiálních policejních pramenů, že závěs ve squatu zapálila nejspíš světlice, se drží připraveného scenáře o zápalné lahvi. Taktéž pan Dientsbier a Pelikán požadují přísné vyšetřování a potrestání násilníku, kteří toho pravděpodobně de facto zase tolik nespáchali, limitování zřejmě obavami z podrazu při vynucené spolupráci s policií.

   Prokop Holy

   Smazat
 2. Toto se deje vsude na svete,na protestech proti Bilderbergu obzvlaste. Kazdy protest ci demonstrace proti vladni doktrine je narusovana temito odpornymi hnusy bud z rad policajtu a nebo najatymi a dobre placenymi stazisty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, používají to policajti všech režimů, takže nic nového - divadlo pro voly co žerou i plesnivou slámu.

   Smazat
 3. nějak mně ten obličej připomíná Zifčáka, jako by to byl jeho mladší bratříček

  OdpovědětSmazat
 4. Ani fašisté ale ani anarchisté do demokracie nepatří. Nicméně, pokud jsem si dobře všiml, kámen letěl na videu nejdříve od anarchistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:43 Závidím Vám, kde berete tu jistotu, že vzduchem letěl kámen a ne atrapa. S anarchisty to je to podobné, mohli to přece klidně být i "kocourkovští učitelé", apod.

   Smazat
  2. "Demokratovi" 12:43 - do pravé demokracie právě patří i fašisté i anarchisté. Občané si to proberou sami, nepotřebují nápovědu, natož policejní provokace!!! Marek

   Smazat
  3. Do diskuze patří v demokracii skutečně každý názor. To je pravda. Oponenti toho názoru ho musí vyvrátit zase argumenty. Jen tak se může společnost posouvat dál.

   Smazat
  4. V první řadě do demokracie patří respekt. A pokud některý z mých spolubydlících čímž všichni v této republice jsme, nechce abych si domu tahal toho či toho pobudu, nebo kamaráda, nemá právo mě ho NUTIT!!! Pokud se mu nelíbí s kým žije může se odstěhovat a o tom je taky ta svoboda. Ale určitě není o tom že si nějaká skupinka lidí zamane že všem budou diktovat ským máme žít a kamarádit, ským nemáme žít, koho máme živit a koho ne. A to je to co práve Xenofilové ve vedení s Diensbírem dělají. DIKTUJÍ koho zde budeme přijímat a koho ne i přes jasný odpor a nesouhlas většiny. TAdy nejde o to že by se menšila stavěla proti utokům na sousedy či hrozbu vyhlášení války vtšiny společnosti například německu. Tady jde o to že menšina se snaží přes odpor většiny vnutit co a jak se bude většina chovat a ta to má plnit, jinak je označena za nacisty, fašisty, rasisty atd.

   Smazat
  5. Já mohu tolerovat že sem nějaká část obyvatel che ty a ty, ale pokud to zásadně odmítám pak ta druhá část musí moji vůli respektovat.

   Smazat
  6. Byli to cvičené opice s cvičnými rekvizitami. Naštěstí bylo patrné, že se jim do razantnější akce příliš nechtělo a museli být hecováni instruktorem i přihlížejícími příslušníky. Vše bylo předem domluveno i se "sluníčkáři". Mělo jít o přípravu na příští skutečný Pražský Majdan a to by organizátory masivních demonstrací mělo zajímat především. K vyvolání skutečného krveprolití stačí mnohem méně, nežli bylo v pražské uličce hanby mediálně předvedeno.

   Smazat
  7. Anonymní8. února 2016 22:18 „Byli to cvičené opice s cvičnými rekvizitami.“
   Přesně to vystihujete, já bych to nazval stínové divadlo. Ta dlažební kostka byla z nějakého lehkého materiálu. Akce byla nejspíš připravena a provedena ministerstvem vnitra a měly by tam padat hlavy, dost vysoko postavených úředníků.
   Vyjadřuji obdiv těm, kteří to takto perfektně zdokumentovali a opoznámkovali. Nebo si trochu zakonspiruji a vyjádřím podezření, že to „provalení“ mohlo být součástí boje ČSSD (Chovanec) a ANO (Pelikán). Žijeme ve složitém světě. P.K.

