Reklama

sobota 13. února 2016

Vyšetřovací komise katastrofy Boeingu nad Donbasem zjistila, kdo letadlo ve skutečnosti sestřelil. Senzace bez povšimnutí


13. 2. 2016   zdroj a zdroj
Poslanec nizozemského parlamentu zveřejnil tajné údaje o vyšetřování katastrofy.
Mezinárodní komise, vyšetřující havárii dopravního letadla na obloze nad Donbasem, našla viníky úmrtí téměř 300 osob. Prohlásil to poslanec parlamentu Nizozemska Pieter Omtzicht. Sdělil, že v době neveřejných slyšení byla oznámena konečná verze. Jak bylo uvedeno v prohlášení, malajský Boeing mohla sestřelit pouze ukrajinská strana.


Se zprávou v době slyšení vystoupil šéf speciální komise pro dozor nad zvláštními službami a obrannými rezorty Harm Brouwer. Zdůraznil, že během vyšetřování bylo zjištěno, že malajské dopravní letadlo bylo sestřeleno protiraketovým komplexem "Buk". A v té době měli tato zařízení pouze ukrajinští vojáci.

Tuto informaci poslanec zveřejnil na svém účtu v Twittru už v lednu letošního roku. Ale tehdy tato informace pozornost neupoutala. Přičemž holandské noviny a servery, které zprávu o vyšetřování publikují, většinu stránek seškrtaly. Jak poznamenává agentura Regnum, je zde zřetelný pokus o utajení nějaké další informace.

Není náhoda, že i holandský tisk, i příbuzní obětí této letecké katastrofy už oznámili, že mají v úmyslu soudit se s vládou své země, aby se dovolali pravdy a získali materiály šetření, které nebudou zapatlané fixem.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

pozn. red.: Je Obama jenom lhář, nebo také objednavatel? Další důkaz, že je uplatňována cenzura.
čtěte také zde a zde a zde a zde a zde

67 komentářů :

 1. Ani ťuk a že to bylo řevu. Kurvy prodejné - novináři. Miloš Zeman ví velice dobře o čem a o kom mluví, když "chválí" novináře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není co dodat,doufám,že Zeman bude zdráv a schopen kandidovat znovu a vyhraje.Politik který jim dává jasně najevo,že do zadku jim nepoleze.Proto jim chybí ta hnědá smradlavá a ožralá hlava havlíčka.

   Smazat
  2. Panu prezidentovi Miloši Zemanovi přeji pevné zdraví, když čtu kydy od těch zmetků Mitrofanovů, Pehehehehehů, kdy jedinkrát si neodpustí prezidentovi okopávat kotníky, tak vidím, že jsme si, nás "dolních deset milionů" vybrali moc dobře a ta verbež sluníčkářská z pražské kavárny se může posrat, že tam neprosadili knížete sedícího - spícího. Dělá mi moc dobře když čtu procentuální podporu co prezident má, to je vidět, že to dělá dobře. Lidi už mají těch syčáků pravdoláskařských plné zuby. Příště to zopakujem, Miloš na Hrad znovu !!!!!

   Smazat
 2. Pieter Omtzicht je jistě ruský agent!!! :-)))))))

  KAŽDÝ, kdo nesouhlasí s SS, ukrajinskými "demokraty a bojovníky s korupcí", s "demokraty" z Turecka či Saudské Arábie je RUSKÝ AGENT!!!

  A když nesouhlasí s bojem proti "teroristům" v Gaze, který provádí Izrael, je to agent teroristů a zuřivý antisemita!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V jste četl brožurku,vydanou pražskou kavárnou pro své členy?

   Smazat
  2. 11.55

   Ano. A protektor "Šapitó" je můj osobní přítel!!!
   Je to AMERICKÝ ŽID, kdo je víc??!!!

   :-)))))))))))))))))))))))))))

   Smazat
  3. Kurňa, Rusko má ale agentů! Víc než vlastních obyvatel!

   Smazat
 3. Nemohl ho sestřelit BUK,protože byla šrapnely zdevastovaná kabina-kokpit vepředu nahoře. BUK je raketa,která těsně před dosažením dominantního tepelného zdroje vystřelí šrapnely na něj a do jeho bližšího okolí. Logicky tedy tato raketa naváděná na tepelný zdroj musela dosáhnout letadla přesně z opačné strany,zezadu a zezdola. Jsem smutný,že se lidem tak strašně obrovsky lže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud vim, BUK neni navadeny na tepelny zdroj, ale pasivnim navedenim. Zjednodusene se to dela tak, ze se z pozemni stanice komplexu cil "ozaruje" radiovymi vlnami a raketa leti pasivne k tomuto cili ...jako ke slunicku. Roznetka je pry "doplerovska" =odpali, prave kdyz miji cil a zmeni se delta frekvence.

