Reklama

.

.

pátek 26. února 2016

Zdeněk Bakala přenechal svůj podíl v NWR americkým elitám, které stály v čele Lehman Brothers. V Česku se rozjíždí proces NWO jako na Ukrajině!

Šéfredaktor AE News
26. 2. 2016 AENews (kráceno)
Včera proběhla ekonomickými médii v ČR informace, že Zdeněk Bakala provedl exit ze společnosti NWR, která je majitelem OKD [1]. Zoufale zadlužený těžař NWR, který je nyní ve ztrátě 6 miliard korun, se blíží k insolvenci v půlce roku a Zdeněk Bakala tak usoudil, že je lepší zavčas opustit potápějící se loď. Tato informace by nebyla nijak překvapující, kdyby se v ní neobjevili představitelé amerického FEDu a osoby, které mají blízko k americkým národním elitám a do nejvyšších center americké korporátní moci. 
 
Zdeněk Bakala totiž přenechal své akcie v NWR bezúplatně americko-britskému holdingu AHG (Ad Hoc Group), který se skládá ze tří investičních skupin:
- Ashmore Investment Management Limited
- Gramercy Funds Management LLC
- M&G Investment Management Limited

Tyto společnosti jsou totiž všude tam, kde se chystají revoluce, mocenské převraty, a kde probíhá proces dolování zisků a peněz ze státních zdrojů, z privatizace a ze sociálního inženýrství. Všechny tři společnosti se zaměřují na skupování akvizic s desítkami tisíc zaměstnanců ve firmách, které mají existenční problémy.

Jedná se o americkou dceřinku britské Ashmore Group, což je britský koloniální kapitál rodiny Rothschild a struktury NYLON (bankovní mocenské centrum na ose New York – London, představitel vyhrazeného procesu řízení NWO sionistické větve NWO) [2]. Společnost se aktivně snaží na Ukrajině zajistit financování kyjevské junty a její armády. Ashmore je jedním z největších investorů ukrajinského Majdanu [3]. Společnost si zavazuje dluhem kyjevskou vládu, a ta musí tancovat, jak Ashmore a ostatní kreditoři pískají [4]. Strategie firmy, která se zaměřuje na rozvíjející se trhy, je poskytování úvěrů vládám a organizačním strukturám zemí na překonání sociálního dopadu restrukturalizačních a transformačních opatření.

Firma se zaměřuje na dolarové dluhy ve spolupráci s IMF (Mezinárodní měnový fond), kde Ashmore funguje jako kreditor a IMF jako garant úvěrových rámců, speciální formy financování a poradenství. Firma skupuje krachující akvizice a používá je následně jako nátlakový mechanismus na vládu země, aby podepsala s fondem úvěrové rámce na krytí provozních nákladů státu. Stát v konečném důsledku, aby zabránil demonstracím, musí přistoupit na úvěrové rámce rodiny Rothschild, kterou zastupuje právě Ashmore Group a zadlužit stát ve prospěch amerického a potažmo britského kapitálu této rodiny.

Cílem bude přivést stát k jednacímu stolu, aby přistoupil na úvěrování sociálního smíru v Ostravsko-karvinském regionu.

Všechny tři společnosti pracují v oblasti státních bondů a nemají v podstatě s komoditami, jako je uhlí, nic společného. Nemají ani zkušenosti s restrukturalizacemi v pravém slova smyslu. Z tohoto lze usuzovat, že firmu NWR čeká úpadek zhruba v polovině roku, následovat bude kvazi-restrukturalizace a snaha o donucení vlády ČR, aby zajistila sociální smír, na který si půjčí vláda právě u těchto 3 hedgeových fondů. Jde o stejný proces, který nyní probíhá na Ukrajině v západní oblasti Donbasu pod kontrolou ukrajinských oligarchů, kteří ve spolupráci s americkými fondy nutí kyjevskou vládu podepisovat úvěry na financování sociálních dávek, důchodů, výplat mezd státním zaměstnancům a vojákům. Nátlakovým mechanismem tohoto procesu jsou zkrachovalé doly a desítky, resp. stovky tisíc lidí bez práce, kterým je třeba místo mezd vyplácet podporu.