   Smazat
 5. A ti fašouni mají být jako zemanovci, joóó??.))))))))))))))))))))))))))CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA:)))))))))))))))))))))))))))))))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo Okamurovci - :-D) chachacha chachacha chachacha

   Smazat
  2. Nebo Konvička a spol :-D)) chachacha chachacha chachacha

   Smazat
 6. Vždyť je to tak prosté. Máte kámoše na policii ČR? Zeptejte se, zda toho Nezámého má policie v pátracím oběžníku. Jestliže ano, pak jej asi nezná. Není-li tomu tak, tak jej pouze kryje. Kdo ví, zda je policií (k incidentu s maskovanou partou studentů z policejní VŠ) vedeno nějaké operativní šetření. Myslím si, že ne, protože asi nikdo nedal podnět k trestnímu stíhání, takže to celé stejně půjde do autu.
  Ona k tomu jistě bude tiskovka s Chovancem a možná i policejním ředitelem, tak ať se naši investigativní novináři pochlapí. Zjistí-li někdo nějaké relevantní info, pak asi má smysl jeho věci číst. Obávám se však, že taková situace nenastane, protože naši prestituti jsou s výkonnou mocí jedna ruka.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba to byla první vlaštovka toho že policie se snaží udělat něco na straně lidu. Třeba chtěli vyprovokovat AFA ke střetu aby je pak mohli rozmlátit a pozavírat.

   Smazat
  2. Musil Rudolf8. února 2016 16:38
   To je ale hodně kreativní konspirace:-) P.K.

   Smazat
 7. http://tydenikpolicie.cz/zakuklena-skupinka-utocici-na-levicove-aktivisty-nebyli-policiste-nybrz-radikalove/

  Ach ty konspirace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:59 Opravdu nevím o jaké konspiraci mluvíte. V připojeném článku se dozvíte, že ministr vnitra Chovanec dal vyšetřit provokace policie, o kterých je článek v NR. Zajímavé na tom je, že se ministr vnitra zřejmě nedokáže domluvit s mluvčím policie ČR, aby mluvili shodně.¨
   http://zpravy.idnes.cz/chovanec-naridil-proverit-postup-policie-demonstrace-praha-pl0-/domaci.aspx?c=A160207_202909_domaci_ane

   Smazat
  2. Tak ještě přidám článek uvedený na PL, převzatý z antifa.cz

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Policejni-provokace-Pry-to-bylo-jinak-Zde-jsou-fakta-420907

   Smazat
  3. 13:19 Tak nevím, kdo je odpovědný za bezpečnostní situaci ve státě, ministr vnitra Chovanec, který nařídil vyšetřování nebo web Antifa.cz, jehož informace mohou ale také nemusí být správné ?

   Smazat
 8. Tak nevím v čem je problém když se ví kdo je kdo, to se nenajde někdo kdo takového zmetka dokáže srovnat aby si takové "srandičky" příště rozmyslel, nebo si národ potažmo demonstranti nechají srát na hlavu od těch politických vlastizrádců, jak dlouho si národe necháš beztrestně srát na hlavu a ještě za to budeš děkovat. Nebyl to nakonec Žifčák?

  OdpovědětSmazat
 9. Informační protiúder ?

  Nemyslím, že je to zpackaná provokace. Tipnul bych úder z druhé strany. Jako kdyby někdo chtěl vynést na světlo kriminální praktiky některých složek policie a mediálních gauneru, poskytujících tomu informační krytí. Ty teď nějakou dobu nechá obhajovat neudržitelné a tím sebe sama označit jako spoluviniky. Krásně při tom sami odhalí svou strukturu, kterou by bylo bez toho takřka nemožné rozpoznat.

  Winston Smith

  OdpovědětSmazat
 10. PaladineW, ráno jsem se díval na servrwww.antifa.cz.
  Nejspíše jde skutečně o část lidí z oblasti různých radikálů, jeden přezdívaný králík pomáhal v Kyjevě Pravému sektoru na Majdanu(opravdu k zamyšlení),ale to se nevylučuje. Provokatéři mohli být právě z těchto řad, mají různé záznamy a někdy je potřeba je trochu upravit a nabídka od policie se většinou neodmítá. A co je nejspíše jasné, že "dirigent" této akce je člověk blízký policii. Takže žádná konspirace, naprosto jasná hra s danými pravidly za účelem poškodit hnutí zaměřené proti přílivu islámu k nám. Ivo

