Reklama

sobota 13. února 2016

Vymývači mozků z veřejnoprávních médií, konejte! Poukažte na nedemokratický krok Sněmovny reprezentantů USA!

Josef Tichý
13. 2. 2016 (komentář k článku na NR zde)
Americká sněmovna reprezentantů přijala návrh zákona pozastavující přijímání syrských a iráckých uprchlíků. Každý uprchlík ze Sýrie či Irák bude prověřen ještě před svým příchodem do USA! “Čtvrtek 19.11.2015 je temným dnem demokracie. Náš velký vzor za oceánem nepochopil vstřícnost Evropy, a zradil všechny „vítače“ uprchlíků!V Kongresu razantně převážily protiuprchlické hlasy nad rozhodnutím prezidenta Obamy přivítat desetitisíce vzdělaných a pro pracovní trh v USA přínosných uprchlíků. Poměr 289:137 otřásl všemi demokraty. Co jste nám to američtí přátelé udělali? Stavidla fašismu byla otevřena…

Situace pro EU a zvláště pro Českou republiku, nepředstavitelná. Každý den se na nás valí propaganda, že uprchlíci jsou přínosem, že je musíme přijímat, že naše obavy o bezpečnost jsou liché, že tito lidé nepřinášejí
jen islám, ale i vzdělání, pracovitost.Ti občané, kteří těmto nesmyslům nevěří, a oprávněně poukazují na obrovské civilizační ale i bezpečnostní riziko pro Evropu, dostávají nálepky - islamofob, xenofob a v poslední době oblíbené fašista, fašizující hnutí... Jak s touto situaci naložit?

Očekávám razantní kroky směrem k USA, které tyto demokratické hodnoty svým skandálním hlasováním pošlapalo. Kongres USA by měl být označen za hnízdo fašismu. Očekávám razantní vystoupení od našeho lidskoprávního ministra Dienstbiera, který se na protest ihned vzdá svého amerického občanství a počastuje
kongresmany nějakou formulkou o fašistech. Očekávám, že ČR navrhne Evropské unii zavedení sankcí vůči USA. Fašismus nesmí zůstat nepotrestán!

Očekávám smršť odsuzujících prohlášení jak od politiků v čele s pány Štětinou, Schwarzenbergem a Zlatuškou, tak i komentátorů v čele s pány Pehem, Mitrofanovem , Honzejkem a jiných ochránců práv nelegálních migrantů, kteří nás každodenně přesvědčují, že být proti je čiré zlo.

Očekávám vyjádření úderné „české pětky“ europoslanců v čele s panem Polčákem, který slovo fašizující používá pro všechny, kteří islamisty odmítají.

Takže vážení vymývači mozků z veřejnoprávní České televize a Českého rozhlasu, vy v mainstreamových mediích, konejte! Poukažte na nedemokratický krok Sněmovny reprezentantů, označte kongresmany za fašisty! Prostě zachovejte kontinuitu a dejte je na pranýř. Na stejný pranýř jako to činíte s námi, s občany české země, s prezidentem Zemanem. Odsuďte je stejně jako to činíte s cca 80% ČR, kteří odmítají islamizaci Evropy a České republiky.

Ti všichni jsou podle vašich kritérií xenofobové a fašisté. Přidejte tedy mezi nás i USA!!!

12 komentářů :

 1. A co na to Dynsbír ? Občan USA.

  OdpovědětSmazat
 2. Bravo pane Tichý,výborně napsané.Necháme se překvapit jestli to někdo z Pražsko-Brněnského kahalu odsoudí.

  OdpovědětSmazat
 3. Jeden z velice mála kroků USA zasluhujících nápodobu. V tomto punktu bychom je měli následovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. US jsou jako římští císaři - povýšili se na božstva- a co je povoleno bohovi není povoleno volovi

   Smazat
 4. Všechny politické strany by se na svých mimořádných sněmech měli velmi účinně zbavit rakoviny ve svých řadách. Konkrétně všech havloidů. Ti jsou tím rozkladným činitelem naší společnosti.

  Ti:
  A) buď z naivity,
  B) pod tíhou těžké manipulace svých "přátel"
  C) nebo přímo za jídášův žold brání v uspání té "díry v lodi" (nezkontrolovatelná migrační vlna uprchlíků), kdy navíc intenzivně pracují na vykutání děr dalších.

  A na kterých, že to další dírách na pokyn nebo z hlouposti a neinformovanosti pracují:

  - TTIP
  - genderová výchova naší mládeže
  - podpora homosexuálních exhibicionistů
  - stupidní srovnávání brežněvovského Ruska s Ruskem současným
  - srovnávání Putina s Hitlerem a podsouvání společnosti demagogie, že tento dozajista při první příležitosti na Evropu zaútočí

  Tak jak vládnou havloidi v médiích, zatím vládnou i ve školství. Celý náš školský systému za posledních 25 let přeorganizovali tak, že umožňuje kvalitní základní vzdělání pouze menšině.

  Dříve komunisté zakazovali vzdělání nespolehlivým to ano, od 15 let při cenzurování dalšího studia na středních školách, dále na školách vysokých v 19 letech.

  Nyní to samé, ještě horší a podstatně rafinovanějším způsobem postihuje k 70% českých žáků již od 2. stupně základních škol, tedy v 10 letech!!!

  http://svobodnenoviny.eu/jake-diplomove-prace-produkuji-soucasni-studenti-komensky-se-musi-obracet-v-hrobe-kdo-bude-ridit-nase-vysoke-skoly/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud nám budou v ČR vládnout lidé kteří nejsou Čechy a slovanské krve tak nikdy nebude spokojenosti národu Českému Moravskému.....