Proces chudnutí tak byl nastartován už i v ČR ve velkém stylu, protože NWR je na konci své cesty a bez úvěrů a dávek horníkům čeká region rozvrat sociálního smíru, nepokoje a demonstrace.

47 komentářů :

 1. Hezký obrázek. Babišovi ČSSD také přihrála nějaký majetek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:51 Samozřejmě, začal za Zemana, ale většinu svého majetku získal za vlád Špidly a Grosse ...

   Vymazat
  2. Zdeněk Kabalovič Bakala je jen jedinec z chudého,východního příbuzenstva,velké chazarské,internacionální rodiny a posloužil židovi Rothschildovi jako bílý kůň při akci,mající za cíl přidat po zbídačení Českou republiku do seznamu zemí tzv.3.světa.
   O to a nic jiného nešlo jemu,ani ostatním,s otevřenou náručí a investičními pobídkami,výtaným zahraničním investorům,které sem proti vůli a ke škodě národa,tahaly každé zrádcůplné vlády,včetně těch socdemáckých. Dnešek je jejich "zásluha",opravdu mají být na co hrdí....

   Vymazat
  3. ROZDIL MEZI KAPITALISMEM A GANGSTERIZMEM

   je ten,že kapitalismus se poučil od gangsterů a dnes nemá nic jiného na práci než svůj gangsterismus legalizovat vadnými zákony a tudíž může zabezpečovat vyšši výpalné než obyčejný mafioso a navíc NIKOMU z těch rabijátů nehrozí basa.My občané voliči je totiž sami volíme.

   NO PŘIZNEJTE SE.Kdo z vás ví,že se tu konstituuje HzNR,VzV a KSD,která už má i starosvětský hit KDOŽ JSŮ BOŽI BOJOVNÍCI...
   TAK TO VOLIČI SLEDUJTE A NE,ABY JSTE SE NA NĚCO PTALI.Čekejte,až z ČR bude ta největši pláž nahatých ve střední EU.

   Vymazat
  4. To je tak,naši kabaličtí ýbrmenši ovládají centrální banky,tisknou nepodložené peníze o závod a za tyhle papírky skupují reálný majetek,co možná za nejnižší ceny,nechávají jej vydělávat,bídně platí zaměstnance a vydělané peníze hrnou zpět do bank,aby nepřipustili inflaci a znehodnocení těch papírků a když je využijí,tak zase jen,aby koupili další reálný majetek a vše e opakuje a bude stále opakovat až do doby,kdy už všechno skoupí a ty papírky ztratí význam a oni s nimi s radostí zatopí,protože splnily svůj účel:za papírky ničím nepodložené skoupili celý svět.
   Jak řekl kdysi tuším Jákob Rothschild: "dejte mi možnost tisknout peníze a já si pár tahy pera koupím celý svět..."
   A o to tu jde.Kdo chce vědět co a proč se okolo nás děje,ať pochopí,co je centrální banka a Federální rezervní syststém USA a pochopí vše.A kdo jim nepodřídí svojí centr.banku,je odsouzen k smrti,ti malí hned a ti velcí se musí vší silou bránit a to jsou pravé důvody a příčiny všech válek a revolucí za posledních cca 250 let....
   Těm,kterým to ještě není jasný,doporučuji knihu Michaela Morrise "Co nesmíte vědět!"
   Na pouhých asi 400 stranách je vše základní a je to psaný tak velkejma písmenama,že ani ti starší nebudou při čtení potřebovat brejle a bude jim to odsejpat.....

   Vymazat
  5. Nikoliv - Babiš neprivatizoval tak jako Bakala a nejrůznější fondy. Babiš kupoval na úvěr, který řádně splácí, zejména zkrachovalé firmy ze zemědělsko potravinářského kompexu + chemičky, protože to bylo svého času velmi levné a jedině on věřil, že vhodný čas na tuzemské potraviny určitě nadejde.
   SID

   Vymazat
  6. 19:59 Jste zřejmě opravdu "šťastný" člověk, který toho moc neví, ale má svoje "ideály"....