  OdpovědětSmazat
 11. 1. nějak v tom článku chybí skoro všechny obrázky.
  2. i policisté mají svůj názor a pokud nejsou ve službě, tak jsou to občané jako každý jiný i když musí dodržovat určitá pravidla
  3. ten muž v hnědé bundě s palestiskou šálou může být obyčejný civil, který zná jak se chovají někteří novináři a proto se policistů zastal, nebo to mohl být příslušník UOOZ, URNA, BIS nebo VZ, nic z toho není vyloučeno
  4. o co vám jde, chcete zde mít muslimáky nebo nechcete, tak nerýpejto do něčeho do čeho není třeba vůbec rýjpat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obrazky chybi jenom nekomu kdo jede pres anonymizer a ma vypnute cookies (tak to dela vetsinou nekdo kdo nechce, aby mohl byt tak lehce identifikovan - tak jako treba ja anebo vy, ze jo...)
   Ukol toho "hnedaka" je docela dobre zdokumentovan, velice dobre si tam rozumi jak s nackama, tak s policajtama. Koneckoncu se zahada vyresi sama - vsadim se o milion ze dotycny nebude k nalezeni.... jeste by neco vykecal, ze jo....

   Smazat
  2. 1/ Nějak tam fotografie jsou
   2/ a 3/ ten "civil" zjevně dirigoval i "nácky" i policisty v uniformě. Kdo ho znáte, dejte vědět, např. do redakcí nezávislých webů
   4/ tady jste se (13:12) projevil jako pěkná demagogická svině - co má společného policejní provokace s tím, jestli jsme nebo nejsme pro přijímání ilegálních migrantů. Smíchat to může jen nastrčená figurka, kterou pravděpodobně jste. Marek

   Smazat
  3. Dirigovat nebo uklidňovat? Krom pokřikování se vlastně nic nestalo. Lidé kteří řvou si ale nejsou jisti svou pravdou. Demonstrace není diskuze ale ukázka síly.

   Smazat
  4. Nějak Vám nedochází,že zrovna policie může mít jiný názor na odpůrce islámu,nebo snad nařízený přímo Chovancem.Házení odpůrců islámů,do koše fašistů,pravice,rozracečů,jen ukazuje na vládní mašinérii.

   Smazat
  5. Pikantní je, že "zakuklenci" vyvolají konflikt u domu v majetku Min. vnitra. V jednu chvíli jsou na videu otevřené dveře. Těch tajných(nejen řídících, jen monitorujících) policajtů jsem viděl hodně. Časem se je naučíte poznávat.

   Smazat
  6. Anonymní8. února 2016 13:19 - nejedu přes anonymizér, cookies mám povoleny, browser - Firefox, ale z obrázků - Mystery Man z Ministerstva vnitra 3/of 10, nevidím ani jeden.

   Smazat
  7. Anonymní8. února 2016 13:12
   „4. o co vám jde, chcete zde mít muslimáky nebo nechcete, tak nerýpejto do něčeho do čeho není třeba vůbec rýjpat“
   Tato policejní provokace byla vytvořena a TV zdokumentována, pro potřeby diskreditovat odpůrce islámu v Čechách. Proto je třeba vyžadovat její úplné vyšetření a odstoupení ministra vnitra. Nebo demisi vlády, jistě by nebyl proti ani Babiš, neboť má v současnosti vysokou popularitu. P.K.

   Smazat
 12. A tak jsem si pustil to vysvětlující sdělení policie ČR. Jednímslovem katastrofa. Těžkooděnci na místo nemohli dojet , protože byla Praha zablokována a podobných situací bylo více a mnohé ve stejný čas. Lže, a když né, tak kde byla podobná konfliktní situace, kde s nacházely nejblíže těžkoděnci a proč se tam tak rychle stačila dostavit ČT a né ono? Divné? Né lež jako věž. No a že ten pán v hnědé bundě někoho uklidňuje? Tak to jsme se dívali asi každý na jiné představení, to už bych ale spíše věřil tomu, že bílá je černá a že Slávek Sobotka není Bacil. Jinak je mi tě PaladineW jesli tomu co říká policie věříš opravdu velmi líto. Ivo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřím tomu, co se zdá být rozumné. Nejsem prostě na konspirace.