   Smazat
  2. Anonymní 11:56
   Jak víte odkud letěla raketa,když píšete,že by musela zasáhnout letadlo zezadu a zezdola.Mohla také letět ze předu,pak by ten zásah tomu odpovídal,ale také to nemusela být raketa,která je závislá na dosažení toho tepelného zdroje,co mají nainstalované protiraketové střely.

   Smazat
  3. 12:42. BUK je zprvu naváděn radarem pozemní jednotky a poté samostatně na tepelný zdroj,tedy na motor. Říkalo se mu Tři prsty smrti a byl zdaleka nejúčinnější protivzdušnou zbraní,protože vystřelil projektily z jehlanu těsně před dosažením cíle a v každém případě tak musel zasáhnout motor a většinou i jeho okolí,které zdevastoval.

   Smazat
  4. 11:56. To letadlo letělo v deseti km a rychlostí přes 900 km/h,rakety byla vystřelena ze země. Logicky tedy sleduje letadlo zespodu a následuje tepelný zdroj,kterým je výlučně motor. Neexistuje ani důvod a ani možnost,jak by mohl BUK zasáhnout letadlo tohoto typu do kokpitu,tedy ze shora a zepředu.

   Smazat
  5. Buk není v žádném případě IR naváděná raketa, nemelte tady nesmysly. Není těžké si o systému najít informace na netu. Pokud umíte psát musíte umět i číst, tak to zkuste. Kdo to způsobil se dovíme v okamžiku, kdy na to už nikdo nebude mít ani čas myslet.

   Smazat
  6. Podle informací,které mám,je to přesně tak,jak sděluji. Neberu Vám Váš názor,myslím,že některé technické údaje jsou záměrně utajeny.

   Smazat
  7. pro Jura13. února 2016 12:42
   Já zase, pokud vím, tak rakety BUK toho typu, který sestřelil uvedený letoun, se v arzenálu RF ani nenacházely, natož v Rusku vyráběly. Kariéra dotyčných BUKů skončila érou SSSR a všechny rakety přešly do ukrajinské armády! Jsou to fakta na netu dohledatelné! Navíc, a to je ta třešnička na dortu, výrobce těchto raket provedl na své náklady odstřel nyní vyráběných raket BUK na svém polygonu proto, aby vyvrátila, že takovou devastaci letadla nemohla způsobit raketa, která se vyrábí dnes a je ve výzbroji ruské armády, ale jiný typ, jak jsem psal výše, již dávno v Rusku nevyráběný! I to je dohledatelné na netu. A jeden dodatek na konec. Kdyby letadlo bylo sestřeleno prokazatelně Rusem, Tak ještě dodnes bychom se dovídali veškeré podrobnosti a to až do nejmenších detailů!

   Smazat
  8. Já vím,to sdělovalo Rusko,že je už ve výzbroji nemá ale především byla rozstřílena pilotní kabina-kokpit a vyšetřovatelé na něm a na plášti letadla našli otvory po průstřelech palubním kanonem, bylo to v médiích.

   Smazat
  9. Technické parametry Buku neznám, a dostupné zdroje také nejsou ve shodě. Na tento tenký led bych se raději nepouštěl. Jistá je však skutečnost, že domobranci ani Rusové by ze sestřelení dopravního letadla nic neměli, ba naopak, postavili by proti sobě celou světovou veřejnost, což byl přesně záměr těch, kteří letadlo sestřelili. Skutečnost, že toto bylo sestřeleno den před hlasováním o zpřísnění sankcí proti Rusku, čímž chtěli vyvolat emoce, také asi není náhoda. Každý, kdo není úplný hlupák, jako jsou např. havlisté všeho druhu, musel pochopit jednoduchou věc, že Ukrajinci, kteří boj proti domobrancům nazývali protiteroristickou operací, a potřebovali zdůvodnit, proč plošně bombardují civilní oblasti Donbasu, kde zabíjejí ženy a děti, museli světu ukázat, že se jedná o skutečné teroristy, a žádné taťky od rodin, chránící své domovy. Samozřejmě, že sami by to neprovedli, na to neměli odvahu, pokyn k tomuto činu dostali nepochybně ze země, která nemá s vražděním civilistů (včetně vlastních občanů) a s útoky pod falešnou vlajkou žádný problém. Touto zemí jsou samozřejmě USA.