   Vymazat
 2. Nevím proč autoři článku nenazývají věci pravými jmény.Bakala-kabala je židovského původu,všechny společnosti výše zmíněné jsou v 100% vlastnictví osob kteří jsou stejně jako Bakala z národu nositelů kultury úroku a nakonec to nejsou Ukrajinští oligarchové kteří kontrolují západní oblast Donbasu.Ani jeden z nich není Ukrajinec,jsou to do jednoho židé.....Tak ne rozumím tomu proč tuto zásadní skutečnost nikdo nezmíní jak je.To už máte všichni tak vypláchlé hlavy že se bojiště vyslovit slovo žid?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:00 Máte to starosti, "vážený" ... Nebo jen nepatříte do té "správné party" ?

   Vymazat
  2. 18:51 Samozřejmě, začal za Zemana, ale většinu svého majetku získal za vlád Špidly a Grosse ...

   Vymazat
  3. 19.00 já právě do té správné party Patřím a starosti mám o naši vlast,která je tímto etnikem už 25.let rozkradena,vykořistována a kolonizována. Podle vaší reakce k nim budete asi patřit že?

   Vymazat
  4. Pane z 19:O9-Buď jste naprostý idiot,nebo obřezanec....anebo je tu ještě jedna možnost:"obřezaný idiot."Jinak se ta Vaše poznámka,ke komentáři z 19:00,vysvětlit nedá.
   A když se Vám nezdá,vyvraťte co v komentáři stojí!

   Vymazat
  5. Anonymní26. února 2016 19:00
   Podle mého názoru, máte pravdu. Ale pravda je také to, že ne každý Žid je milionář. Proto by bylo politicky korektnější, hovořit o 1‰ a jejich servisní třídě.
   Ale jak dlouho budeme tu politickou korektnost provozovat? Pokud by se např. na Slovensku dostali do vlády z velké části Češi a Slováci reptali, že jim vládnou Češi, určitě bych to nepovažoval za útok na sebe. Bohužel mluvčí Židů, takto věc staví. Podle mého to zavání spiknutím. Nikoliv všech Židů, ale onoho 1‰. Nechají se ostatní Židé do toho zatáhnout, nebo se dokáží od toho distancovat? P.K.

   Vymazat
  6. Toť otázka,ale i u nich platí,že"košile bližší kabátu" a zatím to,až na pár "vyvrhelů" vždy,potvrdili.

   Vymazat
  7. 19.41,Souhlasím s Vámi a samozřejmě moc dobře vím že není žid jako žid.Těch co mají na svědomí ty svinstva tak je zlomek.

   Vymazat
 3. Tohle MUSÍ být konec Sobotky!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechtěl jste napsat: "tahle MUS bude konec Sobotky"

   Vymazat
 4. Tyto zjedy je třeba nespustit z oka. A k tomuhle bych snad zřídil i nové ministerstvo. Nebylo by navíc. Bylo by samozřejmě místo Dienstbierovy trafiky. Samozřejmě, že dříve, jsme měli být chytřejší.

  OdpovědětVymazat
 5. Šachty se zavřou a můžu jít na Donbas . Nebudu po 30 odpracovaných letech v jedné frontě s cikánama , kteří žijí z našich mozolu . Nepracuje už druhá generace romů .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžete hezky poděkovat naší usměvavé vládě. Jak dlouho už ví, že doly budou končit? Co udělala pro postupné rekvalifikace horníků? Mohly se už případně za peníze uhlobaronů rozjíždět rekultivace, či jiné činnosti. Zase budou všichni hrozně překvapení. Sobotka by už měl skončit. P.K.

   Vymazat
 6. A takhe s repblikou vyběh mazel našich politických špiček, Vašíka etc. Hold jeho miliony politickým stranám nesmrděly, tak mu ledacos prošlo. A protože je kruh opravdu kulatý, dostali jsme se zase na začátek - jeden zloděj odešel, další nastoupí.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 7. Takovéto velké obchody, zvláště, jedná-li se o strategickou záležitost, se neprojednávají jen mezi těmi soukromými firmami. Vždy tam jsou nějaké záruky, ze strany vlády (viz snaha Beneše koupit v Německu uhelné elektrárny). Vláda by nás měla s pozadím obchodu seznámit. P.K.

  OdpovědětVymazat
 8. Jak už jsem psal: když nás kopil Bakala, celá šachta plakala.