   Smazat
  2. Tak jsem už potřeboval něco dělat ale ty mi Paladine nedáš. ak se ani nezamyslíš nad odpovědí toho mluvčího policie? Opravdu ti přijde samozřejmé, že vypráví o nedosažitelnosti tohoto všemi médii zaznamenaného dění v Thunovské ulici jejími těžkooděnci? Co kdyby tam opravdu tekla krev? Taky by to takhle vysvětloval? Podivné a to nehodlám vše rozebírat, ostatní jsou ty samé lži a jestli tomu věříš, tak nejspíš jsi trool a to navíc od policie. Nejspíše poltroll a tiskový mluvčí v jedné osobě. Ale nejsi-li tak mi to promiň ale dojdi si pro nové brýle, optik je po celé republice v současné době dost.Ivo

   Smazat
  3. Tak já nevím, je policistů moc nebo málo? Vedení policie vyhodnotilo situaci takhle, zřejmě dle dostupných informací. Nelze přeci pracovat s myšlenkou co kdyby. To by člověk nemohl vyjít z domu. A jestli jsou to lži, pak se to jistě v demokratických médiích dozvíme. Zatím je to jen konspirační teorie.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. PaladinW8. února 2016 14:47
   Policistů ve žlutém bylo na to představení podle plánu, tedy akorát. Těžkooděnci jistili terén, aby nezasvěcení sluníčkáři nekazili divadlo. P.K.

   Smazat
 13. To je na okamžité odstoupení CELÉ nynější fašistické protinárodní a protilidové vlády!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co místo nich? Anarchii?

   Smazat
  2. Pro Paladina 13:29: Hele Paladine, proc by melo odstaveni vlastizradcu vest k anarchii? To je nelogicka argumentace ktera ma jenom navodit dojem ze neni alternativy ke stavajicim pomerum. Neni to nic noveho, ze jo ;-)
   To video a ostatni material proste dokumentuji naprosto spackanou akci v primem prenosu. Ten hnedak bude ted nejspis do konce zivota tridit kartoteku nekde ve sklepe MV. Vzhledem k povaze rezimu kteremu se podujal slouzit to nemusi byt ani tak dloha doba.

   Smazat
  3. PaladinW8. února 2016 13:29
   Trolle ty si nedáš pokoj. Smrdíš tu stále stejně,jako psí lejno přilepené na botě.

   Smazat
  4. Vpravdě kultivovaný diskutér. Jistě, že není potřeba hned zmiňovat anarchii, to byl extrém. I já sám souhlasím s tím aby se v řádných volbách změnila vláda. Možná by jsme se mohli konečně dostat k tomu kapitalismu a svobodě.

   Smazat
 14. Přestaňte blbnout a pište si: Fotbalová Slávie - Tribuna Sever: Jan Králík, Marek Žák, Lukáš Vagner, David Hudeček, Ondřej Šmejkal, Tadeáš Svoboda. Další jména budou přibývat. Vyčkejte pár dní (možná hodin).

  OdpovědětSmazat
 15. Komupak se šláplo na kuří oko že nechal odstranit fota?

  OdpovědětSmazat
 16. Každému musí být jasné, kým je placené toto stádečko provokatérů, kdo útočil na kliniku a kdo má největší zájem rozpoutat mejdan v Praze.
  Ovšem Sapéro, toto je ubohost, kterou prokoukne i dítě z mateřské.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vzhledem k dlouhodobé "léčbě Bleskem" obvatel ČR se obávám, že to neprokoukne dost oveček :(

   Smazat
 17. Fujtajksl všem špinavým kolaborantům

  OdpovědětSmazat
 18. Inu, už nejednou se provokace organizovaná mocenskými strukturami osvědčila.
  Mezi těmi notoricky známými je i případ zapálení Reichstagu z r. 1933.
  Mají vskutku dlouhou tradici a "dobré" vzory ti tuzemští dobroserové, kteří se tak snaží nasazovat psí hlavu občanskému vzdoru proti politice zničení evr. kultury ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč až do roku 1933? Stačí "mrtvý student Růžička" v r.1989.

   Smazat
 19. Dejte tady nekdo link na videa ktera byla zverejnena rezimovymi medii, to jen tak pro zajimavost jestli ten 007 v hnede bunde nebyl nahodou na jejich snimcich vystrizen ;-) Jestli tomu tak je tak tady mame opet tu krasnou dobu kdy lide mizeli z fotografii a filmu, ale dnes je to mnohem jednodussi, neni uz potreba patlat se s negativama...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyl jeden, ale dva hnědý a šedý. Přicházeli i pohybovali se pospolu. Ten druhý byl asistent koordinátora, rekvizitář.

