Reklama

.

.

středa 2. března 2016

A je to tady – Turecko chce zrušit víza a obnovit jednání o členství v EU!

Radek Rozvoral
2.3.2016   Rukojmí
Zrušte nám víza a imigranty budeme brát zpět do Turecka. Ano je to přesně tak, jak jsem již několikrát psal, takto přesně zní turecká podmínka ohledně spolupráce s EU při řešení imigrační krize.
„Readmisní dohoda a zrušení vízového režimu pro Turky při cestách do EU jsou spojené nádoby.“ Tuto větu ohledně dohody o vracení imigrantů z EU pronesl turecký ministr pro vztahy s Evropskou unií Volkan Bozkir v rozhovoru, který poskytl několika evropským novinářům včetně zpravodaje MF DNES.
 Ba co více, chtěl by také obnovit jednání ohledně členství Ankary v osmadvacítce, a proto nezapomněl sebevědomě dodat: „Čas hraje pro Turecko. Nepotřebujeme peníze, potřebujeme se cítit s unií v jedné rodině. Každý vztah mezi matkou a synem se vyvíjí, podobně jako se vyvíjí mezi Evropou a Tureckem. Chceme hlavně reálný postup v jednání o našem členství v EU.“

Samozřejmě, že se takovéto chování dalo od Ankary předpokládat. Ta jen využívá neschopnosti a možné zainteresovanosti bruselských politiků na imigrační krizi. Ti za celý rok nedokázali s touto krizí vůbec nic udělat, tedy kromě několika summitů, na kterých se jen tlachalo a hlasovalo o přerozdělování ekonomických imigrantů, kteří se chtějí jen přisát na štědrý sociální systém několika států Evropské unie. Pokud by totiž prchali před válkou, měli by podle mezinárodních dohod požádat o azyl v první bezpečné zemi. Pokud ale pokračují dál, jsou to nelegální ekonomičtí imigranti, kteří porušují zákon.

Turecké vydírání Evropské unie je pro starý kontinent do budoucna obrovským bezpečnostním nebezpečím a vůbec bychom to neměli brát na lehkou váhu, jelikož z historie víme, že se o Evropu jako takovou pokoušelo Turecko několikrát. Tentokrát se to neděje zbraněmi, ale promyšlenou řízenou invazí, kterou má na svědomí pach ropy, zbrojařská lobby a bankovní lichva.

15 komentářů :

 1. Poslední odstavec je naprostá 100% pravda. Turky bych do EU nikdy nepustil, jelikož to je obrovské bezpečnostní riziko. Tímto svým činem jen EU vydírejí. Nejvyšší čas absolutně uzavřít hranice a vše co přijde nelegálně nemilosrdně vracet zpět, ať se jedná o staré, mladé nebo děti. Pokud EU Turkum couvne, tak je to prdeli a je to konec Evropy jako z 95% křesťanského území.
  S Turkem do Evropy nikdy nepřišlo nic dobrého.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych Turky do EU klidně pustil. Ale až poté, co my z ní odejdeme. Čím dřív, tím líp.

   Vymazat
  2. Zpitomí EU? Nyní už víme, proč tam spěchá.
   APP: V Evropě je ho jen velice malá část, na rozdíl třeba od Ruska....

   Vymazat
 2. Toto je ale ,,bomba",ale není se čemu divit.Nacisticko-americko-židovská EU bude jednat o přijetí teroristického státu - Turecka do svých řad.Vrána k vráně sedá.Skuteční teroristé se přeskupují a slučují.Proteroristické loutky v Bruselu,jidáši,demagogové a pomatenci,spolu s tureckým vyjícím Hitlerem Erdoganem,jak jinak.Lucifer volá Satana.

  OdpovědětVymazat
 3. Turecko je v polocase rozpadu, staci vydrzat... Erdogana obesia a Davatoglu pojde sediet do mizernej smrti...