  OdpovědětVymazat
 9. PROSTĚ TO ZNÁRODNIT A BASTA A TOHO ZMRDA BYKALU POSTAVIT KE ZDI !!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Pošlu to vládě a prezidentovi. Čiňte totéž.

  OdpovědětVymazat
 11. Nejvíce jsem se zachechtal, když u Jílkové praktikující žid Kalousek na dotaz z TVpublika prohlásil, že je katolík. Ale moc k smíchu toto prohlášení není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano katolík Kalousek,je to úsměvné.Kryptohebrejec stejně jako celá naše katolická elita.Nejčistší z nich je Halík to je klasický slovan a křesťan.

   Vymazat
  2. Přečtěte si v knize historika Dušana Uhlíře Brněnský pitaval kapitolu Mesiáš z Podolí. Pochopíte mnohé.
   http://www.databazeknih.cz/knihy/brnensky-pitaval-113797

   Vymazat
 12. Píšete tady někteří, že Bakala je židovského původu a já mám dotaz. Když Eskymák, nebo třeba Vietnamec, přestoupí na židovskou víru, stane se z něj Žid? Já když vidím, jak jdou tito (nevím jak je nazvat) proti skutečným Židům, jako je třeba Miloš Zeman a Václav Klaus, tak tomu přestávám rozumět. Je jedno vysvětlení, že ti co proti nim jdou, nejsou Židé a jenom se tak tváří. Připadá mně to stejné, jako když za masakry a hladomory obvinili Stalina, ale to se mohu plést. Já jenom co jsem si přečetl na internetu a asi to není pravda, že si šmejdi vyberou blba, udělají ho třeba premiérem a ten blb děla co mu podstrčí. Je tady třeba jedna héérečka, která v rádiu tvrdila, že Klausovi přezdívají homosexuálové Kikina. Tato hééérečka prý podle jejich kolegů, trpí kvasinkovou nákazou, která se projevuje zápachem z jejich pohlavních orgánů, ale jsme jenom lidé a nikdo neví, co jej postihne. No chtěl jsem jenom říct že se domnívám, že obviňovat někoho, že za ta svinstva co obyvatelé EU prožívají, mohou Židé, není pravda. Oni to pravděpodobně Židé nejsou a naopak se je snaží likvidovat, ale kdo to vlastně je!? Jak jsem napsal, já tomu nerozumím. VK si nabalí mladou blondýnku a najednou je z něj Kikina homosexuál a hééérečka která to roztrušuje, je pořá v televizi a já tomu fakt nerozumím a myslím to upúřímně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte pane z 1:54,když jsem byl ještě malý hoch a počal jsem teprve rozum brát,když můj fotr četl noviny,já seděl z druhé strany a četl je s ním a postupně od věcí jednoduchých jsem přecházel ke složitějším,sestavoval si "mozaiku světa" a získával přehled,který dnes bohužel nemá ani většina dospělých.
   Všiml jsem si tenkrát jedné věci,když byl MZV USA Kissinger,že spousta us.politiků nemá typická angl.,nebo irská příjmení,ale německá,nebo zkomolená německá,polská atd.A to mě přivedlo na myšlenku si je prověřovat a tak jsem se už tehdá v10 letech dostal k faktu,že většina lidí ovlivňujících hlavně vnější politiku USA,jsou židovského původu a proto je taky za výsledky té politiky od té doby činím zodpovědnými.Role Izraele a podmínky za kterých je hraná ve vztahu k USA to jen potvrzuje...Stačí se dívat okolo,viz.Ukrajina a sbírat fakta a dělat si statistiku a dojdete ke stejným závěrům,jako ti nad kterými teď nechápavě a rozhořčeně kroutíte hlavou.Plně odhoďte všudypřítomnou a svazující korektnost.Máte to vše před očima,ale nechcete věřit co vidí,neboť hlas židovské mediální propagandistické, všudypřítomné mašinérie a politické lobby a její řvaní je tak mocné,že ač to vše vidíte,odmítáte tomu věřit.Proto si zacpěte uši a uvidíte to taky....A pokud si do Vám známých dějinných událostí dosadite tzv.židovský fenomén,jako ve vyplněné omalovánce se vám změní naprosto obraz světa a teprve potom začnete chápat význam těch událostí a jejich vzájemnou návaznost.Nic není náhoda a všemu něco předcházelo a po všem vždy něco navazuje v logickém sledu a smysl lze vyčíst třeba až s odstupem času.
   Jak praví klasik,svět a dění v něm není kaleidoskop,ale mozaika a není žádoucí vnímat neuspořádanou rozmanitost a zářivost barevnost,ale hledat v něm souvislosti a ty Vás dovedou právě tak,kam by jste se díky vnějším vlivům, nikdy nedostal,pokud je nedokážete dostatečně potlačit.