   Smazat
  10. No, Rusko ani ukrajinští povstalce to opravdu neudělali,sestřel provedla letadla,která měla dostatečnou rychlost a výškový dosah. Tato letadla byla zpočátku veřejně nahlášena radarovou obsluhou-kontrolou a pak už jen striktně zamlčována.

   Smazat
  11. http://leva-net.webnode.cz/products/boeing-mh17-nad-ukrajinou-zprava-koncernu-almaz-antej-co-se-doopravdy-stalo/

   Smazat
 4. Ukrajinská armáda měla Buky. Ale v té době přešla docela velká část ukrajinské armády na stranu ,,separatistů" s veškerou vojenskou technikou, tedy i s Buky.. Dokonce v ČT tenkrát proběhlo, jak jsou tito vojáci místními obyvateli nadšeně vítáni. No každopádně, tak jak to bylo ihned po sestřelení letadla interpretováno v oficiálních prohlášeních Západu, že letadlo bylo sestřeleno z ruského území(!!!) jejich Bukem je asi vyvráceno. Jen upozorńuji, že pět minut po sestřelení byly uvaleny na Rusko za tento čin sankce. Krym byl až později, na což se tak nějak zapomíná. M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. problém je v tom, že buk není jen jedna jednotka a jen jedno vozidlo, k tomu aby byl alespoň natolik funkční k sestřelení letadla v dané výšce by bylo potřeba vozidel několik. Navíc zahájení zaměřování komplexem buk je samozřejmě Američany i Rusy evidováno, tzn. obě strany vědí, co a jak bylo

   Smazat
  2. A vůbec se nikde nemluví, že před "obsazením Krymu"byl Krymský přístav blokován US loďstvem a poté musel odtáhnout.Co tam pohledávali?

   Smazat
  3. Anonyme, co to meleš ?
   ""Ale v té době přešla docela velká část ukrajinské armády na stranu ,,separatistů" s veškerou vojenskou technikou, tedy i s Buky""

   Na území Donbasu byl jen jeden neúplný komplet na modernizaci / opravě.

   Zase nějaký trotl tady vnáší informace vytežané z nosu...

   Další s prominutím pitomci tu plácájí o Buku, který neviděli ani na fotce. BUK má poloaktivní navedení. první fáze letu - navedení povely z SNR (stancia nevedenija rakety ).. druhá fáze - raketa se navádí na ozařovaný cíl (podobně jako americké pumy na laserem ozářený terč). Navedení v této fázi má název "honící pes" - raketa sama rozezná směr pohybu letadla a koriguje svuj let tak, aby letadlo dostihla - proto zásah kokpitu - proto nepřiletí zezadu ale zespoda ze strany. Poslední fáze letu je na vlastní radar, který načítá odražené signály z vlastního vyzařování a vyhodnotí okamžik odpálení.

   Jinak koukám že se tu slítla celá squadra rozbíječů diskuze, každej přisere nejakou blbost a ve výsledku pak jeden neví co je pravda a co lež, a řejkne si : seru nato , jdu na pivo. Chtělo by to tady nekopmromisně mazat.

   Koloděj

   Smazat
  4. 17.41 všechny si je tady sepsul, jak tu kecají. kde bereš ty tu jistotu, že ti máme věřit? Že to co píšeš ty je zrovna pravda? Taky jsi to někde přečet jako oni a tohle se ti líbí tak to prosazuješ jako svůj názor a pravdu. Já bych se na ně tady tak nezlobil, to víš vás neomylnejch a těch co vědí vše naprosto přesně je málo.

   Smazat
 5. Tak nějaký poslanec zveřejnil něco na Twitteru a psala o tom Komsomolská pravda? To je vše?

  Davide, jste opravdový zoufalec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zoufalec jsi především ty, smrdutý oposune.

   Smazat
  2. To je hezký výraz, "nějaký poslanec",co to je za výraz, že by byl nesvéprávný?

   Smazat
  3. 12:26

   1) Proč David nepublikuje přímo ty zprávy toho poslance, ale přežvýkané výmysly Komsomolské pravdy???

   2) No třeba je ten poslennec takovej debil jako byl Ransdorf který (mimo mnoha jiných bulšitů) tvrdil, že v Debalceve bojuje 2000 vojáků NATO...