   Smazat
 20. Vymyšleno tak, aby dav nenáviděl i policisty a podezříval je, že to je jejich práce. Nikdy jsem neměl vysoké mínění o policistech, ale toto není jejich práce ! Dokonce mám pocit, že kdyby většina z nich byla v civilu a neměla hypotéky stáli by té správné straně barikády. Tentokrát měli jistě pokyn zabránit,aby se příznivci dalších demonstrací sešli na Hradčanech a většinu lidí tak nepřímo poslali domů, čímž vzbudili dojem, že se vlastně nic neděje.... Na té minulé, která došla k Úřadu vlády se policisté chovali korektně a snažili se maximálně solidně zabránit potyčkám a provokatéry pacifikovali. Tento zinscenovaný HNUS má naprosto jiný, primitivní rukopis z jiné dílny ! Stačí se podívat na videa z jiných měst, všechno stejná "dílna".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, měli jasně daný úkol, roztříštit valící se dav na relativně zvládající skupiny. Ovšem uzavření kotle mi silně připomněl 17. listopad 1989. Zde naprosto pořádkové jednotky selhaly. Ohrozily nejen zdraví a životy občanů, ale i vlastní zaměstnance. Jednalo se snad o provokativní poměřování sil více kohoutů na jednom smetišti?

   Smazat
 21. Může to být zinscenováno i proti Chovancovi, který se občas snaží vymknout českému Jaceňukovi.
  To se ještě ukáže....

  OdpovědětSmazat
 22. http://www.lidovky.cz/policejni-odborar-siril-konspiracni-video-byl-to-muj-osobni-nazor-brani-se-1t8-/zpravy-domov.aspx?c=A160208_104328_ln_domov_jzl#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_lidovky&utm_content=main

  Tak tohle je dobrý.

  OdpovědětSmazat
 23. Citace "Cílem jeho článku prý nebylo povzbudit konspirační teorie, ale upozornit na podivný manévr policie. „Tam šlo o ty policisty v těch čepicích. Kdyby se tam něco semlelo, tak přijdou k úhoně,“ podotkl Vítek, který v březnu ve vedení odborů končí."

  OdpovědětSmazat
 24. Pánové mě se ti zakuklenci nelíbily už v sobotu , kukla je na želízka . Tu by si nevzali ani ultras . Hlavně zprávy skoro v live přenosu . Audience jela jako první , vypadalo to jak mini majdan . Nebo gaza . Žádná vlajka ani transparent , jasní provokatéři . Kdo by si dnes dovolil použít zápalnou láhev ? Jedině sebevrah . Po těch pálkach s Natálkou by si to nikdo nedovolil . Anarchistická bouda nevypadá ani na utok s lahvema . Komedie czechrepublik . Na ty Havlové kokotiny se také nedá dívat , bohužel bombardáčku . No pasaran Donbas .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen drobnost, zápalné láhve tam nebyly, kameny a dvě světlice.

   Smazat
  2. Souhlas, nácvik na Pražský majdan !

   Smazat
  3. Byli to ta zakukleni bílí bourci morušoví, těm černým výstup zcela zkazili.

   Smazat
 25. Na tom videu je docela dost hluku, ale stejně je divné, že zatímco anarchisti si můžou plíce vyřvat, tak zakuklenci neskandují svoje tradiční hesla - ani jedno, ani chvilku.

  Pán v hnědém u nich má zvejně autoritu, stačí docel málo, aby poslouchali. Nějaký předmět letí sem a tam sporadicky. Podle mne šlo o komparz k vytvoření sestříhaných videií pro televizi. S cílem diskreditovat pokojnou demonstraci na Hradčanském nám. před diváky TV.

  Možná si také média mezinárodně křížově pomohla - viz dnešní idnes "... násilné projevy byly podle německých médií vidět v Praze." ... a jako ilustrační foto je nějaký řvoucí vyholenec z Amsterdamu. Takže stačí 25 komparzistů, aby bylo možné zdiskreditovat několik tisíc obyčejných lidí.

  A že v některých zakuklencích byli poznáni výtržníci ze Slavie? No, nechávají se dirigovat docela snadno a nechci spekulovat o kšeftech typu: "teď uděláš co chceme a my zapomenem na tvůj malý poslední problém s námi". Vždyť by nedělali prakticky nic, co by jim bylo proti srsti - až asi na zákáz skutečné bitky. Dovedete si představit, jak dlouho by se mohly obě strany v té úzké uličce řezat? A jak by je tam asi dostávali od sebe?

  OdpovědětSmazat
 26. Tak takto nějak se připravovalo "demokratické" převzetí moci v Kyjevě, jenom ti zakuklenci tam dostali zbraně, takže my vychází, že tuto provokaci organizoval Shapiro na americké ambasádě v Praze. Toho hajzla by patřilo pověsit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obránci barikád byli stříleni do zad. A to je zlé...moc zlé.