   Vymazat
  2. 10.01 Napsal jste to moc hezky a velmi přehledně a věcně.Ten dotazující z 1.54 je naopak velmi znalý věci ale potřeboval rozvířit debatu v duchu rasismu.Mě se také kolikrát pod komentář zeptal jak to tedy je,že tomu s těmi židy nerozumí atd.....Doporučuji stránky Národně vzdělávacího institutu,tam je spousta literatury ke stažení na daná témata.

   Vymazat
  3. Kikina je Kikina jeho skutečné jméno není Klaus ale Pruzinski,je to homosexuál a nejraději hochy mladšího data.

   Vymazat
  4. Jsi debil.

   Vymazat
 13. Podle mne,to napsal dobře Anonymní 26.2 19:46
  Bakala,bílý kůň gansterů z USA.Začátek hledejme v privatizaci velkých podniků,navrženou židem,Klausem a spol.Pak už to jelo jak na drátku,nebyla síla to zastavit,opoziční smlouva to jistila.Sobotka ten byl v tu dobu,ještě více veden na provázku,než teď,co je horší,vůbev se nezlepšil.
  Proto napíši,Babiš je na tom podobně jako Bakala.
  Chemické továrny zatím prosperují,kdyby měli problémy,tak to dopadne stejně,jak s OKD.

  OdpovědětVymazat
 14. Z ČR v r. 2014 "odplulo" do bezpečí asi 500 miliard korun - viz půlhodinová přednáška ekonomky Švihlíkové http://www.nwoo.org/2016/02/26/prednaska-ilona-svihlikova-jak-jsme-se-stali-kolonii-video/

  OdpovědětVymazat
 15. Anonymní27. února 2016 14:48
  OSTRAVACI OTAZKA PRO VAS JAK JE MOŽNE ŽE ZMRD BAKALA JEŠTĚ ŽIJE VY HO BUDETE VOLIT ZA PREZIDENTA ?? NEBO CO ?? STAČI SESTAVIT MALE KOMANDO A PROVEST DEMONSTRATIVNÍ POPRAVU TOHO HAJZLA A OSTATNI SI DAJU SNAD POZOR KURVY ZASRANE !!!!!!!§

  Odpovědět
  Okomentovat

  OdpovědětVymazat
 16. Že vás ty konsirační teorie baví. Vidíte žida za každým rohem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:25
   Ne za každým rohem,ale na nejvyšších postech ve státě.

   Vymazat
  2. Vy jeden "papriku" z 16:21,to není žádná konspirační teorie,ale konpirační praxe.Jestliže to nejste schopen pochopit i přes tu spoustu důkazů,není to vina nikoho jiného,než Vás.
   A kdybyste četl pečlivě celou debatu,mohl jse dojít až k návodu,jak se v tom začít vyznat a přestak všemu,čemu nerozumíte říkat tak skvěle moderně,korektně, mainstreamově "konspirační teorie".
   Těmi slovy (konspirační teorie)se skrývá pouze vlastní hloupost a neschopnost rozpoznávat realitu od manipulace.

   Vymazat
 17. Potřebujete cenově dostupný úvěr pro (Business, Osobní nebo investice) na nízkou úrokovou sazbou 3%. Ještě nás kontaktovat pro více informací.

  Vaše jména ..........
  Země..................
  Částka potřebná .....
  Trvání:................
  Telefon..............