   Smazat
  4. Pro tukana 12:31
   Vrať se na ZŠ.
   Český jazyk nezná slovo "takovej".
   Ani výraz "bulšit", demente!

   Smazat
  5. Podívej se miláčku, pan David není investigativní novinář a tudíž většinou jen některé věci z překladu otiskuje. No a mimo jiné podobná zpráva byla již publikována ,ale ze zdroje Kyjevských fašistů. Tam se nějaký analytik touto zprávou zabýval a přitom vykřikoval, že to předpokládal a věděl, že to tak dopadne, když Ukrajina trvala na vyšetřování této tragédie. Ano on již tenkrát věděl, že jedinný, kdo mohl letadlo sestřelit je Ukrajinská strana.Jinak kdyby jste si dal trochu práci tak tyto informace se mimo jiné objevili na internetovém denníku První zprávy, který většina tiskovin kopíruje ale v případě zpráv nevhodných pro Ukrajinu tak nečinní. Jinak miláčku pan Ransdorf byl proti tobě velice vzdělaný muž ajestli se ti jeho informace nezdá, tak opět kdyby jsis dal práci, tak bys zjistil, že nejspíše nebyl tak daleko od pravdy. Zatím jsem každopádně nezaznamenal, že by tyto informace někdo seriózně vyvrátil.Bohužel až příliš mnoho vrahounů se z tohoto né zcela hermeticky uzavřeného kotle na můj vkus dostalo, no a mrtví už hold nemluví.
   Jinak miláčku to slovo debil si nech pro svého tátu. Ten opravdu jím prokazatelně byl, jinak by nemohl spodit takovýho parchanta. Ivo

   Smazat
  6. Ivouši,
   David je debil kterej dělá dalekosáhlé závěry nad nijak neověřenými výmysly Komsomolské pravdy. Jako že Obama je lhář a objednavatel sestřelení, bla, bla. Prostě je to debil, lhář a hajzlík zároveň. Rusácký fanatik.

   Ransdorf byl taky debil který věřil každý kravině a nechal se od každého obalamutit. Prostě v Debalceve žádný voják NATO nebyl, žádný se nenašel. Jeho informace nemusí nikdo vyvracet. On je ten který je musí dokázat když něco tvrdí a někoho obviňuje. Ale v makovicích konspiračních blbečků fungují tyto algoritmy zřejmě jinak.

   Smazat
  7. Trhni si ty mladej poserplíno!!!!!!

   Smazat
  8. Miláčku, když tedy trváš na tom,že by pan Ransdorf měl dokázal, že v Debalceve bojovali vojáci z armád NATO(což jak víš dnes již bohužel možné není), tak nejdříve dokaž, že měl Ohava pravdu s tím sestřelem. No nic viď? Nedokázal ten sedmilhář nic, ale stejně mu věříš viď miláčku? No tak já zase věřím vyjádřením pana Ransdorfa, už jen proto, že se množství výzbroje a různé dokumenty na území Debalceva skutečně našly a které jednoznačně okazovaly to, co pan Ransdorf tvrdil. Ale stejně pravdu se asi nedozvíme hned, hold se ještě musí chvilku počkat. Ale nebude to už trvat tak dlouho, Kyjevským banderovcům již zvoní hrana a pak to vše pěkně vyleze napovrch a to budeš čumět a spolu s tebou mláčku i veškerý náš tisk a telka. A to bude prdel, pak se přihlaš , podebatujem spolu. A ten termín ? Já myslím tak zhruba do konce tohoto roku, né déle a možná ještě o nějakej ten chlup dříve. Pa puso.Ivo

   Smazat
  9. Věř si čemu chceš jen mi neříkej "miláčku" a neposílej pusy, buzíku.

   Smazat
  10. Jsi nebetyčný Chuj!!!!!Ale neboj,ty a tobě podobný havloidní ussacký bezmozci jste v prdeli jak vegetarián na žranici lidojedů

   Smazat
 6. Obama je arcilhář !!!

  OdpovědětSmazat
 7. A neblábolili jste, vy bando idiotů že Boeing sestřelila ukrajinská stíhačka?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.27Citovali jsme výrok pana Bochiurkiva, který se jako první osoba s oficiálním pověřením vyjadřoval pro tisk nad troskami letadla. Udělal to velmi rozumě, aby lidi jako vy bylo možno přichytit při překrucování faktů. A ve vašem případě mu to vyšlo na sto procent, třeba vy jste se chytil jako školáček

   Smazat
  2. Já jsem se na nic nechytil ty blbe. Od začátku byla oficiální verze že to byl BUK a ta stále platí. To vy jste žvatlali o ukrajinské stíhačce která vystřelila izraelskou raketu. A to nemluvím o blábolech, že všichni na palubě byli dávno mrtví už před sestřelením.