  OdpovědětVymazat
 4. Turecko je v polocase rozpadu, staci vydrzat... Erdogana obesia a Davatoglu pojde sediet do mizernej smrti...

  OdpovědětVymazat
 5. Erdoganovo Turecko 2015/2016,to je stejně nebezpečná zrůdnost a děs pro Evropu,jako bylo Hitlerovo Německo v letech 1938/1939.Fašismus,tentokráte navíc ismaistický,tedy snad ještě nebezpečnější, než byl německý se chce vřítit do Evropy hlavní branou a definitivně a nadobro ji zlikvidovat.Kvůli devótním a kolaborujícím hlupákům nejen z Bruselu (Tusk,Junker,Schulz,Mogheriniová a další),ale i díky nové fuhrerce ze 4.Říše Merkelové,a jejím tupým nochsledům, jako je Steinmaier,Gabriel,Hollande,Cameron a spol.to dopadne s mlčící většinou 500mil.lidí Evropy velmi špatně.Bohužel....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se snad zblázním!:-(
   jituš

   Vymazat
  2. Jituš , ti výše jmenovaní tento proces už prodělali . Nás normální to teprve čeká .

   Vymazat
 6. Jenom by to utečencům usnadnilo vstup do Schengenu.
  Turecko by jim vystavilo Turecké pasy a cestují libovolně.Tohle snad chce Merkelová?Za každou cenu toto zarazit,vůbec nepouštět utečence do EU.Takže stejně čekám nějakou dohodu s Tureckem,Merkelová musí EU něco dodat i když to bude,neuskutečnitelné,nepřehledné a nevymahatelné,podobný paskvil,jako smlouva s Anglii.Napíši to rovnou EU nedává záruky na dobré a vhodné řešení utečenecké vlny,jenom samotné státy,se budou muset postarat o svoji bezpečnost.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 7. Kdyby Evropa měla normální politiky, žádné nebezpečí jí nehrozí. Byla by dostatečně silná.
  Proto největším nebezpečím jsou právě oni.
  Proto řešit cokoliv jiného nepomůže.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 8. Zrušením víz by defacto byl legalizován vstup uprchlíků do EU - urovnání cesty do pekel.

  OdpovědětVymazat
 9. Mnoho nezdravě nepochopitelného se děje jak v NATO, tak v EU. Jen pro osvěžení paměti:
  Turek s Řekem jsou prakticky "ve válce" (o Kypr). Oba dva státy jsou v NATO od roku 1952. NIKDO z NATA tento problém neřešil, jedině tím, že oběma stranám dodávaly zbraně, na které Řekům velmi ochotně půjčily a to za véélmi výhodných podmínek! Hlavně Německo a Francie!!! To byl počátek řeckého zadlužování!!!! Znamená to, že místo pomoci uvrhly Řecko do dluhové pasti! V popsledním roce chtěla dokonce EU Řecko ze svého svazku vyhodit a to kvůli dluhům, které svou nečinností způsobilo NATO! Je vidět, že NATO není schopno řešit spory uvnitř svazku!!! A přitom vyhrožuje Rusovi, jak nebude bránit své členy. Už teď lituji Litvu, Lotyše a Estonce, kdyby nedej bože došlo na "lámámí chleba"! EU je tak samo neschopné sdružení států, kteří nejsou schopny jak své, tak společné problémy vyřešit (emigranti). Do takových kompanií jsme sami strčili svoje osudy. Nemám z toho sebemenší radost, jen srovnávám s ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Človeče přemýšlejte: k čemu by byly Rusákům tyto vykradené a vylidněné pobaltské státy co o nich píšete? Slouží jen atlantické teroristické organizaci jako území k oblíčení Ruska, nic víc. Bohužel se to podobá době před WW2.

   Vymazat
 10. Pavel Sklenář3. března 2016 18:19

  Věřte, že pro nás je jediná šance. Okamžitě odejít z EU, ať to stojí co to stojí.

  OdpovědětVymazat