Reklama

.

.

sobota 20. února 2016

Západní země potopily ruskou rezoluci o Sýrii

20.2.16   Zvědavec
Spojené státy, Británie, Francie a další země odmítly návrh nové rezoluce o Sýrii, kterou představilo v pátek v Radě bezpečnosti OSN Rusko.
Rusko požádalo Radu bezpečnosti OSN, aby vyzvala k respektování syrské svrchovanosti, k zastavení přeshraničního ostřelování syrského území a aby odmítla snahy o uspořádání zahraniční pozemní operace v Sýrii.

Návrh rezoluce, který Moskva vypracovala, koloval mezi členy Rady. Jde o reakci na nedávné kroky Turecka, které pozemní ofenzívu v sousední zemi nevyloučilo. Turecko ale v dokumentu konkrétně zmíněno není, uvedla agentura Reuters.
-----------
Rada bezpečnosti OSN by se měla přejmenovat na Radu patolízalů. Takže co nám vlastně Západ sděluje svým odmítnutím? Že respektovat syrskou svrchovanost je nesmysl a ostřelování přes hranice z Turecka je v pořádku? Může být jasnější důkaz západní licoměrnosti, pokrytectví a zmrdství než toto? Jak trefně poznamenal někdo v diskuzi za článkem: Kdyby Rusko objevilo lék proti rakovině, Západ by jej odmítl.

12 komentářů :

 1. A pak nám bude někdo něco špatného říkat o Rusku! Západní státy lezou tak viditelně USA do řiti, že je to až nemyslitelné!

  OdpovědětVymazat
 2. Takže je to jasné. Kontrolu nad svým územím západ Sýrii nepovolí. Mocenské zájmy jsou mocenské zájmy.A znamená to jediné. Boje tam neskončí jen tak hned. Jsme ve válce.

  OdpovědětVymazat
 3. boje budou trvat do úplného vyčištění od usáckotureckého hnoje a potom vyčistíme Evropu od usáckých zkurvysynů !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je docela dobrej nápad.

   Vymazat
 4. Evropa potřebuje myslím taká nakopat pěkně do prdele. Hlavně ta západní.

  OdpovědětVymazat
 5. USA jde o všechno-stát , který krachuje potřebuje válku.

  OdpovědětVymazat
 6. Všechny státy , které žíjí z kolonií musí vytvářet půdu pro další.Češi, jako první půjdou s kverem bojovat za další kolonie pod vedením USA,GB,Francie a Německa za Ural.

  OdpovědětVymazat
 7. Ano 2250 naše krásné ženy budou umírat za zprzněnce

  OdpovědětVymazat
 8. Chceme Mír a CCCP

  OdpovědětVymazat
 9. Odmítnou potvrzení svrchovanosti kterékoli země je popřením Charty OSN. Odmítnout rezoluci která odsoudí dělostřelecké bombardování cizího území je popřením článku 2, odst.4 Charty OSN, odmítnout rezoluci zakazující přípravu invaze cizí země jako hrozby silou, je popřením téhož článku Charty. Kam až se dostalo mezinárodní právo, budované po staletí.

  OdpovědětVymazat
 10. Rada bezpečnosti OSN nám sdělila, že zlo na planetě vítězí a podmanilo si západní civilizaci pod poručnictvím říše zla USA úplně. Nyní jsme ve stádiu, kdy již není ani stydno dát ten západní hnus veřejně ve známost. Začátek konce zaviněný vždy jen stále více prohnilou západní demokracií. Pokus s Hitlerem nevyšel, protože toho chtěl mnoho, chtěl všechno. USA jsou totéž co Hitler ale poučily se a dělají to šikovněji, podle a ne tolik na rovinu jako Hitler. Západní, obrovsky pokrytecká, falešná a prolhaná demokracie, nás přivede do záhuby. Pod falešnou hrou na demokracii nejsou vyhlídky na slušný spořádaný život ve společnosti kde platí spořádanost, pravidla a zákony pro každého.

  OdpovědětVymazat
 11. a k čemu by byla rezoluce, kterou by stejně žádné státy nedodržovaly ?!

  OdpovědětVymazat