Reklama

.

.

středa 3. února 2016

Zbořil: Brutální video o uprchlících potvrzuje slova Zemana (VIDEO)


3.2.2016  První zprávy

Kompilát obrazového zpravodajství z nejrůznějších míst v Evropě, postižených vpádem tzv. uprchlíků, má výrazné rysy (zejména pokud jde o připojený komentář a zvukový doprovod) charakteristické rysy tendenční politické agitace.


Přesto mu ale nelze upřít vysokou vypovídací hodnotu. Při pohledu na masy lidí valících se po silnicích, otevřené krajině, demonstrujících na náměstích a v ulicích měst, pokřikujících před ubytovnami a shlukujícími se na jakémkoli volném prostranství si každý divák této podivuhodné podívané uvědomí, jak pokrytečtí byli ti evropští politici, kteří se zpočátku, už před více než rokem, odmítali zabývat tím, co svou účastí na ozbrojených konfliktech v různých zemích, a také na „slavném“ arabskému jaru, způsobili. Píše v exkluzivním komentáři pro Prvnizpravy.cz k videu které koluje na sociálních sítích, renomovaný politolog Zdeněk Zbořil.

Kolik se vlastně odehrálo „summitů“ na evropské úrovni, v Evropské komisi a radách EU, v Evropském parlamentu a na bilaterální úrovni. Kolik jsme slyšeli „medových slov“ a hrubých urážek, či dokonce pohrůžek těm, kteří chtěli, aby evropští mocní nezavírali oči před něčím, co EU dosud zažívala jen v souvislosti s balkánskou krizí a s postupným vylidňováním post-komunistické východní Evropy.

Toto obrazové zpravodajství je brutální, ale potvrzuje to, co bylo už řečeno maďarským prezidentem, slovenským předsedou vlády a prezidentem ČR, za což se jim dostalo nejrůznějšího odsouzení.
Z tohoto, jistě upraveného, obrazového zpravodajství se můžeme dovědět, že různými evropskými zeměmi se valí zástupy běženců a vidíme jich tolik, jako v žádných dosud zfalšovaných reportážích všech možných TV. Jsou to lidé, kteří jsou pevně rozhodnuti dosáhnout svého cíle a nejsou to jen rodiny s plačícími dětmi. Jsou to mladí mužové ve věku, kdy se chodí bojovat, a kteří nebudou bojovat ve svých „mezinárodním společenstvím“ zničených domovech.

A abychom nezapomněli, nemají nás rádi a je lhostejné, zda jsou bílí nebo černí, muslimové jednoho nebo druhého vyznání, a přicházejí-li ze Sýrie, Iráku, Alžírska, Tuniska, Egypta, obou Súdánů, Kosova nebo Albánie, Afghánistánu nebo z post-sovětských zemí Střední Asie. A možná na tento seznam zemí za několik měsíců budeme moci přidat ještě další jména míst na Ukrajině nebo v Ruské federaci. A podívejme se ještě jednou na „mapu globalizace“, abychom se mohli připravit na další hry na „integraci“, dodává Zdeněk Zbořil.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch. - Zdeněk Zbořil)

Jaroslav Bašta: Čas lhaní a čas odhalování lží

9 komentářů :

 1. ZNOVU A ZNOVU PÍŠE OSV,ŽE SE NEPODAŘI ZACHRÁNIT VE FUNKCI MATKU MERKEL,TÍM,ŽE ZADRÁTUJEME HRANICE

  ona už není žádná kancléřka,ale Symbol ke kterému se budou hrnout všichni věřicí a vůbec nic nepomůýe jedině a to hned její bud odstranění z funkce nebo dobrovolné odstoupení a pověření,aby šla reformovat Korán přimo do minaretu.ZVNĚJŠKU KORÁNU TO NIKDY NEPŮJE.Jen ona sama se stala PROROKEM a tedy ji pravděpodobně nezabijí,protože prý reformování středověkého KORÁNU SE TRESTÁ SMRTÍ.

  OdpovědětVymazat
 2. Podle videa sem nejdou uprchlíci před váklou, ale oni sem jdou bojovat!Evropa je ohrožena jako celek, tak by mělo zasáhnout NATO!!! Přece kvůli tomu existuje. Je tak těžké pro takové válečné monstrum zajistit Přísnou a vysoce účinnou námořní blokádu a "hermeticky uzavřít pozemní hranice? To se raději soustředí na Rusko! Jen aby to nedošlo tak daleko, že občané jiného náboženství rozloží Evropu dříve, než NATO pochopí nebezpečí! Momentální situace jim vyhovuje, lidi zajímá migrantská vlna a ne plány NATO!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poznámka pro 14:43. EU není Evropa a to ani zdaleka. Kašlu vám na EU a na NATO, to jsou totiž spolu s SSA ty příčiny dnešního bordelu.

   Vymazat
  2. O tom kvůli čemu existuje NATO se dozvíme, až se začneme vzpouzet a bránit se proti atakům agresivní imigrantské tsunami, která nás zatím naštěstí míjí ale zásluhou Sobotky a spol. se ještě přivalí i na nás.

   Vymazat
 3. Nesázejte že odstaví Merkel a půjdou zavřít hranice.Co soudci co nesoudí muslimy,co policisté co se otáčejí zády když muslimové vraždí a znásilňují,co policisté co obklíčí pokojně demonstrující němce tak aby se nemohli rozejít a pak je zmlátí jen proto že chtějí aby v jejich zemi cizinci dodržovali právo a pořádek.Co pohraníčníci co už nevybírají pasy? To jednou Merkel nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Makrelu nikdo neodstaví, protože ta dělá přesně to co se po ní chce. S tím, že policisté se otočí něž by zasahovali to je těžký. Jsou to státní zaměstnanci a ti musí dělat to co mají nařízeno. Ono proti větru se chcát nedá, to se vždy pochčiješ.

   Vymazat
  2. Ani Makrelu v Německu, ani Sobotku u nás.

   Vymazat
 4. Všude pro ně chystají ubytovny, ale jestli pak pro ně chystají taky žaláře? Vždyť víme, že se zde nehodlají chovat slušně!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejich chování se stane normou a žaláře jsou nachystané pro nás.

   Vymazat