  Poznámka: Všechny vaše odpovědi na tento email: (rosamarioloanfirm@gmail.com)

  Paní Rosa Mario

  OdpovědětVymazat
 18. Are you looking for a business loan, personal loans, mortgages, car
  loans, student loans, debt consolidation loans, unsecured loans, risk
  capital, etc. ... You are in the right place
  Your loan solutions! I am a private lender who lends
  Individuals and businesses at a low interest rate and affordable
  Interest rate of 3%. Contact us by email: powerfinance7@gmail.com

  LOAN APPLICATION FORM
  **********************
  Your full name:
  Country/State:
  Loan Amount:
  Duration
  Phone:
  Monthly income:
  Occupation:

  Awaiting your swift response.
  May Allah bless you.
  IBRAHIM MUSA
  power Financial Service Pvt.
  Contact Us At :powerfinance7@gmail.com
  WhatsApp Number +919717357946

  OdpovědětVymazat
 19. Good Day Dear Loan Seeker,

  *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans

  CONTACT: bdsfn.com@gmail.com
  CONTACT: anatiliatextileltd@gmail.com
  CONTACT: hititseramik.com.tr@consultant.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  **Are you financially squeezed?
  **Do you seek funds to pay off credits and debts?
  **Do you seek finance to set up your own business?
  **Are you in need of private or business loans for various purposes?
  **Do you seek loans to carry out large projects?

  CONTACT: bdsfn.com@gmail.com
  CONTACT: anatiliatextileltd@gmail.com
  CONTACT: hititseramik.com.tr@consultant.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  Good Day Dear Loan Seeker,

  *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans

  CONTACT: bdsfn.com@gmail.com
  CONTACT: anatiliatextileltd@gmail.com
  CONTACT: hititseramik.com.tr@consultant.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  **Are you financially squeezed?
  **Do you seek funds to pay off credits and debts?
  **Do you seek finance to set up your own business?
  **Are you in need of private or business loans for various purposes?
  **Do you seek loans to carry out large projects?

  CONTACT: bdsfn.com@gmail.com
  CONTACT: anatiliatextileltd@gmail.com
  CONTACT: hititseramik.com.tr@consultant.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova


  OdpovědětVymazat
 20. Loans.
  First Aircus is offering loans to individuals and SMEs.
  The interest is cheap and repayment conditions are easy.
  Those interested can visit our website or contact us for more information.
  Web: http://first.aircus.com
  Email: info.firstaircus@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 21. ¿NECESITA UNA TARJETA DE COCHE HACKED CON PIN?
  Vendemos tarjetas de cajeros automáticos con carga física. Se trata de una tarjeta de croned que se puede utilizar para retirar efectivo en cualquier cajero automático. Esta tarjeta viene en Visa / MasterCard. Por lo tanto, funciona en cualquier cajero automático que acepte Visa / MasterCard Worldwide. ¿PUEDO UTILIZAR ESTA TARJETA ATM PARA COMPRAR MATERIAS EN TIENDAS? O COMPRAS EN LÍNEA? ¿PAGAR FACTURAS? Sí, con esta tarjeta ATM física, puede utilizarla para pagar cosas en tiendas a través de POS. Con esta información de tarjeta de cajero automático, puede utilizarla en línea para pagar facturas o hacer compras en línea. Cuando usted pide para esta tarjeta, la información completa sobre la tarjeta será dada a usted. También recargamos su tarjeta cuando se agotan los fondos. ¿ES NECESARIO ORDENAR UNA TARJETA NUEVA CADA VEZ CUANDO LOS FONDOS ESTÁN TERMINADOS? No, si usted ya ha pedido nuestra tarjeta, no hay necesidad de seguir pidiendo nuevas tarjetas, solo póngase en contacto con nosotros para una recarga. Recargaremos fácilmente la tarjeta de cajero automático que ya está en su poder. póngase en contacto con nosotros en cliffordhackerspays@gmail.com.

  OdpovědětVymazat
 22. We are private lending firm,We offer Loans at low interest rate of to any Interested Individual personal. We are governmental Registered authorized financial helper. for more information on how to obtain our Loans contact us today via email: (mrhamdnloanoffer@gmail.com) YOU CAN ALSO ADD US ON WHATSAPP (+919818287948)

  OdpovědětVymazat
 23. UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

  What is your situation? *Need 100% financing
  *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans at the cheapest interest rate of %. For more details email
  us today via email:(bdsfn.com@gmail.com)
  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  OdpovědětVymazat