   Smazat
 27. Podle prvotních zpráv to vypadalo že to vypálili jako budovu odborů v Oděse . Nakonec jedna začouzená sedačka . Nejsem rasista . Kdo chce žít v naší zemi , musí dodržovat zákony bez výjimky že je uprchlík z pravěku !!! Běhat beztrestně po bazénech a napadat lidi to může jen zvíře nebo hovado .

  OdpovědětSmazat
 28. V mainsreamu řeční o fiasku demonstrací, Haha, v Drážďanech bylo až 25 000 lidí
  http://cz.sputniknews.com/svet/20160208/2311928/evropa-vlna-protesty-migranti.html

  OdpovědětSmazat
 29. S tím domem na Žižkově to bylo divné,jako pražák znám Prahu jako málo kdo,ale že mají tyto hovada dům na Žižkově to jsem ani netušil a i spousta žižkováků o tom věděla hovno.V té čtvrti je v sobotu poměrně klid a je to docela odvaha tam dělat atentát,při utěku jste krásně vyděn a navíc to bylo úplně v jiný části Prahy než demonstrace.A nedělní okamžité odsouzení od politiků kteří jsou v té době s milenkama mimo hlavní město.Je to divný.

  OdpovědětSmazat
 30. konečně se snad hnou "ledy" a celé to"sociální centrum Klinika"s kterým jsou je problémy zmyzí,pronájem končí v březnu,že?Majitel ÚZSVM by snad udělal nejlépe,když nejsou jiní zájemci,kdyby tu hrůzu zboural.

  OdpovědětSmazat
 31. Spíše ta zkouška abonentu AMU a JAMU byla záměrně BLBĚ prolákle narafičená,aby HLAS LIDU odsoudil CHOVANCE,jako tehdy NEČASE..tehdy kvuli Temelínu..A copak CHOVANEC? Třeba prognosticky JIŽ panáčkuje GLOBÁLNÍ elitě,nikoliv US,tedy státní elitě,která programově končí?

  OdpovědětSmazat
 32. To byla komédia jak ta Galuškova, "prd do rži". Tam jim aspoň závěrem bůchly kamna.Tady vybůchla celá réžia.

  OdpovědětSmazat
 33. Náš tajný agent má docela velký rozptyl.

  Paní zachytila skvěle na svém videu z Malostranského nám. zřejmě hned 4 agenty (4 min.)

  https://www.facebook.com/yngland/videos/1119286391437057/

  OdpovědětSmazat
 34. Ti,kteří posílají policii proti vlastním občanům,kteří se mohou podle Ústavy domáhat nápravy stávajícího negativního stavu i občanskou neposlušností,si politici podepisují vlastní rozsudky.....!Změny budou ,kotel bublá.....

  zločas

  OdpovědětSmazat
 35. Takhle se to dá použít a navléknout i na prezidenta Zemana,že mu tam Sobotka,Chovanec nebo Pražská nacistická kavárna někoho pošlou na provokací a pak to na něj svedou!!!

  OdpovědětSmazat
 36. Spíše zavřít ty nadřízený,který tuto akci schválil,řídil a nařídil to těmto policistům!!!Je to provokace proti občanům vytvořit situace,které nikdo nechtěl!!!

  OdpovědětSmazat
 37. http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/

  OdpovědětSmazat
 38. Je to závažná situace.Táto vláda Sobotky vás může klidně zdiskreditovat,kdy chce falešnými demonstranty.Určitě to již používají i na prezidenta naší země!!!Zmetci z ČSSD,ANO,TOP!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MV má ČSSD!! Kdo volil ČSSD, tak to je jeho práce!

   Smazat
 39. Také se stydím . Potkal jsem v Ostrave Zaorálka . Skřet kupoval kvádro . Jedna facka by ho zabila . Bylo to před Ukrajinou . Měl štěstí . Dnes bych mu řekl svoje . Okamura

  OdpovědětSmazat
 40. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 41. Škodná se střílí

  OdpovědětSmazat
 42. Normální lidé v klidu přišli a po demonstraci také v klidu odešli. Další už byla jen hraná komedie a znevážení celé demonstrace.
  Lidé se bojí nahlas promluvit o situaci jak u nás, tak v EU a vyjádřit svůj názor. Je to horší a horší. Ale pro "mocipány" je to lepší, protože ve strachu a obavách se lidé lépe ovládají.

  OdpovědětSmazat
 43. Nepřipomíná vám to zapálení Reichstagu? T

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.