   Je dobře že máte aspoň tolik soudnosti, že se ke svým blábolům už nehlásíte.

   Smazat
  3. Anonymní13. února 2016 12:44
   Cvičená opice tady zase vyblila svý zvratky. :-)

   Smazat
  4. Znovu nezbývá než opakovat, abyste si tedy zjistil, co řekl pan Bochiurkiv při svých vyjádřeních pro tisk nad troskami boeingu. Vzhledem k tomu, že se odmítáte zabývat skutečnostmi tak, jak byly zjištěny a pojmenovány, je celkem marné se s vámi bavit, protože ten rozhovor půjde donekonečna - pokaždé budete měnit to, co jste původně řekl. Tzn. najděte si rozhovory s panem Bochiurkivem provedené přímo na místě katastrofy a třeba se pak uklidníte a přestanete vymýšlet další a další trolí varianty.

   Smazat
  5. A taky vám dojde v čem jste se nechal nachytat při lhaní

   Smazat
  6. Pokud vím tak firma , která Buky vyrábí Almaz antej, tak jako jedinná provedla opravdovou zkoušku na trupu letadla, tam jednoznačně vyvrátila tvrzení vyšetřovací komise, že by letadlo bylo sesřeleno ze strany opolčenců Také prokázala, že typ uváděné hlavice ve zprávě neodpovídá jasným otvorům ve vraku letadla a uvedla, že jestli a to zdůrazňuji, jestli vůbec bylo etadlo sestřeleno nějakou raketou , tak se jednalo o typ, který má v držení pouze Ukrajinská strana, neb RF tyto rakety uváděnné ve zprávě z důvodu prošlé záruční doby již dávno vyřadila. Takže neplatí ani zdaleka, že se muselo jednat o Buk a když, tak jen a jen ten typ, který má dodnes Ukrajina ve výzbroji. Ale to ty nepochopíš. Jinak určitě jsi viděl snímek ze satelitu USA, který to dokumentoval, nebo né? Ale přeci Obama to prohlásil , ale nějak důkazy nedodal. A to ti ty prosťáčku opravdu stačí? Ivo

   Smazat
  7. Jojo Ivouši.
   Na jedný straně máme nezávislou mezinárodní komisi a na druhé zainteresovanou ruskou firmu. Komu budeme spíše věřit?

   Prostě v myslích rusáckých konspiračně paranoidních psychoušů se celičký svět spikl proti Rusku. Od USA, přes Malajsii až po nizozemí.

   Smazat
  8. 13.32 Příbuzným obětí už došlo, vám stále ještě ne. Navíc stále odbíháte od původních vyjádření pana Bochiurkiva...

   Smazat
  9. Jojo Ivouši. Borci s diplomy, i když nikdy buk neviděli, to ví dozajista líp, než ty paka, co to vyrobily. Nejlíp to věděl Obama, půl hodiny po sestřelení vyhlásil Rusku sankce a poškodil ekonomiky Evropských států. To je borec, všechna čest.

   Smazat
  10. No tak dobře, budu věřit mezinárodní komisi, v které zasedá Ukrajina, Rf nebyla přizvána(bez nás o nás) s výsostným právem nezveřejňovat nic co by nebylo předem schváleno Kyjevem. Tak to jsi mě miláčku fakt dostal. Taky jsi mě pobavil miláčku borcema s diplomama kteří ví více než výrobce, který celou tu zkoušku nahrál, pozval novináře a dal na internet, kde je k vidění a k tomu přidal i zprávu která je také k dohledání a nic nezačerňoval. Proč taky, když bylo vše transparentní a každý se k tomu mohl vyjádři. Fakt se mi miláčku začínáš líbit čím dál tím víc.Jen mi je tě líto, že ti ty hlouposti dlouho nevydrží. Tak se tuž. Ivo

   Smazat
 8. Ukrajina neměla pouštět civilní letadla na Donbas kde je válka . Udělali to schválně , protože v této oblasti opolčenci sestřelili benderovcům pár letadel . Můj děda na východě také zlikvidoval pár benderovcu . Jsem na něho hrdý . Byl to tvrdý člověk a přísný . Škoda těch dětí v letadle i na
  sídlištích na východní Ukrajině .