   Smazat
 5. To je hezké.Jak ten černá mor z USA,který to vše způsobil,nyní doma píská.Ale tak oni vždy,je to jejich způsob,těch zlodějských yankees,kovbojů a bankovních lupičů.Nejčernější tma pod Bílým Hampejzem,kde poskakuje čmoudík makkaku bombama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ALE PROBLÉM JE , ŽE MÁME V VE VYSOKÝCH STÁTNÍCH FUNKCÍCH KLAN STROPNICKÝCH /ŽILKOVÁ / A JIM PODOBNÝCH DEMENTNÍ KNÍŽE AMERIČAN DINSTBÍR A PŘISLUHUJÍ JIM NOVINÁŘI, KTEŘÍ JE OSLAVUJÍ, DŘÍVE JSME BYLI SOBĚSTAČNÍ V POTRAVINÁŘSTVÍ TOVÁRNY FUNGOVALY ONY TY PĚTILETKY NĚCO DO SEBE MĚLY....VŠE NEBYLO ÚPLNĚ K ZAHOZENÍ....

   Smazat
 6. Pavel Sklenář13. února 2016 21:21

  Pro
  Anonymní13. února 2016 20:10
  Skutečně jsi Vy blahový myslíte, že stačí, aby se všechny politické strany na svých mimořádných sněmech účinně zbavili rakoviny ve svých řadách.
  To je jako chtít zabránit jaderné válce zrušením ženijních armád. U nás už nejsou politické strany, ale banda prospěchářů a příživníků.
  Je smutné, že se tomu lidé nebrání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne jenom toto nestačí, ale toto je nutný první krok. Proč?

   Zahraničnímu loupežníkovi je v principu naprosto fuk, co se zde bude dít, nežije tu s námi. S námi jsou zde pouze jeho dobře placení poskoci, zmanipulovanci a naivkové.

   Pokud by neposlouchali jejich šéfové je kdykoli bez mrknutí oka odhodí. Takový poskok proto bude dělat cokoliv, aby se svému zahraničnímu panovníkovi zavděčil bez ohledu jestli je to pro Čechy dobré nebo ne.

   Český loupežník tady s námi žije a žit bude. Potom pokud tady bude chtít přežít, bude přece jenom nucen dodržovat jakási místní pravidla hry. Místnímu loupežníkovi bude vadit stejně jako každému z nás, že bez ozbrojené eskorty nemusí jeho vlastní potomci po ránu dojít bezpečně ani do školy, protože bude reálně hrozit, že narazí na někoho z armády zoufalců, kterému je již vše naprosto jedno, kdy jeho jedinou starostí bude otázka jak přežít další den.

   Proto když volit mezi českými vyžírky nebo zahraničními agenty - havloidy, tak raději ty místní než ty co zastupují někoho z druhého konce planety Loupežníci ze zahraničí k nám mají vztah pouze jako k účetní položce svého bankovního výpisu.

   Místní mafie se bude i nadále snažit rozkrádat (vyžírat) co nejvíce pro sebe. Základní problém ale je, aby tady vůbec něco ještě k rozkradení zbylo. Tedy první krok je pokusit se dostat ze spárů mafiánů cizích. Havloidi u nás kopou za ty nejnebezpečnější z nich. Tito nás vysávají a nic zde nenechají a chystají se to dělat ještě více (TTIP). Svou kořist od nás převedou do zahraničí a tam ji teprve utratí - investují. Omezit rozkrádání stran místních mafiánů (tito nakonec ve značné svůj lup utratí zase u nás - takže zde tento kapitál zůstane) je potom již věc z toho pohledu druhotná.

   Takto přesně postupoval Putin krátce na to co se dostal v roce 2000 k moci. Ne nechci zde v ČR nového ruského bratra. Jen říkám, že by se naše politické špičky, patrioti se mezi nimi stále ještě nacházejí, měli inspirovat Putinem a jeho způsobem vypořádání se s nájezdem cizáckých loupežníků.

   Ono totiž nejde jen o ty prach, to by se snad ještě dalo plus mínus akceptovat. Když by nám bylo sypáno ze stolu cizích oligarchů z USA dostatečné množství droptů, tak by jsme si snad i žili v celku spokojeně.

   PROBLÉM JE ALE V TOM, ŽE TI HAJZLOVÉ CO ZA MOŘEM OPRAVDU VLÁDNOU, NÁS EVROPANY NYNÍ ŽENOU JAKO KANONENFUTR DO VÁLKY S RUSKEM, protože to se jim podvolit odmítlo. MINIMÁLNĚ CHTĚJÍ ABYCHOM PĚKNĚ ZKROTLY V ZÁPLAVĚ MIGRANTSKÉHO TERORU, který nám sem nyní nutí pod falešnými hesly o solidaritě a humanismu.

   Havloidi potom jsou ti kteří tomuto zmaru v našem státě napomáhají nejintenzivněji.

   Když to vezmu slovníkem starých komunistů. Je třeba být stále ve střehu před třídním nepřítelem.

   Současný "třídní nepřítel" není ten co by kritizoval špatnou práci strany a vlády a vůbec ten bordel co tenkrát byl a nesmělo se o něm mluvit.

   Současný třídní nepřítel mi jde po rodině, penězích, ale aktuálně I PO MÉM ŽIVOTĚ. Tak to už je nutno bouchnout pěstí do stolu!

   HAVLOIDI PRYČ Z VLÁDY, PRYČ Z MÉDIÍ PRYČ ZE ŠKOLSTVÍ!

   Smazat
  2. 22:25- souhlasím, mám svůj seznam. Strana, která se veřejně nedistancuje od "Havloidů"(multikulti, USAmizmu) nebo bude mít i jen jediného z nich na kandidátce, můj hlas nedostane. Též "počet pasů" si pohlídám.

   Smazat
 7. dokonale bravurně sepsane

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.