  OdpovědětSmazat
 9. No, i ten největší pitomec může mít pochybnosti o tom, kdo to letadlo sestřelil, ať už to bylo Bukem nebo jinak, vzhledem k tomu, jak "vyšetřování" té katastrofy probíhá a kdo to provádí. Předpokládám ale, že iPhone Pepa, žlučující tady o sto šest, jako obvykle, má jako jediný jasno a ví kdo to byl, že vy "komunističtí idioti"?

  OdpovědětSmazat
 10. Stačí se jen zamyslet, komu to sestřelení nahrálo body. Celý západní svět, včetně Obamy, věděl že je to práce Ruska a vzápětí přijala liknavá Evropa druhé kolo nesmyslných sankcí, vyhlášených Obamou, i když nenávratně poškodila sama sebe. Co teď? Nebylo by na místě sankce s omluvou ukončit? Případně se optat čmouda z bílé chýše, odkud vzal tu jistotu, kterou poškodil celou Evropu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. onen muž žádnou jistotu neměl, vyjádření CIA insiderů bylo jasné - satelitní snímky, které máme k dispozici neopravňují administrativu USA k postoji, jaký zaujala

   Smazat
  2. Máte pravdu s tím vyjádřením, také jsem jej zaznamenal, ale to hold některým hlupákům nestačí a stále věří v prokázaný sestřel z opolčenecké strany. Prostě Obama potřeboval nějakou tu "hůl" a tak jí našel v podobě této katastrofy.To, že lhal až se z něj prášilo je evidentní. Nejhorší na tom ale je, že ta lež se stále drží jako to pomyslné hovno košile a né a né se pustit.Teď jen jde o to, zda ty snímky spíše neukazovaly na Kyjev, to by pak bylo horší a nejspíše proto ani nebyly a nebudou zveřejněny.Ivo

   Smazat
 11. Všechny komentáře ukazují že dnes je v Bohnicích povolen přístup k internetu,já vím že není hezké ukazovat na cizí nemoci a vůbec je znevažovat,ale prosím statné ošetřovatele aby příště dali adresu na sluníčkáře,ti to ani nepoznaj,narozdíl od nás 44 dementních komentářů to je fakt síla.

  OdpovědětSmazat
 12. A jakou mel soudruh Strelkov nad sestrelem radost! Rusaci zavrazdili svou blbosti a slendrianem 300 lidi. Smirte se s tim, bando komunisticka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi asi moc rozumu nepobral, že?

   Smazat
  2. Za soudruha soudruha Rockefellera a jeho rodinu, v před.

   Smazat
  3. 15.24 Je to poměrně jednoduché. Příbuzným obětí už došlo, vám stále ještě ne.

   Smazat
 13. Komunismus je už jenom dnes v ussssa ...v bílé chatrči.....s člověkem, který nikdy nebyl ovčanem této země,,,,

  OdpovědětSmazat
 14. Jeden mrtvý je tragedie . Jeden milion je statistika .

  OdpovědětSmazat
 15. S idiotem ztrácíte čas a on má radost,že je také
  středem pozornosti.Význam to nemá.Na světě je mno-
  ho těžkých havárií,ale nejstrašnější je srážka
  blbcem.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím zda je to o mně ale pojďte se bavit o tom,kdo já jsem nejlepší,je tam nápověda.

   Smazat
 16. Vážení, nevím proč tomu volovi stále odpovídáte. Nevšámejte si ho ! Nenajde li v diskuzi odezvu jeho páníček ho nakope do prdele a nedostane zaplaceno a půjde pod most.

  OdpovědětSmazat
 17. To je pravda musím přeznat (jsem vášnivý diskuter) S PLACENÝMI kavárnskými povaleči je každá diskuse ztrátou času.

  OdpovědětSmazat
 18. Je dobře,že blbosti zůstávají bez povimnutí.

  OdpovědětSmazat
 19. škoda, že tu nikdo nezmínil možnost záměny letadel , barevné označení malajských letadel je velmi podobné ruským a navíc se vědělo, že přes UA poletí Putin se svým speciálem. Ten však změnil trasu a letěl přes bělorus. Ale jinak srandy je tu kopec , to teda jo, a kdyby ještě někdo přidal další močočůčo, byl by to cajk.

  OdpovědětSmazat
 20. Letadlo sestřelili Ukrajinci dle připraveného plánu na příkaz USA.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.